Home \ Relacje
 

Jak sprawić, by ktoś się w tobie zakochał.

 

Czasem zdarza się, że kogoś spotykamy i od razu wiemy, że jesteśmy zakochani. Ale nie zawsze łatwo jest zobaczyć, jak niesamowita jest osoba stojąca przed nami. Jest możliwe, że druga osoba będzie musiała się trochę poruszyć, a potem uświadomić sobie, że on również cię kocha. Pamiętaj, że nie możesz zmusić nikogo, by cię kochał, a ty nie chcesz nawet przymusowej miłości. Ale przy odrobinie czasu i wysiłku będziesz w stanie udowodnić wielkie rzeczy. Czytaj dalej, znajdź pomocne wskazówki i porady, jak zdobyć miłość.

               

Procedura .

    

    1      Przygotuj się na miłość  .

    
   
 1.            1      Bądź najlepszą osobą, jaką możesz być. Jeśli chcesz, aby ktoś się w tobie zakochał, musisz spróbować być kimś, kto może się w tobie zakochać. Pracuj nad sobą i popraw siebie, a wkrótce przekonasz się, że ludzie cię lubią naturalnie i sami. Kto wie, może zauważysz, na kogo czekasz.  
    
  • Zadbaj o swoje ciało. Trudno jest kochać kogoś innego, jeśli nie kochasz siebie. Ma to pokazać innym ludziom, że dbasz o siebie i masz czas także dla innych ludzi. Ćwicz, jedz zdrowo i utrzymuj higienę. Noś czyste ubrania, które nie są nieszczelne lub brudne.
  •  
  • Wyjdź i rób różne rzeczy. Nie bądź nudny i trzymaj się z dala od telewizora. Daj swojemu życiu jakiś cel i kierunek. Żyj wspaniałym życiem. Wyjdź i podróżuj, uprawiaj sporty, poznaj nowych ludzi. Nawet właściciel domu może znaleźć coś, co sprawi, że będzie bawić i wypełniać swoje życie. Napisz książkę o tym, co jest dla Ciebie ważne, zacznij się uczyć, ucz się nowego języka lub programu. Cokolwiek to jest, rób to, co lubisz najbardziej. Ta pasja jest bardzo atrakcyjna dla innych ludzi i na pewno ją zauważy.
  •  
  • Zachowaj pozostałych tak, jak chcesz, aby zachowywali się względem ciebie. Brzmi to dziwacznie, ale tak naprawdę jest. Jeśli chcesz, aby inni cię szanowali, zacznij działać odpowiednio. Ludzie są bardziej skłonni do zakochania się w ludziach, którzy są szczęśliwi, zdolni do dawania i są mili dla innych ludzi.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Przygotuj się na emocjonalne przeszkody. Relacje są złożone. Zanim spróbujesz sprawić, by ktoś się w tobie zakochał, musisz być pewien, że jesteś gotowy na to, co on oznacza. Musisz kochać się nawzajem i być gotowym poświęcić go. Musisz być wielbicielami jego i jego szczęścia. Jeśli nadal myślisz o poprzednich związkach, chcesz iść z kimś innym lub po prostu nie jesteś gotowy na zobowiązania, nie próbuj sprawić, by ktoś się w tobie zakochał.  
    
