Home \ Młodzież
 

Jak upewnić się, że ludzie cię kochają.

 

Nie wszyscy mogą cię kochać, ale jeśli chcesz mieć życie towarzyskie i dobrą karierę, musisz cię kochać. Na szczęście nie jest to trudne. Wiedząc, jak to zrobić, możesz upewnić się, że wszyscy Cię lubią. Czasami zaczynasz być bardziej zainteresowany nimi i zachowujesz się wobec nich.

              

Procedura .

    

    1      Język ciała  .

    
   
 1.            1      Uśmiechnij się. Najprostszym sposobem upewnienia się, że ludzie cię kochają, jest uśmiechnięcie się do nich. Ludzie lubią spędzać czas z miłymi i zadowolonymi ludźmi, ponieważ szczęście i dobre nastroje są zaraźliwe - gdy jesteście przyjemni, ludzie będą czuć się z wami komfortowo. Uśmiech jest pierwszą oznaką bycia przyjemną i dobrze dostrojoną osobą.  
    
  • Jeśli zachowujesz się szczęśliwie, prawdopodobnie również będziesz szczęśliwy. Nie bądź głupi, ludzie będą o tym wiedzieć. Ale jeśli jesteś w złym nastroju, spróbuj się uśmiechnąć, może sprawisz, że poczujesz się lepiej.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Spójrz w ludzkie oczy. To powinno być dla ciebie naturalne. Kontakt wzrokowy jest jednym z podstawowych sposobów uświadamiania ludziom, że zwracasz na nie uwagę. Kiedy oglądasz telewizję, nie szukasz nigdzie indziej. Spójrz więc w oczy ludzi.  
    
  • Kiedy nie patrzysz w oczy, będziesz działać niewłaściwie. Gdzie jeszcze powinieneś patrzeć, kiedy z kimś rozmawiasz? Czy rozmowa z tą osobą wydaje się nudna? Jeśli masz z tym jakiś problem, spróbuj go zmienić.
  •  
  • Ale przy kontakcie wzrokowym nie powinieneś przesadzać. Kiedy ciągle patrzysz na ludzi, będą czuli się nieswojo. Jeśli masz na to ochotę, spróbuj od czasu do czasu odwrócić wzrok. Możesz również jeść lub robić inne rzeczy, kiedy rozmawiasz z kimś, więc od czasu do czasu możesz od czasu do czasu zajrzeć gdzie indziej - tylko na chwilę.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Odwróć głowę w kierunku osoby, z którą rozmawiasz. Jest to pozostałość ewolucji. Kiedy przechylisz głowę do drugiej osoby, pokażesz jej, że nie chcesz z nią walczyć. Daje to ludziom poczucie, że osoba, z którą rozmawiają, nie stanowi zagrożenia i że mogą z nimi rozmawiać bez strachu.  
    
  • Jeśli przechylisz głowę nieznacznie do przodu, nie będziesz działał prosto. Jest to łagodniejsza postawa, a ludzie pokażą, że poświęcasz całą ich uwagę, którą każdy lubi. Kiedy będziesz się dobrze bawić, po prostu lekko pochyl głowę.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Podnieś brwi. Możesz nawet nie zauważyć tego ruchu, ale ty to robisz. To znak przyjaźni - wystarczy lekko unieść brwi i odłożyć je ponownie. Możesz to zrobić na przykład w powitaniu.  
    
  • Kiedy połączysz to z uśmiechem, będziesz miły dla innych ludzi. Nie powinieneś podnosić brwi podczas wywiadu - zdecydowanie nie jest to coś, co powinieneś robić przez cały czas.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Naśladuj ruchy osoby, z którą rozmawiasz. Jeśli poruszasz się w ten sam sposób, w jaki mówisz, prawdopodobnie tak myślisz. Prawdopodobnie robisz to częściej niż zdajesz sobie sprawę. Dobrą wiadomością jest to, że możesz z niego korzystać. Ludzie lubią ludzi, którzy są do nich podobni i łatwo można to osiągnąć.  
    
