Home \ Młodzież
 

Jak przetrwać liceum.

 

Liceum to ważny krok w życiu młodego człowieka. Musisz opuścić życie ucznia szkoły podstawowej i przenieść się do gimnazjum, gdzie będziesz mieć więcej szacunku, ale także więcej pracy i więcej pracy domowej. Liceum jest przerażające, ale także zabawne. Postaraj się jak najlepiej wykorzystać te cztery lata. To może nie być łatwe, więc jeśli nie wiesz, ten artykuł ci pomoże.

              

Procedura .

    

  Część 1      Unikaj problemów  .

    
   
 1.            1      Poznaj zasady szkolne. Jeśli nie masz problemów z nauczycielem lub reżyserem już w pierwszym roku nauki, powinieneś kierować się zasadami szkoły. Dowiedz się, jak musisz przebierać się i jakie inne zasady musisz przestrzegać i szanować! Jeśli nauczyciele cię nie polubią, bo masz kłopoty, to będzie dla ciebie piekłem.       
 2.  
 3.             2      Nie martw się. Gdy unikniesz oszczerstw, będziesz miał łatwiej. W liceum uczniowie często oczerniają. Zignoruj ​​to, nawet jeśli są one oszczerstwem, a jeśli ktoś wymyśli jakieś "informacje", powiedz mu, że nie jesteś zainteresowany i nie rozszerzaj oszczerstw. Łupy niszczą przyjaźń, tworzą wrogów, rani uczucia, a wszyscy giną w liceum.  
    
  • Niektóre zniesławienie jest tak bolesne, że zmusza ludzi do samookaleczenia. Na pewno nie chcesz być częścią czegoś takiego! Pomóż oszczerstwom, by zaprzestać ratowania swojego życia przez wstawiennictwo, aby ktokolwiek się poddał.
  •  
  • Nawet jeśli wiesz, że te informacje są prawdziwe w odniesieniu do czyjejś prywatności, nie powinieneś ich przedłużać. Na pewno nie chcesz, żeby ktokolwiek w twojej szkole mówił twój sekret.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Wybierz swoich znajomych z rozwagą. Jest to bardzo ważne. Zaprzyjaźnij się z ludźmi, którzy są mili i nie pomagaj innym i unikaj najgorszych rzeczy, które możesz napotkać w szkole średniej. Każda grupa ma problemy, ale kiedy czujesz, że twoje życie jest jak telenowela, powinieneś znaleźć spokojniejszych przyjaciół.        
 6.  
 7.             4      Nie pozwól swoim przyjaciołom wpakować się w kłopoty. Nie powinieneś przyjaźnić się ze znanymi ludźmi z problemami. Jeśli ktoś chce, żebyś kłamał, robił coś nielegalnego lub kogoś krzywdził, nie rób tego. Nie rób niczego, co nie jest dla ciebie przyjemne lub złe. Takie naciski ze strony innych studentów mogą powodować wielkie problemy.  
    
  • Nie bój się mówić nauczycielom, jeśli ktoś chce czegoś złego dla ciebie. To nie sprawi, że będziesz ćpunem - dasz jasno do zrozumienia, że ​​jesteś dobrym człowiekiem. Jeśli podejmiesz złą decyzję, porozmawiaj z kimś, komu ufasz. Kiedy rozmawiasz o tym ze swoimi przyjaciółmi, wkrótce będzie to cała szkoła.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Nie rób niczego, aby zranić siebie. Nie powinieneś krzywdzić innych ludzi, nie siebie. Nie bierz narkotyków, nie graj w niebezpieczne gry i nie daj się zranić. Jeśli potrzebujesz pomocy, zawsze znajdą się ludzie, którzy mogą ci pomóc.        
 10.  
 11.             6      Nie martw się o związki. W liceum poczujesz się prawie jak dorosły i chcesz znaleźć swojego pierwszego partnera. To oczywiste, że znajdziesz ludzi, którzy cię polubią. Związki są trudne, stresujące i często powodują wiele problemów. Ciesz się flirtem i zaangażowaniem, ale raczej pozostań samotny i baw się dobrze, szukaj przyjaciół i ucz się.        
 12.  
 13.             7      Nie martw się o siłownię. Wszyscy boją się siłowni. Z pewnością słyszałeś, że będziesz musiał ubierać się przed innymi uczniami, a także możesz się obawiać, że nie będziesz w stanie dobrze się spisywać. Musisz zdać sobie sprawę, że wszyscy wstydzą się w szkole średniej, więc nie jesteś sam.  
    
