Home \ Sport i fitness
 

Jak wzmocnić mięśnie brzucha.

 

Jeśli chcesz pięknie poćwiartowanego brzucha, to wiesz, że nie jesteś w tym sam. Aby osiągnąć swój cel, wystarczą nawyki żywieniowe i regularne ćwiczenia. Koncentracja na utracie wagi na określonej części ciała jest prawie niemożliwa, więc musisz spalić tyle kalorii, ile to możliwe i schudnąć na całym ciele, w tym na brzuchu.

              

Procedura .

    

    1      Modyfikuj menu  .

    
   
 1.            1      Dowiedz się, ile kalorii możesz spożywać dziennie, aby schudnąć. Każdy z nas potrzebuje innego kalorycznego spożycia, w zależności od naszej wagi, poziomu aktywności fizycznej, ale także funkcji metabolizmu. Aby zmniejszyć wagę, musisz codziennie przyjmować mniej kalorii niż po prostu, aby utrzymać swoją wagę. Gdy zobaczysz, ile kalorii możesz spożyć, nie tracąc na wadze lub przybierając na wadze, przeczytaj 250 kalorii i uzyskaj docelowe dzienne spożycie w celu zmniejszenia masy ciała.  
    
  • Na przykład, jeśli masz niedowagę podczas poruszania się bardzo niewiele, pomnóż swoją wagę przez szesnaście. Daje to liczbę kalorii, które należy spożyć, aby utrzymać aktualną wagę. Jeśli uprawiasz sport średnio, pomnóż swoją wagę o osiemnaście. Jeśli naprawdę masz wystarczająco dużo ruchu, pomnóż 22 razy.  
  •  
  • Jeśli masz idealną wagę, pomnóż ją przez czternaście, szesnaście i osiemnaście przy niskim, średnim i wysokim obciążeniu fizycznym. Jeśli masz nadwagę, pomnóż swoją wagę przez jedenaście, czternaście i szesnaście.  
  •  
  • Przez niewielką aktywność fizyczną rozumiemy, że grasz bardzo mało lub wcale. Umiarkowana aktywność to 30-60 minut aktywności aerobowej trzy razy w tygodniu. Wreszcie wysokie obciążenie fizyczne obejmuje równoważnik aktywności tlenowej, wykonywany trzy razy w tygodniu przez jedną lub więcej godzin.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Unikaj słodyczy. Cukier jest bardzo łatwy do powiększenia warstwy tłuszczu na brzuchu, która może być używana oprócz słodyczy i różnych lemoniad w celu dostarczania różnych zdrowych napojów. Na przykład, powiedzmy soki owocowe, które są ogólnie akceptowane jako zdrowe, ale w rzeczywistości są tak słodkie jak każda lemoniada, a nie dostaniesz niezbędnego włókna, które możesz znaleźć w czarnej postaci owocu. Więc jeśli chcesz czegoś słodkiego, masz trochę świeżych owoców.        
 4.  
 5.             3      Rozpocznij każdy posiłek z warzywami. Warzywa są najzdrowszą częścią posiłków. Jeśli zaczniesz ich używać za każdym razem, nie będziesz mieć wystarczająco dużo miejsca w brzuchu na inne rzeczy, które nie są już tak zdrowe. Ponadto błonnik zawarty w warzywach zwiększa uczucie nasycenia.        
 6.  
 7.             4      Jedz więcej produktów roślinnych łącznie. Dieta warzywna to warzywa, owoce i produkty pełnoziarniste, które pomagają utrzymać niskokaloryczną dietę. Produkty roślinne zawierają o wiele mniej tłuszczu niż inne pokarmy, więc można je jeść bez przyjmowania zbyt dużej ilości kalorii.        
 8.  
 9.             5      Dostosuj porcję mięsa. Jeśli jesz mięso, zmniejsz jego porcję do 100 gramów, co jest mniej więcej wielkością karty. Ponadto należy wybrać chude mięso, takie jak pierś z kurczaka (bez skóry) i ryby.        
 10.  
 11.             6      Wybierz niskotłuszczowe produkty mleczne. Jeśli jesz produkty mleczne, zachowaj jak najniższą ich niskotłuszczową różnorodność. Na przykład wolą odtłuszczone mleko i jedzą niskotłuszczowe jogurty i sery.                  
 12.  
             

    2      Ograniczenie ćwiczenia  .

    
   
 1.             1      Zaangażuj całe ciało w ćwiczenie. Chociaż możesz myśleć, że najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to skupić się na ćwiczeniach mięśni brzucha, to lepiej ćwiczyć całe ciało. Tylko poprzez zaangażowanie całego ciała spalisz kalorie i tłuszcz na całym ciele, w tym na brzuchu. Ponadto wzmocnisz mięśnie brzucha.  
    
