Home \ Młodzież
 

Jak być tajemniczym.

 

Tajemnice są bardzo trudne do rozwiązania. Jeśli chcesz być bardziej tajemniczy i jednocześnie atrakcyjny dla innych, musisz nauczyć się ukrywać niektóre części swojej osobowości i podkreślać innych, aby pokazać swoją tajemnicę poprzez swoje zachowanie, manifestację i cechy.

              

Procedura .

    

    1      Jak rozmawiać tajemniczo  .

    
   
 1.            1      Mów tylko, jeśli masz coś do powiedzenia. Jeśli chcesz być tajemniczy i tajemniczy, nie powinieneś mówić wszystkiego, co masz na języku. Naucz się utrzymywać swoje myśli dla siebie i mów tylko wtedy, gdy jest to właściwe - nie dlatego, że jesteś nieśmiały, ale dlatego, że czujesz się dobrze w skórze. Mów tylko wtedy, gdy czujesz, że musisz powiedzieć coś ważnego.  
    
  • Wiele osób uważa, że ​​ci, którzy mówią szybko i często są mądrzejsi, ale w rzeczywistości nie jest to prawda. Musisz być czasem w stanie milczenia, ponieważ cisza również jest na miejscu. Kiedy robisz wyrafinowane pauzy, twoje słowa będą miały znacznie więcej wagi i ludzie będą pamiętać to, co powiedziałeś.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zostań adwokatem diabła. Tajemniczy ludzie są często nieprzewidywalni, a czasami przemawiają opinią, która nie pasuje do wszystkich rzeczy, które mówią lub robią. Nie musisz zachowywać się jak wszyscy inni. Poszukaj nowych sposobów myślenia i kreatywności. Zadawaj pytania i nie unikaj konfliktów. Jeśli trzy osoby zgadzają się z propozycją, graj u prawnika diabła, nawet jeśli wiesz, że ma rację lub milcz. Nie ma sensu być jednym z tłumu i mówić tak samo jak inni. 
    
  • Zadaj ludziom wiele pytań, aby upewnić się, że decyzja jest właściwa. Wyjaśnij wszystko, na czym Ci zależy, i postaraj się dotrzeć do sedna sprawy.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Ustaw rozmowę we właściwym kierunku. Niedorzeczne plotki są banalne. Ludzie obawiają się pogody, pracy, dzieci, ruchu drogowego lub cen mieszkań. Tajemniczy ludzie wolą rozmawiać z jedną osobą o czymś naprawdę interesującym. Ucz się rozmów z ludźmi, aby rozmawiać głębiej.  
    
  • Kiedy przychodzisz na imprezę i musisz poznać wiele osób, lepiej znajdź jedną osobę, z którą możesz rozmawiać poważniej i dłużej. Rozpocznij wywiad z interesującym pytaniem. Na przykład, jeśli ktoś powie, że lubi nowy film, zapytaj go, dlaczego.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Użyj idiomów. Bądź kreatywny i mów rzeczy, które sprawiają, że ludzie są bardziej świadomi Ciebie. Możesz odpowiadać na pytania za pomocą idiomów i powiedzeń - przekonasz się, że zrobi to wrażenie.       
 8.  
 9.             5      Miej dobre słownictwo. Każdego dnia naucz się kilku nowych słów i trenuj je. Używaj ich w codziennych rozmowach, a wkrótce odejdziesz od większości innych osób.                  
 10.  
             

    2      Zachowaj odległość  .

    
   
 1.             1      Nie opowiadaj wszystkiego o sobie. Sieci społecznościowe zmieniły sposób, w jaki ludzie działają razem, aby zapobiec tajemnicom i tajemnicom. Czasami nie jest łatwo zmienić sposób, w jaki ludzie postrzegają cię po przeczytaniu czegoś w Internecie. Nie bój się ludzi w sieciach społecznościowych, ale nie w prawdziwym życiu zbyt osobiście. Wybierz, co mówisz i osobiście rozmawiaj z tymi, którzy są najbliżej Ciebie.  
    
  • Oprócz ludzi, którzy są naprawdę blisko ciebie, o twoim życiu, zainteresowaniach i gustach, nie musisz nikomu mówić. Gdy ktoś zapyta Cię, dokąd zmierzasz, unikaj odpowiedzi.
  •  
  • Usuń z sieci społecznościowych informacje o tym, gdzie jesteś. Nie masz nawet informacji o tym, jaką masz narodowość. Po prostu miej jak najwięcej informacji o sobie w profilach online.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Wybierz swoich przyjaciół mądrze. Niektórzy ludzie są otwarci i ufni, niemal natychmiast otrzymują miłość od innych. Wręcz przeciwnie, tajemniczy ludzie zachowują się dyskretnie i dobrze myślą, komu ufają. Zaufanie i szacunek to rzeczy, których potrzebujesz stopniowo. Ludzie powinni pracować, aby się do ciebie zbliżyć.  
    
  • Traktuj ludzi w pojedynkę, nie w dużych grupach. W grupie wielu ludzi nie jest łatwo być tajemniczym. Uświadamianie ludziom, czym są - nie tak jak przed ludźmi.
  •  
  • Jeśli chcesz być tajemniczy, musisz także wiedzieć, kiedy możesz zbliżyć się do kogoś. Tajemniczy ludzie nie muszą być samotnikami. Nawet ci ludzie mają swoich bliskich, którym ufają. Nie mają wielu, ale mają dla niego prawdziwych przyjaciół.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Naucz się być spokojny pod presją. Tajemniczy ludzie mogą kontrolować swoje emocje, więc zawsze zachowują się bardzo cicho. Nie oznacza to, że brakuje im emocji, ale że mogą je kontrolować. Więc zachowaj zimną głowę w każdych okolicznościach.  
    
