Home \ Młodzież
 

Jak pochlebiać dziewczyny.

 

Czy kiedykolwiek chciałeś powiedzieć coś miłego dziewczynie, ale czy mógłbyś nagle dojść do niczego? Czy kiedykolwiek chciałeś oszukać dziewczynę, ale nie wiedziałeś jak? Ten artykuł nauczy Cię, jak pochlebiać dziewczyny, aby były ładne.

              

Procedura .

    

  Część 1      Znajdź coś, co chcesz pochwalić  .

    
   
 1.            1      Spróbuj dowiedzieć się, co lubi na temat dziewczyny. Powinieneś pomyśleć o tym i dowiedzieć się, co jest warte. Dziewczynki reagują na pochlebstwa głównie nieśmiałością i nieśmiałością. Kiedy ją przytulasz o czymś, co lubi na jej punkcie, będzie ci łatwiej. Zobacz, z czego jest dumna i pochwal ją za te rzeczy.  
    
  • Na przykład, jeśli mówisz o swoim sukcesie, chwal go za to.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zastanów się nad tym, nad czym pracuje. Tak jak wszyscy, ta dziewczyna chce, żeby ludzie docenili jej pracę. Jeśli wiesz, że ciężko pracuje nad czymś lub myśli, że robi coś złego, chwal jej. Ale może to być ryzykowne, więc wolisz pozostać w miejscach, w których możesz być pewien.  
    
  • Jeśli, na przykład, ona myśli, że nie ma ładnego nosa, chwal ją.
  •  
  • Dobrze jest też chwalić dziewczynę za jej pracę w szkole, jej moralność pracy, determinację lub inteligencję.
  •  
  • Musisz zawsze być uczciwy wobec tych lilii. Nie mów nic tylko dlatego, że masz rację.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zastanów się, co dziewczyna ceni sobie z tobą i innymi ludźmi. Przypomnij sobie, co lubi i jakie cechy przyciąga ona do ludzi. Może pamiętasz, że podoba ci się to, jak wiesz, jak możesz stanąć obok siebie i będziesz w stanie jej przypomnieć, że ma również solidne zasady. Na przykład, jeśli powiedziała, że ​​chce wyglądać jak inna dziewczyna, powiedz jej, że jest ładniejsza.  
    
  • Ważne jest, aby zrozumieć, czy to prawda, co mówisz. Kiedy powiesz jej, że coś idzie źle, ona nie myśli, że to zrobi, pomyśli, że po prostu ją odsuwasz.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Oszukuj jej osobowość. Najlepszymi pochlebstwami są ci, którzy chwalą wewnętrzne piękno dziewczyny. Sprawiasz, że czuje się dobrze i nie chcesz myśleć, że ona nie jest nią tak samo jak jej wygląd (co jest ryzykiem komplementów wyglądu). Pomyśl o tym, kim jest i co robi, i szczerze spraw, by była głupia.        
 8.  
 9.             5      Gratulacje dla jej osiągnięć. Możesz także oszukać swoje osiągnięcia. Jej osiągnięcia są po prostu nią, a kiedy ją wychwalasz, pokażesz, że to doceniasz. Pomyśl o tym, co ostatnio zrobiła lub co ją podziwiasz i powiedz jej, że jest niesamowita.  
    
  • Dobrze jest też sprawić, by była nieufna wobec czegoś, co jest wieczne i nie zmienia się. Nie będzie się tak bał, że wymyśli ten atrybut i waży twoje pochlebstwo aż do śmierci.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Zabij jej serce. Nie musisz myśleć zbyt długo. Naturalnie ją oszukuj i powiedz jej, jak się czujesz. Kiedy mówisz z serca, nie możesz popełnić błędu. Musisz tylko pamiętać, że musisz szanować dziewczynę. Jeśli nie masz do tego szacunku, ryzykujesz, że powiesz coś nie tak.        
 12.  
 13.             7      Powiedz jej, że jest piękna. Nie musisz niczego dostarczać ani próbować owijać go prawidłowo. Nie musisz nawet tłumaczyć, dlaczego ci się to podoba. Po prostu powiedz jej, że jest piękna. Możesz dodać "kocham cię", jeśli to czujesz.                  
 14.  
             

