Home \ Relacje
 

Jak się dowiedzieć, czy mężczyzna flirtuje z tobą.

 

Czasami nie jest łatwo zauważyć, że mężczyzna flirtuje z tobą. Kiedy zaczynasz czuć, że naprawdę to lubisz, zaczyna zachowywać się chłodno lub wysyła zmieszane sygnały. Naprawdę trudno być pewnym, że facet flirtuje z tobą, ponieważ niektórzy mężczyźni zachowują się spokojnie, inni cię ignorują, a niektórzy mogą nawet zachowywać się trochę źle. Ale są pewne wyraźne oznaki, że wiesz, że mężczyzna flirtuje z tobą. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co o tobie myśli, ten artykuł powie ci, jak to zrobić.

                 

Procedura .

    
   
 1.            1      Zwróć uwagę, jak zachowuje się w obecności innych kobiet. Jeśli tylko flirtuje z tobą, prawdopodobnie oznacza, że ​​cię lubi. Ale jeśli flirtuje z wszystkimi innymi dziewczynami, może to oznaczać, że ma skłonność do flirtowania w sposób naturalny lub po prostu charyzmatyczny i czarujący. Kiedy następnym razem spędzisz, zwróć uwagę na to, jak traktuje inne kobiety i jak z nimi rozmawiają. Jeśli traktujesz ich tak, jak ty, nie możesz być pewien, że z tobą flirtujesz.        
 2.  
 3.             2      Dowiedz się, czy flirt jest częścią jego pracy. Jeśli ten człowiek pracuje jako barman lub kelner, część jego pracy flirtuje z klientami. Nie powinieneś kłaść zbyt dużego nacisku na to, jak się zachowuje, gdy jest w pracy, i powinieneś bardziej skupić się na zachowaniu, gdy masz wolny czas. Dzięki temu lepiej jest wiedzieć, czy naprawdę to lubisz. Z drugiej strony, jeśli działa w bardziej profesjonalnym środowisku, możliwe jest, że nie będziesz flirtował, nawet jeśli ci się podoba, ponieważ nie będziesz chciał dostać się do problemów w miejscu pracy i postawić siebie i ciebie w kłopotliwej sytuacji.       
 4.  
 5.             3      Miej oko na to, czy cię dotyka. Jeśli Ci się spodoba, najczęściej będziesz szukał powodów, aby móc Cię dotknąć, ponieważ chcesz podejść bliżej. Możliwe, że on lub ona będzie chciał cię dotknąć, na przykład, gdy poda ci ołówek lub usiądzie blisko ciebie, aby dotknąć kolana. Jeśli czujesz, że zawsze szukasz powodów, by móc cię dotknąć, prawdopodobnie naprawdę flirtujesz z tobą.       
 6.  
 7.             4      Miej oko na śmiech z twoich żartów. Jest możliwe, że jesteś naturalnie zabawny, ale jeśli mężczyzna myśli, że jesteś bardziej zabawny niż w rzeczywistości, on flirtuje z tobą. Jeśli go polubisz, będzie się śmiał ze wszystkiego, co mówisz, nawet jeśli nie uważasz, że to zabawne. Jeśli śmieje się głośno z twoich żartów lub nerwowo się uśmiecha, kiedy mówisz o tym, co masz na lunch, prawdopodobnie robi to, bo chce z tobą flirtować. Pewnie się uśmiecha, ponieważ cieszy się, że może spędzić z tobą czas.       
 8.  
 9.             5      Miej oko na to, czy wynajmuje rzeczy od ciebie. Jeśli lubisz mężczyzn, będą starali się spędzać z tobą jak najwięcej czasu. Jeśli wynajmuje książki, filmy lub notatki szkolne od Ciebie, prawdopodobnie działa tak, abyś mógł zobaczyć siebie tak często, jak to możliwe i mieć powody, by spędzać razem czas. On także chce mieć twoje rzeczy z tobą, żeby mógł częściej o tobie myśleć. Może to również mieć coś wspólnego z udawaniem, że masz wspólne zainteresowania, abyś był bardziej zadowolony.       
 10.  
 11.             6      Miej oko na to, czy zachowuje się jak dżentelmen. Chociaż niektórzy ludzie są szarmanccy z natury, jeśli lubicie mężczyzn, będą chcieli otworzyć drzwi, włożyć cię na krzesło i ubrać w swój płaszcz. Kiedy idziesz chodnikiem, znajdziesz się na poboczu, aby "ochronić" cię przed samochodami. Zauważ, że zachowuje się tak w obecności innych dziewczyn - jeśli zachowuje się jak dżentelmen tylko z tobą, na pewno będziesz z tobą flirtować.       
 12.  
