Home \ Relacje
 

Jak znaleźć znajomych w college'u.

 

Niezależnie od tego, na którym uniwersytecie zaczniesz chodzić, znalezienie nowych przyjaciół może nie być łatwe. Ale jeśli naprawdę chcesz, pamiętaj, że wszyscy inni też się denerwują i boją się zacząć nawiązywać kontakty tak szybko, jak to możliwe. Jeśli chcesz wiedzieć, jak znaleźć znajomych w college'u, dowiesz się w tym artykule.

              

Procedura .

    

    1      Bądź aktywny  .

    
   
 1.            1      Dołącz do klubu. Jest to najłatwiejsza i najskuteczniejsza opcja. Nie bój się zapisać do klubu lub zadzwoń do siebie. To jedyny sposób na poznanie różnych ludzi, szczególnie na dużych uniwersytetach. Mniejsze szkoły nie mają tak wielu pierścieni, a te kluby skupiają się głównie na tematach technicznych. Przez pierwsze kilka tygodni wszyscy będą chodzić samotnie. Gdy dodasz później, pomyśl, że w większości grup ludzie chętnie cię zobaczą i zaopiekują się tobą. Możesz znaleźć coś, co cię interesuje, lub zarejestrować losowy dzwonek. 
    
  • Sprawdź swoją stronę internetową Uniwersytetu, profile na Facebooku i ulotki szkolne oraz znajdź pierścienie i kluby, które zapewnią ci rozrywkę. Możesz także ustawić własne.
  •  
  • Większość uniwersytetów organizuje targi z interesami tuż po rozpoczęciu semestru. Idź tam i zobacz, co może Cię zainteresować. Otrzymasz przegląd tego, jakich ludzi spotkasz w swoich klubach, i będziesz mógł zapytać, jak sobie radzą.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zaloguj się do drużyn sportowych. Sport to świetne okazje do poznania nowych ludzi, z którymi masz coś do przekazania. Jeśli nie lubisz środowiska drużyn sportowych w college'u, możesz iść tylko na opcjonalną gimnastykę. Podczas szkolenia i pracy z innymi poznasz podstawy pracy zespołowej. Większość twoich drużyn stanie się twoją drugą rodziną. Jeśli nie interesuje Cię sport, spróbuj na przykład teatr lub muzykę. 
    
  • Jeśli spędziłeś czas w szkole średniej na drużynie sportowej, nie będziesz miał wystarczająco dużo czasu na sport w szkole średniej, ale nadal możesz znaleźć grupę dobrych przyjaciół w lokalnym zespole.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Znajdź pracę. Gdy znajdziesz pracę jako przewodnik turystyczny lub dział pomocy technicznej w księgarni, znajdziesz nowych przyjaciół i nadal zarabiasz dodatkowe pieniądze. Możesz szukać pracy poza swoją uczelnią. 
    
  • Wybierz pracę, którą spotkasz z wieloma uczniami. Kiedy opiekujesz się zwierzętami, nie znasz tylu nowych ludzi, jakbyś pracował w kawiarni studenckiej.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Wybierz przedmioty opcjonalne. Przedmioty fakultatywne (szczególnie te odbywające się w laboratoriach) są świetne do poznawania nowych ludzi. Jeśli lubisz muzykę, dołącz do chóru lub kursu produkcji muzycznej. Jeśli interesuje Cię sztuka, dołącz do kursu sztuki. Jeśli interesujesz się sportem, idź popływać lub wzmocnić. Jeśli interesuje Cię zdrowie, napisz kurs psychologii lub biologii. Nie powinieneś jednak wyolbrzymiać go, aby mieć czas na przedmioty z głównego kierunku studiów. 
    
  • Możesz wybrać obiekty, które są bardziej towarzyskie. Godziny, w których będziesz omawiać z innymi uczniami i wspólnie pracować, mogą pomóc Ci znaleźć przyjaciół. Pisz kursy z komunikacji, socjologii, psychologii, nauk politycznych itp.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Spróbuj swoich znajomych, aby wyszukać za pomocą Facebooka. Nie ma czasu na naukę oryginalności na studiach. Jeśli nie jesteś jeszcze na Facebooku, Twoi znajomi nie będą mogli zapraszać Cię na różne wydarzenia i nie będą Cię pamiętać. We współczesnej erze Internetu musisz także dodawać swoich prawdziwych znajomych do sieci społecznościowych. Dołącz do grup na Facebooku swojej uczelni i szukaj osób, które mają takie same zainteresowania. 
    
