Home \ Młodzież
 

Jak przerazić siostrę.

 

Nie jest zabawniej niż straszyć swoją siostrę sztuczką. Jeśli chcesz wymknąć się siostrze, żeby się denerwować, spróbuj ją wystraszyć. Jeśli nie przesadzisz, możesz go przestraszyć i dobrze się bawić. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, przeczytaj ten artykuł.

                 

Procedura .

    
   
 1.            1      Uwaga. Poczekaj chwilę, kiedy twoja siostra skoncentruje się na czymś, na przykład, kiedy będzie rysował, bawi się telefonem lub ogląda telewizor. Następnie zamknij ją ostrożnie i kiedy będziesz blisko, krzycz na nią. Jeśli zrobisz to dobrze, będzie to najlepsza sztuczka na świecie. Punkty bonusowe, które otrzymasz na wypadek, gdyby twoja siostra uznała, że ​​nie ma Cię w domu.       
 2.  
 3.             2      Wyłącz światła. Działa najlepiej, jeśli twoja siostra myśli, że śpisz z przyjacielem. Zaczekaj na siebie w domu lub w pokoju i powoli odwróć ją i wyłącz światła. Jeśli zrobisz to dobrze, będziesz w stanie go odstraszyć. Jeśli pielęgniarka wie, że jesteś w domu, możesz wziąć książkę i udawać, że czytasz w sąsiednim pokoju.  
    
