Home \ Relacje
 

Jak stworzyć zazdrość u mężczyzny.

 

Mówi się, że wszystko jest dozwolone w miłości i wojnie. Nie ma bardziej potężnej broni niż zazdrość. Jeśli zrobisz to dobrze, możesz wykorzystać tę słabość do swojej korzyści. Jeśli chcesz zaimponować nowemu mężczyźnie, chcesz, aby twój partner cię preferował lub chcesz odzyskać swoje wyrzeczenia, możesz spróbować użyć innego człowieka!

              

Procedura .

    

  Część 1      Przygotuj  .

    
   
 1.            1      Upewnij się, że coś czujesz. Zazdrość obudzi się tylko wtedy, gdy mężczyzna poczuje coś dla ciebie. Jeśli nie jesteś zainteresowany, nie będziesz o to zazdrosny. Dobra wiadomość jest taka, że ​​jeśli pójdziesz z mężczyzną, prawdopodobnie poczujesz coś. To samo dotyczy mężczyzn, którzy flirtują z tobą. Jeśli nie jesteś pewien, czy lubisz mężczyznę, możesz spróbować wzbudzić w nim zazdrość.  
    
  • Niemożliwe jest, aby człowiek wiedział coś o człowieku, ale możesz zauważyć sygnały, które ci powiedzą. Jeśli zauważysz cię w grupie ludzi lub jeśli spróbujesz zignorować lub gapisz się na ciebie, prawdopodobnie spodoba ci się.
  •  
  • Jeśli dobrze sobie poradzisz, możesz sprawić, by mężczyzna zauważył cię bardziej, ponieważ będzie o ciebie zazdrosny, ale jeśli nie spodobało ci się to od samego początku, nie będzie to takie łatwe.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Staraj się wyglądać najlepiej. Jeśli chcesz, aby mężczyzna był zazdrosny o ciebie, nie możesz chodzić w dresach i tłustych włosach. Nie musisz nosić mini-spódnic i wysokich obcasów, ale powinieneś bardzo się starać, aby wyglądać najlepiej i mężczyzna to zauważył. Dostosuj włosy, ubieraj pochlebne ubrania i staraj się zwracać na nie niewielką uwagę.  
    
  • To nie znaczy, że powinieneś wyglądać jak supermodelka, ale powinieneś starać się wyglądać jak najlepiej - jak ty.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Daj mu znać, że świetnie się bawisz. Najlepsze, co możesz zrobić, to mieć świetną zabawę bez mężczyzny, aby obudzić zazdrość. Śmiej się ze swoimi przyjaciółmi, chodź na imprezy i rób wszystko, aby cię uszczęśliwić i uwolnić. Poświęć całą uwagę, a człowiek zobaczy, że ci się to podoba - a ty w ogóle o tym nie myślisz. Jest oczywiste, że natychmiast będzie zazdrosny.  
    
  • Kiedy zauważa, że ​​na niego patrzysz lub próbujesz coś zagrać, nie możesz zaznać w nim zazdrości. Uważaj, aby nie myśleć, że robisz to za niego.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Bądź nadal zajęty. Rób rzeczy, które lubisz. Jeśli nadal masz coś do zrobienia i masz dobry czas, aby pokazać, że nie zawsze masz czas dla mężczyzny, zacznie ci się trochę zazdrościć. Technika ta dotyczy głównie byłych partnerów. Dajesz jasno do zrozumienia, że ​​masz wspaniałe życie i dobrze się przy tym bawisz. Nawet jeśli nie budzisz się z zazdrości, zawsze będziesz dobrze. Kiedy masz wszystko do zrobienia, nie będziesz musiał myśleć o swoim dawnym partnerze, a on zobaczy, że jesteś zrelaksowany i nie martwisz się.  
    