  • Gdy jesteś aktywny na Facebooku, zwróć uwagę ludzi, których masz już wśród przyjaciół. Nie powinno się spędzać więcej niż 15-30 minut dziennie na Facebooku, w przeciwnym razie stracisz prawdziwy świat.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Pracuj jako wolontariusz. Praca wolontariuszy w schronisku dla zwierząt lub w organizacji charytatywnej to świetny sposób na poznanie nowych ludzi i znalezienie przyjaciół. Będziesz także mógł napisać to do swojego CV, abyś mógł nawet pomóc Ci znaleźć pracę w przyszłości. Znajdź organizację charytatywną w szkole lub poproś o wydział teologiczny i socjologiczny.                 
 12.  
             

    2      Bądź społeczny  .

    
   
 1.             1      Odwiedź różne wydarzenia. Znajdziecie wielu przyjaciół w meczu piłki nożnej. Jeśli nie lubisz piłki nożnej, możesz iść na koncert, czytać wiersze, wystawę lub inne wydarzenie. Kiedy chcesz z kimś porozmawiać, zapytaj go, co robią w najbliższej przyszłości. Jeśli futbol nie jest w ogóle zainteresowany tobą, możesz spojrzeć na mecz, aby zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi - to nie tylko gra, to także wydarzenie towarzyskie. 
    
  • Wypróbuj działanie, na które nigdy byś nie poszedł, na przykład taniec brzucha lub pokaz magii. Wyjdź ze strefy komfortu i może spotkaj kogoś interesującego.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Baw się z ludźmi. Nie znajdziesz nowych przyjaciół siedząc w bibliotece i nie bawiąc się dobrze. Baw się z kolegami z klasy - nawet jeśli nie przejmujesz się tym, możesz przełamać lody. Możesz poprosić ich o różne wydarzenia, sport, restauracje, koncerty itp. 
    
  • Kiedy rozmawiasz z kimś nowym, zapamiętaj jego imię. Skorzystaj z kolejnego wywiadu i zrób dobre wrażenie.
  •  
  • Nie bój się rozmawiać o zwykłych rzeczach. Kiedy jesz, mów o jedzeniu. Kiedy usłyszysz piosenkę, zacznij mówić o muzyce.
  •  
  • Kiedy spotkasz kogoś nowego, powiedz mu coś, co pamięta. Jeśli jesteś z potrójnego domu lub masz w domu węża, powiedz ludziom, żeby cię lepiej zapamiętali.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Nie odrabiaj zadań domowych w domu lub na uczelni. Większość akademików ma wspólny pokój, w którym możesz wykonywać zadania z innymi ludźmi. Kiedy uczysz się w college'u, zostaw otwarte drzwi. Puszczajcie telewizję lub muzykę, aby przyciągnąć ludzi. Jeśli jesteś szczęśliwy na zewnątrz, idź się uczyć. Nie będziesz mieć pełnej prywatności, ale będziesz bardziej w oczach innych ludzi. 
    
  • Ucz się w innych miejscach na terenie szkoły. Możesz się nauczyć, na przykład, na ławce na dziedzińcu, w kawiarni lub na torze na torze.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Przejdź do stron. Na początku może to być trochę przerażające (głośna muzyka, pijani studenci, itp.), Ale przyzwyczaicie się do tego. Kolegium powinno być fajnym czasem, więc baw się dobrze! Jeśli imprezy nie bawią się dobrze, idź na imprezy szkolne. Możesz także zorganizować cichą imprezę w akademiku. 
    
  • Bądź bezpieczny i nigdzie nie idź. W pierwszych tygodniach szkoły wszyscy wolą być w grupach. Nie odłączaj się od innych. Znajdź co najmniej jednego znajomego, z którym będziesz wszędzie chodzić.
  •  
  • Jeśli impreza jest tematyczna, weź kostium. Nie próbuj wydostać się z tłumu.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Miej oko na wydarzenia w Twoim mieście. Większość studentów zapomina, że ​​w mieście dzieje się coś ciekawego. Jeśli wybierasz się do szkoły średniej, możesz również zapoznać się z osobami, które nie uczęszczają do szkoły. Idź do kin, koncertów, restauracji, festiwali, rynków i lokalnych wydarzeń. Poznasz nowych ludzi w różnym wieku.       
 10.  
 11.             6      Skorzystaj ze swoich starych znajomych. Możesz chodzić do szkoły ze studentem ze szkoły podstawowej lub z przyjacielem twojego rodzeństwa. Zabierzcie tych ludzi jako cenne zasoby, chociaż nie macie zbyt wiele wspólnego. Ułatwi Ci znalezienie nowych przyjaciół. Możesz chodzić na imprezy ze starymi znajomymi i poznawać nowych ludzi. 
    
