Home \ Relacje
 

Jak upewnić się, że mężczyzna, którego lubisz, zostanie zaproszony na randkę.

 

Jesteś pewien, że odgadłeś poprawnie jego sygnały i jesteś prawie pewien, że on cię interesuje? Dlaczego więc do ciebie nie zadzwonił? Oto kilka przydatnych wskazówek, które pomogą ci we właściwym kierunku. Nie powinieneś go przesadzać!

              

Procedura .

    

    1      Zwróć uwagę  .

    
   
 1.            1      Bądź pewny siebie. Jeśli wiesz, że lubisz tego mężczyznę, to tylko zapraszam cię na randkę. Nie powinieneś rozpaczać. Daj mu znać, że masz wysoki poziom pewności siebie. Kochaj siebie i pokaż mu, że jeśli straci szansę, żeby cię gdzieś zaprosić, będzie głupi. 
    
  • Idź do niego i porozmawiaj z nim. Trzymaj się prosto i spójrz w jego oczy. Wyraź swoje opinie. Mężczyźni kochają pewne siebie dziewczyny.
  •  
  • Jednak zbyt dużo pewności siebie może również cię zranić. Uważaj, aby nie przesadzić.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Bądź zabawny i inteligentny. Kiedy okazujesz dowcip, pokazujesz, że jesteś inteligentny i masz poczucie humoru, dwie rzeczy, których większość mężczyzn nie stawia oporu dziewczynom. Kiedy myśli, że jesteś zabawny, będzie chciał więcej z tobą porozmawiać i będzie chciał spędzić z tobą czas. Jeśli możesz go rozśmieszyć, będziesz na najlepszej drodze. 
    
  • Musisz śmiać się z siebie. Dajesz jasno do zrozumienia, że ​​jesteś zrelaksowany i nie traktujesz tego zbyt poważnie.
  •  
  • Nie powinieneś przesadzać z sarkazmem i nie powinieneś się bawić z innymi ludźmi.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zaznacz swoje mocne strony. Nie ma sensu zaprzeczać - fizyczne przyciąganie jest bardzo ważne dla każdego potencjalnego związku. Z tego powodu powinieneś spróbować podkreślić swoje mocne strony. Nie bądź zbyt skromny. Każdy ma w sobie coś, co lubi. Znajdź i zaznacz to. 
    
  • Czy masz miły uśmiech? Uśmiechnij się częściej! Czy masz piękne krzywe? Weź taśmę, aby podświetlić kształt swojej postaci. Czy masz piękne oczy? Odpowiedni cień do oczu może je idealnie podkreślić. Znajdź to, co jest w tobie najpiękniejsze i zacznij je pokazywać.
  •  
  • Nie przesadzaj. Kiedy masz warstwę makijażu na twarzy, będziesz mieć niewygodne ciasne ubranie i zbyt wysokie obcasy, otrzymasz przeciwny efekt do tego, co chcesz, zwłaszcza jeśli nie będziesz się normalnie ubierać. Bądź na bieżąco z tym, co działa dobrze i daje poczucie własnej wartości.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zabij go. Nie zdziwi Cię to, że mężczyźni kochają pochlebstwa, a także kobiety. Kiedy szczerze pochlebiasz, dostajesz dwie rzeczy: dajesz mu łagodny wyraz, że jesteś nim zainteresowany, a jednocześnie pieścisz swoje ego, które sprawi, że będziesz cieszyć się jeszcze bardziej. 
    
  • Nie wiesz, co powiedzieć? Powiedz mu, że ma ładny uśmiech lub lubisz jego włosy. Jeśli gra na jakimś instrumencie, chwal go za jego umiejętności. Jeśli uprawia jakiś sport, powiedz mu, że widziałeś mecz i był pod wrażeniem.
  •  
  • Litterbugs powinien być prosty i szczery. Takie pochlebstwa docenią wszyscy.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Znajdź coś, co masz ze sobą wspólnego. Jedną z rzeczy, które najbardziej zniechęcają mężczyzn do zaproszenia kobiety do tej pory, jest strach przed tym, by nie mieć nic wspólnego i nie mieć o czym rozmawiać. Pokaż mu, że w ogóle nie powinien się go bać. Zapytaj go o jego hobby i zainteresowania, rodzinę, plany na przyszłość - wszystko, na co możesz się zgodzić. 
    
