Home \ Sport i fitness
 

Jak szybko pracować nad swoim ciałem.

 

Jeśli chcesz uzyskać szybkie wyniki, większe mięśnie i więcej energii, ten artykuł pomoże Ci w krótkim czasie wykonać trening ciała.

                 

Procedura .

    
   
 1.            1      Znajdź realistyczny plan treningowy. Spróbuj ustawić możliwe do osiągnięcia cele i zdecyduj, co chcesz osiągnąć. Jeśli po prostu zaczniesz trening lub wrócisz na siłownię po długim czasie, zacznij powoli.  
    
  • Jeśli dopiero zaczynasz, zobaczenie pierwszych wyników zajmie więcej czasu. Jeśli ćwiczysz dłużej i wiesz, co robisz, zobaczysz wyniki nieco wcześniej.
  •  
  • Kluczem do sukcesu jest wzmocnienie właściwych części ciała podczas odpoczynku i prawidłowego odżywiania. Wiele osób nie wie, że na siłowni nie rosną mięśnie - rosną one podczas snu i odpoczynku. Jeśli masz zamiar ćwiczyć pięć razy w tygodniu, koniecznie spać dobrze każdej nocy.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Przejrzyj swoje nawyki żywieniowe. Twoje ciało będzie potrzebować zdrowej i rozsądnej diety, inaczej nie będzie w stanie budować mięśni. Suplementy diety powinny jedynie uzupełniać idealne nawyki żywieniowe. Jeśli nie, nie musisz używać żadnych dodatków. Należy pamiętać, że nie ma żadnych prawnych suplementów, które zapewnią wspaniałe wyniki bez ciężkiej pracy na siłowni, rozsądnego jedzenia i dużo odpoczynku. Nie spożywaj fast foodów i trzymaj się słodkich i słonych posiłków. Cukry nie są dobre, ponieważ ciało pali się przed tłuszczami. Jeśli nie są przetwarzane krótko po jedzeniu, są przekształcane w tłuszcze. Jedz posiłki o odpowiedniej zawartości tłuszczu, błonnika i białka i jedz multiwitaminy, aby mieć więcej energii na siłowni. Jeśli czujesz, że odszedłeś, spróbuj alternatywnego postu i nie jedz 24 godziny. Według naukowców będzie to miało taki sam wpływ na twoje ciało jak ćwiczenia.  
    
  • Suplementy diety przed i po wysiłku są koniecznością, jeśli chcesz mieć duże mięśnie w krótkim czasie. Kreatyna i białko powinny zdecydowanie zostać podjęte. Możesz również wziąć tkaniny do spalania tłuszczu. Idź do sklepu z kulturystami i zasięgnij porady. Możesz łączyć kilka dodatków, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Jeśli nie chcesz brać żadnych dodatków, marnujesz swój czas tutaj i musisz zdać sobie sprawę, że twoje mięśnie będą wymagały dużo więcej czasu na pozbycie się tłuszczu. Suplementy diety są niezbędne dla kulturystów. Jeśli żyjesz w nowoczesnym życiu, na pewno nie masz wystarczająco dużo czasu, aby umocnić się bez tych pomocników.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Nie powinieneś ćwiczyć więcej niż pięć razy w tygodniu. To dlatego, że jeśli ćwiczysz zbyt często, nie będziesz miał czasu na odpoczynek i nie będzie się rozwijał. Możesz uprawiać sporty aerobowe każdego dnia, a także pomagać w odchudzaniu. Jednak ćwiczenia aerobowe należy wykonywać tylko po wzmocnieniu, a nie przed nim. To zabierze ci dużo energii, a wtedy nie będziesz miał siły, by ją wzmocnić. Jeśli chcesz zrobić cardio przed wzmocnieniem, nie przesadzaj. Kiedy po raz pierwszy wzmocnisz, możesz spędzić resztę swojej energii na ćwiczeniach aerobowych.        
 6.  
 7.             4      Oto dobry plan treningowy, który pomoże ci pozbyć się tłuszczu i szybko i sprawnie zbudować mięśnie. Zwiększ swoją klatkę piersiową, tricepsy i ramiona w poniedziałek i czwartek. We wtorki i piątki wzmacniaj nogi i dodawaj trochę ćwiczeń aerobowych. Od Ciebie zależy znalezienie dobrego planu treningowego i trzymanie się go. Spróbuj także włączyć ćwiczenia aerobowe w weekend. Pomoże ci uzupełnić energię przed początkiem tygodnia.        
 8.  
 9.             5      Nie bój się prosić o pomoc. W większości centrów fitness znajdziesz trenerów, którzy chętnie Ci pomogą. Naucz się wzmacniać siebie i jak najlepiej wykorzystać swoje treningi. Śledź swoje postępy, jedz zdrowe i zrównoważone, zachowaj reżim picia i nie zapomnij się zrelaksować. Kiedy osiągniesz swoje cele, będziesz zadowolony zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Dzięki ciężkiej pracy, zdrowemu odżywianiu i relaksowi, wkrótce otrzymasz ciało, które zawsze chciałeś.                  
 10.  
             

Wskazówki .

                           
Sport i fitness popularny:
Jak uzyskać większe i mocniejsze nadgarstki.

Jak zwiększyć pojemność płuc.

Jak schudnąć i wzmocnić mięśnie.

Jak wykonać bieg.

Jak wycierać nogi.

Jak uzyskać silne mięśnie brzucha (dla dziewcząt).

Jak robić kliknięcia.

Jak chodzić po rękach.

Jak mieć duże mięśnie na rękach.

Jak zwiększyć swój tyłek.

Jak pracować brzuch (dla dziewczyn).

Jak grać w golfa.

Jak grać w siatkówkę.

Jak utworzyć ogień.

Jak rozwinąć niższe mięśnie brzucha.

Jak uruchomić milę w 7 minut.

Jak pokonać więcej przeciwników.

Jak wzmocnić swój nadgarstek.

Jak ćwiczyć odwrócone cięcia.

Jak wykonywać ruchy miednicy.

Jak ćwiczyć jogę w domu.