Home \ Podróżowanie
 

Jak położyć ubrania na drodze.

 

Nikt nie lubi mieć pomarszczonej odzieży w drodze. Na szczęście są inne możliwości niż stawianie ubrań w stosach. Na przykład możesz rzucić kombinezon. W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić.

              

Procedura .

    

    1      Ubierz się  .

    
   
 1.                            1      Wypróbuj metodę przewijania. Ta metoda zapewni prostowanie ubrania i oszczędność miejsca. Jest używany przez amerykańskich żołnierzy. To świetny sposób, aby zaoszczędzić miejsce w bagażniku.  
    
  • Ta metoda działa najlepiej na szortach, skarpetach, syntetycznych koszulkach i kamizelkach, piżamach i dresach.
  •  
  • Podczas przewijania ubrania należy wygładzić go, aby nie był pomarszczony po prostowaniu.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Złóż dżinsy na pół i wygładź je. Zacznij przewracać je od końca w górę. Dobrze zacząć od większych części garderoby.        
 4.  
 5.                          3      Rozwiąż swoje koszulki. Załóż koszulę na płaskiej powierzchni i złóż rękawy na środku. Dokładnie napnij koszulę, złóż ją jeszcze raz i unieś.        
 6.  
 7.                          4      Załóż koszulki z długimi rękawami. Umieść koszulkę na płaskiej powierzchni z przodem skierowanym w dół. Złóż rękawy tak, aby ich końce prawie dotykały rąbka koszulki. Złóż koszulę raz i ułóż ją od dołu.  
    
  • Gładkie świąteczne t-shirty, dzięki czemu Twoje ramiona prawie się dotykają. Złóż dolną trzecią, a następnie górną trzecią. Odwróć koszulę na drugą stronę i wygładź ją. Następnie rozpocznij przewijanie od dołu.
  •  
         
 8.  
 9.                          5      Ubierz swoje spódnice i sukienki. Uważaj, aby podczas przewijania nie pomarszczyć ubrań. Te części ubrania powinny być umieszczone pod pniem, ponieważ będą bardziej bezpieczne (a także są zwykle większe niż T-shirty i bielizna).  
    
  • Jeśli masz ładne świąteczne spodnie, połóż je na płaskiej powierzchni i wygładź. Złóż jedną nogę nad drugą, a następnie złóż ją na pół. Ponownie wygładź je i zacznij odsuwać od kolan.
  •  
  • Umieść spódnicę i sukienkę z przodu na płaskiej powierzchni i wygładź ją. Złóż je raz i ponownie wygładź. Złożyć je od dołu do krawędzi kołnierza. Następnie uczyń je niebieskawymi.
  •  
         
 10.  
 11.                          6      Kiedy już tam dotrzesz, powiesić ubranie. Gdy będziesz spędzać czas w ubraniu, nie będziesz go pomarszczony. Dzięki tej metodzie ubrania w bagażniku są trochę pomarszczone, ponieważ obsługujesz bagażnik pniem. Po zawieszeniu wszystkiego unikasz tego problemu.                  
 12.  
             

    2      Włącz odzież w pakiecie  .

    
   
 1.                          1      Projektuj ubrania wokół rzeczy i twórz wiązkę. Na przykład możesz użyć walizki z otworką lub małej torby. Rozmiar przedmiotu zależy od tego, ile ubrań chcesz zapakować.  
    
  • Możesz użyć małej kosmetyczki lub innej rzeczy, aby ukryć mniejsze przedmioty.  
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Napełnij worek. Umieść skarpetki, bieliznę lub stroje kąpielowe w torbie, aby je wypełnić. Nie powinieneś go przeżywać.        
 4.  
 5.                          3      Zacznij stawiać ubrania wokół torby. Zacznij od cięższych rzeczy, takich jak kurtki i dżinsy. Połóż je na łóżku i wygładź.  
    