  • Nie okazuj zainteresowania czymkolwiek, aby zrobić na nim wrażenie. Kiedy udajesz, że grasz na basie lub kochasz horror, prawdopodobnie zostaniesz okrutnie wyrzucony, gdy zaprosi cię na jam session ze swoim zespołem, albo będzie chciał, żebyś poszedł do kina na ostatnią część filmu Pila.
  •  
  • Nawet jeśli nie wiesz nic na temat żeglarstwa lub nie możesz grać w minigolfa, po prostu pokaż trochę zainteresowania i daj mu znać, że chcesz się uczyć. Może nawet wpadniesz na pomysł świetnej pierwszej randki!
  •  
         
 10.  
 11.             6      Posłuchaj go. Każdy lubi słuchać kogoś, w tym mężczyzn. Pokaż mu, że interesujesz się tym, co chce ci powiedzieć. Twoja uwaga stanie się bardziej płaska, a dowiesz się czegoś na ten temat. Niech mówi, nie przerywaj mu i nie proście go o wiele pytań. 
    
  • Wiele dziewcząt popełnia błąd, że ludzie, którzy to lubią, opowiedzą wszystkie szczegóły dotyczące ich życia. W każdym razie unikajcie tego, w przeciwnym razie przytłoczylibyście go informacją, znosicie ją, albo wyrzucicie ją i pokonacie. Zachowaj trochę tajemnicy i staraj się słuchać więcej niż rozmawiać.
  •  
  • Angażuj się w rozmowę, nawet jeśli mówi więcej. Zadaj mu ciekawe i przemyślane pytania. Zachowaj kontakt wzrokowy, uśmiechnij się, pochyl głowę i użyj odpowiednich gestów, aby pokazać zainteresowanie i akceptację.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Zagraj w damę w tarapatach. Jeśli chcesz grać w gry, możesz spróbować pani w kłopotach. Mężczyźni nie mogą się oprzeć pomocy dziewczynie, która czegoś potrzebuje. Poproś go, aby dał ci coś z wysokiej półki, lub poradź się, jaką usługę oferujesz swojemu samochodowi. Następnie dziękuj mu i uśmiechnij się do niego. Zobaczysz, że zrobisz dobre wrażenie. 
    
  • Nie graj z nim zbyt często. Jeśli często pytasz go o dobroć, wkrótce zacznie myśleć, że go właśnie używasz.
  •  
  • Nie bądź głupi. Możesz poprosić o pomoc, kiedy jej potrzebujesz, ale nie powinieneś udawać, że jesteś głupia, tylko po to, by mieć powód, by o nią prosić. Bądź świadomy, że mężczyźni lubią inteligentne dziewczyny lub przynajmniej tych, którzy są warci chodzenia.
  •  
         
 14.  
 15.             8      Bądź sobą. Z pewnością słyszałeś tę radę wiele razy, ale to nie znaczy, że to nieprawda. Jeśli chcesz mieć szansę na wspólną przyszłość, musisz cieszyć się nią tak, jak naprawdę jesteś. Nie udawaj, że jesteś inny niż w rzeczywistości. Spędzaj czas z ludźmi, których kochasz, ubieraj się normalnie i stój za swoimi opiniami i przekonaniami. Pozwól swojej osobowości mówić za siebie. Jeśli zachowujesz się inaczej w jego obecności niż w rzeczywistości, twój cały związek będzie niehonorowy i fałszywy, a ostatecznie powstrzyma cię od dobrej zabawy. Bądź sobą! Przekonasz się, że Ci się spodoba!                 
 16.  
             