  • Możesz także ubrać przerażający kostium i błyszczeć w przyciemnionym pokoju na twarzy za pomocą latarki. To właśnie zamierzasz zrobić swojej siostrze.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Skocz do swojej siostry, jeśli ona myśli, że śpisz. Jeśli jeździsz samochodem lub po prostu usiądź przy telewizorze, udawaj, że śpisz przez kilka minut. Poczekaj, aż twoja siostra podejdzie do ciebie i kiedy wiesz, że myśli, że śpisz, otwórz oczy i zacznij głośno krzyczeć. Jeśli zrobisz to dobrze, będziesz mógł przestraszyć swoją siostrę tak długo, jak długo jej nie pamięta.        
 6.  
 7.             4      Powiedz swojej siostrze jakąś przerażającą historię. Zaproś swojego przyjaciela do domu i opowiedz o strasznych historiach. Jeśli twoja siostra chce ci coś dodać, powiedz jej, że wolisz pójść do jej pokoju, bo nie chcesz jej przestraszyć. Jeśli cię przekonał, daj się przekonać i zacznij opowiadać o morderczych pluszowych misiach lub starych przerażających fotografiach. Następnie udawaj z przyjacielem, że idziesz spać, a później daj siostrze stare zdjęcie lub pluszowy miś i czekaj, aż pasuje i krzycz.        
 8.  
 9.             5      Weź maskę klauna. Ta wskazówka będzie działać tylko wtedy, gdy twoja siostra boi się klaunów. Ale jest dość powszechne, więc jeśli twoja siostra naprawdę się boi, powinieneś jej użyć. Znajdź moment, w którym nie będzie czekać, na przykład, gdy wyjdzie ze szkoły i zauważy, że siedzisz w fotelu bujanym z powrotem do niej. Kiedy przychodzi do ciebie, odwróć się z maską klauna i wystraszyć ją!        
 10.  
 11.             6      Potrząśnij swoją siostrą sztucznymi chrząszczami. Przejdź do sklepu z zabawkami lub do sklepu z ptakami i kup sztuczne chrząszcze i pająki. Wszystkie dzieci boją się dużych chrząszczy lub pająków, więc jeśli masz zamiar zdobyć dobrą, przestraszysz siostrę. Możesz umieścić jej pająka w plecaku, ale w tym przypadku prawdopodobnie nie zobaczysz, jak będzie wyglądać, kiedy ją znajdzie. Chrząszcze można umieścić pod poduszką, pod kocem, na talerzu lub w łazience obok szczoteczki do zębów.        
 12.  
 13.             7      Kiedy twoja siostra myśli, że śpisz, weź maskę. Jeśli lubisz spać w weekendy, a twoja siostra musi Cię obudzić, możesz ją doskonale przestraszyć. Weź straszną maskę i przykryj swoje łóżko kocem. Dopóki twoja siostra nie zadzwoni, abyś się obudził, nie odpowiadaj na to i czekaj, aż sam się obudzisz. Następnie szybko odwróć się i wskocz do maski. Zobaczysz, że ją wystraszysz, ponieważ ona się tego nie spodziewa.        
 14.  
 15.             8      Kliknij okno. Jeśli chcesz przestraszyć swoją siostrę tak bardzo, jak to możliwe, zapukaj ją w okno w nocy. Nie jest dobrym pomysłem, aby stracić dach, ale jeśli można to bezpiecznie zrobić, wystraszysz swoją siostrę w 100 procentach, pukając ją do okna w środku nocy. Możesz też wrzucić ją do okna z kamieniami, a następnie szybko wrócić do pokoju i udawać, że spałeś przez cały czas.        
 16.  
 17.             9      Użyj sztucznej krwi. Sztuczna krew doskonale nadaje się do perfekcyjnego przerażenia twojej siostry. Możesz umieścić swoją siostrę w łóżku, a może na kuchennym stole i rozłożyć kilka noży. Możesz sam namaścić swoją krew i udawać, że jesteś martwy. Tylko bądź ostrożny, ponieważ sztuczną krwią naprawdę możesz przestraszyć siostrę na śmierć.        
 18.  
 19.             10      Przechowywać w pudełku za drzwiami wejściowymi. Ta sztuczka jest naprawdę tego warta. Będziesz potrzebował pudełka, które będzie pełne. Następnie połóż pudełko za drzwiami, zadzwoń na dzwonek i wsiadaj szybko. Kiedy twoja siostra otworzy drzwi i spojrzy na pudło, wyskocz z pudełka i zacznij krzyczeć.        
 20.  
 21.             11      Zaatakuj swoją siostrę z szafki. Ta wskazówka nie jest łatwa, ale jeśli zrobisz to właściwie, odniesiesz sukces. Musisz ukryć się przed pielęgniarką w pokoju w szafie. Następnie zadzwoń do niej przez telefon i udawaj, że nie ma Cię w domu. Powiedz jej, że potrzebujesz jej, by poszła do swojego pokoju i znalazła ci coś w swojej szafie. Kiedy otworzysz drzwi od szafki, przeskocz do niej. Będzie przerażona i zdezorientowana! Jednak ta sztuczka nie zadziała, jeśli twoja siostra nie chce ci okazać życzliwości.        
