Home \ Relacje
 

Jak dotknąć dziewczyny.

 

Jak przełamać barierę dotykową z dziewczyną, którą lubisz? Trudno wiedzieć, kiedy możesz wejść i kiedy idziesz za daleko. Jeśli znalazłeś dziewczynę, którą lubisz i lubisz ją, musisz zacząć powoli i szukać okazji do dotknięcia. Więc jak właściwie dotykasz dziewczyny? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się!

              

Procedura .

    

    1      Przerwij barierę dotykową  .

    
   
 1.            1      Upewnij się, że dziewczyna nie ma nic przeciwko twoim dotykom. Zanim zaplanujesz, jak chcesz, aby dziewczyny dotykały, musisz się upewnić, że to nie ma znaczenia. Jeśli lubisz dziewczynę, ona będzie stać bliżej ciebie, nie będzie miała nic przeciwko, kiedy ją wytrzyj, i ogólnie pokaże, że cieszy się z twojej firmy. Czy masz kontakt wzrokowy z tobą? Uśmiechasz się i cieszycie z tobą? Jeśli tak, jesteś na dobrej drodze. Oto inne sposoby sprawdzenia, czy dziewczyny mogą dotknąć: 
    
  • Jeśli ci się spodoba, to spojrzy ci w oczy lub, przeciwnie, natychmiast spojrzysz. Obie te postaci mogą oznaczać, że Ci się podoba. Jeśli spojrzysz na dziewczynę i zobaczysz, jak na ciebie patrzy, na pewno ją polubisz, chociaż może od razu patrzeć. Jeśli szybko odejdzie, może ci się spodoba, ale jest zdenerwowana.
  •  
  • Poznaj jej osobowość. Jeśli jest przyjazny i towarzyski, będziesz miał większą szansę na pozytywne dotyku. Jeśli jest nieśmiały lub zarezerwowany, powinieneś być bardziej ostrożny i poczekać, aż będziesz absolutnie pewny.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Dotykaj jej delikatnie i dyskretnie. Wytrzyj jej dłoń, połóż jej rękę na plecach lub daj jej coś i dotknij jej palców. Jeśli nie zacznie, jak gdyby dotknęła czegoś gorącego, ale pozwoli ci się dotknąć, prawdopodobnie spodoba ci się. Jeśli wróci twoja sympatia, na pewno przyjmiesz pomysł, by przełamać barierę dotykową. 
    
  • Dotyk ten jest tak przyjazny i delikatny, że wciąż masz mnóstwo czasu na romantyczne akcenty.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Nie ruszaj się. Jeśli zadziałało, a dziewczyna nie miała nic przeciwko twoim delikatnym dotykom, możesz spróbować dotknąć go przez długi czas. Połóż jej dłoń na plecach i zostaw ją trochę dłużej. Możesz na chwilę położyć jej dłoń na jej ręce, kiedy jej coś podasz. Kiedy dotykasz kolan lub nóg pod stołem, nie ruszaj się i nie oprzyj się o nogi na chwilę. 
    
  • Ta dziewczyna przygotuje cię do bardziej intymnych i długotrwałych dotyku, a dowiesz się, jak ona cię lubi dotykać.
  •  
                   
 6.  
             

    2      Bądź dżentelmenem  .

    
   
 1.             1      Spróbuj znaleźć możliwości dotyku, aby działać jako dżentelmen. Będziesz mieć pretekst, by ją dotknąć i zaopiekować się nią. Upewnij się, że to właściwa dziewczyna, która nie przejmuje się twoimi wysiłkami i nie pomyśli, że jesteś staroświecki. Bądź jej rycerzem na białym koniu. Kiedy jesteście razem na randce lub gdzieś w spokoju, możecie spróbować dotknąć jej więcej.       
 2.  
 3.             2      Trzymaj płaszcz. Jeśli oboje chcecie iść i ona się ubierze, trzymajcie płaszcz jak dżentelmen, żeby go ubrać. Prawdopodobnie wytrzyj go lekko dłońmi. Jeśli dobrze zareaguje, możesz z łatwością ściągnąć włosy na mój płaszcz. 
    
  • Możesz jej również pomóc w zdjęciu płaszcza. Zrób to po przybyciu do restauracji, domu itp.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zaproponuj jej ramię. Będzie to szczególnie przydatne, jeśli dziewczyna nosi obcasy lub musi przejść przez nierówną powierzchnię. Dziewczyny bardzo to lubią, ponieważ pokazujesz im, że myślisz o tym, a nie tylko o tobie. Jeśli jest pięknie ubrana lub ma obcasy, jest to idealna okazja. 
    
  • Uspokój się, że to nie jest dziewczyna, która nie żałuje jej pomóc.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Podłącz swoje ręce. Poprosiłeś dziewczynę, by wzięła ją za rękę. Najlepiej, jeśli gdzieś pójdziesz. To klasyczny, romantyczny sposób chodzenia jak para bez zbytniego dotykania. Ale powinieneś to zrobić po kilku miłych spotkaniach. Po obiedzie lub filmie idź na spacer i wyrażaj swoje uczucia. 
    
