Home \ Relacje
 

Jak nawiązać związek.

 

Wszyscy chcielibyśmy uniknąć nieprzyjemnych luk, zwłaszcza gdy są bezużyteczne. Ale jak nauczyć się rozpoznawać drobne nieporozumienia z bardziej poważnych problemów? I jak sobie z nimi radzić? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak poznać problemy i jak uzyskać stabilny i długotrwały związek.

              

Procedura .

    

    1      Rozpoznawanie problemów w  .

    
   
 1.            1      Wiedz, że masz problem i chcesz sobie z nim poradzić. Uczucie niezadowolenia lub odległość od partnera może oznaczać, że są między wami różne problemy. Czy kiedykolwiek myślałeś, że spotykasz się z kimś innym? Czy jesteś szczęśliwy, kiedy możesz być sam? Czy coś zmieniło się u twojego partnera? Mniej seksu i więcej sporów?       
 2.  
 3.             2      Rozróżnianie małych problemów i dużych problemów. Ważne jest, aby pamiętać, że niektóre problemy w związku mogą być nierozwiązywalne. Nie warto marnować czasu i energii, próbując naprawić coś, czego nie można zrobić. Ważne jest, aby znać różnicę między kłótnią a konfliktem.  
    
  • Argument jest niedopasowaniem. Możesz podnieść głos i zirytować siebie, ale twierdzisz, że masz do czynienia z konkretnym problemem. Możesz spierać się o zmywanie naczyń lub pieszy pies. Wydaje się to być osobiste, ale w rzeczywistości po prostu zgadujesz o odpowiedzialności i cały spór dotyczy tego. Wszystkie te problemy można naprawić.
  •  
  • Spór ma charakter osobisty. Kiedy walczymy z kimś, nasze emocje są bardziej skomplikowane i odgrywają rolę w naszym działaniu. Jeśli jedno z dań twojego partnera wywołuje ogromny argument, że podejrzewasz go o niewierność lub jeśli często prowokujesz partnera, oznacza to, że masz bardziej poważne problemy, które mogą nie być możliwe.
  •  
  • Jeśli wyciągasz rękę z partnerem, jest to bardzo poważny problem. Ten problem jest prawie niemożliwy do naprawienia i zawsze dobrze jest zakończyć taki związek.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Nazwij swój problem. Aby móc porozmawiać z partnerem o rozwiązywaniu problemów, będziesz musiał je wyraźnie przekazać. Może być trudno spróbować coś zmienić, gdy wszystko, co mówisz, brzmi: "Jestem po prostu nieszczęśliwy i nie wiem dlaczego".  
    
  • Dobrze jest pisać swoje uczucia. Napisz listę wydarzeń w swoim związku, w których czujesz się nieszczęśliwy, nieszczęśliwy lub sfrustrowany. Zapisz wszystko, co twój partner zrobił źle w twoim widoku.
  •  
  • Użyj słów "my" i "I". Powinieneś zacząć od tego. Zdecydowanie unikaj obwiniania partnera i nie mów "ty". Miejsce "wychodzisz ze znajomymi zamiast być ze mną" spróbuj "spędzamy razem trochę czasu i nie mam nic przeciwko".
  •  
  • Zapisz listę rzeczy, które zmieniłbyś w swoim związku, gdybyś miał od razu coś zmienić. To może być dobre ćwiczenie, aby dowiedzieć się, z czego nie jesteś zadowolony. Zauważ różnicę między "Chcę, żeby było mniej głośno" i "Chciałbym nauczyć się żyć z tym, jak głośno jest".
  •  
         
 6.  
 7.             4      Rozłóż swoje priorytety. Zapisz wszystkie swoje problemy i połącz je ze sobą zgodnie ze znaczeniem emocji i emocji partnera. Zwróć uwagę na to, co postrzegasz jako kamień węgielny urazu każdego problemu i bądź ze sobą szczery.  
    
