Home \ Relacje
 

Jak być bardziej kochającym.

 

Uczucie jest fizycznym wyrazem uczuć. Wiąże się to głównie z miłością i długotrwałymi związkami, ponieważ stały strumień uczuć może zbliżyć do siebie ludzi. Badania wykazały, że dzieci, które otrzymują więcej apetytu na przytulanie, mają niższy poziom stresu. Inne badania wykazały, że jest więcej zadowolenia w relacjach z większymi fizycznymi uczuciami.

              

Procedura .

    

    1      Zwiększ powinowactwo, dotykając opcji  .

    
   
 1.            1      Rozpoznanie dyskomfortu. Niektórzy ludzie czują się niekomfortowo ze względu na swoją osobowość, historię rodziny, problemy z intymnością lub jakąś traumę. Z tego powodu może być trudniej rozpocząć lub cieszyć się elementami fizycznego uczucia, takimi jak przytulanie, przytulanie, trzymanie za ręce lub pieszczoty.  
    
  • Bądź świadomy swoich obaw dotyczących intymności i fizycznego stosunku z inną osobą. Zaakceptuj, że się boisz i dowiedz się, skąd się bierze. Kiedy stwierdzisz, że twoje obawy prawdopodobnie nie są związane z twoim obecnym partnerem lub wydarzeniem, może ci to pomóc z obawy.  
  •  
  • Porozmawiaj ze swoim partnerem i daj mu znać, że nie czujesz się dobrze i dlaczego. Poproś go o cierpliwość. Wyjaśnianie fizycznej sympatii może być łatwiejsze, kiedy lepiej poznajesz i rozwiązujesz problemy, które powodują tę niedogodność dla fizycznej bliskości. Ponadto poprawa komunikacji może prowadzić do bliższej i bardziej kochającej relacji.
  •  
  • Porozmawiaj z ekspertem. Pomoże ci poradzić sobie z negatywnymi emocjami związanymi z twoimi lękami i przekroczy twoje wahanie manifestując fizyczne uczucie. Jeśli nie chcesz z nikim rozmawiać, możesz pisać o tym w swoim dzienniku lub wyrażać swoje uczucia w inny sposób.
  •  
  • Spraw, aby twoje fizyczne uczucie było nawykiem. Trzymaj rękę partnera, dotykaj jego ramion lub przytul go tak często, jak możesz. Z czasem fizyczne uczucie będzie łatwiejsze i bardziej naturalne.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zaplanuj przytulanie z dziećmi lub partnerami. Dotyk pomaga złagodzić stres i ból, może pomóc ludziom współpracować i wzmacniać więzy. Zrelaksuj się w swoim codziennym harmonogramie z rodziną, aby wspierać zdrowie fizyczne i psychiczne. Rande, opowiadanie historii, a nawet oglądanie telewizji można łączyć z kryciem.       
 4.  
 5.             3      Trzymaj ręce. Bez względu na to, czy jest to partner, czy dziecko, trzymanie się za ręce jest szybkie i bezbolesne i może naprawdę wzmocnić związek. W rzeczywistości jest to prawdopodobnie jeden z najłatwiejszych sposobów na natychmiastowe zwiększenie ilości fizycznego uczucia, które masz do innej osoby. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na przystanek autobusowy, przez sklep, czy siedząc w domu na kanapie, wyciągnij rękę i weź rękę kogoś, na kim Ci zależy.       
 6.  
 7.             4      Dołącz fizyczny dotyk do listy celów zdrowia. Pozostawanie w kontakcie z dziećmi lub partnerami uwalnia oksytocynę, hormon obniżający ciśnienie krwi. Może również pomóc w kontrolowaniu hormonu stresu kortyzolu. Fizyczny dotyk aktywuje tę część kory mózgowej, która jest odpowiedzialna za uczucie wdzięczności i może nawet pobudzić układ odpornościowy.        
 8.  
 9.             5      Zapisz zdrowe sposoby wyrażania swojej fizycznej miłości. Uczucie fizyczne to każdy dotyk, który pobudza uczucie miłości lub miłości w osobie bhakty lub odbiorcy. Zapisz swoją listę, aby móc do niej wrócić później. Następnie staraj się robić wszystkie te metody na różne sposoby w ciągu tygodnia. 
    
