Home \ Podróżowanie
 

Jak położyć ubrania na drodze.

 

Nikt nie lubi mieć pomarszczonej odzieży w drodze. Na szczęście są inne możliwości niż stawianie ubrań w stosach. Na przykład możesz rzucić kombinezon. W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić.

              

Procedura .

    

    1      Ubierz się  .

    
   
 1.                            1      Wypróbuj metodę przewijania. Ta metoda zapewni prostowanie ubrania i oszczędność miejsca. Jest używany przez amerykańskich żołnierzy. To świetny sposób, aby zaoszczędzić miejsce w bagażniku.  
    
  • Ta metoda działa najlepiej na szortach, skarpetach, syntetycznych koszulkach i kamizelkach, piżamach i dresach.
  •  
  • Podczas przewijania ubrania należy wygładzić go, aby nie był pomarszczony po prostowaniu.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Złóż dżinsy na pół i wygładź je. Zacznij przewracać je od końca w górę. Dobrze zacząć od większych części garderoby.        
 4.  
 5.                          3      Rozwiąż swoje koszulki. Załóż koszulę na płaskiej powierzchni i złóż rękawy na środku. Dokładnie napnij koszulę, złóż ją jeszcze raz i unieś.        
 6.  
 7.                          4      Załóż koszulki z długimi rękawami. Umieść koszulkę na płaskiej powierzchni z przodem skierowanym w dół. Złóż rękawy tak, aby ich końce prawie dotykały rąbka koszulki. Złóż koszulę raz i ułóż ją od dołu.  
    
  • Gładkie świąteczne t-shirty, dzięki czemu Twoje ramiona prawie się dotykają. Złóż dolną trzecią, a następnie górną trzecią. Odwróć koszulę na drugą stronę i wygładź ją. Następnie rozpocznij przewijanie od dołu.
  •  
         
 8.  
 9.                          5      Ubierz swoje spódnice i sukienki. Uważaj, aby podczas przewijania nie pomarszczyć ubrań. Te części ubrania powinny być umieszczone pod pniem, ponieważ będą bardziej bezpieczne (a także są zwykle większe niż T-shirty i bielizna).  
    
  • Jeśli masz ładne świąteczne spodnie, połóż je na płaskiej powierzchni i wygładź. Złóż jedną nogę nad drugą, a następnie złóż ją na pół. Ponownie wygładź je i zacznij odsuwać od kolan.
  •  
  • Umieść spódnicę i sukienkę z przodu na płaskiej powierzchni i wygładź ją. Złóż je raz i ponownie wygładź. Złożyć je od dołu do krawędzi kołnierza. Następnie uczyń je niebieskawymi.
  •  
         
 10.  
 11.                          6      Kiedy już tam dotrzesz, powiesić ubranie. Gdy będziesz spędzać czas w ubraniu, nie będziesz go pomarszczony. Dzięki tej metodzie ubrania w bagażniku są trochę pomarszczone, ponieważ obsługujesz bagażnik pniem. Po zawieszeniu wszystkiego unikasz tego problemu.                  
 12.  
             

    2      Włącz odzież w pakiecie  .

    
   
 1.                          1      Projektuj ubrania wokół rzeczy i twórz wiązkę. Na przykład możesz użyć walizki z otworką lub małej torby. Rozmiar przedmiotu zależy od tego, ile ubrań chcesz zapakować.  
    
  • Możesz użyć małej kosmetyczki lub innej rzeczy, aby ukryć mniejsze przedmioty.  
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Napełnij worek. Umieść skarpetki, bieliznę lub stroje kąpielowe w torbie, aby je wypełnić. Nie powinieneś go przeżywać.        
 4.  
 5.                          3      Zacznij stawiać ubrania wokół torby. Zacznij od cięższych rzeczy, takich jak kurtki i dżinsy. Połóż je na łóżku i wygładź.  
    