  • Czy boisz się i czujesz się bezbronny, a zatem nie ufasz swojemu partnerowi? Możliwe, że czujesz się sfrustrowany, ponieważ twój partner w jakiś sposób cię dotknął. Czy atakujesz partnera i obwiniasz go, ponieważ zawsze chcesz mieć rację? Odpowiedz na wszystkie podobne pytania, zanim porozmawiasz ze swoim partnerem.
  •  
  • Na koniec musisz ustalić, co jesteś w stanie tolerować i zrozumieć, że niektóre rzeczy nie chcą lub nie mogą się zmienić. Obaj członkowie związku muszą wiedzieć, co ich związek jest dobry, a co nie. Musisz mieć nadzieję, że partner poczuje to samo i będzie z nim szczery.
  •  
                   
 8.  
             

    2      Jak naprawić problemy  .

    
   
 1.             1      Spróbuj komunikować się ze swoim partnerem. Rdzeniem wielu problemów w relacjach jest zła komunikacja. Jeśli nie mówisz o tym, co Cię martwi, nie będzie można tego naprawić.  
    
  • Umów się na spotkanie i rozmawiaj. Zwłaszcza jeśli masz dużo pracy, siły szkolnej, pracy z dziećmi itp., Będziesz musiał przeprowadzić leniwą rozmowę. Wyłącz telefon, oglądaj telewizję i unikaj wszelkich źródeł rozproszenia. Jeśli trwa całą noc, niech trwa całą noc. Nie chcę też, aby twój partner mówił ci o tych rzeczach, kiedy mu się to nie podoba. To samo dotyczy ciebie - powiedz: "Czy możemy porozmawiać o tym jutro? Teraz nie jest dobry czas. "
  •  
  • Słuchaj aktywnie. Spójrz na swojego partnera, gdy będzie z tobą rozmawiać. Nie bój się grać z telefonem, nawet jeśli czujesz się sfrustrowany. Nie przerywaj też swojego partnera. Bądź pełen szacunku i szacunku, nawet jeśli twój partner jest zdenerwowany.
  •  
  • Jeśli masz problem ze spokojną rozmową bez podnoszenia głosu, spróbuj o tym porozmawiać, na przykład w parku lub restauracji, gdzie byłoby nie do przyjęcia krzyk.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zdecyduj, że chcesz się zmienić razem. Twój związek jest jak partnerstwo biznesowe. Jeśli pokażesz, że partner nie może zignorować problemów lub jeśli partner twierdzi, że nie rozwiąże tych problemów, prawdopodobnie nadszedł czas, aby zakończyć związek. Zgadzając się, jak rozwiązać problemy i chęć zmiany czegoś, jesteś na najlepszej drodze do poprawy swojego związku.        
 4.  
 5.             3      Spraw, aby twój związek był priorytetem. Jednym z największych problemów w relacjach jest to, że stopniowo tracą zainteresowanie. W końcu partner, z którym można rozmawiać godzinami, nie jest już zirytowany. Ale jeśli nauczysz się budzić tę pasję ponownie, dostaniesz klucz do długotrwałej i satysfakcjonującej relacji.  
    
  • Rób to, co zrobiłeś, gdy zacząłeś się spotykać. Rozmawiaj ze sobą, idźcie razem na randkę i rób prezenty. Nigdy nie zapomnij wyrazić swojej wdzięczności i podziękować partnerowi za wszystko.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Podziel swoją pracę. Kiedy czujesz, że nie jesteś równy, może to powodować problemy w długotrwałym związku. Jeśli jeden partner ma dużo pracy, a drugi nie ma nic do roboty, może z czasem powodować niepotrzebne kłótnie.  
    
  • Odrzuć pracę domową i konta i podziel równo z partnerem. Jeśli zawsze jesteś partnerem autobusu lub metra, spróbuj pomyśleć o tym, jak się spotkać, aby czasem podróżował za tobą.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Kochaj życie. Problemy w łóżku wcześniej czy później wpłyną na każdy związek. Kochające pary mogą rozwiązać je uczciwie, z ufnością iz pomocą komunikacji. Postaraj się bardziej zaangażować w tę relację i dowiedz się wszystkiego o swojej seksualności, a także o swoim partnerze. Jest to ważna część długotrwałego związku.  
    