    2      Pokaż swoje zainteresowanie  .

    
   
 1.             1      Poinformuj go, że jesteś dostępny. Delikatnie powiedz mu, że w tej chwili nie masz nikogo, ale jesteś otwarty na nowe związki. Jedyną rzeczą, która jest silniejsza niż pragnienie zaproszenia dziewczyny do tej pory, jest jego lęk przed odrzuceniem. Powinieneś mu więc powiedzieć, że jeśli cię zaprosi, nie odmówisz mu.       
 2.  
 3.             2      Wysyłaj wyraźne sygnały. Wszyscy wiedzą, że mężczyźni są dość powolni i często nie widzą sygnałów, które im wysyłają. Nawet jeśli chcesz jasno powiedzieć, że ci się podoba, może tak nie być. Uśmiechnij się, śmiej się z jego żartów, dotknij go, usiądź jak najbliżej niego - powinien szybko zdać sobie sprawę, że jest jedynym, który otrzymał taką uwagę. 
    
  • Nie lekceważ potęgi mowy ciała. Kiedy jesteś z nim, trzymaj swoje ciało otwarte. Jeśli skrzyżujesz ramiona, będziesz działać w sposób zamknięty i niedostępny. Jeśli nie wiesz, co zrobić z rękami, zamów drinka lub ułóż je na kolanach. Uważaj, aby nie skomleć.
  •  
  • Patrz w jego oczy. Jeśli patrzysz wszędzie, po prostu nie na nim, to będzie wyglądało, jakbyś nie był zainteresowany. Kiedy spojrzysz w jego oczy, będziesz działał pewnie i otwarcie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zaproś go gdzieś. Jeśli masz jakieś plany ze znajomymi i idź na przykład na imprezę lub na wycieczkę, zaproś go, aby przyszedł z tobą. Przy odrobinie szczęścia spędzicie z nim tylko czas. To nie jest randka w prawdziwym tego słowa znaczeniu, ale daje możliwość lepszego poznania się w miłej atmosferze.       
 6.  
 7.             4      Zaangażuj znajomych. Zaufany przyjaciel może ci pomóc w tej sytuacji. Może zacząć zadawać pytania i dostrzegać szczegóły. Ponadto, mężczyzna może prosić o rzeczy, których wstydzisz się poprosić. 
    
  • Poinformuj znajomego, aby poprosił swoich znajomych o zabawę, kiedy mężczyzna zaprasza cię na randkę.
  •  
  • Poproś znajomego, aby powiedział ludziom, że jesteś dla siebie dobry i że jesteś miłą parą. Może to być trochę zawstydzające, ale z pewnością umieszcza chrząszcza w głowie.
  •  
  • Tylko upewnij się, że dziewczyna jest wystarczająco dyskretna, w przeciwnym razie nie będzie jej używać do tak brudnej roboty.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Spróbuj trochę odwlekać. Dowiedz się, gdzie lubi iść wieczorem, jaka jest jego ulubiona kawiarnia lub gdzie idzie na siłownię. Gdy natkniesz się na "przypadek", będziesz mógł rozmawiać. 
    
  • Pamiętaj, że nie możesz używać tej taktyki więcej niż raz lub dwa razy. Jeśli robisz to często, wkrótce odkryjesz, że go obserwujesz i pomyślisz, że jesteś dziwny.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Etykieta. Jeśli nie masz odwagi zaprosić cię, możesz przejąć inicjatywę i dać mu odpowiednią okazję. Pamiętaj, że dowiedziałeś się o nowym barze, do którego chcesz się udać, lub o nowym filmie, do którego chciałbyś się udać. Przy odrobinie szczęścia będzie miał okazję zaprosić cię gdzieś. To nie jest romantyczne, ale przynajmniej będziecie razem spotykać się!       
 12.  
 13.             7      Zaproś go do tej pory sam! Jeśli nie lubisz już czekać na swojego mężczyznę, aby zdobyć się na odwagę i zaprosić cię na randkę, przejmuj kontrolę nad sytuacją i idź nią! Żyjemy w 21 wieku! Na pewno zrobisz na nim wrażenie i nie będziesz chciał się oprzeć!       
 14.  
             