 13.             7      Miej oko na nastolatków. Zazdrość jest jedną z najczęstszych manifestacji flirtu. Jeśli się naśmiejesz z siebie, na przykład, z powodu tego, co masz na sobie, jak się masz, jak się śmiejesz lub z innych powodów, ale w rzeczywistości lubisz te rzeczy najbardziej, zdecydowanie flirtuje z tobą. Jeśli masz ochotę ciągle się z tobą droczyć i wskazywać na twoje słabości, to tak naprawdę chodzi tylko o flirtowanie i udowadnianie, że obserwuje cię wszystkie małe rzeczy.       
 14.  
 15.             8      Miej oko na kłamstwo, że masz wspólne zainteresowania. To wspaniałe, jeśli masz taki sam muzyczny smak ze swoim partnerem, lubisz te same książki, filmy i jedzenie, ale najprawdopodobniej Twoje preferencje będą nieco inne. Jeśli wydaje się, że interesują cię te same rzeczy, co ty, może to być spowodowane tym, że próbuje flirtować z tobą i chce stworzyć silniejszy związek między tobą a tobą, aby polubić go bardziej. Nie przejmuj się tym - te nieszkodliwe kłamstwa służą tylko zdobyciu serca.       
 16.  
 17.             9      Miej oko na dawaniu małych prezentów. Możesz na przykład przynieść nowe pióro, ponieważ zauważysz, że czegoś jeszcze brakuje w szkole, lub przyniesie Ci balsam do ust, ponieważ wciąż masz pęknięte usta. To nie to samo, co duży kwiatek z kwiatami, ale jest to sposób, aby pokazać, że zwraca uwagę i wie, czego potrzebujesz. Myśli zamyślony i nie chce cię przestraszyć dużymi prezentami, bo nie jest pewien, czy ci się to podoba.       
 18.  
 19.             10      Miej oko na to, czy dobrze się bawisz z innymi mężczyznami, z którymi spędzasz czas. Jest to klasyczny sposób flirtowania i wyrażania zainteresowania. Jeśli ten człowiek wyśmiewa się z innych mężczyzn, których widzisz lub oczerniasz, oznacza to, że jest o nich zazdrosny i nie chce, żebyś zwracał na niego więcej uwagi niż on. Jeśli mówi coś w rodzaju: "Co ty w ogóle widzisz, chłopcze?" Jest oczywiste, że próbuje flirtować z tobą.       
 20.  
 21.             11      Miej oko na żarty o chodzeniu z innymi mężczyznami. Jeśli mówisz o innych mężczyznach jako o swoich partnerach lub sprawiasz, że czujesz się dobrze, ponieważ byłeś z kimś na randce, próbują flirtować z tobą. Bawi się ideą, że idziesz z kimś innym lub aktywnie poszukujesz innego partnera, ponieważ on naprawdę chce z tobą chodzić. To delikatny (lub nie tak subtelny) sposób mówienia, że ​​chciałby z tobą iść na randkę.       
 22.  
 23.             12      Obserwuj, czy Twoja obecność jest czerwona. Jeśli mężczyzna jest czerwony, kiedy mówisz, to zdecydowanie znaczy, że go lubisz, a on flirtuje z tobą. Zwróć uwagę na jego twarz, gdy następnym razem z tobą porozmawia. Jeśli nagle zmieni kolor na czerwony lub czerwony po przekazaniu tobie osobistych informacji, oznacza to, że zawsze ci się to podoba i flirtuje z tobą.       
 24.  
 25.             13      Miej oko na to, czy szukasz możliwości pochlebienia. Może nie powiesz: "Jesteś najpiękniejszy na świecie", ale może pochlebiać ci w inny sposób, który mówi ci, że flirtuje z tobą. Jeśli chwalicie oczy, kolor włosów, uśmiech lub wasze cechy, to z pewnością was flirtuje. Może nawet lekko Cię drażnić, na przykład: "To najpiękniejszy sweter, jaki kiedykolwiek widziałem", ale nadal oznacza, że ​​flirtuje z tobą. Większość mężczyzn nie czuje się dobrze, gdy po prostu schlebia dziewczynie, którą lubią, więc często starają się ukryć dwuznaczność lub dokuczanie.       
 26.  
 27.             14      Miej oko na swoje oczy. Jeśli człowiek flirtuje z tobą, on będzie patrzył w twoje oczy podczas rozmowy. Jeśli go polubisz, nie będzie mógł szukać nigdzie indziej, sprawdzać telefonu ani rozglądać się po pokoju i szukać znajomych. Może patrzysz w oczy trochę dłużej, niż się spodziewałeś, a potem nerwowo i przerwiesz kontakt wzrokowy i może trochę uśmiechu. Kontakt wzrokowy z tobą, możesz flirtować po pokoju. Kiedy zobaczysz, że na ciebie patrzy, możesz prawie upewnić się, że go lubisz.       