  • Powiedz swojemu partnerowi, co cię podnieca. Kiedy seks jest dla ciebie trochę nudny, musisz powiedzieć swojemu partnerowi, co się dzieje i jak się masz, jak sobie z tym poradzić. Pomyśl o kilku rzeczach, które chciałbyś spróbować i przekazać je swojemu partnerowi. Może nieswojo rozmawiać o seksie, ale nie masz się czym martwić. Upewnij się, że to napiszesz.
  •  
  • Bądź spontaniczny. Jeśli nie możesz spędzić zbyt wiele czasu samotnie, zrób sobie dzień wolny i wyrzuć swojego partnera na lunch na dobry posiłek.
  •  
         
 10.  
             

    3      Jak uzyskać spokojną relację  .

    
   
 1.             1      Monitoruj status swojego związku. Dobrym pomysłem jest od czasu do czasu usiąść, aby wyjaśnić, co się dzieje. Być może będziesz musiał ponownie porozmawiać o problemach, które już rozwiązałeś, ale jeśli problemy się poprawią, musisz o nich ciągle mówić. Kiedy próbujesz się zmienić, ale twój partner nawet nie próbuje, czas na poważną rozmowę.        
 2.  
 3.             2      Zaplanuj przyszłość. Czy zdecydowałeś się pracować nad swoim związkiem i próbować rozwiązywać problemy? W takim przypadku musisz spróbować i zaplanować. Po jakimś czasie być może twoje ambicje będą inne niż twoich partnerów, a nie będziesz wiedział, co wybrać.  
    
  • Jeśli planujesz przenieść się do innego kraju na rok, musisz o tym porozmawiać. Jeśli chcesz się ożenić, ożenić się i mieć dzieci, twój partner również musi o tym wiedzieć.
  •  
  • Porozmawiaj o nierozwiązywalnych problemach. Jeśli twój partner chce wykonać jakąś niebezpieczną pracę lub chce podróżować, a ty nie, musisz o tym porozmawiać. Jeśli nigdy nie chciałeś iść z palaczem, a twój partner niedawno zaczął palić, wyjaśnij to.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Nie bój się ostateczności. Na przykład, jeśli twój partner pije lub robi coś innego, co rani twój związek, powiedz mu / jej. Jeśli picie partnera wywołuje twoje kłótnie, ale nie wydaje się, że chcesz coś z tym zrobić, czas powiedzieć mu: "Jeśli nadal pijesz za trzy miesiące, nie możemy kontynuować tego związku." Robisz to dla partnera, a ty jesteś szczerze mówiąc o swoich własnych intencjach. W niektórych przypadkach czasowe ultimatum można zapisać, zapisując całą relację.  
    
  • Używaj go ostrożnie. Nie można zmienić wszystkiego, co nie odpowiada partnerowi. Możesz dać mu szansę na rozważenie zachowania, które może spowodować zawalenie związku.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Nie rób tego, aby twój partner był zadowolony. Na pewno chcesz, aby twój partner był szczęśliwy. Jednakże, gdy zmieniasz się i poświęcasz dla udanego związku, to nie jest to fair, a ty tylko opóźniasz nieuchronny koniec związku. Naucz się być sobą, ale także być częścią pary.        
 8.  
            

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.webmd.com/sex-relationships/guide/7-relationship-problems-how-solve-them  
 2.  
                          
Relacje popularny:
Jak flirtować z piękną dziewczyną.

Jak poprawić relacje z mężem lub żoną.

Jak zapomnieć o byłym partnerze.

Jak być współczującym.

Jak uzyskać zdrowy związek.

Jak złapać kobietę.

Jak mieć charyzmę.

Jak przywrócić zaufanie.

Skąd wiesz, że lubisz faceta.

Jak zerwać z przyjacielem.

Jak przytulić mężczyznę.

Jak znaleźć partnera życiowego.

Jak dyskretnie dowiedzieć się, czy twój sławny gej jest.

Jak flirtować poprzez komunikatory.

Jak przywrócić zaufanie.

Dowiedz się, czy Twój partner naprawdę cię kocha.

Jak sprawić, by mężczyzna był szczęśliwy.

Jak zrobić wrażenie na dziewczynie.

Dowiedz się, czy ktoś cię naprawdę lubi.

Jak mieć życie towarzyskie.

Jak upewnić się, że dziewczyna chce cię z powrotem.