Home \ Relacje
 

Jak zerwać z przyjacielem.

 

Wiele osób przeszło przez chód z partnerem, ale zerwanie z przyjacielem może być jeszcze trudniejsze. Kiedy jeździsz i nie możesz się z nim pogodzić, lub jeśli nie masz nic do powiedzenia, często lepiej zakończyć związek. Można pozwolić, aby przyjaźń "wystartowała" w sposób naturalny, mówiła szczerze lub przerywała kontakt. W każdym razie musisz się jednak przygotować, aby był nieprzyjemny.

              

Procedura .

    

    1      Rozmawiaj  .

    
   
 1.            1      Umów się na spotkanie, aby spokojnie porozmawiać. Jeśli nie chcesz zbędnych nieporozumień między tobą, powinieneś porozmawiać szczerze z przyjacielem z oka na oko. Park lub kawiarnia to idealne miejsce, ponieważ jest to neutralne miejsce publiczne. Choć może się zdarzyć, że twoja rozmowa jest trochę emocjonalna, na pewno będziesz bardziej zrelaksowany, gdy będziesz z tobą rozmawiał publicznie. 
    
  • Nie idźcie razem na lunch, bo wkrótce nie będziecie mieli nic do powiedzenia.
  •  
  • Jeśli nie chcesz widzieć swojego przyjaciela, możesz zakończyć ten związek przez telefon. Ale nie powinieneś do niego pisać - jest niegrzeczny i lekceważący.
  •  
  • Nie kończ swojej przyjaźni między ludźmi. Byłoby to kłopotliwe dla ciebie i twojego przyjaciela.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Poinformuj znajomego, dlaczego chcesz spędzać z nim czas. Bądź szczery i wyjaśnij, co jest dla ciebie ważne. Czy partner twojego partnera oszukiwał? Czy ciągle cię upokarza? Cokolwiek masz, powinieneś mu powiedzieć. Kiedy powiesz przyjacielowi, co kombinujesz, będziesz dojrzały, a twój przyjaciel będzie szczęśliwy, wiedząc, co się stało. 
    
  • W niektórych sytuacjach nie jest jednak dobrze być zbyt uczciwym. Jeśli twój przyjaciel po prostu tego nie lubi i nie masz żadnego konkretnego powodu, to nie ma sensu. Jeśli tak jest, powinieneś w naturalny sposób wypuścić przyjaźń.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Daj swojemu przyjacielowi szansę, aby powiedzieć ci wszystko, co ma na myśli. Twój przyjaciel prawdopodobnie będzie chciał się bronić, przeprosić lub jedno i drugie. Powinieneś go słuchać, ponieważ jest szansa, że ​​nadal będziesz przyjaciółmi. Jeśli między tobą a tobą były jakieś nieporozumienia, powinieneś to wiedzieć. Jeśli nie jest to możliwe, kontynuuj swój plan przyjaźni.       
 6.  
 7.             4      Ustaw granice. Możesz zakończyć przyjaźń raz na zawsze lub nie musisz martwić się o to, że spotkasz swojego byłego chłopaka w pewnych okolicznościach. Cokolwiek to jest, wyraź wyraźne sygnały w swoich intencjach i powiedz swojemu przyjacielowi, że wszystko będzie inne od teraz. Kiedy wcześniej ustawisz granice, nie będziesz miał pokusy, aby je później zmienić. 
    
  • Jeśli nie chcesz z nim więcej rozmawiać, powiedz mu, że nigdy więcej się z nim nie skontaktujesz i nie chcesz, żeby się z tobą skontaktował.
  •  
  • Jeśli nie masz nic przeciwko spędzaniu czasu z innymi przyjaciółmi, ale nie chcesz go widzieć samemu, powiedz mu. Możesz także powiedzieć, że w przyszłości możesz spróbować przywrócić przyjaźń (ale tylko jeśli masz na myśli to poważnie). Jeśli nie wyjaśnisz, czego chcesz, twój były chłopak spróbuje się z Tobą skontaktować, nawet jeśli nie chcesz. Musisz mu powiedzieć, czego się spodziewasz, aby go nie popsuć niepotrzebnie.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Zachowaj swoje granice. Jeśli twój były chłopak próbuje się z tobą skontaktować, nie odpowiadaj. Dałeś mu jasno do zrozumienia, że ​​twoja przyjaźń się skończyła i nie masz obowiązku jej powtarzać. To jak zerwanie z partnerem - nie jesteś już odpowiedzialny za drugiego. 
    
  • Niestety, łatwo jest powiedzieć. Jeśli twój przyjaciel jest bardzo smutny lub zły, nie będzie łatwo zignorować jego próby kontaktu. Jeśli naprawdę tak myślisz, nie pozwól mu przekroczyć granicy. Dałbyś mu niepotrzebnie fałszywe nadzieje, aw przyszłości jeszcze gorzej.
  •  
                   
 10.  
             

