Home \ Relacje
 

Dowiedz się, czy twoja dziewczyna lubi kogoś innego.

 

Nawet najbardziej zaufane związki zaufania mogą czasami stać się niewolnikami wątpliwości. Jeśli obawiasz się, że twoja dziewczyna czuje coś do kogoś innego, ważne jest, aby upewnić się, że się nie mylisz przed podjęciem działania. Spójrz na jej zachowanie, obserwuj, co ci mówi i sposób, w jaki działa, aby zobaczyć, jak naprawdę czuje. Pamiętaj jednak, że niezależnie od tego, czy jesteś czegoś pewien, nie możesz liczyć na nic, dopóki nie uzyskasz wyraźnych dowodów. W tym artykule dowiesz się, jak zacząć odkrywać, czy twoja dziewczyna lubi kogoś innego.

              

Procedura .

    

    1      Uważaj na jej zachowanie  .

    
   
 1.            1      Miej oko na unikanie fizycznej intymności. Jedną z najważniejszych oznak posiadania czegoś złego w związku jest to, że twój partner nie lubi twojej fizycznej bliskości. Niezależnie od tego, czy trzymając się za ręce, przytulanie czy seks, fizyczna intymność wymaga dużego zaufania od obu partnerów. Jeśli jeden z partnerów wie, że zdradził to zaufanie, prawdopodobnie takie rzeczy staną się dla niego problemem, nawet jeśli zrobił to całkiem naturalnie. Jeśli twoja dziewczyna nagle zaczyna unikać dotykania, możesz być pewna, że ​​coś się dzieje - choć może to nie być niewiara. 
    
  • Aby było jasne, należy zauważyć nagłe ochłodzenie i niewytłumaczalną niechęć do fizycznej bliskości, która wcześniej była sprawą oczywistą. Jeśli uprawiałeś seks wcześniej i nie masz go już więcej, oznacza to, że wystąpił problem. Ale jeśli tylko całujesz swoją dziewczynę na policzkach, jej niechęć do uprawiania seksu z tobą nie oznacza, że ​​ktoś inny ją lubi. Czasami ludzie potrzebują więcej czasu, aby przejść przez kilka faz fizycznej bliskości - zbyt duża presja i pośpiech na seks to jedna z najczęstszych dolegliwości kobiet dotyczących fizycznej strony ich związku.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Dowiedz się, czy twoja dziewczyna ukrywa telefon przed tobą. W dzisiejszych czasach telefony komórkowe i inne urządzenia elektroniczne stały się środkiem utrzymywania nas w kontakcie z naszymi partnerami. Jeśli twoja dziewczyna komunikuje się z kimś innym, prawdopodobnie używa jej telefonu. Spójrz, jak traktuje telefon - czy trzyma go przy pisaniu tuż obok swojego ciała? Czy moje hasło zostało ostatnio ustawione na moim telefonie? Czy on nie chce pożyczyć twojego telefonu? Czy nie chce go wypuścić na chwilę? Jeśli tak, prawdopodobnie próbują coś przed tobą ukryć. 
    
  • Ta porada dotyczy nie tylko telefonów, ale także wszystkich innych urządzeń elektronicznych, które można wykorzystać do komunikacji. Na przykład, jeśli twoja dziewczyna ciągle zamyka komputer lub otwiera się z sieci społecznościowych za każdym razem, gdy wchodzisz do pokoju, jest to powód do niepokoju (jeśli takie zachowanie występuje w połączeniu z innymi rzeczami opisanymi w tym artykule).
  •  
         
 4.  
 5.             3      Miej oko na to, czy twoja dziewczyna nagle ma dużo pracy do wykonania. Kiedy obaj partnerzy mają jeszcze coś do zrobienia, czasami trudno im znaleźć czas dla siebie nawzajem. Jest to całkowicie naturalne i wiele par musi nauczyć się rozwiązywać ten problem. Ale jeśli twoja dziewczyna nagle zacznie zabierać tak mało czasu, że nie znajdzie cię przez długi czas i nie dostarczy ci zaufanego wyjaśnienia, może to oznaczać, że spędza wolny czas z kimś innym. Jeśli twoja dziewczyna nagle nie ma czasu i nie może dać ci zadowalającego wyjaśnienia, dlaczego tak jest, z pewnością masz powód do zmartwienia. 
    
