Home \ Relacje
 

Jak się przytulać.

 

Nawet kilka sekund całowania z atrakcyjnym partnerem może być bardzo ekscytujące, ale kiedy się przytulasz, stajesz się jeszcze bardziej. Jeśli chcesz być przytulany, ale nie wiesz, jak to zrobić, musisz nauczyć się utrzymywać pasję w swoim partnerze, aby zapewnić, że nie będziesz się nudzić i zachowywać wobec swojego partnera z szacunkiem. Nieważne, czy chcesz się przytulać z partnerem długoterminowym, czy chcesz spróbować z kimś nowym. Po przeczytaniu tego artykułu będziesz profesjonalistą!

              

Procedura .

    

  Część 1      Jak zacząć przytulanie  .

    
   
 1.            1      Kontakt wzrokowy. Umieść swojego partnera w oku i uśmiechnij się, aby było jasne, że jesteś gotowy. Możesz też lekko pochylić się ku niemu, szturchnąć go po twarzy, dotknąć nogą lub pocałować go w usta. Tworzysz więź między tobą a partnerem, który będzie miał większą ochotę cię pocałować. Jeśli uderzysz go bez ostrzeżenia, może mu się nie spodobać.  
    
  • Nie musisz ciągle patrzeć na swojego partnera, szczególnie jeśli nie wiesz o nim zbyt wiele. Wystarczająco bogaty na kilka sekund kontaktu wzrokowego, partner zrozumie, że chcesz się całować.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Postępuj powoli i delikatnie. To naprawdę bardzo ważne. Ból głowy, rany i zęby są unikane przez poruszanie się bardzo powoli i ostrożnie. Zwłaszcza na początku ważne jest, że z czasem się pogodzisz i będziesz mógł bardziej namiętnie całować, ale nie trwa to zbyt długo. Zawsze będziesz musiał powrócić do wolniejszego tempa. Zacznij od całowania ust, a następnie stopniowo przejdź do francuskich pocałunków. Przenieś język w usta partnera i pozwól mu zrobić to samo.  
    
  • Gdy twoje języki się spotkają, możesz je przesuwać okrężnymi ruchami lub po prostu grać. Rób, co chcesz, ale uważaj, aby nie przesadzić.
  •  
  • Jeśli pieścisz się po raz pierwszy, musisz być ostrożny. Po prostu dowiadujesz się, jak siedzisz ze swoim partnerem, co lubi itp.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Nie zapomnij o swoich rękach. Nie musisz ciągle gładzić partnera, ale nie powinieneś mieć rąk swobodnie poruszających się po ciele. Całowanie będzie przyjemniejsze, gdy dotkniesz partnera. Usiądź razem i całując ręce odkryj ciało partnera - jeśli nie ma problemu. Powinieneś poruszać rękami i nie trzymać ich w jednym miejscu. Rozłóż partnera po twarzy, złap go za talię lub trzymaj za ręce.  
    
  • Jeśli całujesz mężczyznę, połóż mu ręce na szyi lub dotknij jego ramion, pleców lub klatki piersiowej.
  •  
  • Jeśli pocałujesz dziewczynę, dotknij jej ramion i talii i zaczekaj, aż zareaguje.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Ukryj swojego partnera. Przez chwilę możesz bawić się niedostępnie podczas przytulania! Na przykład możesz przyciągnąć chwilę namiętności do oczu swojego partnera. Jest bardzo sexy, a twój partner będzie chciał cię jeszcze bardziej. Nie powinieneś robić tego cały czas, tylko raz lub dwa razy podczas przytulania.  
    
  • Będziesz także przydatny, gdy będziesz chciał oddychać całując.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Nie zapomnij oddychać. Absolutnie w porządku jest odpocząć od całowania na chwilę. Czasami jest to nawet najlepsze, co możesz zrobić. Jeśli jesteś zmęczony, ale nie chcesz przestać, po prostu zrób, wdychaj i spokojnie skacz lub partner, aby poprosić o szklankę wody. Jeśli nie czujesz się dobrze w pocałunku, nie będziesz w stanie się z tego cieszyć.  
    
  • Nie martw się, ta mała przerwa niczego nie zepsuje, a wtedy pocałujesz jeszcze lepiej.
  •  
                   
 10.  
             

  Część 2      Jak to zrobić  .

    
   
 1.             1      Rozmawiaj razem. Kiedy rozmawiasz ze sobą, będzie to znacznie ciekawsze i przyjemniejsze. Ale nie powinieneś zajmować się nudnymi lub poważnymi problemami. Mów spokojnym głosem i patrz na oczy partnera. Powiedz mu, że go lubisz i się uśmiechasz. Nie musisz być całkowicie cicho, kiedy chcesz coś powiedzieć, powiedz to.  
    
  • Nie powinieneś mówić o niczym nierealistycznym. Teraz nie pora mówić o zadaniu w matematyce.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Nie pchnij piły. Nie jesteś w filmie, w którym wszystko jest pasjonujące i doskonałe. Obaj jesteście po prostu ludźmi, a na pewno wpadniecie w kłopotliwe sytuacje. Jeśli coś zawiedzie, spróbuj naprawić to szybko z humorem. Puzzling to romans, ale także zabawa.  
    
  • Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, lepiej się z tego wyśmiewaj i nie próbuj udawać, że wiesz, co robisz.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Pocałuj swojego partnera na szyi i twarzy. Staraj się obracać pocałunki, a czasem całuj partnera, niż na ustach. Ale rób to również powoli. Jeśli poruszasz się zbyt szybko i nie wiesz, co robisz, możesz zapukać w nos. Delikatnie pocałuj partnera w usta i ostrożnie podejdź do szyi.  
    