    2      Niech twoja przyjaźń w naturalny sposób wydostanie się  .

    
   
 1.             1      Jeśli odsuwasz się od siebie, nie walcz z tym. Ta metoda działa najlepiej, jeśli po prostu nie masz nic do powiedzenia z przyjacielem. Nie musisz mieć żadnego konkretnego powodu, aby zakończyć przyjaźń - może po prostu chcesz zobaczyć innych ludzi. Poświęć swój czas tym, z którymi chcesz spędzić czas i zaangażuj się w zajęcia, które lubisz. Twój przyjaciel prawdopodobnie zrobi to samo, więc twoja przyjaźń w naturalny sposób się skończy.       
 2.  
 3.             2      Przestań pisać i dzwoń do swojego przyjaciela. Jeśli chcesz zakończyć swoją przyjaźń, musisz przestać się komunikować. Nie wchodź na zebrania i nie dzwoń. Nie pisz w Internecie i nie wysyłaj żadnych interesujących linków i zdjęć. Możesz rozmawiać, gdy spotykasz się osobiście, ale unikaj niepotrzebnego kontaktu. 
    
  • Kiedy naturalnie zrazisz się do przyjaciela, trudno go zobaczyć mniej. Prawdopodobnie będziesz robił obie rzeczy, więc nie będziesz miał problemu z niewidzeniem i komunikowaniem się.
  •  
  • Z drugiej strony, jeśli twój przyjaciel chce być z Tobą bardziej przyjazny, możesz zranić go takim podejściem. Naprawdę trudno nie zranić czyichś uczuć, gdy chcesz zakończyć wzajemną przyjaźń. Będziesz musiał zdecydować, czy naprawdę chcesz zakończyć przyjaźń.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Baw się z nieistotnymi rzeczami. Przyjaciele zbliżają się, ponieważ rozmawiają o ważnych rzeczach i ufają sobie nawzajem. Jeśli chcesz zakończyć przyjaźń z przyjacielem, przestań z nim rozmawiać. Jeśli będziesz trzymał się tylko nieistotnych i powierzchownych tematów, nie będziesz miał problemu z zakończeniem przyjaźni. Jeśli nadal będziesz sobie ufać, będzie ci znacznie trudniej. 
    
  • Jeśli twój przyjaciel nadal chce rozmawiać o twoich osobistych sprawach, na przykład o twoich związkach, zawsze staraj się zmienić temat. Gdy mówisz o innych rzeczach, unikasz głębokich i osobistych rozmów.
  •  
  • W końcu twój przyjaciel zauważa, że ​​nie jesteś tak dobry jak nigdy. Przygotuj się, aby cię o to zapytać, albo zacznie się zachowywać w twoim umyśle.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Odrzuć zaproszenia. Znajomość twojej przyjaźni minie trochę czasu, zanim twój przyjaciel zrozumie. Powinieneś odrzucić wszystkie jego zaproszenia. Jeśli chodzi o jakiekolwiek wydarzenie grupowe, możesz wziąć udział, ale nie idź z nim nigdzie. To by było niepotrzebne. 
    
  • Jeśli twój przyjaciel nie jest gotowy na zakończenie przyjaźni, twoje odrzucenie z pewnością go zrani. Musisz zdecydować, czy lepiej będzie z nim porozmawiać szczerze i zakończyć jego przyjaźń.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Jeśli jest to konieczne, zrób coś bez odpowiedzi. Jeśli nie jesteś gotowy, by powiedzieć prawdę przyjacielowi, spróbuj wymówek. Powiedz, że masz dużo pracy do wykonania, lub musisz pomóc komuś w rodzinie. Wygląda na to, że jest to najłatwiejszy sposób na zakończenie przyjaźni, ale zdajesz sobie sprawę, że zachowywanie się w ten sposób nie jest zbyt miłe dla kogoś, z kim się przyjaźniłeś. Ale jeśli masz dobry powód, aby rzucić przyjaźń i nie chcesz iść do bezpośredniej konfrontacji, wymówki powinny działać świetnie.       
 10.  
 11.             6      Stopniowo niech wasza przyjaźń dobiegnie końca. W najlepszym razie twój przyjaciel zauważy, że coś jest nie tak i przestaje cię widzieć w spokoju. Ale jeśli cię zapyta, co się dzieje, powinieneś mu to wyjaśnić. Przygotuj się, że nie będzie to dla niego łatwe, ponieważ możliwe jest, że twoja przyjaźń dla twojego przyjaciela jest ważna.       
 12.  
 13.             7      Jeśli jesteś przyjacielem, który jest z tobą nie tak, możesz przerwać każdy kontakt z nim i nie reagować na niego. Jeśli twój przyjaciel fizycznie nadużywa lub manipuluje tobą, nie jesteś mu również winien godnych zachowań. Złam cały kontakt, usuń go z sieci społecznościowych i zacznij go unikać. 
    