  • Niektóre sposoby okazania uczucia obejmują: całowanie, plecy drapanie, masaż, przytulanie, pieszczoty, trzymanie, przytulanie, trzymanie za ręce. Mogą istnieć inne sposoby na twój szczególny związek, który może również przynieść miłosne uczucia.
  •  
  • Chociaż stworzenie nawyku może trwać 21 dni, czas zależy od każdej osoby. Kontynuuj odwiedzenie tej listy przez kilka miesięcy, aby zawsze zmienić ilość uczucia fizycznego.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Po prostu skacz. Znalezienie wspólnego humoru z partnerem może być wspierane przez dobroduszny kontakt fizyczny. Może to być miękkie uciskanie, chybotanie na ramieniu lub kolanie, figlarne bicie, klękanie pod kolanami lub delikatny ciąg. Zawsze upewnij się, że nie masz nic przeciwko postawieniu partnera i nigdy nie używaj siły, nie wywołuj bólu i nie wywołuj siniaków.        
 12.  
 13.             7      Połącz nogi. Możesz zablokować nogi, kopać pod stołem, położyć nogi partnera na kolanach lub odwrotnie. To fizycznie połączy cię z tobą i staniesz się świadomy swojej obecności, jeśli siedzisz naprzeciwko siebie. Pamiętaj, że każdy fizyczny kontakt z intencją przekazania uczuć jest formą fizycznego uczucia.       
 14.  
 15.             8      Spróbuj masażu. Wraz z innymi rodzajami fizycznego uczucia, masaż do relacji może przynieść bliższe połączenia. Ponadto masaż ma korzyści dla zdrowia, które obejmują: zmniejszenie stresu, poprawę przepływu krwi i składników odżywczych oraz pomoc w bólu. Z tych wszystkich powodów masaż pleców, stopa stopy lub całe ciało jest doskonałym sposobem na okazywanie uczucia fizycznego. Partner prawdopodobnie spodoba się temu i może warto.                 
 16.  
             

    2      Zwiększyć sympatię słowną  .

    
   
 1.             1      Złóż oświadczenie ustne. Udowodnienie więzi słownych poprzez powiedzenie "Kocham cię" lub "zależy mi na tobie" jest ważnym sposobem na wzmocnienie więzi i jest nawet dobre dla ciebie zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Nie chcesz, aby wiadomości lub e-maile do swoich bliskich zastępowały słowne uczucie. Jeśli jesteś oddzielony, podnieś telefon i zadzwoń, aby upewnić się, że jest bardziej osobisty, nawet jeśli zajmuje to więcej czasu. 
    
  • Werbalne wyrażanie uczuć to słowa, które wymawiasz celowo, aby potwierdzić twoje pozytywne uczucia miłości i uczucia, pozwalając partnerowi czuć się kochanym. Może być unikalny dla Ciebie, Twojego partnera i całego związku, o ile celowo wyrażasz swoje emocje i wzmacniasz swoją miłość do siebie nawzajem.
  •  
  • Jeśli chcesz korzystać z elektronicznych metod komunikacji, na przykład zrób wyrażenie "myślę o tobie" lub "brakujące ja" zamiast czegoś ogólnego.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Rozumiem, że relacja na odległość wymaga więcej werbalnej miłości. Ponieważ nie będziesz w stanie fizycznie dotknąć, a tym samym wzmocnić więzi w ten sposób, będziesz musiał powiedzieć swojemu partnerowi, jak czujesz się częściej. Ważne jest, aby zachować poufność między Tobą i zwiększyć poczucie bezpieczeństwa, komfortu i zaufania. Jeśli to możliwe, używaj Skype'a lub Google Hangout, aby mieć kontakt wzrokowy i otrzymywać fizyczne bodźce podczas rozmowy.       
 4.  
 5.             3      Skomplikuj to, na czym Ci zależy każdego dnia. Komplementy są jednym ze sposobów wyrażania uczuć werbalnych, które mogą podnieść samoocenę, okazywać obawy, a ci, na których Ci zależy, mogą czuć się dobrze. Komplementy dodatkowo motywują ludzi do odniesienia sukcesu, ponieważ wierzą, że to się uda. Zawsze składaj prawdziwe pochwały, inaczej ryzykujesz, że to, co mówisz, zostanie odrzucone jako powierzchowne pochlebstwo. 
    
  • Szukaj rzeczy, które podziwiasz, doceniasz lub są dobre do komplementów. Może to być wszystko, od czego wyglądają, do cech charakterystycznych ich twarzy, które szczególnie podoba (takie jak oczy lub usta), cechy osobowości, co osiągnęły, jak je czujesz pozytywnie, czy jakie umiejętności podziwiasz.
  •  
  • Bądź szczery i nie masz okazji, by komplementować swoją ukochaną, więc po prostu odejdą. Powiedz swojej żonie: "Masz piękne oczy", kiedy na nią patrzysz lub "Ty mnie dodajesz", jeśli to prawda. Powiedz swojemu mężowi: "To ci odpowiada w tej sztuczce", kiedy przygotowuje się do pracy lub "Jesteś świetnym szefem kuchni", kiedy robi ci śniadanie. Powiedz swojemu potomstwu: "Jesteś taki mądry", gdy zobaczysz jego znak lub "Jesteś dobry w sporcie" po ćwiczeniu.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Pozdrówcie swojego partnera lub dzieci, kiedy wrócą do domu. Przerwij to, co robisz, i baw się dobrze ze swoim partnerem lub dziećmi, aby wiedzieć, że ci zależy. Chcesz, aby wiedzieli, że są ważniejsze niż cokolwiek innego i że brakuje ci. Połącz słowną sympatię z cielesnością, wkładając dzieci w policzki lub w głowę. Możesz pocałować partnera w usta lub twarz.       
 8.  
 9.             5      Wymień swojego partnera lub dzieci. Pseudonim pozytywny pokazuje, że masz specjalną więź. Wybrana nazwa odzwierciedla przede wszystkim właściwość, niestandardowy lub wydarzenie powiązane z daną osobą. Może to być również skrócona wersja ich prawdziwego imienia. 
    