  • Nigdy nie wiesz, który ze starych znajomych stanie się twoim najlepszym przyjacielem!
  •  
         
 12.  
 13.             7      Bądź przyjazny. To część socjalizacji próbować działać mille i przyjaźnie, aby z tobą porozmawiać. Spróbuj zrobić milę. Nie baw się z telefonem, nie chodź do szkoły tak szybko, że nie możesz dotrzeć i być przyjaznym. Bądź miły dla innych ludzi, trzymaj czyjś drzwi, pomagaj komuś w wykonywaniu zadań. Te małe rzeczy pomogą ci znaleźć twoich przyjaciół. 
    
  • Kiedy się uśmiechasz do ludzi, wszyscy będą chcieli być z tobą.
  •  
         
 14.  
             

    3      Krok prawą stopą  .

    
   
 1.             1      Spróbuj znaleźć przyjaciół przed rozpoczęciem szkoły. Niektóre uniwersytety oferują programy randkowe i wydarzenia przed rozpoczęciem studiów. Są to cotygodniowe wycieczki, wydarzenia sportowe i inne wydarzenia, które możesz spotkać z nowymi ludźmi. Szkoły zazwyczaj organizują przyjęcia dla nowych uczniów latem przed rozpoczęciem szkoły. Odwiedź te wydarzenia i zapoznaj się. Nie myśl, że to praca przed rozpoczęciem szkoły - jeśli chcesz zostać przyjacielem, zdecydowanie zapłacisz za to. 
    
  • Być może nie znasz swojego najlepszego przyjaciela na tych wydarzeniach, ale prawdopodobnie poznasz ludzi, którzy później będą mogli cieszyć się i uczestniczyć w różnych wydarzeniach, więc nie będziesz bał się chodzić wśród ludzi. Im więcej osób znasz, tym większa szansa, że ​​spotkasz kogoś, z kim wpadniesz w oko.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Rozpocznij nawiązywanie kontaktów tak szybko, jak to możliwe. Kiedy chodzisz do liceum, wszyscy będą chcieli z tobą porozmawiać, poznać, będą chcieli twój numer telefonu i chcą rozmawiać o różnych wydarzeniach. Tak to działa, ale tylko w pierwszym tygodniu szkoły. Kiedy przez pierwsze kilka tygodni będziesz sam w akademiku, a opuścisz swój dom lub nie będziesz się dobrze bawić, będziesz miał okazję poznać innych ludzi w kawiarni, szkole lub na uczelni. 
    
  • Kiedy zbyt długo zwlekasz, ludzie zaczynają bawić się telefonami, bawią się tylko z grupą znajomych, a stracisz szansę na spotkanie. Brzmi trudno, ale tak naprawdę jest.
  •  
  • Kiedy spotykasz kogoś, nie obawiaj się poprosić go o numer telefonu, czy jest potencjalnym przyjacielem, czy miłym znajomym. Na początku semestru jest absolutnie w porządku i nikomu nie będzie wyglądać dziwnie.
  •  
  • Kiedy kogoś znasz, skontaktuj się ze wspólną akcją. Możesz zgodzić się, że idziesz razem na imprezę lub piszesz ten sam przedmiot fakultatywny. Znajdź coś, co możesz dobrze się bawić i wkrótce mieć więcej przyjaciół.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zamknij relację na odległość. Chociaż masz trochę nadziei na utrzymanie relacji na odległość, nie powinieneś marnować czasu, próbując to zrobić. Jesteś młody i powinieneś poznać nowych ludzi, odkrywać nowe możliwości i spędzać czas poza akademikiem - nie rozmawiać przez telefon z partnerem, który mieszka setki kilometrów stąd, a zobaczysz go dwa razy w miesiącu. Takie relacje będą Cię izolować od potencjalnych kumpli. 
    
  • Nie musisz szukać swojego miłosnego życia w college'u - prawdopodobnie go nie znajdziesz. Ale kiedy się zamkniesz, będziesz pewny, że inni cię nie zauważą i nie znajdziesz przyjaciół.
  •  
  • Jeśli jesteś naprawdę oddany swojemu partnerowi, zadzwoń krótko i zaplanuj jak najwięcej wizyt w ciągu pierwszych kilku miesięcy, aby uzyskać czas na poznanie nowych ludzi.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Jeśli twój współlokator nie pasuje do ciebie, znajdź nowych przyjaciół. Od początku twoi współlokatorzy będą dla ciebie mili i mili, ale to nie znaczy, że powinieneś spędzać z nimi cały swój czas. Pierwsze tygodnie będą wspaniałe, gdy będziesz miał kogoś, z kim możesz porozmawiać i pójść do szkoły, ale powinieneś poszukać przyjaciół wśród innych ludzi. Jeśli twoi współlokatorzy tego nie lubią, przestań spędzać z nimi tyle czasu i szukać znajomych gdzie indziej. 
    
