Home \ Relacje
 

Jak zrobić dziewczynie dziewczynę.

 

Czy kiedykolwiek czułeś się bardziej o swoim przyjacielu niż czystym koleżeństwie? Zaczynasz myśleć o niej jak o odpowiedniej dziewczynie i chciałbyś się do niej zbliżyć. Ta sytuacja jest bardzo trudna, ponieważ najpierw trzeba się dowiedzieć, czy twój przyjaciel czuje coś, co powstrzyma cię od skrzywdzenia twojej przyjaźni. Jeśli chcesz wiedzieć, jak to zrobić, przeczytaj ten artykuł.

              

Procedura .

    

  Część 1      Oceń sytuację  .

    
   
 1.            1      Spróbuj dowiedzieć się, czy twój przyjaciel coś dla ciebie wyczuwa. Twoje nowe uczucia mogą być dalekie od tego, co ona czuje do ciebie. W końcu wczoraj byliście tylko przyjaciółmi i dziś jeden z was pragnie czegoś więcej. Czy dała ci jakiś znak, który wskazywałby, że interesowała się czymś innym niż tylko przyjaźnią? Czy on flirtuje z tobą? Lub zachowuje się jak zawsze - jest przyjazny, słucha cię, ale bierze cię tylko za przyjaciela? Kiedy zauważysz te rzeczy, będziesz w stanie odgadnąć, jaki jest twój przyjaciel.  
    
  • Obserwuj, jak się zachowuje, kiedy z tobą rozmawia. Czy zachowuje się tak samo jak zawsze, czy też ostatnio jest nieco chwiejny? W takim przypadku może to być denerwujące, ponieważ również zaczynasz je lubić.
  •  
  • Jeśli jednak zachowujesz się tak samo jak zawsze, to nie znaczy, że ci się nie podoba. Jednak zawsze dobrze jest wiedzieć, jak się masz, zanim przejdziesz dalej.
  •  
  • Czy zawsze mówiła ci o wszystkich mężczyznach, których lubiła, ale ostatnio przestała to robić? Jeśli tak, może to oznaczać, że lubisz to sam.
  •  
         
 2.  
 3.   2      Zapytaj znajomych, co myślą. Być może jesteś tak brudny, że możesz iść ze swoim przyjacielem, że zapomniałeś odczytać sygnały wysyłane przez tę dziewczynę. Jeśli masz poufnego przyjaciela, który dobrze cię zna, nie obawiaj się poprosić go o uczciwą ocenę całej sytuacji. Prawdziwy przyjaciel mówi ci o swojej opinii i będzie mógł powiedzieć ci, czy podoba ci się twój przyjaciel, czy po prostu bierze cię za przyjaciela.  
    
  • Twoi znajomi mogą oczywiście tylko powiedzieć, co chcesz usłyszeć. Ale jeśli wybierzesz czarodzieja ostrożnie, możesz mieć szczęście.
  •  
  • To nie znaczy, że twoi przyjaciele powinni być w stanie lepiej oszacować sytuację lepiej niż ty. Pomoże ci to potwierdzić podejrzenie, lub twój przyjaciel powie ci, że dziewczyna naprawdę lubi kogoś innego.
  •  
         
 4.  
 5.   3      Unikaj Strefy Przyjaźni. Bądź bezpośredni. Problem polega często na tym, że zachowujesz się bardzo. To wspaniałe, gdy ludzie lubią przyjaźń, ale miłość i pasja niestety nie wystarczą. Jeśli jesteś tylko miły i nie będziesz flirtować ze swoim przyjacielem, zabierze cię to tylko jako dobrego przyjaciela, a nie jako potencjalnego kochanka. Jeśli będziesz to robił przez długi czas, zmieścisz się w tak zwanej strefie przyjaźni, a będziesz dla niej przyjacielem na zawsze. Co z tym zrobić? Musisz flirtować z nią więcej! Jeśli myślisz, że nie wiesz, zapomnij - flirtowanie jest proste i powinno być zabawą!  
    