  • Powinieneś włożyć większość swojej odzieży do góry nogami. Tylko kurtki powinny być schowane z przodu i starać się utrzymać naturalny kierunek rękawa, inaczej będziesz miał pomarszczony.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Załóż spódnice i sukienki na kurtkę. Złóż spódnice na długość i nakładaj je na przemian po lewej i prawej stronie.  
    
  • Załóż koszule i T-shirty i zmień kierunek obroży. Kołnierz jednej koszuli powinien być dopasowany do pod pachami innej koszuli.
  •  
  • Dodaj spodnie i sukienki i zmień kierunek.
  •  
  • Odłóż wszystkie swetry i szaty z dzianiny i zmień kierunek.
  •  
         
 8.  
 9.                          5      Umieść kieszeń na środku stosu i wyprostuj ją kołnierzem koszuli i spódnicą spódnic, aby upewnić się, że pakiet ubrań się nie rozpadnie.        
 10.  
 11.                          6      Przetocz cały pakiet spodni i umieść je na miejscu. Należy je owinąć wystarczająco mocno, aby nie pomarszczono, ale aby nie wyciągać innej odzieży. Następnie owinąć rękawy i koszule swetra i koszule i włożyć je pod torbę.        
 12.  
 13.                          7      Włożyć pakiet odzieży do bagażnika i zabezpieczyć pasem bezpieczeństwa. Po przybyciu do miejsca docelowego zawsze powinieneś mieć na sobie ubranie.  
    
  • Jedynym minusem jest to, że kiedy chcesz zdobyć jakąś część ubrania, musisz rozbić cały pakiet. Najlepszym rozwiązaniem jest powieszenie wszystkich ubrań w szafce zaraz po przyjeździe.
  •  
         
 14.  
             

    3      Jak spakować buty  .

    
   
 1.                          1      Weź ze sobą najcięższe buty. Najcięższe i największe buty, które bierzesz, powinieneś nosić. Pozostaw je w domu lub trzymaj na nogach.        
 2.  
 3.                          2      Użyj torby na buty. Torby na buty zapewniają, że Twoje buty nie plamiją innych ubrań. Kiedy położysz buty na spodzie bagażnika, będziesz pewny, że się nie ruszą.        
 4.  
 5.                          3      Włóż skarpetki do butów. Nie musisz marnować miejsca w bagażniku. Włóż skarpetki lub delikatne przedmioty, do których nie chcesz przyjść. Wiele osób zapomina o tym, że wnętrze butów to w zasadzie przestrzenie, które się nie spełnią.  
    
  • Możesz również wziąć buty, których nie lubisz lub które są dłuższe i które są po prostu wyrzucane przed powrotem do domu.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Zwiąż buty na zewnątrz bagażnika. Jeśli podróżujesz samolotem, niestety nie będziesz w stanie użyć tej sztuczki, ale jeśli podróżujesz samochodem, na przykład.  
    
  • Przywiąż buty do bagażnika, abyś ich nie uderzył.
  •  
         
 8.  
            

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

               (4)            
Podróżowanie popularny:
Jak zdobyć zieloną kartę.

Jak zostać poszukiwaczem przygód.

Jak zostać poszukiwaczem przygód.

Jak dodać więcej celów do Map Google.

Jak skutecznie spakować torbę lub bagażnik.

Jak korzystać z Tłumacza Google.

Jak korzystać z Tłumacza Google.

Jak zostać poszukiwaczem przygód.

Jak spakować torbę do swojej sukienki.

Jak skutecznie spakować torbę lub bagażnik.

Jak dodać więcej celów do Map Google.

Jak spakować torbę do swojej sukienki.

Jak zostać poszukiwaczem przygód.

Jak trwale wyemigrować do Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Jak zostać rezydencją na Florydzie.

Jak skutecznie spakować torbę lub bagażnik.

Jak zostać poszukiwaczem przygód.

Jak skutecznie spakować torbę lub bagażnik.

Jak radzić sobie z nudnościami w samochodzie.