  • Kiedy rozmawiasz z kimś stojącym / siedzącym jak ty, masz wrażenie, że jesteś na tej samej fali i rozumiesz. Staraj się to robić, rozmawiając z ludźmi, ale uważaj, aby robić to niepozornie. Powinno wyglądać zupełnie naturalnie.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Nie utrzymuj dominującej pozycji. W wielu podręcznikach powinieneś przeczytać, że powinieneś pociągnąć za ramiona, popchnąć brodę i mocno trzymać rękę. Te wskazówki są zdecydowanie w porządku, ale nie nadają się do wszystkich sytuacji. W niektórych przypadkach możesz działać zbyt pewnie. Staraj się ograniczać te rzeczy, aby nie działać jako pomocnik.  
    
  • Nigdy nie zaszkodzi dać ludziom trochę uległości. Jeśli kogoś znasz i chcesz wziąć ze sobą ręce, idź do niego i lekko się ugnij (jakbyś chciał się ukłonić). Przechyl go i przytrzymaj (nie krzyżuj rąk ani nóg). Kiedy pokazujesz, że jesteś zrelaksowany, a drugi jest zainteresowany, będziesz bardziej sympatyczny.
  •  
                   
 12.  
             

    2      Jak upewnić się, że osoba, z którą rozmawiasz cię lubi  .

    
   
 1.             1      Zadawaj ludziom pytania. Uważaj na ludzi, z którymi się komunikujesz. Każdy lubi rozmawiać z ludźmi, którzy mogą okazać szczere zainteresowanie. Jeśli zdarza się, że rozmawiasz z kimś, zauważasz, że wciąż mówisz o sobie, zatrzymaj się i poproś drugiego o swoją opinię. Wywiady muszą być dwustronne.  
    
  • Zawsze dobrze jest powiedzieć, co myślisz. Ludzie znają fałszywą skromność. Kiedy starasz się okazywać zainteresowanie osobami, które nie są zainteresowane, nigdzie nie dojdziesz. Bądź osobą, która naprawdę troszczy się o innych. Jeśli nie jesteś zainteresowany żadnym tematem, spróbuj porozmawiać o czymś innym.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Poproś ludzi o przysługę. Brzmi trochę głupio, ale to naprawdę działa. To jest "efekt Benjamina Franklina". Kiedy poprosisz kogoś o przysługę, a on ci to zrobi, podziękujesz mu i on woli ciebie. Może uważasz, że powinno być odwrotnie, ale tak naprawdę nie jest. Więc następnym razem, gdy chcesz coś pożyczyć od kogoś, nie wstydź się pytać!  
    
  • Wszyscy lubią czuć się użyteczni i każdy lubi, gdy ktoś jest im winien - zamiast tego winien innym. To uczucie mocy i użyteczności ostatecznie sprawi, że ludzie będą cię preferować. Tylko uważaj, aby nie robić zbyt często.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Opowiedz o tym, co jest zabawne dla drugiego. Jeśli wiesz, co robi drugi i co lubi, poproś go o to. Ogólnie rzecz biorąc, uzyskasz informację o tej osobie i nie możesz jej zatrzymać. Koniec końców, musisz tylko kiwać głową, ponieważ nie będziesz miał szansy na dostarczenie czegokolwiek. Jeśli pamiętasz coś z tego, co powiedziała inna osoba, możesz zrobić na nim wielkie wrażenie.  
    
  • Adresuj osoby według nazwy. Ludzie kochają, gdy ludzie zwracają się do nich po imieniu. Jak powiedział Dale Carnegie, jest to najbardziej przyjemna muzyka na świecie. Pokaż im, że je cenisz. O ile to możliwe, docieraj do ludzi z ich imionami.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Bądź empatyczny. To proste i logiczne, prawda? Łatwo go jednak uniknąć. Większość ludzi myśli egotystycznie i wciąż czekają na wiele, aby wziąć udział w rozmowie. Jeśli chcesz, aby ludzie cię preferowali, zająć miejsce zamiast nich i staraj się je lepiej zrozumieć.  
    
