Home \ Młodzież
 

Jak napisać dziewczynę, którą lubisz.

 

Chcesz napisać wiadomość do dziewczyny, którą lubisz, ale nie wiesz jak to zrobić? W tym artykule dowiesz się!

              

Procedura .

    

     Jak napisać dziewczynę  .

    
   
 1.            1      Zdobądź jej numer telefonu. Powinieneś powiedzieć jej o tym bezpośrednio - jeśli otrzymasz jej numer od kogoś innego, możesz działać niewłaściwie. Na przykład możesz wspomnieć zdjęcie lub link z Internetu i powiedzieć: "Chciałbyś, wyślę ci link. Zaczekaj, nie mam twojego numeru, dasz mi go? "Nie puszczaj swojej nauki. Jeśli będziesz zachowywać się spokojnie, będziesz miał większą szansę, że dziewczyna poda ci swój numer.  
    
  • Jeśli dziewczyna nie chce, aby Twój numer Ci podał, nie próbuj tego inaczej. Musisz przestrzegać jego ograniczeń. Możesz spróbować poprosić ją ponownie później.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Napisz jej "cześć", ale nie tylko "cześć". Po prostu pozdrawiam dziewczynę, ona nie będzie wiedziała, co odpowiedzieć i myślisz, że jesteś nudna. Zapytaj ją o coś - jak ona jest.  
    
  • Pytania są świetne, ponieważ dobrze jest na nie odpowiedzieć. Na przykład, kiedy zapytasz ją, co robić w języku angielskim, będzie wiedziała, co Ci powiedzieć.
  •  
  • Pytania otwarte są zdecydowanie lepsze niż pytania, na które można odpowiedzieć jednym słowem. Zamiast pytać ją: "Czy lubisz komedię?" Zapytaj ją: "Jakie filmy lubisz?" Prawdopodobnie otrzymasz bardziej szczegółową i dłuższą odpowiedź, która pozwoli ci kontynuować rozmowę.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Powiedz coś istotnego. Na przykład, jeśli szkolna piłka będzie gotowa, możesz zapytać ją, czy idzie do szkoły.        
 6.  
 7.             4      Napisz o jej zainteresowaniach. Jeśli wiesz, że lubi zespół, serial lub film, zapytaj ją o to. Możesz zapytać ją, czy lubi ostatnią część serialu, czy może polecić kilka piosenek ze swojego ulubionego zespołu. Dajesz jasno do zrozumienia, że ​​doceniasz jej opinie i pamiętasz, co lubi.  
    
  • Te tematy są świetne, ponieważ zdecydowana większość ludzi ma ulubione seriale lub muzyków i miłość mówi o nich. Zawsze dobrze jest znać kogoś, kto interesuje się takimi samymi rzeczami jak ty.
  •  
  • Jeśli się nie zgadzasz, nie rób nic z tym. Możesz być przyjazny w kwestii piosenki Beatlesów, która jest najlepsza - przynajmniej trochę się poprawisz. Tylko uważaj, aby jej nie skrzywdzić i nie denerwuj się.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Użyj emotikonów. Pomogą ci flirtować i pokazać im, że jesteś niewinny i nie próbuj pchać piły.  
    
  • Jeśli nie wiesz, jak używać emotikonów, zacznij od początku zdania, na przykład: "Czy widziałeś nową część Bohaterów? On jest świetny ☺ ".
  •  
  • Generalnie migoczące emotikony są używane do flirtowania. Nie używaj ich tam, gdzie normalnie używasz zwykłej uśmiechniętej buźki.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Postępuj w ten sam sposób. Kiedy zaczniesz pisać, kontynuuj i ciesz się.                  
 12.  
            

Wskazówki .

                           
Młodzież popularny:
Jak uchwycić uwagę dziewczyny.

Jak dotrzeć.

Jak dotrzeć.

Jak zadowolić swojego idola.

Jak zachowywać się w obecności faceta, którego lubisz.

Jak zadowolić swojego idola.

Jak rozmawiać z dziewczynami (dla nastolatków).

Jak zdobyć pierwszy pocałunek.

Jak zaprosić mężczyzn do tej pory.

Jak zachowywać się kobieco.

Jak bezboleśnie stracić dziewictwo.

Jak rozmawiać z twoim idolem.

Jak zdobyć pierwszy pocałunek.

Jak spojrzeć na poziom (dla nastolatków).

Jak zostać szumowiną.

Jak stworzyć scenę stylu.

Jak przekazać pierścień z obietnicą.

Jak znaleźć dziewczynę w liceum.

Jak pisać z dziewczyną, którą lubisz.

Jak rozmawiać z dziewczynami (dla nastolatków).

Jak radzić sobie ze znęcaniem się.