  • Możesz czuć, że wszyscy patrzą na ciebie podczas zmiany ubrania, ale pamiętaj, że wszyscy odczuwają to uczucie i większość z nich stara się zmienić tak szybko, jak to możliwe.
  •  
  • Jeśli jesteś dziewczyną i boisz się zmienić miesiączkę, weź czarną lub brązową bieliznę i nikt nic nie zauważy.
  •  
         
 14.  
 15.             8      Naucz się rozwiązywać problemy. Ta umiejętność jest ważna i przyda się nie tylko w liceum, ale przez całe życie. Kiedy nauczysz się rozwiązywać problemy, będziesz w stanie poradzić sobie ze wszystkim, co napotkasz.  
    
  • Powinieneś być w stanie poprosić o pomoc, kiedy jej potrzebujesz. Czasami ludzie wstydzą się prosić o pomoc lub boją się przyznać, że mają problem. Każdy ma kłopoty, a kiedy to przyznajesz, wszyscy cię zrozumieją. Każdy kiedykolwiek musiał poprosić kogoś o pomoc.
  •  
  • Jeśli zrobisz coś złego, przeproś i weź odpowiedzialność. Jeśli odmówisz uznania swojego błędu, będzie to dla ciebie o wiele trudniejsze. Poczujesz się winny i będziesz musiał uporać się z tym, że ludzie będą na ciebie źli. Na pewno nie chcesz. Kiedy powiesz komuś coś źle, przepraszam. Kiedy nauczasz nauczycieli, przyznaj to.
  •  
  • Komunikuj się jasno. Jeśli chcesz uniknąć problemów, musisz nauczyć się mówić rzeczy jasno i zrozumiale. Rozpoczynają się pogłoski, że ludzie źle interpretują coś, co powie ktoś inny. Jeśli nie mówisz wyraźnie, może się zdarzyć, że przypadkowo kogoś obrazisz. Bądź ostrożny i zastanów się, jak formułujesz swoje myśli.
  •  
         
 16.  
 17.             9      Wiedz, że to się poprawi. Nie chcemy, abyś myślał, że liceum będzie dla ciebie strasznym doświadczeniem. Możliwe, że naprawdę będziesz się dobrze bawić. Ale nie powiemy ci, że to spacer po różowym sadzie. Czasami będzie to naprawdę trudne. Musisz wierzyć, że poprawi się z biegiem czasu, i bez względu na to, jak bardzo będzie to trudne, musisz zdać sobie sprawę, że wszystko zniknie raz.                  
 18.  
             

  Część 2      Znajdź swoich znajomych  .

    
   
 1.             1      Znajdź osoby, które znasz. Kiedy znajdziesz ludzi, których uczęszczałeś do szkoły podstawowej lub wiesz w niektórych kręgach, będziesz miał miejsce, by zacząć. Przekaż numery telefonów wszystkich swoich starych znajomych i porozmawiaj z nimi o zabraniu czegoś ze szkoły.        
 2.  
 3.             2      Znajdź znajomych wśród osób, które mieszkają blisko Ciebie. Gdy idziesz do szkoły, możesz szukać przyjaciół wśród osób, które przychodzą do ciebie na tym samym przystanku. Znajomi, którzy są blisko ciebie, będą dla ciebie dobre, ponieważ możesz iść z nimi do szkoły i szkoły, a będziesz mógł wspólnie wykonywać swoją pracę.        
 4.  
 5.             3      Bądź otwarty na nowych ludzi. Nawet jeśli znajdziesz przyjaciół ze szkoły podstawowej i kilka nowych z twojej okolicy, powinieneś poszukać przyjaciół i innych. Jeśli nie spróbujesz znaleźć nowych ludzi, nigdy nie będziesz mieć wystarczająco przyjaciół. Możesz znaleźć się w ten sposób ktoś, kto stanie się twoim najlepszym przyjacielem.        
 6.  
 7.             4      Przejdź do pierścieni. Ciekawe pierścienie to świetny sposób na poznanie nowych ludzi w szkole. Większość szkół oferuje co najmniej kilka pierścieni procentowych. Możesz nawet ustawić się. Na pewno znajdziesz klub z książkami, klub filmowy i teatralny, pierścień ekologów lub szkolną gazetę.  
    