  • Kiedy spróbujesz z nim o tym porozmawiać, może się zdarzyć, że doprowadzi cię to do winy, a ty będziesz się z tym źle czuł. Nie pozwól na to. Jeśli wiesz, że twój przyjaciel zachowuje się nieuczciwie, po prostu przestań się z nim komunikować.
  •  
         
 14.  
             

    3      Jak radzić sobie z konsekwencjami  .

    
   
 1.             1      Zajmij się emocjami swojego byłego chłopaka. Tranzyty nie są łatwe, cokolwiek to jest. Przygotuj się, aby twój przyjaciel płakał, poprosi cię o wymyślenie go, albo będzie bardzo zdenerwowany. Pamiętaj, że byłeś wystarczająco silny, aby zakończyć przyjaźń, więc musisz być wystarczająco silny, aby poradzić sobie z tym, co nastąpi. Nie pozwól sobie poczuć się winnym z powodu byłego chłopaka. Zapamiętaj ustalone limity i, w razie potrzeby, zaprzestań kontaktu.       
 2.  
 3.             2      Uważaj na pasywne zachowanie. Możliwe, że twój były chłopak będzie starał się uczynić życie nieprzyjemnym. Jeśli pracujesz razem lub razem chodzisz do szkoły, będziesz musiał uważać. Możliwe jest, że przyjaciel zwróci się do ciebie, rozsieje plotki o tobie lub spróbuje odrzucić cię od innych ludzi. Bądź silny i uświadom sobie, że to tylko potwierdza, że ​​postąpiłeś słusznie. 
    
  • Jeśli zachowanie twojego byłego chłopaka jest agresywne, będziesz musiał sobie z nim poradzić. Porozmawiaj z nauczycielami lub pracownikami w pracy i przygotuj dowody, aby pomóc skazać swojego byłego chłopaka.
  •  
  • W skrajnym przypadku można również obsłużyć sytuację prawnie. Jeśli twój były chłopak nie daje ci spokoju lub denerwuje cię, masz sądowy zakaz kontaktu.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Bądź świadomy, że twoja przyjaźń zakończy także twoje inne związki. Gdy zatrzymasz przyjaciół z przyjacielem, wpłynie to na wszystkie inne osoby, które znasz. Jeśli oboje należycie do jednej imprezy, przez pewien czas poczujecie się nieco nieswojo. Możesz tylko mieć nadzieję, że inni przyjaciele nie będą wybierać partii. Jeśli tak się stanie, przynajmniej dowiesz się, kim są twoi prawdziwi przyjaciele.       
 6.  
 7.             4      Dbaj o siebie. Po zakończeniu przyjaźni prawdopodobnie poczujesz się wolna, ale nie będzie to łatwe. Trudno kogoś zranić, a konsekwencje mogą trwać dłużej, niż można by się spodziewać. Po ukończeniu przyjaźni zacznij spędzać więcej czasu z ludźmi, których kochasz. Otocz się swoimi bliskimi i zapomnij o swoim byłym chłopaku. 
    
  • Twój były chłopak prawdopodobnie za tobą tęskni i będziesz pamiętać o całym dobru, przez które przeszedłeś. Pamiętaj, że nawet jeśli twój związek był dobry na początku, został później zniszczony i nie można go było zmienić. W takiej sytuacji normalne jest odczuwanie smutku.
  •  
         
 8.  
             

Wskazówki .

                           
Relacje popularny:
Dowiedz się, czy ktoś cię naprawdę lubi.

Jak rozmawiać z dziewczyną, którą lubisz po raz pierwszy.

Dowiedz się, czy twoja dziewczyna lubi kogoś innego.

Jak przytulać i całować z partnerem.

Jak zapomnieć o kimś, kogo masz obsesję.

Jak rozmawiać z dziewczyną, którą lubisz po raz pierwszy.

Jak radzić sobie z ludźmi.

Jak być niegrzecznym i szczęśliwym.

Jak przestać myśleć o czymś (lub kimś).

Jak rozmawiać z dziewczyną, którą lubisz po raz pierwszy.

Jak delegować.

Jak leczyć po raz pierwszy.

Jak przeprosić swoją dziewczynę.

Jak podziękować komuś.

Jak sprawić, by twoja dziewczyna bardziej cię kochała.

Aby pokazać ci, że się ruszyłeś.

Jak iść z kobietą na znak lwa.

Dowiedz się, czy jesteś w kimś zakochany.

Jak być atrakcyjnym dla mężczyzny z rakiem.

Jak radzić sobie ze zdrajcą.

Jak przytulić kogoś romantycznie.