  • Jeśli nie wiesz, jak odróżnić normalne niedopasowanie w rozkładach czasu od problemu, spróbuj tej sztuczki. Kiedy twoja dziewczyna powie ci, że nie będzie mogła spędzić z tobą czasu, spróbuj zasugerować jej innym razem. Kiedy mówi, że nie może tego zrobić, poczekaj, aż zaproponuje alternatywę. Jeśli ktoś chce spędzić z tobą czas, ale nie będzie to dla ciebie dobre, spróbuje dać ci inny czas, aby cię zobaczyć. Jeśli twoja dziewczyna nie ma nic przeciwko pozostawieniu tego problemu nierozwiązanym, może to oznaczać, że tak naprawdę nie chce z tobą spędzać czasu.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Należy pamiętać, że unika kontaktu wzrokowego. Patrzenie w czyjeś oczy jest wyrazem szczerości. Kiedy ludzie ukrywają coś przed bliskimi, zwykle trudno jest im spojrzeć im w oczy. Jeśli twoja dziewczyna nie może nagle spojrzeć ci w oczy, masz powód do zmartwienia. 
    
  • Oczywiście nie oznacza to, że jeśli twoja dziewczyna może spojrzeć ci w oczy, musisz powiedzieć prawdę. Doświadczeni (lub zaciekle) kłamcy są w stanie spojrzeć im w oczy bez problemów.
  •  
  • Dobrze jest też wspomnieć, że nieśmiali lub społecznie niezdarni ludzie mają naturalnie problemy z widzeniem innych ludzi w ich oczach. Ponadto takie zachowanie może powodować różne zaburzenia psychiczne.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Zwróć uwagę na zmiany nawyków twojej dziewczyny. Gdy idziesz z kimś przez długi czas, poznajesz ich harmonogram i wiesz, jak to działa. Kiedy nagle widzisz dużą zmianę w sposobie, w jaki twoja dziewczyna spędza swój czas, powinieneś zacząć się martwić o to automatycznie, ale jeśli ta postać przychodzi wraz z innymi rzeczami opisanymi w tym artykule, masz powody do poważnego niepokoju. Jest to szczególnie ważne, gdy twoja dziewczyna nagle robi rzeczy, których wcześniej nie chciała zrobić. Ludzie zazwyczaj chętniej poświęcają się działaniom, które nie są szczególnie zabawne na początku nowego związku, tylko po to, by zadowolić nowego partnera.. 
    
  • Powiedzmy, na przykład, że twoja dziewczyna zawsze nie lubiła chodzić na plażę ze swoim partnerem, ale ostatnie dwa weekendy spędził w domu na plaży z "kilkoma przyjaciółmi". Jako jej partner masz prawo pytać i kwestionować, nagle twierdzi, że zawsze kochała plaże.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Miej oko na to, czy twoja dziewczyna ubiera się inaczej. Dla obu płci nagła zmiana stylu ubierania może oznaczać, że zmieniły się inne aspekty ich życia. Może to oznaczać na przykład, że ktoś jest świeżo samotny, ktoś zmarł i opłakuje lub niedawno dostał nową pracę. Jeśli chodzi o długotrwałe relacje, jeśli jeden z partnerów zaczyna nosić zupełnie inne ubranie bez wyjaśniania lub wyjaśniania innym, może to oznaczać, że próbują zrobić wrażenie na kimś innym. 
    
  • Powód do niepokoju jest szczególnie, gdy nowy wygląd twojej dziewczyny jest bardzo prowokujący. Na przykład, jeśli nosisz strój konserwatywny i właśnie zacząłeś nosić minispódniczki i głębokie dekolty, powinieneś być czujny.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Miej oko na to, czy twoja dziewczyna cię ignoruje. Tylko myśl o ignorowaniu twojej dziewczyny prawdopodobnie sprawi, że poczujesz się nieswojo. Jeśli podejrzewasz, że twoja dziewczyna kocha kogoś innego, zauważ, jak się zachowuje, gdy razem spędzasz czas - działając obojętnie i nie słuchając tego, co nazywasz? Rozbijasz swoje poglądy lub całkowicie ignorujesz to, co masz i swoje serce? Czy uważasz, że twoja obecność nie ma żadnego wpływu na to, jak się zachowuje? Czy jest ona niedostępna w sieciach społecznościowych i przez telefon? Jeśli poczujesz się niewidoczny w obecności swojego partnera, twój związek jest wyraźnie dużym problemem. 
    
