Home \ Podróżowanie
 

Jak skutecznie spakować torbę lub bagażnik.

 

Łatwo zaplanować swoje wakacje, kiedy planujesz z wyprzedzeniem. Nie zapomnij pakować w zależności od pogody, lokalizacji i planowanych działań. Upewnij się, że nie zapomnisz o potrzebach higienicznych, lekarstwach i kosztownościach, takich jak biżuteria w oddzielnym bagażu podręcznym, które możesz przechowywać w skrzynce pocztowej nad głową.

              

Procedura .

    

     Efektywna torba lub okładka walizki  .

    
   
 1.            1      Zanim wyjedziesz, sprawdź pogodę w miejscu docelowym. Czy będzie padać? Dodaj płaszcz przeciwdeszczowy lub coś, co może zmoknąć i szybko wyschnąć. Jeśli jest gorąco, zawiń szorty. Nie zapomnij: Potrzebujesz strojów kąpielowych?       
 2.  
 3.             2      Planuj naprzód każdego dnia. Pomoże Ci to zdecydować, ile ubrań zabrać. Za dużo i pożałujesz wszystkiego. Pamiętaj, że zawsze możesz kupić tanie t-shirty lub szorty w miejscu docelowym. Będziesz żałował, jeśli zapakujesz zbyt dużo, ale jeśli go trochę spakujesz, zawsze możesz to zrekompensować. Pamięta też, że w każdym większym mieście jest pralnia.  
    
  • Jeśli przesadzisz, będzie mniej miejsca na prezent i pamiątki w bagażu.
  •  
         
 4.  
 5.   3      Połóż duże lub ciężkie ubrania na spodzie. Zawsze umieszczaj cięższe lub większe rzeczy na spodzie torby. Łatwiej będzie znaleźć rzeczy w bagażu.     
 6.  
 7.             4      Spakuj kilka lżejszych warstw. Działają one dobrze w ciepłe i zimne dni, ponieważ jeśli jesteś zbyt zimny, możesz się obejść, a jeśli zrobisz się zbyt gorąco, możesz zdjąć coś.        
 8.  
 9.             5      Wybierz, czy chcesz się ubrać, czy przetasować. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca w bagażu i nie martw się o balansowanie, ubierz ubrania (ponieważ zajmuje dużo mniej miejsca niż złożenie). Jeśli nie potrzebujesz zbyt dużo miejsca i potrzebujesz niskiej wagi, załóż ubranie.  
    
  • Rozwiązuj sprawy tak mocno, jak to tylko możliwe, aby osiągnąć efekt oszczędzający miejsce.
  •  
  • Przewijanie niekoniecznie musi marszczyć ubrania, po prostu musisz uważać, aby nie zauważyć żadnych zmarszczek. Ułóż ubrania tak płaskie, jak to możliwe. Układanie rzeczy wzdłuż naturalnych szwów pomoże.
  •  
  • Elastyczne przedmioty będą łatwiejsze do przewrócenia bez marszczenia.
  •  
  • Jeśli przewijanie nie idzie za bardzo, unikaj toczenia przedmiotów, które są łatwe do podrobienia.
  •  
  • Zwinięte przedmioty muszą być ciasno upakowane, dlatego tę metodę należy stosować tylko wtedy, gdy miejsce jest drogie. Jeśli zwinięte przedmioty nie są ciasno upakowane, mogą łatwo pękać i pękać.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Użyj wewnętrznej części butów jako miejsca do przechowywania. Połóż skarpety na skarpetkach, jeśli nie ma innego miejsca (również zachowuje kształt buta). Jeśli masz jakieś inne małe rzeczy, możesz je również włożyć do butów.        
 12.  
 13.             7      Użyj złożonych podkoszulków, aby podzielić i zorganizować części swojego bagażu. Pomoże to podzielić treść.        
 14.  
 15.             8      Umieść kruche rzeczy w centrum bagażu. Więc jest mniej prawdopodobne, że się zepsuje. Jeśli to możliwe, nie noś przy sobie niczego kruchego.        
 16.  
 17.             9      Załóż swoje koszule i inne formalne ubrania na górę. Połóż koszulki na wierzchu, aby móc je łatwo zdjąć do powieszenia i prasowania. Będą również pozostawać w torbie na płasko.        
 18.  
 19.             10      Włóż buty do plastikowej torby. To dlatego, że po ich założeniu możesz umieścić je w bagażniku, nie psując ani nie uszkadzając innych rzeczy. Możesz użyć torby z supermarketu lub czepka prysznicowego.        
 20.  
 21.             11      Używaj szczelin i szczelin do przechowywania bielizny. Kiedy twój bagaż jest pełny, połóż bieliznę i skarpetki na bokach. Upewnij się więc, że nie wypełniasz cennej przestrzeni w środku.                  
 22.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

                           
Podróżowanie popularny:
Jak uzyskać obywatelstwo kanadyjskie.

Jak wygodnie spać w samochodzie.

Jak korzystać z Tłumacza Google.

Jak uzyskać obywatelstwo kanadyjskie.

Jak spakować torbę do swojej sukienki.

Jak spakować torbę do swojej sukienki.

Jak radzić sobie z nudnościami w samochodzie.

Jak korzystać z Tłumacza Google.

Jak zostać poszukiwaczem przygód.

Jak radzić sobie z nudnościami w samochodzie.

Jak skutecznie spakować torbę lub bagażnik.

Jak skutecznie spakować torbę lub bagażnik.

Jak zdobyć zieloną kartę.

Jak korzystać z Tłumacza Google.

Jak zdobyć pracę w Ameryce.

Jak zrobić wycieczkę na Antarktydę.

Jak radzić sobie z nudnościami w samochodzie.

Jak skutecznie spakować torbę lub bagażnik.

Jak zostać poszukiwaczem przygód.