  • Czasami wystarczy jedno zdanie. Powiedzmy, że ktoś mówi ci o problemie, który obecnie rozwiązuje. Automatyczna odpowiedź brzmi: "Wiem, jak to jest". Brzmi nieszkodliwie, prawda? Ale kiedy o tym pomyślisz, sam zmieniłeś rozmowę, a drugi prawdopodobnie mówi, że tak naprawdę nie wiesz, jak to jest. Spróbuj czegoś, co nie jest takim stereotypem, jak "Więc czujesz... i myślisz..." Kiedy zasadniczo powtórzysz to, co ta osoba ci powiedziała, pokaż jej, że zwracasz na nią uwagę.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Pomiń ludzi. Ta rada brzmi dość oczywiste, ale niestety wiele osób nie może pochlebiać innym. Ponadto pochlebstwa mogą sprawiać niektórym ludziom wrażenie, że jesteś na przykład o seksie. Na początek powinieneś zdać sobie sprawę, że to głupota. Wszyscy je lubią, gdy ludzie je pochlebiają.  
    
  • Powinieneś pochlebiać, żeby się nie zawstydzić. Jeśli widzisz kogoś, kto wiercił całą noc i zawsze ma brud na twarzy w publicznych toaletach, nie powinieneś mówić mu, że to lubi. Musisz szczerze pochlebić, inaczej ludzie nie będą poważnie traktować twoich pochlebstw.
  •  
  • Dobrze jest powiedzieć przyjacielowi, że ma ładny krawat, ale co mógł ci odpowiedzieć? "Dziękuję, dzieci z fabryki w Azji zrobiły to i nie mam z tym nic wspólnego." Cóż, prawdopodobnie nie dostaniesz tej odpowiedzi, ale na pewno zrozumiesz, o co nam chodzi. Daj mu swoją prezentację, poczucie humoru lub coś, co ma dla niego znaczenie lub to, co poświęcił. Przekonasz się, że takie pochlebstwa działają znacznie lepiej.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Utknąć. Kiedy osiągniemy pewien wiek, zaczynamy zdawać sobie sprawę, że nasza firma stale obserwuje i poddaje nas przed sądy. Ponieważ ludzie nienawidzą ich, gdy ktoś ich potępia, starają się tego uniknąć. Ale niestety, przez jakiś czas nikt z nas nie ucieknie, więc gdy ktoś inny zostanie ranny, zwykle czujemy do niego współczucie. Właśnie dlatego też go lubimy.  
    
  • Na przykład widzenie kogoś z otwartym zip spodni spowoduje automatyczną reakcję dla was obu. Mężczyzna z zamkiem błyskawicznym jest prawdopodobnie czerwony, może mówi coś śmiesznego, kręci głową, uderza się w czoło i czuje się trochę niegodny przez resztę dnia. W istocie pokazał ci, że był tylko człowiekiem. Został upokorzony i objawiony przez swoje zachowanie. Inni lubią to najbardziej.  
     
   • Powiedzmy, że ta sama sytuacja się powtarza, ale tym razem osoba, która się wydarzy, zachowa twarz kamienia, kiwa głową w górę i odchodzi. Na pewno nie uznałbyś tego za dobre zachowanie. Ponieważ nie okazał upokorzenia, nie można z nim sympatyzować. W takim przypadku prawdopodobnie byś tego nie spodobał.
   •  
    
  •  
         
 12.  
 13.             7      Dotknij osób. Jeśli chcesz utworzyć połączenie, dotknij go. Każdy związek jest oczywiście inny, więc zawsze istnieją inne zasady, ale ogólnie rzecz biorąc, te dotyki są dobrym sposobem na uzyskanie przychylności. Tylko najlepszy dotyk!  
    
  • Wyobraź sobie kogoś idącego w pośpiechu do "Hello". To krótka chwila, a w gruncie rzeczy pokazaliście, że nie macie na to czasu. Wyobraźcie sobie teraz, że cieszymy się, że idziecie stosunkowo szybko, ale jednocześnie delikatnie dotykając ramienia. Czy widzisz różnicę? W takim przypadku łatwo i szybko zdobędziesz przychylność tej osoby.
  •  
         
 14.  
 15.             8      Upewnij się, że ludzie czują się dobrze. Cały artykuł ma na celu sprawienie, by ludzie czuli się dobrze. Każdy jest inny, ale wszyscy mamy te same cechy. Wszyscy chcemy być szczęśliwi, przyciągnąć uwagę innych i poczuć, że inni troszczą się o nas. Kiedy traktujesz ludzi tymi uczuciami, będą cię kochać.  
    