 22.  
 23.             12      Daj swojej siostrze szczoteczkę do zębów lub mydło z czerwonym barwnikiem spożywczym. Zaledwie kilka kropli, a twoja siostra pomyśli, że krwawi. Barwnik spożywczy jest absolutnie nieszkodliwy, ale da twojej siostrze perfekcyjny strach. Tylko upewnij się, że jeden z twoich rodziców nie używa mydła do plam.        
 24.  
 25.             13      Zmień obraz na pulpicie na coś strasznego. Jeśli twoja siostra ma komputer, poczekaj, aż wstanie rano albo kiedy pójdzie do łazienki i zmieni swoje zdjęcie na biurku na coś bardzo przerażającego, by krzyknąć, kiedy wróci do pokoju. Możesz spróbować zmienić tapetę w telefonie (jeśli możesz ją zdobyć).        
 26.  
 27.             14      Użyj fałszywego pająka. Kup duży i owłosiony, fałszywy pająk. Zaczekaj na odpowiednią okazję i przywiąż pająka do gałęzi drzewa. Kiedy twoja siostra się rozejdzie, pociągnij za sznurek i pozwól pająkowi spaść tuż przed nią lub nawet na nią. Będzie krzyczeć, jakby odeszła!        
 28.  
 29.             15      Przeskocz do swojej siostry zza drzewa lub krzewów. Wszystkie żarty nie muszą być dokładnie przemyślane - nawet tak proste, jak chowanie się za drzewem, mogą doskonale przestraszyć twoją siostrę. Kiedy twoja siostra się rozejdzie, wskocz na nią i zaskocz ją. Zobaczysz, że się tego boi, bo nie będzie na to liczyć. Możesz spróbować zrobić zdjęcie tego. Jeśli chcesz trochę ulepszyć tę sztuczkę, ubierz przerażający kostium.        
 30.  
 31.             16      Dotknij jej szyi piórem. Ta sztuczka jest bardzo prosta, ale skuteczna. Zdobądź lekkie pióro i powoli przylgnij do swojej siostry. Kiedy jesteś pewien, że koncentrujesz się na czymś i nie zwracasz na siebie uwagi, delikatnie uderz go w gardło piórem. Czy to tak ciężko myśleć, że coś się dzieje, ale jednocześnie wystarczająco miękko, by nie wiedzieć, że będziesz się z niej śmiała. Boi się i zaczyna biegać po pokoju. Możesz natychmiast ukryć pióro i udawać, że nawet nie wiesz, co się dzieje.        
 32.  
 33.             17      Połóż jej fałszywego węża w łóżku. The False Snakes przestraszyć wszystkie dziewczyny. Poczekaj, aż ma złamane łóżko i połóż je pod poduszką lub pod kocem dużego fałszywego węża. Kiedy jej siostra kładzie się spać i odkrywa koc, zaczyna krzyczeć dookoła domu!        
 34.  
 35.             18      Trzymaj ją pod łóżkiem. Jeśli twoja siostra boi się potwora pod łóżkiem, spróbuj go użyć. Ukryj ją potajemnie pod łóżkiem i zaczekaj, aż się obudzi. Kiedy wstaje i dotyka stopy ziemi, chwyć jej kostki. Najlepiej będzie, jeśli masz mokrą i zimną dłoń.        
 36.  
 37.             19      Wstrząśnij swoją siostrą przy lustrze. Jeśli twoja siostra lubi być upiększana przez lustro, to świetna okazja, aby ją przestraszyć. Wystarczy tylko wziąć maskę, pocierać twarz sztuczną krwią lub po prostu ją przemycić, aby nie zauważyć. Kiedy cię zobaczy, przestraszy się na śmierć!        
 38.  
 39.             20      Wstrząśnij siostrą we śnie. Kiedy twoja pielęgniarka cicho śpi, znajdź jakąś straszną rzecz i umieść ją w łóżku. Możesz użyć zakrwawionej głowy, wielkiego węża lub pająka lub czegoś, co przeraża twoją siostrę. Połóż ją w łóżku, żeby to pierwsza rzecz, jaką zobaczy po przebudzeniu.                  
 40.  
            

Wskazówki .

      

            

Ostrzeżenie .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

                           
Młodzież popularny:
Jak odpowiedzieć na pytanie Kim jesteś.

Jak radzić sobie ze znęcaniem się.

Jak spojrzeć na poziom (dla nastolatków).

Jak zachowywać się jak syrena.

Jak sprawić przyjemność dziewczynie w liceum.

Dowiedz się, czy masz okres dojrzewania (dla dziewcząt).

Jak zarabiać pieniądze (dla dzieci).

Jak radzić sobie ze znęcaniem się.

Jak napisać swojego idola i rozpocząć rozmowę kwalifikacyjną.

Jak nie zasnąć w szkole.

Jak być damą.

Jak zostać szumowiną.

Jak zadowolić człowieka.

Jak stworzyć prostą fryzurę do szkoły.

Jak nie zasnąć w szkole.

Jak zaprosić dziewczynę do uczennicy.

Jak napisać swojego idola i rozpocząć rozmowę kwalifikacyjną.

Jak być frajerem.

Jak być dobrym Bad Boy.

Jak zerwać z dziewczyną.

Jak pisać z dziewczyną, którą lubisz.