  • Nie zapomnij o sporcie! W szkołach jest wiele drużyn sportowych, do których możesz się zapisać. Jeśli nie masz żadnych dyscyplin sportowych, możesz przynajmniej udać się na mecze i obserwować swoje zespoły szkolne.
  •  
  • Wolontariat to także świetny sposób na poznanie nowych ludzi. Twoja szkoła ma grupę, która organizuje wydarzenia dla sponsorów, chodzi w domach emerytów i szpitali, czyści lokalne parki itp.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Pokaż swoje zainteresowania. Powinieneś robić to, co lubisz i dobrze się bawić z ludźmi, którzy są zainteresowani tymi samymi rzeczami. To świetny sposób na znalezienie przyjaciół, ponieważ będziesz wiedział, że masz coś wspólnego z tymi ludźmi.  
    
  • Na przykład, jeśli lubisz łucznictwo, możesz wziąć koszulkę z logo klubu. Jeśli jesteś członkiem drużyny sportowej, od czasu do czasu zabierz koszulkę.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Bądź pewny siebie. Kiedy dajesz ludziom znać, że jesteś wspaniały i masz coś do zaoferowania, będą chcieli się z tobą dobrze bawić. Nie powinieneś zawsze przepraszać i upokarzać. Mów za siebie, stań prosto i bądź dumny z tego, co czyni cię wyjątkowym.        
 12.  
 13.             7      Rozmawiaj z ludźmi! To jest najważniejszy krok. Jeśli nie masz dobrej zabawy z innymi ludźmi, nigdy nie znajdziesz przyjaciół. Weź udział w interesujących wywiadach i przedstaw się ludziom, którzy mogą być twoimi przyjaciółmi.  
    
  • Mów tak, aby ludzie mogli Cię słyszeć i nie mrucz sobie.
  •  
         
 14.  
 15.             8      Rób fajne rzeczy. Kiedy inni widzą, że dobrze się bawili, będą chcieli przyłączyć się do ciebie i zaprzyjaźnić się z tobą, ponieważ będą również chcieli się dobrze bawić. Weź udział w ciekawych wydarzeniach, organizuj imprezy szkolne i chodź na imprezy sportowe.        
 16.  
 17.             9      Bądź miły. Jeśli chcesz, aby ludzie byli z tobą przyjaciółmi, musisz być miły. Nikt nie chce rozmawiać ze złymi facetami. Bądź miły dla wszystkich, których spotkasz, nawet jeśli nie będzie dla ciebie miły. Ludzie wkrótce to zauważą i zobaczą, że jesteś dobry i będziesz bardziej przyjemny.  
    
  • Ważne jest, aby być naprawdę miłym, nie tylko uprzejmym. Pomagaj uczniom, którzy mają problemy z nauką, stań do tych, którzy prześladują i udowadniają innym przysługi. Powinieneś także pochlebiać ludzi i zachęcać ich.
  •  
  • Nigdy nie wiadomo, kto przechodzi przez coś trudnego. Możliwe, że ktoś ma naprawdę poważne problemy i nie wyjaśnia. Twoje miłe słowa do takiej osoby mogą poprawić nastrój na cały dzień.
  •  
  • Należy pamiętać, że gdy ludzie zachowują się źle, czasami dzieje się tak dlatego, że sami mają złe przeczucia lub mają problemy. Są źli, tylko dlatego, że nie wiedzą, jak to jest być godnym. Bądź miły dla tych ludzi, nawet jeśli zostaną zranieni. Pomożesz im stać się lepszymi ludźmi.
  •  
         
 18.  
             

  Część 3      Badanie  .

    
   