  • Zastanów się, co czujesz w stosunku do drugiego. Czy kochasz tego mężczyznę? Czy chcesz mieć pewność, że wśród was jest miłość, a nie tylko przyjaźń? Czasem trudno się o tym dowiedzieć. Jeśli nie kochasz tej osoby, pozwól, by twój związek rozwijał się naturalnie. Jeśli tak się stanie, stopniowo będziesz tworzyć uczucia.
  •  
  • Zastanów się, dlaczego chcesz rozwinąć swój związek. Jeśli chcesz, aby inni czuli się lepiej lub powodowali zazdrość, nie jest dobrym pomysłem, aby ta osoba się w tobie zakochała. Jest niegrzeczny i możesz zranić jego uczucia. Ale jeśli chcesz być z kimś przez długi czas i mieć silną więź z tobą, jesteś na dobrej drodze.
  •  
  • Zdecyduj o długoterminowych celach swojego związku. Jeśli nie możesz zaplanować przyszłości, nie ma sensu, aby ktoś się w tobie zakochał. Jest to emocjonalnie okrutne dla was obojga. Nie ma nic złego w chodzeniu razem - jeśli chcesz być z kimś, ale nie możesz sobie wyobrazić przyszłości, ciesz się obecnością i nie próbuj iść dalej. Nie musisz kochać kogoś, kto z nim chodzi.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Znajdź kogoś, kto jest odpowiedni dla ciebie. To bardzo ważny krok, zanim spróbujesz sprawić, by ktoś się w tobie zakochał. Ta osoba musi być przygotowana na poważny związek, musi być w stanie poradzić sobie z problemami, które niesie ze sobą związek i musisz się do siebie dostosować. Jeśli nie spełnisz tych wymagań, stracisz tylko swój czas i zawsze skończy się to złamanym sercem.                  
 6.  
             

    2      Jak się zakochać  .

    
   
 1.             1      Poznaj drugą. Pierwszym krokiem do zakochania się w tobie jest poznanie osoby. Nie oznacza to, że wie, kiedy ma urodziny lub gdzie pracuje. Musisz wiedzieć, czym jest moja dusza i jak widzi świat wokół mnie. To zajmuje trochę czasu i będziesz musiał spojrzeć na wszystkie możliwe rzeczy, ponieważ informacje są często uzyskiwane tylko poprzez doświadczenie.  
    
  • Porozmawiaj o kontrowersyjnych tematach, takich jak religia czy polityka, i spróbuj dowiedzieć się, jakie są ich opinie. Mówi ci dużo o tym, w co wierzy ta osoba i co ceni. W pewnym sensie można się różnić (zawsze dobrze jest mówić i wzbogacać innych), ale zbyt wiele różnic może sprawić, że będziesz nieskomplikowany.
  •  
  • Porozmawiajcie razem o tym, co chcesz być jak dziecko i czego chcesz teraz w swoim życiu. Dowiesz się, czego chce twój partner, jakie marzenia i jakie życie chce prowadzić.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Podziel się swoją pasją. Porozmawiaj o tym, co lubi twój partner. Naucz się doceniać to, co czyni go szczęśliwym. Nie udawaj, ludzie zwykle wiedzą, kiedy masz jakieś szczere zainteresowanie. Postaraj się zobaczyć świat oczami i podziel się swoją pasją. Będziesz miał coś, co zbliży cię do siebie, a drugi może się w tobie zakochać.  
    
  • Jeśli jest świetnym sportowcem i robi coś, czego nie rozumiesz, możesz poprosić go, aby ci to wytłumaczył. Daje ci możliwość spędzania z nim więcej czasu i uczenia się czegoś nowego. Zrób nowy sport jako zabawę i spróbuj cieszyć się nim, nawet jeśli zazwyczaj nie lubisz sportu.
  •  
  • Jeśli twój partner lubi pewien styl muzyczny, posłuchaj niektórych albumów i znajdź piosenki, które lubisz. Możesz nawet znaleźć podobny gatunek. Będziesz mógł rozmawiać o muzyce, a także dyskutować na różne tematy. Będziesz mógł pójść na koncerty razem i będziesz wiedział dokładnie, co dać drugiemu jako prezent.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Wspieraj swojego partnera w trudnych chwilach. Jeśli chcesz prawdziwej miłości, będzie to bardzo ważne. Większość ludzi chce relacji głównie po to, aby mieć kogoś, kto zawsze będzie je wspierać. Jeśli możesz dbać i wspierać swojego partnera, na pewno nie będziesz miał problemu z zakochaniem się w tobie.  
    