  • Jeśli uważasz, że twoja dziewczyna cię ignoruje, milcz. Kiedy napiszesz jej sto wiadomości, by ci odpowiedzieć, nie będziesz wiedział, czy spędza czas z kimś innym. Miej świadomość, że jeśli będziesz próbować przyciągnąć jej uwagę, poczujesz dla niej desperację, która nikomu się nie podoba.
  •  
         
 14.  
 15.             8      Nie toleruj oczywistych oznak niewierności. Wszystkie ostrzeżenia w tym artykule zakładają, że nie jest łatwo stwierdzić, czy ktoś jest niewierny tylko dlatego, że go obserwujesz. Ale jeśli twoja dziewczyna jest niewystarczająca lub wystarczająco otwarta, by dać ci znać, że lubi kogoś innego, nie musisz czekać. W takim przypadku twój związek musi zostać poważnie ponownie oceniony. Oto kilka rzeczy, których nie powinno się w żaden sposób tolerować: 
    
  • Wyrażanie otwartego uczucia na czyjąś drogę, która wykracza poza przyjazne zachowanie lub nieszkodliwy flirt (pocałunki, intymny taniec itp.).
  •  
  • Że twoja dziewczyna się rozłącza, żeby spędzić czas z kimś innym.
  •  
  • Okażcie pogardę lub napnijcie was z drogi, która wykracza poza granice powszechnego dokuczania, zwłaszcza w obecności innych ludzi.
  •  
  • Otwarte próby przebudzenia w innej osobie ekscytacji i pakowania innych ludzi, co nie jest ironią lub sarkazmem.
  •  
                   
 16.  
             

    2      Miej oko na to, co mówi twoja dziewczyna  .

    
   
 1.             1      Miej oko na to, jak często rozmawiasz ze sobą. Nawet pary, które są bardzo blisko, czasami zapominają o znaczeniu wzajemnej komunikacji. Długotrwały brak komunikacji może jednak oznaczać, że twój związek ma kłopoty. Jeśli masz nieprzyjemne uczucie na temat swojej dziewczyny, zauważ, jak często rozmawiasz ze sobą (osobiste rozmowy, rozmowy telefoniczne, pisanie itp.). Jeśli zauważysz nagłe ograniczenie komunikacji lub jeśli dziewczyna komunikuje się z Tobą podejrzanie mało, masz powód do zmartwienia. 
    
  • Ta porada dotyczy szczególnie osób pozostających w związku na odległość. Jeśli masz relację na odległość, nie możesz sobie pozwolić na luksus fizycznego kontaktu, więc twoje relacje mogą przetrwać tylko dzięki regularnej komunikacji. Wielu ekspertów od relacji zaleca próbę odniesienia się do codziennej komunikacji.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zwróć uwagę na mniejsze kłamstwa i fałszerstwa. Jak Mark Twain powiedział: "Kiedy mówisz prawdę, nie musisz niczego pamiętać." Nawet najbardziej doświadczeni kłamcy czasami zapominają, albo niektóre z ich kłamstw są zdezorientowane, więc jeśli zaczynasz czuć, że twoja dziewczyna kłamie, w tym, co ci mówi, i logiczne dziury w jej twierdzeniach. Ludzie, którzy kłamią o tym, gdzie byli, co robili i kogo widzieli prędzej czy później, zawsze zaczynają popełniać błędy - po prostu trzeba uważnie słuchać, aby ujawnić te błędy.       
 4.  
 5.             3      Miej oko na to, czy twoja dziewczyna nie chce z tobą rozmawiać o swoim życiu osobistym. Zamiast kłamać, niektórzy ludzie wolą ukrywać informacje i unikać wywiadów na temat tego, co robili. Jeśli twoja dziewczyna nie miała problemu z rozmową o swoim życiu, jej przyjaciołach i hobby, ale teraz nagle niechętnie dzieli się z tobą tą informacją, może to być sposób na uniknięcie kłamstwa. Spójrz na następujące niejasne zwroty, których możesz użyć, gdy zapytasz ją, gdzie jest - chyba że powie ci więcej niż te zdania, prawdopodobnie masz powód do zmartwienia: 
    