  • Najlepiej używać wielu różnych taktyk. Tylko pochlebstwo lub tylko prośby o przysługę będą dla ciebie wystarczające. Musisz zrobić wszystko naraz. Zacznij od skupienia się na innych ludziach - zadawaj im pytania, pochlebiaj je, proście o radę i okazuj empatię. Kiedy ludzie poczują się z tobą dobrze, będą cię kochać.
  •  
         
 16.  
             

    3      Jak upewnić się, że podoba ci się cały świat  .

    
   
 1.             1      Poświęć czas ludziom, którzy poprawią Twój wizerunek. Niestety, wszyscy wyrażamy opinię na podstawie naszych pierwszych wrażeń. Nie zawsze jest to dokładne, ale robimy to, ponieważ jest proste i szybkie. Oceniamy każdą sytuację według jej wyglądu zewnętrznego. Jeśli na pierwszy rzut oka coś nam się nie spodoba, zwykle to wkrótce odpiszemy. Dlatego musimy zdać sobie sprawę, że gdy ktoś nas osądza, oceniamy je głównie według pierwszego wrażenia, jakie robimy.  
    
  • Mamy na myśli również to, że ludzie oceniają cię według osób, z którymi spędzasz czas. Kiedy twoi przyjaciele czują zapach, a ty nie, ryzykujesz, że inni ludzie pomyślą, że także poczujesz zapach. Jest to szczególnie ważne na Facebooku - im bardziej atrakcyjni są Twoi znajomi na Facebooku, tym bardziej atrakcyjny będzie dla innych ludzi. To nie jest poprawne, ale niestety działa.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Przebierz się, aby zrobić dobre wrażenie. Z pewnością wiesz, że musisz ubierać się zgodnie z tym, czego chcesz, a nie zgodnie z twoją pracą. Przebierz się, aby zrobić dobre wrażenie na wszystkich ludziach, z którymi masz kontakt. Ludzie łatwo ulegają wpływom odzieży.  
    
  • Niedawno przeprowadzone badanie wykazało, że osoby noszące markowe ubrania mają lepszy status społeczny. Jakość ubrań nie ma znaczenia, ale znaki były postrzegane bardziej pozytywnie, a ludzie, którzy je nosili byli jednymi z bardziej popularnych wśród innych. Jest to również oznaką tego, że ludzie pośpiesznie oceniają innych ludzi. To nie w porządku, ale to proste, więc robimy to.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zrób coś, co przypomina ci o innych. Ten krok nie może być bardziej konkretny, ponieważ każdy musi znaleźć coś, co mu odpowiada. Z pewnością dobrze jest zrobić coś, co sprawia, że ​​inni wolą ciebie. Wszyscy będą cię pamiętać, będziesz miał określoną tożsamość, a ludzie będą myśleć, że cię rozumieją.  
    
  • Jeśli kiedykolwiek pracowałeś w restauracji, prawdopodobnie znasz historię, która potwierdza to zjawisko. Pamiętaj o kliencie, który zawsze daje wysoki sztylet. Po kilku wizytach wszyscy pracownicy restauracji to polubią. Pamiętają to z łatwością, ponieważ jest to interesujące.  
  •  
         
 6.  
 7.             4      Miej wszystko pod kontrolą. Z oczywistych powodów ludzie nie lubią spędzać czasu z tymi, którzy są jak nieuzbrojony pocisk. Jeśli nie wiesz, czego oczekiwać od osoby, jesteś napięta i źle się poczujesz. Staraj się zachowywać spokojnie i szczęśliwie, nawet jeśli coś pójdzie nie tak. Jeśli zachowujesz się nerwowo i niespokojnie, nieznajomi cię nie polubią.  
    