  • Jeśli spróbujesz tego po raz pierwszy, nie rób tego na ruchliwej ulicy, gdzie możesz spotkać wielu ludzi. Znajdź bardziej intymne środowisko.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Sztuczka "panienki". Otwórz drzwi dziewczynie i pozwól jej odejść pierwsza. Dobrym gestem jest także złapanie jej w talii i powiedzenie "po tobie". Możesz także dotknąć jej ręki (zalecane, jeśli ma krótki rękaw) lub delikatnie dotknąć jej ramienia. 
    
  • Fajnie jest pozwolić dziewczynie odejść pierwszy, ale nie róbcie wielkich nauk za każdym razem, kiedy gdzieś pójdziecie. Dziewczyna może myśleć, że zachowujesz się po to, żeby ją dotknąć. I tak na pewno nie powinno.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Napęd. Jeśli przechodzisz przez tłum ludzi, chwyć dłoń dziewczyny, abyś mógł iść i nie zatracić się. Pokaż jej, że się o nią troszczysz, ale także pokaż jej, że możesz prowadzić. Kiedy wydostaniesz się z tłumu, nie pozwól jej odejść i zobacz, czy jej się podoba. 
    
  • Dla wielu dziewcząt trzymanie ręki jest dużym krokiem. Jeśli nie jest jeszcze gotowy, nie musisz się martwić. Może ona czeka na ciebie, żebyś poszła z tobą, a potem poszła z tobą publicznie.
  •  
         
 12.  
             

    3      Znajdź wymówki, dlaczego dotyka  .

    
   
 1.             1      Wytrzyj go z twarzy lub włosów. Często zdarza się, że ktoś upada i pozostaje na twarzy. Powiedz dziewczynie: "Trzymaj się, masz wodorosty na twarzy. Zaczekaj chwilę, zdejmij ją "i delikatnie ją przetrzyj. Nie pchnij za dużo, zwłaszcza jeśli dziewczyna ma makijaż. Możesz zrobić to samo na przykład z twoimi włosami lub swetrem. 
    
  • Oczywiście nie powinieneś patrzeć na nią całą noc i widzieć, czy jej rzęsy odpadają. Po prostu skorzystaj z okazji, gdy nadejdzie.
  •  
  • Możesz także kłamać. Powiedz jej, że ma coś w swoich włosach, chociaż to nieprawda i przełamie barierę dotykową.
  •  
  • Nie wycieraj żywności z twarzy.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Daj jej klejnoty lub gwoździe. Czy moja dziewczyna nosi specjalny pierścionek, czy ma nową fryzurę? Czy ci się podoba ("masz fajny pierścionek" czy "czy ubarwiłeś włosy?"). Weź rękę i zapytaj, czy możesz podejść bliżej. Sprawdź zmianę i jeszcze raz chwal ją. Na przykład, jeśli masz ładne kolczyki, weź jedną w rękę i powiedz, że jest piękna. Ale nie rób tego, zanim dotkniesz dziewczyny - dotarcie do twarzy jest bardzo intymnym akcentem. 
    
  • Miej oko na reakcję dziewczyny. Kiedy odpowiada na twoją notatkę, chwyć delikatnie jej dłoń, a następnie ją puść. Uśmiechnij się i kontynuuj to, co robisz. Szczególnie staraj się nie działać jako odchylenie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Rozgrzej to. Jeśli na zewnątrz jest zimno i zauważysz, że dziewczyna jest zimna lub drży, podaruj jej płaszcz. Rzuć to nad nią. To zależy od tego, jak dobrze dziewczyna czuje się z tobą, ale możesz też chwycić ją za ręce i trochę rozgrzać. Jeśli jest zimno, zabierz je oboje między ręce. Delikatnie pocieraj go i podgrzewaj. 
    
  • Jeśli masz dość odwagi, możesz zbliżyć ręce do twarzy i odetchnąć ciepłym powietrzem.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Bądź zabawny. Jeśli drażnisz się nawzajem, możesz uderzyć delikatnie lub wyluzować itp. Jeśli flirtujesz razem, jest naturalne, że możesz go dotknąć. Ale powinieneś się dotykać. Może dziewczyna będzie chciała cię dotknąć nawet bardziej niż ty. Jeśli masz oba nastroje do flirtu, możesz robić wszystko, czego oboje chcesz. 
    
  • Bycie zabawnym jest wspaniałe, gdy dołączasz do obu. Ale jeśli ją dotykasz, a ona nie reaguje, lepiej przestań.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Wykonaj bardziej odważny krok. Jeśli dobrze reagujesz na wszystkie poprzednie dotknięcia, możesz spróbować czegoś bardziej śmiałego (inaczej ryzykujesz, że będziesz na zawsze tylko przyjacielem). Na przykład możesz owinąć dłoń wokół talii lub trzymać ją za rękę. Również obszary karku i schabu są bardzo wrażliwe.       
 10.  
 11.             6      Wiedz, kiedy nie jest zainteresowany. Jeśli dziewczyna nie reaguje na nic, co robisz, po prostu ją oddaj. To nie znaczy, że nie jesteś nim zainteresowany. Może po prostu jest w złym nastroju, albo jest zmęczona. Ale jeśli spróbowałeś tego kilka razy, a dziewczyna nadal nie ma twoich dotyku, prawdopodobnie nie chce, żebyś ją dotknął.       
 12.  
             