 1.             1      Bądź ostrożny w ciągu godziny. Jeśli chcesz dostać to w szkole, zacznij od zwracania uwagi. To niesamowite, jak wspaniałe można uzyskać, słuchając i próbując nauczyć się jak najwięcej w godzinę. Nie baw się z telefonem, nie patrz przez okno i baw się z przyjaciółmi. Będziesz miał czas na te przerwy.        
 2.  
 3.             2      Rób notatki. Napisz każdą lekcję, czego się uczysz. Nie musisz pisać każdego słowa, które mówi twój nauczyciel, ale powinieneś napisać to, co powinieneś wiedzieć. Napisz swoje notatki, abyś mógł wytłumaczyć komuś, czym jest substancja. Umożliwi to naukę testów z notatek i nie będzie problemów z odrabianiu prac domowych.        
 4.  
 5.             3      Wykonaj wszystkie zadania domowe. Jeśli chcesz mieć dobre oceny, ważne. Jeśli nie odrabiasz pracy domowej, będziesz miał złe oceny, nawet jeśli zdasz egzamin. Znajdź spokojne miejsce i rób co wieczór całą pracę, którą wykonujesz w szkole. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, poproś kogoś o pomoc. Praca domowa nie powinna cię zabierać przez całe popołudnie.        
 6.  
 7.             4      Bądź zorganizowany. Nie wyrzucaj rzeczy do plecaka. Zapominając o pracy domowej i tracąc ważne dokumenty. Uzyskaj folder zadań i ukryj wszystkie dokumenty w nim zawarte. Dodaj następny folder do notatek i podziel je według tematów.  
    
  • Zdobądź planisty. Powinieneś być w stanie zaplanować całe swoje życie. Zdobądź planistę i starannie organizuj swoje życie. Poświęć trochę czasu na pracę domową, odpoczynek, szkołę i śniadanie oraz wszystko, co musisz robić w ciągu dnia.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Nie publikuj zadań później. Wielu ludzi ma ten nawyk i nie są w stanie robić rzeczy w tym samym czasie, kiedy jest to konieczne. Nie czekaj do ostatniej chwili. Kiedy to zrobisz, nie będziesz w stanie zrobić nic dobrego, ponieważ będziesz się spieszyć, by być zestresowanym. Przyzwyczaj się robić wszystko, aby mieć wystarczająco dużo czasu i zaoszczędzić wiele kłopotów.        
 10.  
 11.             6      Zapytaj! Zapewni to znacznie lepsze oceny. Jeśli nie rozumiesz, poproś o upewnienie się, że masz się dobrze. Nawet jeśli coś zrozumiesz, możesz zadawać pytania, które Cię interesują. Przyzwyczaj się do zadawania pytań, a wkrótce staniesz się mądrzejszy.        
 12.  
 13.             7      Dowiedz się jak najwięcej. Jeśli chcesz mieć dobre oceny, musisz się uczyć. Przeczytaj zalecaną literaturę i zarezerwuj wystarczająco dużo czasu na naukę. Liceum jest ważne, ponieważ uczysz się go uczyć, co będzie później przydatne na uniwersytecie.        
 14.  
 15.             8      Nie rób ciężkich głów znaczków. Jeśli go nie masz, nie bierz go jako końca świata. Dowiedz się jak najwięcej i uzyskaj najlepsze oceny, jakie możesz mieć. Na uniwersytecie nikt nie będzie zainteresowany twoimi ocenami od środka i pracy, nikt nie zapyta, czy masz taki sam numer jeden. Nie musisz rozliczać się za cztery, ale nie bądź z tego powodu niezadowolony, gdy masz dwa.        
 16.  
             

  Część 4      Pracuj nad sobą  .

    
   
 1.             1      Odkryj siebie. Szkoła średnia to świetna okazja, aby dowiedzieć się, co jest dla Ciebie ważne. Powinieneś pomyśleć o tym, co lubisz, dowiedzieć się, co zawsze chciałeś wiedzieć i przeczytać o tym, co chciałbyś robić w przyszłości.  
    