  • "Nic / Anywhere."
  •  
  • "Dlaczego chcesz wiedzieć?"
  •  
  • "Miałem dużo pracy."
  •  
  • "Nie chcę o tym rozmawiać."
  •  
         
 6.  
 7.             4      Pamiętaj, że nie chce z tobą rozmawiać o swoich nowych znajomych. Znalezienie nowych przyjaciół jest korzystne dla większości ludzi. Ale jeśli twoja dziewczyna nie chce rozmawiać o ludziach, których niedawno spotkała, coś jest nie tak (szczególnie, jeśli wcześniej nie miała problemu z rozmową z jej kumplami). Nawet jeśli nie oznacza to, że lubi kogoś innego, może to oznaczać, że wstydzi się ludzi, z którymi spędza czas, lub rzeczy, które robi z tymi ludźmi, i boi się, jak reagujesz na to. Otwartość i zaufanie są bardzo ważne w każdym związku - jeśli twoja dziewczyna nie jest uczciwa wobec ludzi, którzy spędzają czas, to z pewnością oznacza to, że masz problem, choć niekoniecznie jest to niewiarygodne.       
 8.  
 9.             5      Zauważ niechęć do otwartego uznania swojego związku. Jeśli jeden z partnerów zdradza zaufanie drugiego, prawdopodobnie trudno jest mu otwarcie rozmawiać z innymi ludźmi. Jeśli twoja dziewczyna musi mówić o twoim związku, to przypomni jej o jej zdradzie, a ona będzie miała na myśli myśl, że nie jest jeszcze w stanie zakończyć tego związku. Spróbuj zadać swojej dziewczynie kilka z poniższych pytań, aby dowiedzieć się, jak dobrze czuje się w twoim związku. Jeśli zachowujesz się niezwykle defensywnie, gniewnie, irytująco, winnie lub nie chcesz odpowiadać, prawdopodobnie oznacza to, że masz problem: 
    
  • "Jak wyglądamy jak para?"
  •  
  • "Czy chcesz zaplanować coś zabawnego w ciągu najbliższych kilku miesięcy?"
  •  
  • "Jak myślicie, co powinniśmy poprawić w naszym związku?"
  •  
  • "Co ci się podoba w naszej wspólnej pamięci?"
  •  
  • "Gdzie nas widzisz z roku na rok?"
  •  
         
 10.  
             

    3      Poczuj swoje emocje  .

    
   
 1.             1      Zwróć uwagę na odległość emocjonalną. Gdy coś jest nie tak z romantycznym związkiem, jeden z partnerów (lub obaj) często "czuje", że odsuwają się emocjonalnie. Dwie osoby, które były blisko siebie i czują się ze sobą powiązane, są teraz prawie nieświadome. Tam, gdzie były emocje, przytulanie i długie rozmowy, wymuszone rozmowy, które są zimne i bezosobowe, są teraz egzekwowane. Taka odległość emocjonalna może być oznaką wielu problemów w związkach, w tym niewierności. Jeśli twoja dziewczyna wydaje się być zimna od razu, zacznij ją rozwiązywać - natychmiast z nią porozmawiaj i dowiedz się, jaka jest przyczyna twoich problemów. Będzie lepiej niż umrzeć w nieszczęściu. 
    
  • Pamiętaj jednak, że dystans emocjonalny może być oznaką wielu innych problemów. National Healthy Marriage Resource Center twierdzi, że może ono dotyczyć również różnic rodzinnych i kulturowych, konfliktów sytuacyjnych i stresu.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Uwaga na zachowania ekstremalnie defensywne. Czasami ludzie, którzy wiedzą, że robią coś źle, zachowują się bardzo wrażliwie i nadmiernie reagują na krytykę i oskarżenia. Ponieważ ich zdrada jest osadzona w ich pamięci, każde niewinne dokuczanie i mrowienie mogą wydawać się osobistymi atakami. Jeśli twoja dziewczyna ostatnio zaskakuje cię nienaturalnie wrogimi reakcjami na pozornie niewinne pytania, prawdopodobnie masz poważny problem. Oto kilka niewinnych pytań, które mogą stwarzać problemy, jeśli twoja dziewczyna reaguje zbyt agresywnie lub sfrustrowana: 
    