  • Nie powinieneś go tylko przytulać i mówić, że wszystko będzie dobrze (choć nie unikaj tego). Zrób wszystko, aby pomóc Twojemu partnerowi aktywnie przezwyciężyć jego problemy. Jeśli nie pójdzie do szkoły, naucz go i pomóż mu w zadaniach. Jeśli ma problemy w pracy, ugotuj mu dobry obiad i posprzątaj w domu, żeby nie musiał się martwić, kiedy wróci do domu.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Postaraj się uczynić go lepszym człowiekiem. Ludzie chcą być z kimś, z kim czują się lepiej. Następnie mają lepsze samopoczucie i pewność, że mogą być dobrymi ludźmi. Postaraj się, aby twój partner czuł się z tobą najlepiej, wspieraj go w tym, co lubi i daj mu czas i przestrzeń, aby zająć się tymi rzeczami. Jeśli ma złe nawyki, delikatnie zachęć go, aby się ich pozbył.  
    
  • Pamiętaj jednak, że nigdy nie powinieneś być protekcjonalnym lub partnerem, aby wymuszać życie lub próbować go zmienić. Chodzi o to, aby zachęcić go do tego, by zrobił z siebie wszystko.
  •  
  • Upewnij się, że twój partner czuje się jak bohater. Uzyskaj pomoc dotyczącą pracy w szkole lub pracy, uzyskaj pomoc i zawsze proś o pomoc, kiedy jej potrzebujesz. Nie zapomnij także dać swojemu partnerowi szansy na pokazanie tego, na czym on się wyróżnia. Dobrze jest też poprosić go o radę na temat ubioru, żeby zobaczył, że troszczysz się o to, co myśli o twoich ubraniach.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Pokaż najlepszą witrynę. Z pewnością zostałeś poradzony i próbowałeś zostać najlepszą osobą. Czas to pokazać. Podziel się swoją nową pasją ze swoim partnerem i pokaż mu, ile czasu minęło. Kiedy partner widzi, że masz motywację, by zmienić swoje życie, zainspirujesz go i spróbujesz zrobić to samo.  
    
  • Pamiętaj, że twój partner zobaczy także Twoją złą stronę i jest tak dobra. Ludzie mają błędy i nie ma w tym nic złego. Nie możesz być doskonały, nawet jeśli bardzo się starasz, nikt nie może tego zrobić. Musisz jedynie wierzyć, że twoje błędy nie spowodują szkody w błędach partnera. Osobiste niedociągnięcia mogą być nawet dobre. Może nienawidzisz prania, ale nie ma to znaczenia dla twojego partnera, podczas gdy zmywanie jest dla ciebie radosne i nie nienawidzi tego.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Daj swojemu partnerowi swobodę i przestrzeń. Nikt nie chce czuć się uwięziony w związku. Dlatego wielu ludzi boi się wejść w poważniejszy związek. Dając swojemu partnerowi wolność i przestrzeń, by poświęcić się temu, co kocha i być sobą, poczuje się z tobą dobrze, a także może się w tobie zakochać. Szanuj swojego partnera jako osobę i nie próbuj jej zmieniać. Nigdy nie narażaj swojej prywatności. Każdy ma prawo do tajemnicy.  
    
  • Nie rozpowszechniaj rzeczy w jego mieszkaniu bez pozwolenia. Nie próbuj dopasowywać swojej sypialni lub pokoju. Nie zmuszaj partnera do zdrowego jedzenia lub ubierania się inaczej. Jeśli to sugerujesz i mówisz "nie", szanuj to i nawet o tym nie myśl. Nie próbuj spędzać z nim całego czasu - prawdopodobnie ma coś do zrobienia, albo czasami chce być sam.
  •  
  • Pozwól swojemu partnerowi poświęcić trochę czasu dla siebie. Czas spędzony samotnie jest ważny dla was obojga. Wspiera partnera w podejmowaniu decyzji dla siebie. Na przykład, jeśli partner poprosi o wybranie ubrań do pracy, wybierz jedną koszulkę i pozostaw resztę. Jeśli twoja dziewczyna każe ci wybrać restaurację, wybierz tę, którą ma w swoim nastroju.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Buduj swoje zaufanie. Nie ustawicznie wątp w partnera i jego motywy. Zaufaj mu i daj mu znać. Miłość nie może znieść związku, gdy traci się zaufanie. Pokaż swojemu partnerowi, że jest z tobą bezpieczny, że może ci ufać i że nie musi martwić się o zranienie go.  
    