  • Przeczytaj książki o ludziach, którzy cię inspirują. Dowiedz się, co zrobili, aby dotrzeć tam, gdzie są i pracuj, aby osiągnąć te same osiągnięcia.
  •  
  • Interesujące kręgi pozwalają zaangażować się w to, co lubisz. Znajdź trochę rozrywki z entuzjazmem.
  •  
  • Możesz znaleźć wiele informacji na temat rzeczy, które cię interesują w Internecie, a także będziesz miał okazję poznać ludzi, którzy mają takie same zainteresowania jak ty. Bądź jednak ostrożny, tak jak w prawdziwym świecie i w Internecie spotykasz wielu złych ludzi.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Przestrzegaj zasad higieny. Gotuj, umyj twarz, nosić czyste ubrania i dbać o siebie. Będziesz mieć większą pewność siebie i poczujesz się lepiej, nawet jeśli twoje ciało przechodzi przez zmiany.        
 4.  
 5.             3      Dowiedz się, jak pogodzić pracę z zabawą. Ważne jest, aby się uczyć, ale ważne jest również, aby nauczyć się odpowiedzialnie bawić i odpoczywać. Kiedy spędzasz cały czas tylko na nauce, wkrótce będziesz szalony. Kiedy będziesz się dobrze bawić, będziesz miał problem z poznaniem obowiązków.        
 6.  
 7.             4      Zaangażuj się. Może jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale jeśli pomagasz innym, będziesz czuł się niesamowicie. Gdy zaangażujesz się w wydarzenia w swoim mieście i pomożesz tym, którzy tego potrzebują, poczujesz się jak superbohater. Wykonuj wolontariat, pomagaj w sąsiedztwie i zobacz, jak możesz ulepszyć świat.        
 8.  
 9.             5      Ćwicz i zdrowo się odżywiaj. Szkoła przygotowuje umysł do prawdziwego życia, ale będziesz musiał także martwić się o swoje ciało. Jedz zdrowo i ćwicz, aby być w dobrej formie. Teraz, gdy nauczysz się jeść zdrowo, nie będziesz miał żadnych problemów w przyszłości.        
 10.  
 11.             6      Rozwiń swoje talenty. Jeśli coś ci pójdzie, powinieneś to zrobić. Popraw siebie i ciesz się uczuciem, że jesteś w czymś dobrym. Jeśli naprawdę masz talent, będziesz mógł go później karmić. Porozmawiaj z rodzicami o tym, co chcesz zrobić i jeśli nie mogą ci pomóc, poproś o pomoc nauczyciela.  
    
  • Na przykład, jeśli możesz narysować ładny rysunek, zapisz grafikę. Jeśli potrafisz pisać muzykę, znajdź zespół. Jeśli jesteś zainteresowany matematyką, proponuj korepetycje dla kolegów z klasy, którzy mają z tym problemy. Opcje są nieograniczone!
  •  
         
 12.  
 13.             7      Nie martw się drobnymi problemami. Kiedy będziesz w stanie rozwiązywać problemy i będziesz w stanie pozbyć się stresu, będziesz szczęśliwszy i będziesz miał energię na radzenie sobie z poważniejszymi rzeczami. To może nie być dla ciebie łatwe, a nauka zajmie dużo czasu, ale zdecydowanie będzie tego warta.  
    
  • Nie martw się, na przykład, przegrywając mecz (to tylko gra), czując się nieswojo z ludźmi (gdy znajdziesz znajomych i poczujesz się wspaniale między nimi), że ktoś Cię obwinia albo oszczerstwa (chodzi o nich, nie o ciebie), czy ktoś cię podnosi (będziesz mógł się kiedyś pośmiać).
  •  
  • Lepiej martw się o poważniejsze problemy, takie jak niesprawiedliwość, bieżące wydarzenia i świat wokół ciebie. Te rzeczy mają znaczenie i powinieneś zwrócić na to uwagę - jeśli nic nie zrobisz, nic się nie zmieni.
  •  
         
 14.  
 15.             8      Uwierz, że jesteś normalny. W szkole średniej często będziesz czuł się inny i samotny. Możesz się bać, ponieważ zakochujesz się w niewłaściwej osobie. Możesz czuć, że nikt cię nie rozumie, ponieważ nie robisz "właściwych" rzeczy. Możesz czuć się samotny, ponieważ twoi rodzice nie są jak rodzice innych dzieci. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że bez względu na to, jak bardzo jesteś samotny i jak dziwnie się czujesz, jest mnóstwo ludzi, którzy są tacy sami. Gdy poznasz tych ludzi i znajdziesz lepszych przyjaciół. Wtedy będziesz o wiele szczęśliwszy niż kiedykolwiek chciałbyś.  
    
  • Na przykład możesz zauważyć, że podczas gdy inne dziewczyny interesują się tylko chłopcem, nie obchodzi cię ten chłopiec i lubisz inne dziewczyny. Nie powinieneś mieć wrażenia, że ​​coś jest z tobą nie tak. Daj mu czas i nie spiesz się. Nigdy nie wiesz, jakie uczucia będą za kilka miesięcy lub kilka lat.
  •  
  • Możesz czuć się dziwnie, ponieważ twoja rodzina różni się od rodzin innych dzieci. Może twoi rodzice nie mówią po angielsku, może masz dwóch ojców, może twój tata jest czarny i mamusiu Azjata. Ważne jest, aby uświadomić sobie, że ludzie są inni i jeśli lubicie się nawzajem, to nie ma to znaczenia. Jesteś taki sam jak wszyscy, bez względu na to, jak wygląda twoja rodzina.
  •  
         
 16.  
             