  • Jeśli nie możesz przestać myśleć o tym człowieku, spróbuj wypełnić harmonogram bardziej interesującymi rzeczami, więc nadal masz coś do zrobienia.
  •  
  • Kiedy zobaczysz, że masz do czynienia z rzeczami, które cię interesują i dobrze się bawisz, jeszcze bardziej się tym zainteresujesz.
  •  
                   
 8.  
             

  Część 2      Chodźmy  .

    
   
 1.             1      Flirtuj z innymi mężczyznami. Nic nie sprawia, że ​​mężczyzna jest kimś więcej niż dziewczyną, która lubi flirtować z innym mężczyzną. Mężczyźni są niezwykle konkurencyjni, a kiedy inni ludzie są zaciągnięci dookoła ciebie, ty i ten, który cię nie interesował, najpierw zauważysz. Upewnij się, że twój mężczyzna widzi, jak flirtujesz z innymi mężczyznami.  
    
  • Jeśli flirtujesz z zbyt wieloma mężczyznami w krótkim czasie, twój mąż może przyjść do ciebie (zwłaszcza, jeśli zwykle nie pojawiasz się z nikim).
  •  
  • Staraj się nie robić tego, żeby wszystko było jasne, w przeciwnym razie twój człowiek mógłby pomyśleć, że łatwo cię spakować i flirtować ze wszystkimi. Na pewno nie chcesz zrobić złego wrażenia!
  •  
  • Jest różnica między zrelaksowanym flirtowaniem a podlewaniem nosa. Nie flirtuj z mężczyzną, którego znasz, lubisz tylko po to, aby kogoś zdenerwować, w przeciwnym razie dasz pierwszemu fałszywą nadzieję.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Ścigaj się z innymi mężczyznami. Kiedy spotykasz randkę z innymi mężczyznami, będzie to trochę bardziej brutalne niż flirtowanie z nimi, a zazdrość sprawi, że staniesz się stuprocentem swoich ludzi. Zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz chodzić z kimś lub zrywałeś z kimś, dobrze jest pokazać, że możesz iść na randkę z kim chcesz, ponieważ jesteś niezależny. To sprawia, że ​​twój były chłopak żałuje, że przyszedł do ciebie. Ale nie powinieneś rezygnować z mężczyzn tylko po to, żeby zdenerwować swojego byłego, ponieważ ranisz ludzi.  
    
  • Jeśli zdarzy ci się, że jesteś tym, z którym chcesz zazdrościć mężczyźnie, z którym jesteś na randce, zachowuj się naturalnie. Pokaż mu, że ci się to podoba. Nie przesadzaj ze śmiechem i nie staraj się niepotrzebnie ostrzegać.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Spróbuj go zignorować. Na przykład, jeśli siedzisz gdzieś razem i ktoś inny, porozmawiaj z drugą osobą i zignoruj ​​swojego mężczyznę. Kiedy reaguje na to, prawdopodobnie spodoba ci się. Jeśli nie, to nie ma dla ciebie znaczenia. Nie musisz zachowywać się nieprzyzwoicie lub całkowicie go ignorować - zwłaszcza, jeśli nie próbujesz się z sobą dobrze bawić. Nie musisz z nim rozmawiać, ale powinieneś dać mu znać, że go zauważyłeś.  
    
  • Jeśli często pisze do ciebie, nie podpisuj go natychmiast. Zaczekaj co najmniej dzień lub dwa, aby zobaczyć, że masz lepsze rzeczy do zrobienia w pracy (nawet jeśli nie).
  •  
  • Jeśli się z nim spotkasz, a on cię wita, pozdrów go, ale nie zwalniaj ani nie rozmawiaj. Powinno to wyglądać tak, jakbyś miał dużo pracy do wykonania.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Poświęć czas swoim męskim przyjaciołom. Nie musisz iść na randkę, ale dobrze jest spędzać czas z męskimi przyjaciółmi. Nawet jeśli jesteś z kimś w związku, nie ma nic złego w tym, że masz kumpli. Jeśli spędzasz z nimi dużo czasu, twój partner z pewnością będzie o nich zazdrosny.  
    