  Część 2      Jak pochlebić  .

    
   
 1.             1      Bądź szczery. Każdy komplement należy traktować poważnie. Dziewczyny wiedzą, kiedy pochlebiasz je płasko. Może tego nie pokazują, ale na pewno będą czuli się nieswojo.        
 2.  
 3.             2      Szanuj to. Ważne jest, aby podążać za tobą, inaczej nie będziesz w stanie pochlebiać dziewczynkom, abyś ich nie znieważała i nie zawiodła. Kiedy szanujecie ich jako istoty ludzkie z ich własnymi opiniami, uczuciami i marzeniami, które robią to samo dla was, każdy komplement będzie szczery.        
 4.  
 5.             3      Zastanów się, jak twoje pochlebne cię zadowolą. Jeśli nadal nie znasz tej rady, spróbuj sobie wyobrazić, jak byś się czuł, gdyby ktoś tak cię przestraszył. Przyjrzyj się dokładnie swoim komplementom i spróbuj wyobrazić sobie, jakie doświadczenia lub problemy mogą sprawić, że nie będziesz cieszyć się dziewczyną. Spróbuj sobie wyobrazić, jak czułbyś się, jakby ktoś zupełnie cię skrzywdził. Jeśli to nieprzyjemne, nie mów tak.        
 6.  
 7.             4      Uruchom we właściwym czasie. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni czas na komplement, na przykład, gdy jesteście razem na randce lub bawicie się na czymś, co jest związane z tym, co chcecie pochwalić. Kiedy pochlebiasz ją z jasnej, niesmacznej sytuacji, nie będzie to przyjemne.  
    
  • Na przykład, nie mów jej, że jest piękna, lub że ma ładne nogi zaraz po przedstawieniu jej dużej grupie ludzi. Pomyśl o lepszym komplementie. Zadowolcie ją za jej ciężką pracę, inteligencję lub pochwały za umiejętności wokalne. Chwalenie jej w takiej sytuacji wyglądałoby nie najlepiej, ale kiedy wychwalacie jej pracę, będzie czuła się wspaniale.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Udowodnij swoje czyny działania. Nie musisz pochlebiać jej słownie. Świetnym sposobem jest również poinformowanie jej, co zrobisz lub co zrobisz.  
    
  • Na przykład, jeśli ciężko pracuje nad projektem, powiedz jej, że jest świetna, a ona zrobi dużo tego i zmierzy ją wieczorem.
  •  
  • Na przykład, jeśli robisz coś miłego dla kogoś innego, zrób dla niej coś miłego, może ugotuj jej obiad.
  •  
  • Możesz także dodać słowo komplement do tych rzeczy i powiedzieć jej, dlaczego chcesz robić dla niej dobre rzeczy.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Naucz się akceptować odrzucenie. Kiedy dziewczyna nie reaguje dobrze na pochlebstwa, nie bądź głupia i skupiona na sobie. Możesz jej tylko udowodnić, że dobrze sobie radzi, że nie chce mieć z tobą nic wspólnego. Lepiej powiesz, że chodziło ci o to poważnie i że nie musiał szukać niczego więcej.  
    
  • Zazwyczaj dotyczy to dziewcząt, których nie znasz. Dziewczęta, które dobrze znasz, są prawdopodobnie pochlebnie niechętne, ponieważ są do tego przyzwyczajone, ale możesz im przypomnieć, że masz na myśli to poważnie i powiedzieć im, że nie muszą być takie skromne.
  •  
         
 12.  
             

  Część 3      Jak sfałszować  .

    
   
 1.             1      Nie dawaj dziewczynom określonych cech fizycznych. Kiedy ustalisz wartość dziewczyny na podstawie cech fizycznych, w większości przypadków pewnego dnia wszystko się zmieni, a dziewczyna będzie bezwartościowa. Więc nie przegap jej tła, nóg, itp. Możesz spróbować tego za pomocą oczu lub włosów.  
    