  • Powinieneś włożyć większość swojej odzieży do góry nogami. Tylko kurtki powinny być schowane z przodu i starać się utrzymać naturalny kierunek rękawa, inaczej będziesz miał pomarszczony.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Załóż spódnice i sukienki na kurtkę. Złóż spódnice na długość i nakładaj je na przemian po lewej i prawej stronie.  
    
  • Załóż koszule i T-shirty i zmień kierunek obroży. Kołnierz jednej koszuli powinien być dopasowany do pod pachami innej koszuli.
  •  
  • Dodaj spodnie i sukienki i zmień kierunek.
  •  
  • Odłóż wszystkie swetry i szaty z dzianiny i zmień kierunek.
  •  
         
 8.  
 9.                          5      Umieść kieszeń na środku stosu i wyprostuj ją kołnierzem koszuli i spódnicą spódnic, aby upewnić się, że pakiet ubrań się nie rozpadnie.        
 10.  
 11.                          6      Przetocz cały pakiet spodni i umieść je na miejscu. Należy je owinąć wystarczająco mocno, aby nie pomarszczono, ale aby nie wyciągać innej odzieży. Następnie owinąć rękawy i koszule swetra i koszule i włożyć je pod torbę.        
 12.  
 13.                          7      Włożyć pakiet odzieży do bagażnika i zabezpieczyć pasem bezpieczeństwa. Po przybyciu do miejsca docelowego zawsze powinieneś mieć na sobie ubranie.  
    
  • Jedynym minusem jest to, że kiedy chcesz zdobyć jakąś część ubrania, musisz rozbić cały pakiet. Najlepszym rozwiązaniem jest powieszenie wszystkich ubrań w szafce zaraz po przyjeździe.
  •  
         
 14.  
             

    3      Jak spakować buty  .

    
   
 1.                          1      Weź ze sobą najcięższe buty. Najcięższe i największe buty, które bierzesz, powinieneś nosić. Pozostaw je w domu lub trzymaj na nogach.        
 2.  
 3.                          2      Użyj torby na buty. Torby na buty zapewniają, że Twoje buty nie plamiją innych ubrań. Kiedy położysz buty na spodzie bagażnika, będziesz pewny, że się nie ruszą.        
 4.  
 5.                          3      Włóż skarpetki do butów. Nie musisz marnować miejsca w bagażniku. Włóż skarpetki lub delikatne przedmioty, do których nie chcesz przyjść. Wiele osób zapomina o tym, że wnętrze butów to w zasadzie przestrzenie, które się nie spełnią.  
    
  • Możesz również wziąć buty, których nie lubisz lub które są dłuższe i które są po prostu wyrzucane przed powrotem do domu.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Zwiąż buty na zewnątrz bagażnika. Jeśli podróżujesz samolotem, niestety nie będziesz w stanie użyć tej sztuczki, ale jeśli podróżujesz samochodem, na przykład.  
    
  • Przywiąż buty do bagażnika, abyś ich nie uderzył.
  •  
         
 8.  
            

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

               (4)            
Podróżowanie popularny:
Jak radzić sobie z nudnościami w samochodzie.

Jak skutecznie spakować torbę lub bagażnik.

Jak radzić sobie z nudnościami w samochodzie.

Jak zostać rezydencją na Florydzie.

Jak zdobyć zieloną kartę.

Jak korzystać z Tłumacza Google.

Jak skutecznie spakować torbę lub bagażnik.

Jak skutecznie spakować torbę lub bagażnik.

Jak umieścić ubrania na drodze.

Jak zostać poszukiwaczem przygód.

Jak zdobyć pracę w Ameryce.

Jak zrobić wycieczkę na Antarktydę.

Jak uzyskać obywatelstwo kanadyjskie.

Jak spakować torbę do swojej sukienki.

Jak korzystać z Tłumacza Google.

Jak zostać rezydencją na Florydzie.

Jak korzystać z Tłumacza Google.

Jak zdobyć zieloną kartę.

Jak zostać poszukiwaczem przygód.

Jak radzić sobie z nudnościami w samochodzie.

Jak zostać rezydencją na Florydzie.