  • To nie znaczy, że powinieneś ukrywać swoje emocje. Musisz zachowywać się tak naturalnie, jak to tylko możliwe. Jeśli coś zdenerwujesz, nie przeszkadzaj. Jeśli ci się nie podoba, nie rób nic z tym. Zastanów się jednak nad tym, o co warto się martwić. Jeśli uważasz, że warto, po prostu idź dalej. Jeśli nie, spróbuj rozwiązać sytuację w spokoju.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Pomyśl o swoich odbiorcach. Różne grupy wiekowe i typy osób szukają różnych rzeczy z przyjaciółmi. Im jesteś starszy, tym mniej dramatycznie się zachowujesz i tym bardziej stabilna przyjaźń powinieneś mieć. Dlatego zawsze ważne jest, aby zachowywać się zgodnie z tym, kim są. Zastanów się, z kim masz do czynienia i czego ta osoba szuka.  
    
  • Szkoła średnia to zupełnie inny świat niż dorosłość. Nie jest łatwo powiedzieć, ale w liceum możesz preferować poczucie własnej wartości i wyniosłość. Niedawne badania wykazały, że ludzie, którzy są znęcani, są bardziej popularni w liceum. Dzieje się tak dlatego, że w tym wieku dzieci szukają przykładów siły i dobrych zachowań i nie wiedzą, że to nie działa na świecie. Mówiąc wprost, dzieci są złe.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Przestrzegaj zasad higieny. Nikt nie chce spędzać czasu z kimś, kto wącha. Więc regularnie kąpać i myć, myć włosy, myć zęby, żuć i mieć gumę do żucia lub cukierek mentolowy. Używaj również dezodorantu, często zmieniaj ubrania, myj ręce itp. Wszystkie te rzeczy powinny być dla ciebie oczywiste.  
    
  • Weź to jako inwestycję w siebie. Czas potrzebny na dopasowanie zewnętrznej części powróci do Ciebie w przyszłości. Ludzie będą cię preferować, a poza tym zrobisz coś dla swojego zdrowia.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Kochaj siebie. Jeśli ci się nie podoba, nie pokochasz nikogo innego. Twoja wewnętrzna negatywność sprawi, że poczujesz się jak sto polowań. Dlaczego tak ważne jest być szczęśliwym? Ponieważ jesteś świetny! Przynajmniej tak dobry, jak sam siebie widzisz!  
    
  • Nie próbuj być kimś, kim nie jesteś - to będzie widoczne. Poznaj siebie i zachowuj się naturalnie. W dłuższej perspektywie zdecydowanie warto. Kiedy spróbujesz zmienić siebie, prawdopodobnie będziesz mieć z tym problemy.
  •  
         
 14.  
 15.             8      Użyj swojego poczucia humoru. Na pewno go masz, więc nie zapominaj o tym. Jeśli możesz rozśmieszyć kogoś, zrób to. Tylko upewnij się, że twoje żarty nie są nieodpowiednie. Celem nie jest obrażanie ludzi, ale śmiech.  
    
  • Jeśli uważasz, że nie jesteś zabawny, nie musisz się o to martwić. Prawdopodobnie masz trochę inne poczucie humoru. Możesz być sarkastyczny lub rzucić - wszystko może być zabawne. Pracuj z tym, co masz.
  •  
         
 16.  
            

Wskazówki .

      

            

Ostrzeżenie .

      

         (6)                     
Młodzież popularny:
Dowiedz się, czy masz okres dojrzewania (dla dziewcząt).

Bycie popularnym w szkole średniej.

Jak odzyskać swoją dziewczynę.

Jak odzyskać swoją dziewczynę.

Dowiedz się, czy mężczyzna naprawdę cię lubi.

Jak zarabiać pieniądze (dla dzieci).

Jak zrobić różnicę.

Jak przetrwać liceum.

Bycie niezależnym.

Jak radzić sobie ze znęcaniem się.

Jak radzić sobie ze złamanym sercem.

Jak sprawić przyjemność dziewczynie w liceum.

Jak pisać z dziewczyną, którą lubisz.

Jak napisać dziewczynę, którą lubisz.

Jak zadowolić swojego idola.

Jak zastrzelić kogoś.

Jak zachowywać się w obecności faceta, którego lubisz.

Jak rozmawiać z twoim idolem.

Jak radzić sobie ze znęcaniem się.

Jak radzić sobie ze złamanym sercem.