  • Nie pozwól jej robić z tobą klasycznych "przyjaznych" rzeczy. Zachowaj ją jako przyjaciółkę i nie pozwól jej mówić o innych mężczyznach. Musisz się upewnić, że widzisz więcej niż tylko przyjaciela.
  •  
         
 6.  
 7.   4      Upewnij się, że warto. Zanim zdecydujesz się zaprosić przyjaciela na randkę, upewnij się, że jesteś gotowy podjąć wszelkie ryzyko. Jeśli chodzi o jednego z twoich najlepszych przyjaciół, a nawet najlepszego przyjaciela, musisz być pewien, że masz na myśli to poważnie i jesteś gotowy zaryzykować swoją przyjaźń. Musisz upewnić się, że twoja przyjaźń jest ważniejsza niż perspektywa romantycznego związku.  
    
  • Prawdą jest, że większość związków nie kończy się na małżeństwie, a ludzie, którzy często się rozpadają, często nie potrafią nawiązywać nowych przyjaźni. Ale jeśli twój przyjaciel naprawdę cię lubi i możesz sobie wyobrazić wspólną przyszłość, powinieneś spróbować.
  •  
                   
 8.  
             

  Część 2      Pokaż jej, że możesz być dla niej dobrym partnerem  .

    
   
 1.             1      Zadbaj o swój wygląd. Staraj się wyglądać najlepiej. Jeśli nie zależy ci zbytnio na sobie, spróbuj puścić to i pokazać jej, że zależy ci na swoim wyglądzie. Poza tym świetnie jest dobrze wyglądać, ponieważ daje poczucie własnej wartości. Nie powinieneś zaczynać żelowania włosów ani nosić garniturów na spacery w parku, ale staraj się dobrze wyglądać, aby twój przyjaciel zauważył, że jesteś atrakcyjny i poczujesz się trochę inaczej.        
 2.  
 3.             2      Bądź bardziej żartobliwy. Pewnie często się śmiejesz, ale zdajesz sobie sprawę, że dzięki humorowi możesz zdobyć jej serce. Staraj się bardziej żartować i być bardziej figlarnym w jej obecności. Powiedz jej śmieszne rzeczy i postaraj się, by zobaczyła cię jako zabawnego i pełnego humoru człowieka. Przyjrzyj się jej i kiedy zaczyna wyglądać poważnie, uśmiechnij się lub powiedz coś śmiesznego.  
    
  • Znajdź sposób na porównanie swoich relacji ze związkami innych rozrywkowych osób w twoim kręgu. Najlepiej wybrać parę zakochanych. Możesz także wybrać kilka celebrytów lub postaci z filmów.
  •  
  • Możesz próbować zgniatać swojego przyjaciela, ale musisz być ostrożny. Kiedy myśli, że ją uderzasz, wszystko będzie stracone. Poza tym nie wszystkie dziewczyny lubią się łaskotać. Najpierw dowiedz się, czy nie ma nic przeciwko temu i nie rób tego, jeśli jej się nie podoba.
  •  
  • Możesz delikatnie podrywać swoją dziewczynę i flirtować z nią. Uważaj jednak, aby przez przypadek się nie obrazić.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Spróbuj zintensyfikować fizyczne dotknięcia. Możesz czuć jakieś uczucie, ale teraz czas przenieść go na wyższy poziom. Powinieneś się dotykać, aby było jasne, że flirtujesz razem, ale dziewczyna nie boi się próbować spakować jej. Spróbuj dotknąć jej na przykład dwa lub trzy razy, gdy zobaczysz. Nie dotykaj jej dłużej niż kilka sekund w jednym kawałku (ale wystarczająco długo, aby to sobie uświadomić) i nie dotykaj jej w delikatnych obszarach, takich jak szyja czy dłoń.  
    
  • Wspólne spożywanie jedzenia. Kiedy dzielicie się jedzeniem, powstanie intymna więź między wami, a będziecie mieli większą szansę zakochania się w swoim przyjacielu.
  •  
  • Bądź bardziej zawstydzony. Angażując się w wyrażanie przyjaźni, pogłębiasz swoją bliskość, dzięki czemu możesz być kimś więcej niż tylko przyjaciółmi.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Staraj się być przydatny. Pokaż jej łaski i pomóż jej. Dotyczy to prac domowych, zadań szkolnych i innych rzeczy. Kiedy jej pomożesz, będzie wiedziała, że ​​myślisz o niej, co jest bardzo seksowne. Zobaczysz, że ci na tym zależy i że chcesz zrobić dla niej dobre rzeczy. Tylko uważaj, aby nie zrobić dla niej wszystkiego, w przeciwnym razie myślałaby, że będziesz jej niewolnikiem. Ona też powinna ci czasem pomóc.  
    