    4      Dotknij go podczas aktywności  .

    
   
 1.             1      Zrób zdjęcie. Każdy taniec z partnerem, taki jak salsa, tango lub huśtawka, jest świetnym sposobem na przełamanie bariery dotykowej. Pamiętaj, że to, że dziewczyna lubi tańczyć, nie oznacza, że ​​ci się podoba. To zdecydowanie dobry początek.       
 2.  
 3.             2      Przejdź na popiersie. Jeździć na łyżwach to świetna aktywność, której możesz dotknąć. Możesz trzymać ręce, aby nie upaść, lub jeśli jedno z was nie wie wiele, możesz utrzymać się cały czas. W zimnym otoczeniu będziesz również miał okazję ogrzać się przytulaniem lub zaoferować płaszcz.       
 4.  
 5.             3      Zagraj w tenisa. Graj parami. Będziesz miał mnóstwo okazji, aby uderzyć po punkcie lub uderzeniu w ramię. Na koniec będziesz mógł również dotknąć go na plecach i podziękować za wspaniałą grę. Pamiętaj, że będzie trochę zakłopotana, ponieważ będzie się pocić i może nie chcieć, abyś ją dotknął po meczu.       
 6.  
 7.             4      Zrób wszystko, aby utrzymać go od tyłu. Na przykład jazda na motorze, skoki lub spadochroniarstwo itp. Możesz także zagrać w golfa i pokazać jej, jak trzymać nietoperza. Istnieje wiele okazji, aby się przybliżyć.       
 8.  
             

    5      Czego nie powinieneś robić  .

    
   
 1.             1      Nie tęsknij za dziewczyną, nie mówiąc tego. Nigdy nie rób dziewczynie tylko gwałtownego masażu ramieniem. Jeśli powie jej, że jej szyja ją raniła, a ona próbuje się masować, a nawet powiedzieć jej o masażu, to wszystko w porządku. Ale jeśli po prostu przyjdziesz do niej i zaczniesz masować jej ramiona, zdecydowanie nie zrobisz na niej dobrego wrażenia. 
    
  • Jeśli całość krzepnie, zamiast relaksować się w masażu, prawdopodobnie posunąłeś się za daleko.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Nie podłączaj go mocno. Nie zmuszaj dziewczyny mocno do dłoni i nie ciągnij za nią. W najlepszym razie pomyśli, że denerwujesz. W najgorszym przypadku zinterpretujesz to jako próbę zrobienia tego, co chcesz. Generalnie nie przeciągaj dziewczyny wokół ani nie trzymaj jej zbyt mocno, nie spodoba ci się to. 
    
  • Jest różnica między zabawnymi dotknięciami a szorstkimi ręcznymi pociągnięciami. Jeśli z grubsza dotkniesz dziewczyny, nie będą chcieli niczego z tobą.
  •  
         
 4.  
 5.   3      Jeśli nie przyjdziesz, nie dotykaj jej oznakami seksualnymi. Nie dotykaj jej piersi ani krocza. Możesz to zrobić tylko wtedy, gdy już chodzisz, ponieważ te obszary są bardzo intymne. Kiedy tańczysz razem, połóż dłoń na plecach i prowadź ją. Nie pozwól, by twoja ręka ześlizgnęła się, ale na tyłku, w przeciwnym razie klęczysz przed uderzeniem. Nigdy nie dotykaj dziewczyny na jej tyłku.  
    
  • Po dotknięciu jej w takim miejscu bez jej zgody, ona pomyśli, że interesujesz się nią tylko z powodu seksu.
  •  
         
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                           
Relacje popularny:
Jak zapomnieć o swoim expretelkyn.

Jak sprawić, żebyś tego przegapił.

Jak rozpoznać sygnały flirtu u kobiet.

Jak być współczującym.

Nie być społecznie niemożliwym.

Jak wyrazić miłość.

Jak poznać kobiety.

Jak zapomnieć o swoim idolu.

Jak flirtować z dziewczyną za pomocą wiadomości SMS.

Jak znaleźć mentora.

Jak stwierdzić, czy mężczyzna flirtuje z tobą.

Jak wyrenderować.

Jak wykonać interwencję.

Jak upewnić się, że ktoś przestanie Cię ignorować.

Jak przytulić kogoś.

Jak przestać mówić głupio.

Jak prowadzić mądrą i zabawną rozmowę.

Jak upewnić się, że mężczyzna cię zauważył.

Jak sprawić, by ktoś się w tobie zakochał.

Dowiedz się, czy twój partner jest właściwy.

Jak delegować.