  • Nie musisz przestać się z nimi bawić. Bądź przygotowany, aby zająć się swoimi rzeczami i spędzać czas z innymi ludźmi.
  •  
  • Czasem lepiej jest robić współlokatorów, ale zachować dystans. Jeśli będziesz mieć problemy w późniejszym życiu, pomoże ci to rozwiązać wszystko w spokoju.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Znajdź przyjaciela, który dobrze się bawi z większą liczbą osób niż Ty. Kolegium jest pełne możliwości i ludzi. Niektórzy będą nieśmiali, inni znów będą ekstrawertyczni. Powinieneś znaleźć różnych przyjaciół, ale przynajmniej jedno z nich powinno być ekstrawertykiem i mieć więcej przyjaciół niż ty, więc nadal możesz poznać nowych ludzi. 
    
  • Będziesz miał okazję poznać nowych i nowych ludzi, a być może także spotkasz kogoś, na kim naprawdę zależy.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Nie wchodź dalej. Uczelnia polega na popełnianiu błędów i popełnianiu błędów, ale nie powinieneś robić kompletnego zera. Baw się dobrze, zachowuj się szalenie i tańcz z przyjaciółmi do rana, ale nie wkradaj się do nieprzytomności lub nie idź ze wszystkimi na spotkanie. Twoje błędy zostaną zapamiętane przez wszystkich, z dobrymi właściwościami nie będzie tak gorąco. 
    
  • Nie bój się próbować nowych rzeczy i robić rzeczy, których inaczej byś nie zrobił. Tylko uważaj, aby nie popsuć swojej reputacji.
  •  
  • Seks w liceum w filmach wygląda na zabawę, ale jeśli chcesz odnieść sukces i chcesz znaleźć przyjaciół, powinieneś unikać rozwiązłości. Możliwości transmisji seksualnej lub nieplanowanej ciąży są prawdziwe, więc musisz chronić siebie i uprawiać seks tylko na własne ryzyko.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Nie poddawaj się. Pierwszy rok wysokich jest wielką zmianą w życiu człowieka i wielu ludzi boi się poddać. Wielu młodych ludzi nie jest gotowych do opuszczenia domu i pozostawienia rodziny i przyjaciół w nowym otoczeniu. Zdarza się to zwykle studentom, którzy uczą się gdzieś daleko. Nie pozwól, aby to była twoja sprawa. Odnalezienie przyjaciół może zająć cały rok. Niektórzy studenci nie specjalizują się w sporcie, w muzyce lub w czymkolwiek innym, nie będą nawet zaznajomieni z nikim podczas studiów. 
    
  • Pamiętaj, że po wybraniu kursu głównego i zapisaniu się na przedmioty obowiązkowe regularnie spotykasz ludzi, którzy będą uczyć się tego samego.
  •  
  • Dzięki temu będzie ci łatwiej. Po zapisaniu zalecanych zajęć, spotkasz wiele osób o takich samych zainteresowaniach.
  •  
         
 14.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                           
Relacje popularny:
Bycie odpowiedzialnym.

Jak poznać ludzi i zrobić dobre wrażenie.

Jak radzić sobie z zazdrością.

Jak uzyskać dobrą kukułkę z dziewczyną.

Jak wyrenderować.

Jak prawidłowo się przytulać.

Jak się bawić z przyjaciółmi.

Jak upewnić się, że człowiek, którego lubisz, jest zapraszany na randkę.

Jak flirtować z dziewczyną za pomocą wiadomości SMS.

Jak uzyskać dostęp do autystyki.

Jak wyrazić empatię.

Jak zdefiniować miłość.

Jak iść z kobietą na znak lwa.

Jak argumentować.

Jak leczyć związek po niewierności.

Jak radzić sobie ze złożonymi ludźmi.

Jak radzić sobie z partnerem oszukującym.

Jak nawiązać związek.

Jak się całować z aparatami ortodontycznymi.

Jak zorganizować, by twoja żona znowu się zakochała.

Jak napisać list miłosny.