  • Kiedy jej pomagasz, nie zachowuj się lepiej ani lepiej. Kiedy troszczy się o siebie, chwal ją i podziwiaj jej umiejętności. Nie mów jej, że poradzisz sobie lepiej. Nic nie zniechęca dziewczyny szybciej niż arogancja i upokorzenie.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Posłuchaj jej. Nie uderzaj głową, nie odczuwając tego, co mówi. Dziewczyny uwielbiają, kiedy ich słuchasz i je rozumiesz. Ponadto będzie to przydatne dla przyszłych relacji i poprawi twoją obecną przyjaźń. Pokaż swojemu przyjacielowi, że naprawdę zasługujesz na to, by być jej partnerem i zachowywać się jak dżentelmen.  
    
  • Kiedy mówi do ciebie, spójrz w jej oczy i nie graj z telefonem. Daj jej znać, że interesuje cię wszystko, co chce ci powiedzieć.
  •  
  • Nie przerywaj. Poczekaj na rozmowę, a następnie powiedz, co chcesz powiedzieć.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Pamiętaj o szczegółach rzeczy, które on ci mówi. Dobrze jest również poznać datę urodzin, numer telefonu, ulubione jedzenie, kolor, zainteresowania, ambicje, a nawet większość rzeczy, które kiedykolwiek ci powiedziała. Zapisz ważne informacje - będziesz przydatny w przyszłości. To sprawia, że ​​twój przyjaciel naprawdę dba o nią.        
 12.  
             

  Część 3      Powiedz jej, że lubisz  .

    
   
 1.             1      Przyjdź do niej na przyjęciach. Jeśli lubisz tańczyć i chodzić na imprezy, zaproponuj jej eskortę. Po pierwsze, będzie zadowolony z posiadania kogoś z tobą, a przekonasz się, że atmosfera imprezy zapisuje przyjemną atmosferę. Kiedy spędzasz czas na przyjęciach, będziesz miał większą szansę, aby upewnić się, że twój związek jest postrzegany w innym świetle.        
 2.  
 3.   2      Zachowaj bliższy kontakt z tym. Użyj swojego języka ciała, aby zbliżyć się do niej, próbując powiedzieć jej, że to lubisz. Przechyl ją w jej kierunku, często rozmawiając z nią prosto z oka na oko i dotykając jej. Obudowy to świetne sposoby na pokazanie swoich uczuć. Spójrz, jak twój przyjaciel reaguje na twoje dotknięcia. Jeśli ją polubią, jesteś w drodze.  
    
  • Uważaj, aby nie spaść na nią, nie za mocno ją złapać ani nie uścisnąć jej boleśnie.
  •  
  • Dotknij stóp pod stołem. Nie powinieneś tego robić, dopóki nie jesteś pewien, że twój przyjaciel zwróci twoje uczucia. To bardzo otwarty, ale także fajny sposób na flirtowanie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Postaraj się, że chce spędzać z tobą więcej czasu. Nie popsuwajcie całego wolnego czasu, raczej próbujcie przeszkadzać kontaktowi i flirtujcie od czasu do czasu tylko wtedy, gdy go widzicie. Kiedy nie jesteście razem, wasz przyjaciel będzie miał szansę pomyśleć o waszym związku. Będziesz także mógł grać w nią niedostępne. Kiedy zobaczy, że wciąż jesteś dla niej dostępny, nie będzie chciała spędzać z tobą całego wolnego czasu.  
    
  • Traktuj jej więcej czasu, kiedy czuje się dobrze, niż kiedy jest smutna. Przyniesie wam szczęście. Kiedy w końcu osiągniesz sukces i zaczniesz się spotykać, ważne jest, aby wspierać go nawet w trudnych sytuacjach życiowych.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Flirt z nią. Stopniowo zwiększaj intensywność flirtowania (tylko jeśli twój przyjaciel odpowie). Zostaw rzeczy za darmo, graj, graj, dotykaj delikatnie i traktuj to inaczej niż inne dziewczyny. Pokaż jej, że nie tylko jesteś z nudów, ale naprawdę o tym myślisz.        
 8.  
             