  • Niektóre popularne pseudonimy to: Andělka, Zlatíčko, Love, Srdíčko, Miláček.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Poświęć czas, by powiedzieć "dziękuję". Pomyśl o rzeczach, które dana osoba zrobiła dla ciebie lub o sposobach na poprawę swojego życia. Spójrz w jej oczy i wyrazy wdzięczności w kilku zdaniach. Chcesz, żeby wiedziała dokładnie, jak bardzo ją kochasz i cenisz ją i wszystko, co ona.       
 12.  
 13.             7      Nie zakładaj, że "kocham cię" jest jedynym sposobem wyrażenia uczucia. Jeśli tego nie powiesz, powinieneś spróbować uczynić to słowo wspólną częścią słownictwa. Zdania takie jak "Jesteś w porządku" i "Cieszę się, że Cię mam" są również dobrym sposobem na wyrażenie uczucia. Prawdopodobnie jest coś szczególnego w twoim związku, jako wspólne zainteresowanie samochodami, które pozwala ci rozszerzyć te proste zdania, opisując coś, co naprawdę lubisz, aby dodać znaczenie do zdań. Jeśli kochasz samochody, możesz użyć swojego ulubionego pojazdu, aby wyrazić swoje uczucia, mówiąc: "Jesteś moim Plymouth 1968, Road Runner Hemi."       
 14.  
             

    3      Wprowadź nawyki, aby zwiększyć uczucie  .

    
   
 1.             1      Zwróć uczucie automatycznie. Odbierz wskazówki przez objetím, komplimenty, mówiąc "Kocham cię", pocałunkiem w twarz lub wspólnym policzkiem. Zignoruj ​​chęć zawahania się w tych chwilach. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do takich rzeczy, może to trochę potrwać, ale z czasem będzie to twoja druga natura.       
 2.  
 3.             2      Nie pozwól, by to był tylko jeden rodzic, który "kochał". Przez dziesięciolecia nie było społecznie ważne, aby ojcowie kochali dzieci. Jednak czas się zmienił. Oboje rodzice powinni starać się okazywać miłość swoim dzieciom, nawet jeśli nie jest to dla nich naturalne.       
 4.  
 5.             3      Utrzymuj kontakt wzrokowy. Podczas przytulania, trzymania się za ręce lub komponowania komplementów, kontakt wzrokowy jest jeszcze bardziej połączony i dowodzi, że jesteś uczciwy. Badania pokazują, że pozostawanie w oku kogoś, kogo kochasz (nawet zwierząt domowych) może zwiększyć twój hormon oksytocyny. To sprawia, że ​​czujesz się naprawdę dobrze i warto spróbować.       
 6.  
 7.             4      Daj sobie kilka celów. Strategowie strategiczni uważają, że właściwe nawyki można wprowadzić, mając wielki sen o tym, jak chcesz, aby wyglądały, jak bycie bardziej kochającym rodzicem. Następnie ustaw małe cele, takie jak "Spędzam 20 minut z bezpośrednią rozmową z dziećmi każdego dnia". Zawsze dziel się większymi golami na mniejsze, lepiej się spotykaj i dawaj szansę częściej świętować swój sukces.        
 8.  
 9.             5      Nie bój się rozmawiać z ekspertem. Jeśli nie chcesz okazywać uczuć lub odczuwać go, ale nie wiesz, jak to wyrazić, rozważ skonsultowanie się z doradcą lub terapeutą - samemu lub ze swoim partnerem. Relacje wymagają pracy. Nie kojarz z partnerską terapią lub słabym punktem terapii. Jeśli kogoś kochasz i chcesz, aby działał, nic nie powinno powstrzymywać cię od szukania pomocy, aby wzmocnić twój związek.       
 10.  
          (10)                    
Relacje popularny:
Jak dopingować kogoś.

Dowiedz się, czy twój najlepszy przyjaciel cię kocha.

Jak być atrakcyjnym dla mężczyzny z rakiem.

Jak kogoś obudzić.

Jak zrobić wrażenie na swojej dziewczynie.

Utrzymywanie zimnej głowy i nie puszczanie agresji za kierownicą.

Jak być miłym.

Jak słuchać ludzi.

Jak okazywać miłość.

Jak radzić sobie z facetem.

Jak słuchać ludzi.

Jak uzyskać zdrowy związek.

Jak radzić sobie z odrzuceniem.

Jak podejmować decyzje.

Jak zostawić męża.

Aby wiedzieć, że twój związek się skończył.

Jak przestać kochać.

Jak zapomnieć o kimś.

Nie być społecznie niemożliwym.

Jak przytulać i całować z partnerem.

Jak zaprzyjaźnić się z mężczyzną, który próbował popełnić samobójstwo.