Home \ Relacje
 

Jak przeprosić swoją dziewczynę.

 

Czy powiedzieli, czy zrobiłeś coś, by skrzywdzić twoją dziewczynę? Czy chcesz przeprosić ją szczerze i prosto, lub z większą zamyśleniem? Chcesz go odzyskać? Jeśli naprawdę go kochasz i nie wyobrażasz sobie życia bez niego, ten artykuł pokaże Ci, jak poprawnie przeprosić.

              

Procedura .

    

  Część 1      Ustne wymówki  .

    
   
 1.            1      Pomyśl o swoich przeprosinach i dowiedz się, co zrobiłeś źle. Każdy może powiedzieć "przepraszam", ale nie wszyscy wiedzą, co zrobił źle i może wymyślić jakieś rozwiązanie. Pamiętaj, że twoja dziewczyna chce, żebyś to przemyślał, zanim przeprosisz. Zanim to zrobisz, powinieneś mieć jasność co do następujących rzeczy: 
    
  • Dlaczego twoja dziewczyna się wkurzyła?
  •  
  • Jakie złe rzeczy spowodowały tę sytuację.
  •  
  • Jak chcesz poprawić sytuację, aby się nie powtórzyła w przyszłości.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zacznij od prostego "Przepraszam". Nie próbuj usprawiedliwiać się, unikając tego. Twoja dziewczyna chce usłyszeć dokładnie te słowa, więc przygotuj je.       
 4.  
 5.             3      Kiedy każe ci odejść, powiedz jej, że chcesz przeprosić. Powiedz, że chcesz naprawić swoje błędy i zmienić konfigurację swojego związku. Nie krzycz na nią, bo inaczej będziesz się bał i jeszcze gorzej. 
    
  • Jeśli dziewczyna jest naprawdę wściekła, daj jej kilka dni pokoju. Zapytaj, czy możesz do niej zadzwonić za dwa dni.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Wyjaśnij jej, co doprowadziło cię do tego, co zrobiłeś. Jeśli masz dobrze przemyślany problem, powinieneś wiedzieć, co i dlaczego zrobiłeś źle i co zrobisz, aby to naprawić. 
    
  • Przykład: "Jestem ci winien przeprosiny. Nie musiałem okłamywać ciebie i twoich rodziców w twoim wieku. Wiem, że to był duży błąd, ale bałem się, że mi nie zaufasz, ponieważ jestem starszy. Chciałbym również przeprosić bezpośrednio rodziców, w pełni rozumiem, że są na mnie wściekli. "
  •  
  • Przykład: "Nie powinienem tak patrzeć na Lenka. Wiem, że jest twoją przyjaciółką i nigdy nie chciałabym narażać naszego związku ani relacji z nią. Nie ma usprawiedliwienia dla moich działań, po prostu zachowywałem się jak wielu mężczyzn. Wiem, że nie masz nic przeciwko, więc zrobię wszystko, aby to się powtórzyło. "
  •  
  • Przykład: "Przepraszam, że tak cię nazwałem - nawet nie chcę tego powtarzać. To było upokarzające i złe, dobrze o tym wiem. Miałem się uspokoić i powstrzymać nerwy. Teraz zdaję sobie sprawę, że jesteś na mnie zły i bardzo mi przykro. Zrobię wszystko, żeby to zmienić. "
  •  
         
 8.  
 9.             5      Daj jej czas na odpowiedź. Niech prosi cię o wszystko, na czym jej zależy i szczerze jej odpowiada. Pamiętaj o kilku rzeczach: 
    
  • Nie obwiniaj siebie ani kogokolwiek innego. Chociaż nie można być skazanym na cały problem, nie należy go za to winić. Twoja wymówka staje się pustymi słowami.
  •  
  • Pozwól jej wyrazić swój gniew, rozczarowanie i ból. Nie próbuj przekonać jej, że powinna zachowywać się inaczej. Ma prawo.
  •  
  • Nie okazuj jej miłości w tej chwili, prawdopodobnie jest jeszcze za wcześnie. Nie bój się tego, nie bierz tego i nie próbuj złapać za rękę.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Powiedz jej, że poświęcisz tyle czasu ile ona sama potrzebuje. Ponownie odwołuj się do jej wymówki i powiedz jej, że jeśli chce być sama, da jej czas.                 
 12.  
             