  Część 4      Zaproś go do tej pory  .

    
   
 1.   1      Wybierz odpowiedni czas i miejsce. Jeśli chcesz zaprosić swojego przyjaciela do tej pory, powinieneś zrobić to w trybie prywatnym i gdy nie jest on przytłoczony innymi sprawami. Nie należy odraczać zaproszenia, ale upewnij się, że masz trochę prywatności, a twój przyjaciel jest w dobrym nastroju. Nie powinieneś zapraszać jej na randkę, na przykład na wycieczkę szkolną, ponieważ byłaby tak zdenerwowana, że ​​nawet nie usłyszałaby tego, co próbujesz jej powiedzieć.  
    
  • Kiedy wybierzesz odpowiedni czas i miejsce, postaraj się być zrelaksowanym. Jeśli Twoi znajomi znajdują się w niewielkiej odległości od Ciebie, nie będziesz mógł spokojnie rozmawiać.
  •  
         
 2.  
 3.   2      Powiedz jej, dlaczego ci się podoba. Nie rób z tego żadnej nauki, po prostu ją oszukuj i powiedz jej, że lubi spędzać z nią czas. Poinformuj ją, że jest to dla ciebie wyjątkowe i że ma dla ciebie znaczenie. Staraj się nie zranić jej, a nie naciskać. Po prostu daj jej znać, że uważasz, że to jest niesamowite.  
    
  • Możesz śledzić jej reakcje - jeśli jest jasne, że jej się nie podoba i próbuje uciec, nie powinieneś iść dalej. Ale jeśli wygląda na zainteresowanego i wydaje się, że chce usłyszeć więcej, prawdopodobnie masz szczęście.
  •  
         
 4.  
 5.   3      Zaproś go na bieżąco. Staraj się nie mieszać - po prostu powiedz jej, że jesteś podekscytowany tym, że jesteś przyjaciółmi, ale czujesz, że chcesz więcej. Pomyśl o tym i doceń wartość swojej przyjaźni i czy jesteś gotów przyjść do tej przyjaźni. Z pewnością sprawiasz, że lubi ją jako przyjaciółkę, a nawet próbujesz zepchnąć swój związek na wyższy poziom.  
    
  • Powiedz jej: "Czy chciałbyś iść ze mną?" Lub "Czy będziesz moją dziewczyną?" Nie musisz się zastanawiać, ile czasu jej powiedzieć. Spójrz jej w oczy i pokaż, że jesteś uczciwy.
  •  
         
 6.  
 7.   4      Nie niszcz swojej przyjaźni, jeśli twój przyjaciel nie jest zainteresowany relacją. Jeśli chce iść z tobą, wszystko jest w porządku. Możesz ją przytulić i zabrać na randkę. Ale jeśli związek nie chce, staraj się nie być zbyt rozczarowany. Pamiętaj, że może to dobrze i że nadal możesz zostać towarzyszem. Z pewnością długotrwała przyjaźń jest lepsza niż krótkotrwały nieszczęśliwy związek, który sprawia, że ​​nie chce się już razem dobrze bawić. Z pewnością będziesz potrzebował trochę czasu, aby odzyskać siły, ale ostatecznie możesz kontynuować tam, gdzie skończyłeś.     
 8.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

                            
Relacje popularny:
Jak zdefiniować miłość.

Jak być skromnym.

Jak znaleźć mentora.

Jak rozwijać umiejętności interpersonalne.

Jak słuchać ludzi.

Jak zakończyć przyjaźń.

Jak dotrzeć do dziewczyny w miejscu publicznym.

Jak radzić sobie z kłamcą.

Jak zatrzymać ugniatanie stawów.

Jak przestać kontrolować innych ludzi.

Jak powiedzieć ludziom, że to lubisz.

Jak zakończyć związek.

Jak znaleźć mentora.

Jak delikatnie kogoś zwolnić.

Jak rozpoznać, że jesteś samowystarczalny.

Jak powiedzieć swojej dziewczynie, że ci na tym zależy (dla mężczyzn).

Jak stwierdzić, czy mężczyzna flirtuje z tobą.

Jak wyjść z sieci.

Dowiedz się, czy twoja dziewczyna lubi kogoś innego.

Bycie liderem.

Jak dotykać dziewczyny.