 28.  
 29.             15      Miej oko na to, czy strzela on do ciebie. Język ciała jest bardzo ważny. Jeśli człowiek strzela do ciała, barków, rąk i stóp, zamiast odwracać się od ciebie, oznacza to, że jest otwarty i ty go lubisz. Zwróć uwagę, że ramiona są luźno połączone z ciałem, zamiast krzyżować je przed klatką piersiową i czy faktycznie kręcą się dla Ciebie. To dlatego, że go lubisz, a on chce być jeszcze bliżej Ciebie - może nawet będzie się chudał od czasu do czasu.       
 30.  
 31.             16      Miej oko na to, czy ona bawi włosy w twojej obecności. To kolejny znak prawdziwego flirtowania z tobą. Jeśli go polubisz, pomyśli o tym, czy wygląda wystarczająco dobrze i co o nim myślisz i będzie stale poprawiać włosy. Spójrz, jak często rozciąga się na twojej głowie lub jak często dostosowuje włosy z tyłu szyi, gdy rozmawiasz ze sobą. Możliwe, że będzie bawiła się także włosami, ponieważ czuje się zdenerwowana, co jest kolejną oznaką tego, że lubisz i flirtujesz z tobą.       
 32.  
 33.             17      Miej oko na to, czy dostosowuje się w twojej obecności. Jeśli lubisz mężczyznę, on będzie chciał wyglądać najlepiej przed tobą, więc wygładzi ubranie, podniesie swetry i ogólnie zobaczy, że wygląda dobrze. Będzie chciała, abyś zawsze widział go w najlepszym świetle, więc zrobi wszystko, aby wyglądał atrakcyjnie. Kiedy spędzasz następny czas razem, bądź świadomy, jak bardzo zależy mu na twoim wyglądzie - to bardzo częste zjawisko flirtowania.       
 34.  
 35.             18      Zauważ, że on lub ona mówi do ciebie z otwartą twarzą. Jeśli ci się spodoba, będzie miał lekko uniesione brwi, powiększone nozdrza i lekko otwarte usta. To są biologiczne znaki, które oznaczają, że wciąż jest czujny i flirtuje z tobą, ponieważ go lubisz. Znajdziesz to bardzo łatwo - po prostu spójrz na jego twarz. Ale nie szukaj jego brwi lub nozdrzy, aby uniknąć niepotrzebnego ekstrakcji.       
 36.  
 37.             19      Zauważ, że mówi on głębiej. Jeśli go polubisz, porozmawia z tobą nieco głębszym głosem. Kiedy rozmawiasz ze sobą, pamiętaj, że rozmawiają z tobą głębiej niż z przyjaciółmi, nauczycielami lub innymi dziewczynami. Może to oznaczać, że naprawdę go lubisz, a on chce z tobą flirtować.       
 38.  
 39.             20      Miej oko na to, czy ci go powierzono. Jeśli mężczyzna powierza ci dane osobowe, zawsze będzie z tobą flirtował. Jeśli mówi ci o swojej rodzinie, swoich pupilach, przyjaciołach lub jego związku z rodzicami, to jest bardziej niż oczywiste, że flirtuje z tobą. On chce działać z wami otwarcie, aby pokazać wam, że jest interesujący i ma głębsze myśli i uczucia, niż się wydaje. Jeśli powie ci rzeczy, które nie mówią komuś, a ty wiesz, że dzielisz się z nim osobistymi sprawami, możesz być pewien, że on flirtuje z tobą.                 
 40.  
             

Zasoby i cytaty .

                           
Relacje popularny:
Jak być silnym po przerwie.

Jak upewnić się, że każdy zakochuje się w tobie.

Jak uzyskać trwały związek.

Jak zaskoczyć swoją dziewczynę.

Jak rozwijać umiejętności interpersonalne.

Jak wybaczyć komuś, kto cię skrzywdzi.

Jak zdobyć serce dziewczyny.

Jak zaprzyjaźnić się z mężczyzną, który próbował popełnić samobójstwo.

Jak przenieść przez zawstydzającą sytuację.

Jak sprawić, by twoja dziewczyna bardziej cię kochała.

Jak zaimponować człowiekowi.

Jak upewnić się, że twoja żona jest szczęśliwa.

Jak się całować z partnerem.

Aby pokazać ci, że się ruszyłeś.

Dowiedz się, czy Twój wyzyskawca nadal Cię lubi.

Jak radzić sobie z narcystycznym zaburzeniem osobowości.

Dowiedz się, czy lubisz tę dziewczynę.

Jak wybrać wzór.

Jak zapomnieć o expartnerze.

Jak rozwijać umiejętności interpersonalne.

Jak radzić sobie z bezdomnością.