    3      Czego unikać  .

    
   
 1.             1      Nie wolno być uwięzionym w Strefie Przyjaźni. Nic nie jest gorsze dla potencjalnego związku niż strefa przyjaźni. Na pewno chcesz być miłym przyjacielem, z którym możesz porozmawiać i zaśmiać się, ale nie powinieneś być "jednym z chłopców". Pokaż mu swoją kobiecość i wyjaśnij, że chcesz być kimś więcej niż przyjacielem.       
 2.  
 3.             2      Nie obawiaj się. Aby pokazać, że zainteresowanie jest całkowicie w porządku, ale nie powinieneś przenosić go na poziom ekstremalny. Kiedy chodzisz gdziekolwiek on jest, powiesisz go na ustach i bombardujesz go wiadomościami i telefonami, nigdzie nie dojdziesz. Bądź nieco tajemniczy i zawsze upewnij się, że chce więcej.       
 4.  
 5.             3      Nie fałszuj. Nigdy nie próbuj być kimś, na kogo nie zwracasz uwagi. Nie trwałbyś długo i gdybyś zachowywał się inaczej w każdym dniu, byłby zdezorientowany i nie wiedziałby, co to było. Jeśli nie podoba ci się to, kim naprawdę jesteś, to i tak nie zasługuje na twoją uwagę.       
 6.  
 7.             4      Bądź cierpliwy. Niektórzy mężczyźni boją się odmowy lub dziewczyna rani ich uczucia. Daj mu wystarczająco dużo czasu, aby zebrać odwagę i dać mu szansę spotkania się z tobą i zobaczenia, jaka jesteś wspaniała. Zobaczysz, że on znajdzie sposób, aby zaprosić cię na randkę.       
 8.  
 9.             5      Nie bój się odmowy. Możesz się bać, że źle zinterpretowałeś jego sygnały, lub że kiedy on cię lepiej pozna, będzie o tym myślał. Nie powinieneś tak myśleć. Jeśli myślisz, że ci się podoba, to chyba prawda. Bądź pozytywny - może to być początek czegoś pięknego!       
 10.  
             

Wskazówki .

      

Jeśli wiesz, że ci się podoba i zatrzymujesz go, nie bój się pytać, co się dzieje.

   

Bądź pewny siebie. Jeśli nie zadzwoni do ciebie na randkę, pokaż mu, co wymyślił. Spędzaj czas z innymi mężczyznami i staraj się zdobyć zaufanych mężczyzn po swojej stronie. Zawsze dobrze jest mieć przyjaciół, którzy ci pomogą. Kiedy się boi, nie musisz nic z tym robić. Mężczyźni cieszą się, gdy ktoś im pomaga. Najważniejszą rzeczą jednak nie jest zmiana dla żadnego mężczyzny. Jeśli ci się spodoba, będzie świetnie, ale jeśli ci się nie podoba, to tylko jego wina.

   

            

Ostrzeżenie .

      

            

Zasoby i cytaty .

                           
Relacje popularny:
Jak zdobyć człowieka na znak barana.

Jak zapomnieć kogoś, kogo kochasz.

Aby wiedzieć, że twój związek się skończył.

Jak słuchać ludzi.

Bycie liderem.

Jak sprawić przyjemność mężczyznom.

Jak wybaczyć komuś, kto cię skrzywdzi.

Jak uciec z domu.

Jak sprawić, by ktoś się w tobie zakochał.

Jak przeprosić.

Jak sprawić, by nieznana dziewczyna stała się jej najlepszą przyjaciółką.

Jak radzić sobie z ludźmi.

Jak radzić sobie z negatywnymi ludźmi.

Jak rozumieć osoby aseksualne.

Jak sprawić, by nieznana dziewczyna stała się jej najlepszą przyjaciółką.

Jak podniecić zazdrość w byłym partnerze.

Dowiedz się, czy ktoś cię naprawdę lubi.

Nie być nachalnym.

Jak upewnić się, że dziewczyna chce cię z powrotem.

Jak znaleźć znajomych w college'u.

Jak zdobyć to, co chcesz.