  • Kiedy partner powie ci sekret, zatrzymaj go. Jeśli znajdziesz coś, co mogłoby sprawić, że partner poczuje się zakłopotany, nie mów o tym i nigdy nie wyciągaj go, chyba że partner będzie podnosił podobne rzeczy przeciwko tobie.
  •  
  • Podziel się swoimi sekretami ze swoim partnerem i pokaż mu strony swojej duszy, których nikt nie zna. Nie przejmuj się tą luką i upewnij się, że twój partner czuje się dobrze. Nie bój się spędzać czasu z innymi mężczyznami lub kobietami. Kiedy wie, że mu ufasz, on też ci zaufa.
  •  
         
 14.  
 15.             8      Zrób coś ekstra. Nie leniw się, spróbuj wymyślić coś ekstra. Miło się ubierać, robić włosy, planować ciekawą randkę i myśleć o najlepszych prezentach. Dzięki tym rzeczom pokażecie, że doceniacie swojego partnera. Kiedy zobaczy, jak bardzo o nim myślisz, będziesz miał większą szansę zakochania się w tobie.        
 16.  
 17.             9      Bądź świetną dziewczyną. Od pierwszego spotkania powinno być przyjemnie i zabawnie. Jeszcze przed pierwszym spotkaniem powinieneś poszukać okazji do wspólnego spędzania czasu, aby inni mogli zobaczyć, jak wspaniale jesteś.  
    
  • Wybierz działania, które są interesujące i niepowtarzalne, a Ty możesz się cieszyć. Jeśli nadal nie zdajesz sobie z tego sprawy, spróbuj wybrać coś, co masz ze sobą wspólnego i co możesz porozmawiać, na przykład film. Jeśli znasz się dobrze, wybierz coś, co jest dla ciebie nowe. Będziesz miał okazję zobaczyć swojego partnera w zupełnie nowej sytuacji.
  •  
  • Nie biegaj wokół gorącej owsianki, jeśli chcesz zaprosić swojego partnera do tej pory - bądź prosty. Powiedz coś w rodzaju: "Chciałbym pójść do Zoo w weekendy, nie chcesz iść ze mną?" Kiedy masz już określoną aktywność gotową do zabawy, będziesz miał większą szansę na przyjęcie zaproszenia. Przejmij kontrolę nad sytuacją i pokaż, że jesteś pewna siebie i zdolna, co jest bardzo atrakcyjne.
  •  
         
 18.  
 19.             10      Pamiętaj, że są inni ludzie. Czasami zakochujemy się w kimś, kto nie odczuwa naszych uczuć. W porządku. Nie powinieneś czuć się jak koniec świata i zdecydowanie nie sądzę, że nigdy nie znajdziesz nikogo. Na ziemi jest mnóstwo ludzi. Jeśli ktoś nie odczuwa twoich uczuć, zrozum, że nie należycie do siebie i nie byliby razem szczęśliwi. Znajdziesz kogoś innego i za chwilę nie będziesz wiedział, dlaczego byłeś taki smutny.  
    
  • Nie powinieneś powiesić ani zmusić partnera, zwłaszcza jeśli cię odrzuca. Jeśli spróbujesz za dużo, nie będzie warta drugiej, i nigdy nie padnie ofiarą ciebie. Nie możesz zmusić osoby, by się w tobie zakochała, a jeśli spróbujesz to zrobić, po prostu go zdejmiesz.
  •  
         
 20.  
             

    3      Jak zachować miłość  .

    
   
 1.             1      Nie bierz swojego partnera za pewnik. Jeśli twój partner zakochuje się w tobie, będziesz musiał pracować, aby zachować miłość i nie wybaczyć. Najlepiej nigdy nie odbierać partnera. Poinformuj go, że go doceniasz (powiedz na przykład "dziękuję") i zauważ, co on robi dla ciebie i jak poprawia twoje życie.  
    