  Część 5      Umiejętności znajdziesz w liceum  .

    
   
 1.             1      Jeśli jesteś dziewczyną, naucz się radzić sobie z miesiączką. Dla mężczyzn, menstruacja jest często źródłem nerwowości, ale w rzeczywistości nie ma w tym nic zawstydzającego. Wszystkie dziewczyny będą musiały poradzić sobie z tym problemem raz. Przygotuj się na to i nie będziesz musiał się martwić.        
 2.  
 3.             2      Jeśli jesteś chłopcem, naucz się ukrywać erekcję. Wszyscy ludzie napotkają ten problem. Nie martw się, to absolutnie normalne! Naucz się rozwiązywać ten problem i nie będziesz się o nic martwić.        
 4.  
 5.             3      Naucz się być bardziej zręcznym. Wiele żenujących chwil w liceum to potknięcie się, upadek lub popadanie w ludzi i rzeczy. Naucz się umiejętnie obchodzić się ze swoim ciałem, uważaj na otoczenie i nie będziesz musiał czuć się zawstydzony, ponieważ nadal upadniesz lub uderzysz innych ludzi.        
 6.  
 7.             4      Ubierz się ładnie. Jeśli nie musisz nosić munduru, noś ładne ubrania, które lubisz i dobrze wyglądasz. Jeśli musisz nosić mundur, nie rób nic z tym i ciesz się, że nie musisz wybierać ubrań każdego ranka.        
 8.  
 9.             5      Jeśli jesteś dziewczyną, weź dobry stanik. Dla młodych dziewcząt wybór biustonosza jest często straszną sprawą. Nie musisz czuć się zawstydzony - poproś mamę, aby pomogła ci w sklepie wybrać biustonosz, który będzie dla ciebie usiąść.        
 10.  
 11.             6      Zadbaj o swoje ciało. Nikt nie chce pachnieć! W okresie dojrzewania twoje ciało stanie się bardziej spocone i śmierdzące. Nie przejmuj się tym i to normalne. Poświęć więcej czasu na higienę i nie będziesz miał problemu.        
 12.  
 13.             7      Nie martw się pryszczami. W okresie dojrzewania Twoja twarz będzie prawdopodobnie nieprzyjemna, ale nie musisz się tym martwić. Nie ma problemu z nimi. Zadbaj o swoją skórę i spraw, by była pięknie czysta i gładka.        
 14.  
 15.             8      Unikaj zastraszania. Należy unikać zastraszania przez cały czas. Odwagi i powstańcie na brutali i udowodnijcie dobroć całej szkoły.        
 16.  
 17.             9      Naucz się uczyć ciężko. Jest to bardzo ważne nie tylko w liceum, ale także w liceum. Naucz się uczyć i uzyskać lepsze oceny, aw przyszłości lepsze możliwości życiowe.        
 18.  
 19.             10      Naucz się otwierać szafkę. Wielu studentów ma problemy z odblokowaniem na samym początku. Zamki są czasem orzechami również dla dorosłych. Naucz się z nimi pracować i ułatw to.        
 20.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

      

                       
Młodzież popularny:
Jak pić odpowiedzialnie.

Jak pisać z dziewczyną, którą lubisz.

Jak postrzegać siebie obiektywnie.

Jak postrzegać siebie obiektywnie.

Jak cieszyć się ze szkoły.

Jak radzić sobie ze znęcaniem się.

Jak napisać dziewczynę, którą lubisz.

Jak odzyskać swoją dziewczynę.

Dowiedz się, czy masz okres dojrzewania (dla dziewcząt).

Jak sprawić przyjemność dziewczynie ze szkoły.

Jak upewnić się, że ludzie cię kochają.

Dowiedz się, czy osiągnąłeś okres dojrzewania.

Jak radzić sobie ze złamanym sercem.

Jak pisać z facetem, którego lubisz.

Jak wyglądać uroczo.

Jak upewnić się, że ludzie cię kochają.

Jak zdobyć pierwszy pocałunek.

Jak sprawić, by twój przyjaciel zakochał się w tobie.

Jak upewnić się, że dziewczyna ma obsesję na twoim punkcie.

Jak prezentować w szkole.

Jak powiedzieć ludziom, że to lubisz.