  • Kiedy całkowicie je zablokujesz, staje się naprawdę zazdrosny. Zrób to tak, jakby to nie miało znaczenia dla ciebie. Graj w ten sposób, a będziesz miał doskonały plan.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Upewnij się, że musisz się bardziej postarać. Jeśli nadal będziesz dla niego dostępny, stracisz tajemnicę, która może wywołać zazdrość. Na przykład nie musisz brać każdego ze swoich telefonów. Kiedy oddzwonisz do niego (a jeśli jesteś zainteresowany, zdecydowanie powinieneś to zrobić), nie mów mu, co robisz. Możesz po prostu powiedzieć, że masz coś do zrobienia. Nie podnosząc telefonu, będziesz zainteresowany tym, co robisz i kim jesteś.  
    
  • To samo dotyczy zaproszenia - raz na jakiś czas dobrze jest przeprosić i powiedzieć, że planujesz coś innego, nawet jeśli tego nie zrobisz.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Korzystaj z sieci społecznościowych. Nie musisz robić sobie zdjęć z siebie i dziesięciu pięknych mężczyzn podczas gry w siatkówkę na plaży. Ale możesz korzystać z sieci społecznościowych i pokazać im, że żyjesz w interesującym i przyjemnym życiu, nawet bez niego. Możesz udostępniać zdjęcia siebie innym znajomym, wspominając, że jesteś z mężczyzną w muzeum lub piszesz o tym, jak lubisz swoich przyjaciół. W każdym razie, sieci społecznościowe nie są tak skomplikowane, aby wzbudzać zazdrość u mężczyzn.  
    
  • Nie udostępniaj niczego zbyt często, inaczej stanie się z twoim mężczyzną, że jest dokładnie odwrotnie, a ty właściwie nie masz życia. Wystarczy udostępnić posty 2-3 razy w tygodniu.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Nie trzymaj się zbyt dobrze. Wielu mężczyzn wie, że próbujesz wywołać w nich zazdrość. Czasami najlepiej flirtować z innym mężczyzną, a twój człowiek będzie tylko twój. Te subtelne wskazówki pozwolą ci być zazdrosnym w twoim człowieku, więc nie powinieneś przesadzać i zachowywać się zbyt ładnie. Nie powinien wiedzieć, że próbujesz pokazać, że go nie potrzebujesz.  
    
  • Jeśli jesteś w jednym pokoju, zadbaj o to, co zrobiłeś, zanim przyszedłeś. Jeśli zachowujesz się jak ktoś inny, wiesz o tym.
  •  
         
 14.  
             

  Część 3      Zadzwoń do właściwych rzeczy  .

    
   
 1.             1      Porozmawiaj z nim o innych mężczyznach. Nie możesz przesadzić. Nie mów: "W zeszły weekend byłem z Markiem, to takie sexy!" W przeciwnym razie twój mężczyzna będzie wiedział, że próbujesz go znokautować. Na przykład powiedz: "Czy słyszałeś o Arctic Monkeys? Marek wystrzelił swoją nową płytę i nie mogę przestać go słuchać! "Kiedy wspominasz mężczyznę pośród mówcy, twój partner (expartner) będzie o wiele bardziej zazdrosny, niż gdybyś był wierszem o mężczyźnie przez cały czas.  
    
  • Nie rób tego zbyt często. Jeśli wspominasz innego mężczyznę podczas jednej rozmowy, twój mężczyzna to wie i będzie wiedział, że chcesz tylko być zazdrosny.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Nie bądź głupi. Jeśli chcesz, aby mężczyzna był o ciebie zazdrosny, nie będziesz mógł zrobić więcej, ale nie powinieneś pozwolić mu posunąć się za daleko. Kiedy jesteś zły, będziesz nadal mówić o innych mężczyznach i będziesz zachowywać się jak nieśmiała kobieta, która chce tylko, aby jej partner zaczął zazdrościć, w końcu możesz tylko zniechęcić go i zdenerwować innych ludzi, którzy wchodzą w kontakt z tobą..  
    