  • "Z kim rozmawiałeś przez telefon?"
  •  
  • "Co robiłeś w zeszły weekend?"
  •  
  • "Co planujesz w następny piątek?"
  •  
  • "Jak się czują twoi przyjaciele?"
  •  
  • "Z kim ostatnio się spotkałeś?"
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zwróć uwagę na nagłą agresję. W jednym z najgorszych scenariuszy, jakie związek może mieć w związku, jeden z partnerów zakochuje się w kimś tak silnie, że aktywnie próbuje sabotować związek, w którym się znajduje. Może przejawiać się agresją, złym zachowaniem, frustracją, wyzwiskami itp. W tym przypadku twoja dziewczyna prawdopodobnie próbuje z nią zerwać, aby mogła zacząć nawiązywać relacje z kimś innym bez poczucia winy. 
    
  • Jeśli twój związek osiągnął ten etap, niestety, prawdopodobnie najlepiej będzie go zakończyć. Ból po przerwie jest zwykle drobnym problemem, niż ból związany z dysfunkcjonalnym związkiem z osobą, która aktywnie próbuje go zniszczyć.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Miej oko na to, czy twoja dziewczyna nie lubi, jak ją kochasz. W normalnych okolicznościach nieoczekiwane wyrażenia życzliwości i uczucia mogą ożywić związek. Ale jeśli jeden z partnerów myśli o kimś innym, taka życzliwość obudzi w nim poczucie winy. Prawie nikt nie chce otrzymać miłości od kogoś, kogo celowo skrzywdził, więc jeśli twoja dziewczyna jest nieszczęśliwa, gdy przyniesiesz jej prezent lub w inny sposób okażę jej uczucia, powinieneś zauważyć inne znaki ostrzegawcze. Oto kilka rzeczy, które nie byłyby problemem w normalnych okolicznościach, ale jeśli twoja dziewczyna kocha kogoś innego, prawdopodobnie nie ma ona zrozumienia: 
    
  • Prezenty na każdą okazję (szczególnie "tak")
  •  
  • Romantyczne kolacje i randki
  •  
  • Wybrane posiłki
  •  
  • Niespodzianka w pracy
  •  
  • Czas na
  •  
         
 8.  
 9.             5      Zwróć uwagę na niezwykły wyraz miłości. Paradoksalnie, jeśli twoja dziewczyna kocha kogoś innego, zamiast agresji i defensywności, zachowa się niezwykle miłośnie i z miłością. Jeśli twoja dziewczyna boi się, że odkryjesz jej sekret, ona tymczasowo spróbuje Cię uspokoić, włączając w to pocałunki, uściski i pochlebstwa. Partner, który nagle zaczyna okazywać pozytywne uczucia, zasadniczo nierozsądne, zwykle coś ukrywa, więc bądź ostrożny - zwłaszcza jeśli te uczucia rosną, kiedy zaczniesz pytać, gdzie jest i co robi. 
    
  • Oczywiście, w normalnych okolicznościach objawy uczucia są zdecydowanie dobrym znakiem, więc nie powinieneś nierozsądnie podejrzewać swojej dziewczyny. Kiedy dziewczyna całuje cię gorąco i gotuje ci dobry obiad po, ​​na przykład, obiecuję, powinieneś przyjąć to za pewnik. Ale jeśli otrzymasz taką samą ofertę, gdy zapytasz ją, gdzie spędziła ostatnie dwa tygodnie, powinieneś być czujny.
  •  
         
 10.  
            

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

               (2)                     
Relacje popularny:
Dowiedz się, czy mężczyzna naprawdę cię kocha.

Jak zapomnieć kogoś, kogo kochasz.

Bycie dobrym człowiekiem, któremu inni patrzą.

Jak rozpoznać, że żyjesz w związku z gwałcicielem.

Bycie liderem.

Jak rozwiązać problem.

Jak nauczyć się sztuki uwodzenia.

Jak nauczyć się czytać mowę ciała.

Jak poznać kobiety.

Jak utrzymywać stosunek pracy na odległość.

Jak sprawdzić, kiedy nadszedł czas na zerwanie.

Jak znaleźć nowych ludzi za darmo.

Jak być miłym.

Bycie dobrym przyjacielem.

Jak flirtować poprzez komunikatory.

Jak znaleźć przyjaciół.

Jak radzić sobie z ludźmi.

Jak delegować.

Jak podziękować komuś.

Dowiedz się, czy lubisz tę dziewczynę.

Jak mieć charyzmę.