  • Możesz pochlebić jej wygląd, ale powinieneś także zmiażdżyć jej osobowość. Na przykład powiedz jej, że ma piękne oczy i że kochasz ją, gdy robi się genialna za każdym razem, gdy robi coś, co lubi.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Nie przegap dziewczynek, których nie znasz, z podtekstem seksualnym. To najgorsza rzecz, jaką możesz poświęcić pochlebstwu. Na pewno spotkasz dziewczyny, które przyciągną cię niewiarygodnie i będziesz myślał, że nie ma nic złego w mówieniu im. Powinieneś sobie uświadomić, że jeśli dziewczyna zostanie upokorzona przez taki dodatek do zwykłego przedmiotu seksualnego, pomyśli, że jesteś ofiarą i nie masz dla niej szans.  
    
  • Nie jest dobrze mówić dziewczynie, że ma ładne popiersie.
  •  
  • Smoothie erotyczne działają tylko z dziewczętami, z którymi chodzisz lub dobrze się z nimi znasz.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Nie przegap jej, aby dostać to, czego chcesz. Każda dziewczyna to wie, nie lekceważ ich. Powinieneś ją pochlebić, bo masz na myśli to poważnie i dlatego, że chcesz jej pokazać, jak bardzo ją kochasz. Powinieneś pochlebić, bo chcesz, żeby była szczęśliwa. W każdym razie nie powinieneś pochlebiać dziewczyny, żeby móc z nią spać.        
 6.  
 7.             4      Unikaj ofensywnych pochlebstw. Są pochlebstwa, które twoim zdaniem są komplementami, ale to naprawdę obraża. Zanim się wydostaniesz, pomyśl o tym, co chcesz powiedzieć, i jak możesz to jakoś złapać.  
    
  • Jeśli masz coś na temat utraty wagi, natychmiast to zapomnij. Takie słowa zawsze źle interpretują dziewczęta. Lepiej powiedz jej, że wygląda zdrowo, że jest wszystkim, itd.
  •  
  • Nigdy nie porównuj tego z matką lub siostrą, chyba że jest to szczególne wydarzenie, kiedy jest to właściwe. Ale jeśli chcesz iść z nią, powinieneś całkowicie tego unikać.
  •  
  • Wszystkie pochlebstwa, które zaczynają się od słowa "dzisiaj" (jak "dzisiaj ci odpowiada") sugerują, że w ogóle nie ma zastosowania. To nie jest przyjemne.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Nie używać wygolonych spłaszczeń. Klasyczne zawijanie buzzów, pochlebstwa w Internecie i inne "sprawdzone" porady nie działają. Musisz pokazać, że jesteś oryginalny i że po prostu ją pochlebiasz. Kiedy przyjdziecie z uniwersalnym komplementem, nie będziecie się bać.        
 10.  
             

Wskazówki .

      

            

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://brocouncil.com/From-A-Girl- with-Perspective/from-a-girl-s-perspective-how-to-compliment-a-woman  
 2.  
 3. http://www.psychologytoday.com/articles/200403/the-art-the-compliment  
 4.  
                           
Młodzież popularny:
Jak sprawić przyjemność dziewczynie w liceum.

Bycie niezależnym.

Jak przetrwać liceum.

Jak pochlebiać dziewczyny.

Jak dotrzeć.

Jak odzyskać swoją dziewczynę.

Jak uzyskać niezapomniany pierwszy pocałunek.

Jak być bezpiecznym.

Jak przekazać pierścień z obietnicą.

Jak prezentować w szkole.

Dowiedz się, czy twój partner cię zdradza.

Jak zarabiać pieniądze (dla nastolatków).

Jak znaleźć dziewczynę w liceum.

Jak pisać z facetem, którego lubisz.

Jak iść do szkoły.

Jak zapomnieć o dziewczynie, którą lubisz.

Dowiedz się, czy twój partner cię zdradza.

Jak zdobyć pierwszy pocałunek.

Jak dotrzeć do chłopaka, którego lubisz.

Jak zadowolić człowieka.

Jak zarabiać pieniądze (dla nastolatków).