  • Możesz być trochę zły, ale nie powinieneś tracić z oczu tego, kim naprawdę jesteś.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Krótko rozmawiajcie ze sobą. Jeśli w końcu zaczniesz rozmawiać z mężczyzną, którego chcesz obudzić do zazdrości, nie bierz go cały czas. Mów przez chwilę, a następnie powiedz mu, że musisz wyjść (do szkoły, spotkać się z przyjaciółmi lub po prostu odejść). Jeśli myśli, że spędzisz z nim wiele godzin i nie będziesz miał nic przeciwko byciu z nim tak długo, jak długo nie będzie musiał odejść, będzie miał związek na szczycie. Nawet jeśli chcesz i utopić mu się w oczach, odejdź i odejdź na czas.  
    
  • Nie dawaj mu 100% uwagi. Pokaż mu, że myślisz o innych rzeczach.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Nie mów mu o swoich planach. Kiedy pyta cię, co robiłeś w weekend, uśmiechnij się do niego i powiedz: "To było... niesamowite." Możesz pozwolić mu zastanowić się, co to znaczy. Prawdopodobnie uznasz, że ciesz się wolnym czasem z innym mężczyzną. Kiedy musisz wyjść, nie mów: "Mam do dentysty", ale mówię: "Muszę być gdzieś, jestem spóźniony". Mężczyzna pomyśli, że spotykasz się z kimś.  
    
  • Jeśli chcesz być zazdrosny o siebie, nie mów mu wszystkiego. Niech zgadnie, co robisz, i wymyśl swoje własne scenariusze, które cię przerażą.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Nie próbuj zbyt długo prowokować zazdrości. Jeśli chcesz iść z nim, będziesz musiał się zatrzymać w czasie. Jeśli złamiesz sobie serce, możesz cieszyć się nim tak długo, jak chcesz. Ale jeśli to zrobisz, ponieważ naprawdę ci się podoba i chcesz przyciągnąć jego uwagę, zatrzymaj to na czas. Mały flirt jest w porządku, ale kiedy posuniesz się za daleko, twój mężczyzna pomyśli, że nie dbasz o niego, że nie jesteś miły, lub że jesteś "dziewczyną na wietrze", którą dostaje każdy mężczyzna. Kiedy zaczynasz się zbiegać, powinieneś powstrzymać w sobie zazdrość.  
    
  • Jeśli idziesz dalej, możesz być trochę spięty, ale są lepsze sposoby na to. Jeśli chcesz zacząć od tego, twój związek musi opierać się na zaufaniu, a nie na wątpliwościach i podejrzeniach.
  •  
         
 10.  
            

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

      

                       
Relacje popularny:
Jak zdobyć strzelca.

Jak znaleźć mentora.

Jak flirtować z chłopcem.

Jak przestać mówić głupio.

Jak być społecznym, dowcipnym i zaprzyjaźnić się.

Jak upewnić się, że twoja żona jest szczęśliwa.

Jak zapomnieć o kimś, kogo masz obsesję.

Jak pocieszyć przyjaciela po przerwie.

Jak zapomnieć o byłym partnerze.

Jak rozmawiać z dziewczyną.

Jak to zrobić, aby ludzie tacy jak Ty.

Jak chodzić z mężczyzną urodzonym w znaku Lwa.

Dowiedz się, czy ktoś jest w związku małżeńskim.

Jak prowadzić mądrą i zabawną rozmowę.

Jak przestać być zazdrosny.

Jak przestać kontrolować innych ludzi.

Jak znaleźć mentora.

Jak dotrzeć do dziewczyny, nie odmawiając ci.

Dowiedz się, czy lubisz tę dziewczynę.

Jak upewnić się, że związek działa.

Jak przeprosić swoją dziewczynę.