  • Możesz włączyć pływanie, bieganie, chodzenie i wiele innych ćwiczeń, które angażują całe twoje ciało.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Dołącz do drużyny sportowej. W większości miast znajdziesz kilka pierścieni lub drużyn sportowych. Możesz również organizować regularne spotkania sportowe w swoim miejscu pracy. Jeśli dołączysz do drużyny, będziesz regularnie uprawiać sport, nie zwracając uwagi na zabawę.        
 4.  
 5.             3      Zaangażuj ćwiczenia szkoleniowe na mięśnie brzucha. Chociaż różne kuracje i środki uspokajające z pewnością przyczyniają się do ogólnego stanu zdrowia, silniejszy żołądek nie pomoże wiele w sobie. Powodem jest to, że zwiększenie dawki zwiększa ilość mięśni w obszarze, w którym ćwiczysz, ale tłuszcz jest spalany na całym ciele, nie tylko na brzuchu. Wzmocnisz mięśnie, ale pozostanie warstwa tłuszczu na brzuchu. Sedleys są dobrym ćwiczeniem, które możesz łatwo włączyć do treningu, ale musisz połączyć je z innymi rodzajami ruchu, aby wzmocnić brzuch.  
    
  • Jeśli twoim głównym celem jest utrata tkanki tłuszczowej na brzuchu, dobrze jest polegać wyłącznie na aktywności tlenowej. Powinieneś wykonywać ćwiczenia aerobowe w tygodniu przez co najmniej 150 minut. Jeśli chcesz, możesz włączyć 10-20 minut ćwiczeń fizycznych na mięśnie brzucha w tym trybie ćwiczeń.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Ćwicz nudę. Jeśli jesteś taki sam jak inni, prawdopodobnie jesz najczęściej, gdy się nudzisz. Zamiast przekąski, spróbuj na spacer lub krótki jogging. Jeśli zastąpisz nadmiar posiłku ćwiczeniem, bardzo szybko pozbędziesz się nieprzyjemnego tłuszczu.        
 8.  
             

    3      Zmiany stylu życia  .

    
   
 1.             1      Dowiedz się, jak być wolnym. Nie uważamy tego za dosłownie, nie chcemy, abyś był nerwowy, ale jeśli podejmiesz się przyzwyczajeń dziwnych i nerwowych ludzi - nieustannie wiercąc dłonie, stukając stopami itp. - możesz spalić dużo dodatkowych kalorii. Chociaż nie jest to ćwiczenie w prawdziwym sensie, niektóre korzyści zdrowotne mogą go przynieść.        
 2.  
 3.             2      Bądź aktywny w ciągu dnia. Możesz być bardziej aktywny, nawet jeśli masz siedzącą pracę biurową. Na przykład parkujesz nieco dłużej niż zwykle (nie tylko w drodze do pracy, ale także przy zakupach i innych spacerach), lub gdy zamierzasz skorzystać z windy, aby dostać się na schody pieszo.  
    
  • Możesz pójść na spacer na przerwę na lunch.  
  •  
  • Inną opcją jest poprosić szefa o zmianę pulpitu ze zwykłego stołu roboczego na stół lub stół, na którym można się oprzeć. Zamiast całodniowej sesji będziesz miał mnóstwo okazji do poruszania się, a nawet możesz spalić kalorie, stojąc samotnie.  
  •  
         
 4.  
 5.             3      Wypróbuj pasek. Jeśli jesteś przekonany, że Twój brzuch będzie wyglądał tylko na solidny, możesz użyć elastycznej szmatki lub rzemienia. Jednak nie jest to oczywiście długoterminowe rozwiązanie problemu z dozwoloną jaskrą brzuszną.  
    
  • Możesz również nosić luźne ubranie, szczególnie w kształcie litery A, które rozciąga się od klatki piersiowej w dół i jest luźniejsze w jamie brzusznej.  
  •  
  • Użyj spodni. Jeśli masz spodnie z wysokim stanem, możesz je nosić nieco wyżej niż zwykle, co zapewnia dodatkowe wsparcie i spłaszczenie brzucha.  
  •  
  • Wybierz jaśniejsze kolory i prostsze wzory. Coś zbyt wybitnego może przyciągnąć uwagę na twój żołądek zamiast go ukrywać. Odpowiednie są na przykład małe kropki lub pionowe paski.  
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zaakceptuj kompozycję swojego ciała. Nie każdy może mieć doskonale płaski brzuch, ponieważ nasza genetyka odgrywa znaczącą rolę w naszym wyglądzie. Naucz się kochać swoje ciało takim, jakie jest i doceniaj wszystko, co robi dla ciebie - utrzymuje cię przy życiu, każdego dnia pozwala pracować, pozwala cieszyć się promieniami słońca i tak dalej.       
 8.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

      

         (22)                     
Sport i fitness popularny:
Jak wzmocnić mięśnie brzucha.

Jak zacząć biegać.

Jak zdobyć piękną dupę bikini.

Jak wycisnąć na ławce.

Jak wziąć piłkę tenisową.

Jak zmniejszyć duży tyłek.

Jak schudnąć i wzmocnić mięśnie.

Jak stać się pięknym.

Jak łowić ryby.

Jak wycierać nogi.

Jak szybciej uzyskać szczuplejsze nogi.

Jak się uczyć ollie.

Jak ćwiczyć w domu z jedną ręką hantle.

Jak wspiąć się na palmę kokosową.

Jak uruchomić milę w 7 minut.

Jak zostać ninja.

Jak się uczyć ollie.

Jak pracować z brzęczykiem.

Jak łowić ryby.

Jak stanąć.

Jak wykonać bieg.