  Część 2      Jak przepraszać na różne sposoby  .

    
   
 1.             1      Po przeprosinach, pojawiają się inne metody. Czasami trzeba kilka razy przepraszać dziewczynę. Nie bój się - im więcej wysiłku i energii wkładasz w usprawiedliwienie, tym szybciej dziewczyna ci wybaczy.       
 2.  
 3.             2      Napisz jej list z przeprosinami. Przekaż jej list z bukietem róż lub daj jej przyjaciela i poproś, by jej ją podał. Napisz coś takiego: 
    
  • Przykład: "Wiem, że w liście nie zrobię tego, co zrobiłem. Wiem też, że ten list nie może obejmować wszystkich moich uczuć. Wiem, że spieprzyłem. Nie wyobrażam sobie życia bez ciebie. Myślę o tobie dzień i noc, jesteś dla mnie absolutnie wszystkim. Wiem, że nie mogę zrobić nic, aby odebrać to, co zrobiłem, ale obiecuję ci, że nie popełnię tego samego błędu w swoim życiu, przysięgam ci z całego serca. "
  •  
         
 4.  
 5.             3      Możesz także publicznie przeprosić. Uważaj, ponieważ niektóre dziewczyny nie lubią pokazywać swojego związku publiczności. Bądź dyskretny. W każdym razie, jeśli przeprosisz dziewczynę, poczujesz, że powinna ci ona wybaczyć, a może tak będzie. Mimo to powinieneś zajmować się tymi rzeczami tylko pomiędzy czterema oczami. 
    
  • Wypróbuj bezpośrednie przeprosiny publicznie. Dołącz do niej, gdy rozmawia z przyjaciółmi lub kiedy jest gdzieś pomiędzy ludźmi i przepraszasz ją. Spójrz w jej oczy i poświęć jej całą swoją uwagę.
  •  
  • Jeśli jesteś kreatywny, możesz połączyć wszystkie działania apologetyczne. Wymaga to jednak dużego planowania i pracy, więc zalecamy przeprosić i nie pozwolić sobie na rozproszenie.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zabierz jej dom lub pracę do czekoladek, pluszowego zwierzęcia lub kwiatów. Dziewczyny kochają te rzeczy. Dołącz krótką przepraszającą wiadomość do prezentu. Jeśli nie, to nie ma sensu.       
 8.  
 9.             5      Umieść przepraszającą piosenkę dla swojej dziewczyny i prześlij ją na YouTube. Piosenki miłości, rozczarowania i przebaczenia, z pewnością serca każdej dziewczyny. Możesz także wybrać piosenkę, która ma dla ciebie znaczenie emocjonalne i dostosować tekst. 
    
  • Prześlij płytę CD z piosenkami. Jest mniej osobisty, ale jeśli ci na tym zależy, pokaż jej swoje uczucia. Wybierz piosenki, które lubi, i przypomnij jej o szczęśliwych chwilach spędzonych z tobą.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Napisz jej wiersz apologetyczny. Prześlij go na swoją automatyczną sekretarkę lub wpisz ją ręką na papierze i upuść do schowka. Napisz swoje serce i spróbuj wyrazić swoje najskrytsze uczucia.       
 12.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                           
Relacje popularny:
Jak zakończyć przyjaźń.

Jak rozpoznać, że żyjesz w związku z gwałcicielem.

Jak upewnić się, że dziewczyna chce cię z powrotem.

Jak być atrakcyjnym dla mężczyzny z rakiem.

Jak radzić sobie z odrzuceniem.

Jak rozmawiać z dziewczyną.

Jak znaleźć przyjaciela.

Jak zrobić wrażenie na swojej dziewczynie.

Jak zachować romans w związku.

Jak zostać mężczyzną alfa.

Jak zdobyć człowieka na znak barana.

Jak stworzyć zazdrość u mężczyzny.

Jak wyrazić miłość.

Jak dyskretnie dowiedzieć się, czy twój sławny gej jest.

Jak przestać próbować zadowolić wszystkich.

Jak znaleźć niewiernego partnera lub partnera.

Jak prawidłowo się przytulać.

Skąd wiesz, czy lubisz swojego najlepszego przyjaciela.

Jak zdobyć to, co chcesz.

Jak radzić sobie z pierwszym miernikiem.

Jak upewnić się, że mężczyzna cię zauważył.