  • Na przykład, jeśli partner staje się wegetarianinem, więc możesz łatwiej ugotować posiłek, od czasu do czasu, powiedz mu, że doceniasz go i przygotowuje mięso z mięsa (możesz kupić mięso z farmy, jeśli dostaniesz mięso z firmy płaszcza).
  •  
         
 2.  
 3.             2      Poinformuj swojego partnera, że ​​dbasz o niego. Tylko dlatego, że kochasz stały stan, nie musisz przestać próbować. Nadal idź na randkę, kup kwiaty i pomyśl o sobie. Pokażesz, że dbasz o siebie i nie boisz się w to inwestować.  
    
  • Głównie powiedz swojemu partnerowi, że go kochasz. Zrób to każdego dnia. Nigdy nie pozwól mu zapytać, czy go kochasz. Nie zapomnij go zapewnić, że twoje uczucia niczego nie zmienią i że nadal głęboko go kochasz.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Nie martw się o zobowiązania. Jeśli kogoś kochasz, a on cię kocha, ważne jest, aby się nawzajem zobowiązać. Dajesz jasno do zrozumienia, że ​​masz na myśli to poważnie i nie chodzi tylko o to, by dostać to, czego chcesz. Uratujesz także presję społeczną i osądy ludzi, którzy myślą, że twój partner po prostu używa (lub na odwrót).  
    
  • Na początku możesz chodzić ze swoim partnerem, ale po pewnym czasie powinieneś się poruszać.
  •  
  • Po długim czasie możesz wziąć ślub. Jeśli to nic dla ciebie, możesz mieć te same tatuaże lub znaleźć inny sposób wyrażania dozgonnej miłości.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Nie zakleszczaj w pętli. Nie zawsze rób to samo za każdym razem. Rutyna może być przyjemna i relaksująca, ale ważne jest, aby od czasu do czasu dobrze się bawić i cieszyć się czymś nowym. Pokazujesz swojemu partnerowi, że zawsze ciesz się na każdy inny dzień swojego związku i że nigdy nie będziesz musiał się nudzić. Możesz także przywołać uczucia miłości od samego początku związku.  
    
  • Rób coś ciekawego, na przykład skacz ze spadochronem lub chodź po skałach. Dołącz do lekcji tańca lub naucz się malować. Możesz zrobić wiele różnych rzeczy, aby zbliżyć się do siebie. Spróbuj rozpocząć grę w domu i ciesz się zabawą z innymi parami.
  •  
         
 8.  
             

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.cosmopolitan.com/sex-love/relationship-advice/What-Makes-Men-Fall-in-Love-3  
 2.  
 3. http://www.cosmopolitan.com/sex-love/relationship-advice/What-Makes-Men-Fall-in-Love-3  
 4.  
                          
Relacje popularny:
Jak się zakochać.

Jak rozwiązać problem.

Utrzymywanie zimnej głowy i nie puszczanie agresji za kierownicą.

Jak chodzić z mężczyzną urodzonym w znaku Lwa.

Jak kontrolować gniew.

Jak pozbyć się uzależnienia.

Jak uzyskać szczęśliwe małżeństwo.

Jak znaleźć bratnią duszę.

Dowiedz się, czy twój najlepszy przyjaciel cię kocha.

Jak stwierdzić, czy mężczyzna flirtuje z tobą.

Dowiedz się, czy Twój wyzyskawca nadal Cię lubi.

Jak przestać być zazdrosny.

Jak śmiać się z dziewczyny.

Jak prowadzić wspaniałą rozmowę.

Dowiedz się, czy jesteś zakochany.

Jak rozpoznać, że żyjesz w związku z gwałcicielem.

Jak zrobić wrażenie na swojej dziewczynie.

Dowiedz się, czy twoja dziewczyna oszukuje.

Jak rozwijać umiejętności interpersonalne.

Jak pozwolić komuś odejść.

Jak zapewnić, że twój partner przestanie Cię ignorować.