  • Spróbuj delikatnie pocałować partnera na jego szyi, a następnie wydychaj go, aby poczuł oddech.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Pozwól swojemu partnerowi poznać twoje włosy. Jeśli całujesz mężczyznę, chodź jego dłońmi po włosach na głowie. Jeśli całujesz kobietę, możesz zrobić to samo lub bawić się poszczególnymi pasmami włosów. Głowa jest jedną z najbardziej wrażliwych części ludzkiego ciała, nie lekceważ jej stref erogennych.  
    
  • Pamiętaj jednak, że dziewczyna nie powinna niszczyć fryzury. Jeśli włosy twojej dziewczyny są przycięte i odciągnięte, możesz utknąć w palcach. Lepiej delikatnie przesuwaj ją przez głowę i wokół uszu, jakbyś chciał wetknąć jej włosy za ucho.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Delikatnie ugryź swojego partnera. Możesz go wypróbować na szyi, uszach lub na dolnej wardze. Kiedy to zrobisz, na pewno znajdziesz dobrego partnera. Nie bój się go wypróbować! Ale rób bardzo, bardzo ostrożnie i gryź jak najdelikatniej. Zacznij od całowania ust i obserwuj reakcję partnera, aby wykonać kolejny krok.  
    
  • Bądź ostrożny, kiedy ugryziesz swojego partnera, nie spodoba się. Ale musisz się dowiedzieć, jak mu się podoba.
  •  
  • Jeśli się denerwujesz, spróbuj najpierw na własną rękę.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Szepnij swojego partnera do ucha. Kiedy słodko szepczesz swojego partnera do ucha, zachowasz jego uwagę i nadal będzie miał dla ciebie ten sam smak. Zrób sobie krótką przerwę, przechyl go i szepcz jej coś romantycznego i seksownego do ucha. Możesz powiedzieć: "Jesteś taki seksowny..." lub "Cieszę się z tego przez cały dzień". Partner z pewnością to doceni.  
    
  • Możesz też oddychać szyją partnera, i to jest bardzo ekscytujące.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Wymień go! Najważniejsze jest, aby próbować nowych rzeczy i nie popadać w stereotyp przytulania. Kiedy wciąż siedzisz i robisz to samo, zawsze cię to powstrzyma. Spróbuj spróbować czegoś nowego lub od czasu do czasu odkrywaj rzeczy, których nawet nie próbowałeś.  
    
  • Nie musisz próbować pobić rekordu tego, co zrobiłeś z partnerem w ciągu jednej nocy. Ale upewnij się, że nie znudzisz się razem.
  •  
         
 14.  
             

  Część 3      Koniec  .

    
   
 1.             1      Poinformuj swojego partnera, że ​​potrzebujesz przerwy. Po zakończeniu całowania masz dwie możliwości: albo będziesz kontynuować, albo przestaniesz. Jeśli chcesz skończyć z psem, zdejmij swojego partnera i daj mu ostatni wielki pocałunek. Nie musisz od razu podnosić i opuszczać. Ale jeśli musisz wyjść, powinieneś się na to przygotować.  
    
  • Nie musisz przepraszać! Od czasu do czasu musisz się zatrzymać.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Powiedz swojemu partnerowi, że ci się podobało. Poinformuj go, że spędzasz razem czas, ciesz się przytuleniem i przytuleniem go, daj mu swój pocałunek i pożegnaj się. Możesz powiedzieć "było wspaniale" lub "Nie mogę się doczekać, aby znów być razem". Twój partner powinien czuć się dobrze i oczekiwać na następny.  
    
  • Nie bój się! Nie musisz od razu wyznać miłości partnerowi, ale staraj się pokazać swoje uczucia.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zatrzymaj to na czas. Po przytulaniu, powinieneś wyrazić zgodę na kontynuowanie. Zrób to, aby partner nie mógł czekać. Na przykład możesz wysłać mu wiadomość później i napisać do niego, że ci się podobało i że nie możesz się doczekać następnego razu.  
    
  • Ciężko jest utrzymać namiętny nastrój nawet na bardziej zaawansowanych etapach związku, ale staraj się nad nim pracować. To nie sprawi, że będziesz znudzony swoim partnerem.
  •  
         
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

      

                               
Relacje popularny:
Jak zerwać ze swoją dziewczyną.

Jak znaleźć dziewczynę.

Jak prowadzić wspaniałą rozmowę.

Jak sprawić, by twoja dziewczyna bardziej cię kochała.

Jak dotykać dziewczyny.

Jak wybrać wzór.

Dowiedz się, czy ktoś jest w związku małżeńskim.

Jak uniknąć gwałtu.

Jak się pożegnać.

Jak odpowiedzieć na gratulacje urodzinowe.

Jak być uroczym.

Skąd wiesz, że lubisz faceta.

Skąd wiesz, że lubisz faceta.

Jak uzyskać dostęp do autystyki.

Jak znaleźć dziewczynę.

Jak flirtować z SMS em.

Jak być atrakcyjnym dla mężczyzny z rakiem.

Dowiedz się, czy ktoś cię naprawdę lubi.

Jak pozwolić komuś innemu kochać głęboko.

Jak pokonać nieszczęśliwą miłość.

Aby wiedzieć, że twój związek się skończył.