  • Tajemniczy ludzie nie muszą być męczennikami. Jeśli cokolwiek boli, idź do lekarza. Staraj się być zdrowy i nie będziesz miał problemu. Zadbaj o swoje ciało, aby mieć siłę na pokonanie wszystkich problemów.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Przeżyj chwilę. Skąd pochodzi ta tajemnicza osoba? Nikt nie wie. Gdzie idzie tajemniczy mężczyzna? Gdziekolwiek. Nie martw się o przeszłość ani marzenie o przyszłości. Skup się zawsze na obecności i ciesz się nią. Bądź spontaniczny i naucz się dostosowywać do sytuacji i bądź tak tajemniczy jak świat wokół ciebie!  
    
  • Jeśli masz kłopot z przerwą, śmiercią rodziny lub z jakąś porażką, porozmawiaj z kimś, komu ufasz.
  •  
         
 8.  
             

    3      Zachowaj silną osobę  .

    
   
 1.             1      Ćwicz swój mózg. Jeśli rzucasz sobie wyzwanie, będziesz miał ciekawsze życie, a inni sprawią, że staniesz się bardziej tajemniczy. Nie graj w długie godziny grając w gry wideo, raczej czytaj wiersze. Zaangażuj się w działania intelektualne i zaskakuj świat, jak jesteś inteligentny.       
 2.  
 3.             2      Bądź miły. Tajemniczy ludzie są być może tajemniczy, ale nie traktują innych źle. Powinieneś być miły dla ludzi, aby inni nie myśleli, że je oczerniasz.  
    
  • Słuchaj ludzi. Naucz ludzi, aby słuchali i koncentrują się bardziej, gdy z tobą rozmawiają. Ludzie zbyt często czekają, aż nadejdzie dużo. Staraj się być zainteresowany tym, co mówią inni. Na pewno będziesz zaskoczony, jak ciekawe rzeczy ci powiedzą.
  •  
  • Pamiętajcie o imionach ludzi i starajcie się pamiętać o tym, co wam mówią. Tajemni ludzie czasami trochę się rozpraszają, więc na pewno zrobisz dobre wrażenie, pamiętając daty narodzin swoich znajomych lub konkretne historie, które ci opowiedzą.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zaangażuj się w ciekawe hobby i zainteresowania. Znajdź niezwykłe hobby, które przyciągnie ciekawość do innych. Powinno to być coś wyjątkowego, co naprawdę będzie dobrą zabawą.  
    
  • Zbieraj monety lub kryształy lub zacznij jeździć w weekendy podczas leśnych wypraw. Możesz robić zdjęcia lub uczyć się łaciny. Znajdź coś, co sprawi, że będziesz się bawić i będziesz w to wchodził.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Bądź w stanie. Dowiedz się jak najwięcej. Czy umiesz szyć? Czy potrafisz wymienić olej w samochodzie? Czy możesz dostroić mandolinę? Lub położyć pływającą podłogę? Im więcej wiesz, tym bardziej będziesz interesujący. Zaskocz ludzi swoimi umiejętnościami! 
    
  • Naucz się sztuczki z karty i nigdy jej nie pokazuj - tylko kiedy jesteś na przyjęciu i ktoś zaczyna o tym rozmawiać. Gdy nagle pokazujesz świetną sztuczkę z kartą, wszyscy będą zaskoczeni!
  •  
  • Jeśli jesteś młody, znajdź pracę na pół etatu. Podczas pracy dowiesz się dużo o tym, jak działa świat. To sprawi, że twoi rówieśnicy będą się wyróżniać.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Odrzuć władze. Tajemniczy ludzie zawsze polegają na zdrowym rozsądku i znają swój własny temperament. Czasami pojawiają się problemy z dominującymi ludźmi. Wyobraźcie sobie, na przykład, Batmana - ci ludzie nie proszą o pozwolenie, by robić to, co robią najlepiej. Innym przykładem jest Sherlock Holmes. 
    
  • Znajdź tajemniczych ludzi. W Internecie możesz znaleźć Boba Dylana lub Milesa Davisa, ale może jest tajemniczy bibliotekarz z biblioteki szkolnej lub kelner serwujący cię każdego ranka w kawiarni. Znajdź cichego lidera.
  •  
         
 10.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.peopleskillsdecoded.com/how-to-be-charismatic/  
 2.  
                          
Młodzież popularny:
Jak być tajemniczym.

Jak zostać szumowiną.

Jak zastrzelić kogoś.

Jak sprawić, by każda dziewczyna chciała cię pocałować.

Dowiedz się, czy mężczyzna naprawdę cię lubi.

Jak wybrać między dwoma mężczyznami.

Bycie popularnym w szkole średniej.

Jak być damą.

Jak zachowywać się jak syrena.

Dowiedz się, czy twój partner cię zdradza.

Jak przetrwać liceum.

Jak dotrzeć do chłopaka, którego lubisz.

Dowiedz się, czy twój partner cię zdradza.

Jak zachowywać się kobieco.

Jak postrzegać siebie obiektywnie.

Jak postrzegać siebie obiektywnie.

Jak zarabiać pieniądze (dla nastolatków).

Jak zachowywać się jak syrena.

Jak dotrzeć do chłopaka, którego lubisz.

Jak radzić sobie ze znęcaniem się.

Jak uzyskać niezapomniany pierwszy pocałunek.