Home \ Młodzież
 

Jak sprawić, by twój przyjaciel zakochał się w tobie.

 

Ten artykuł jest dla mężczyzn, którzy zakochali się w jednym z ich kumpli lub nawet w ich najlepszym przyjacielu. To chyba najbardziej skomplikowany romans na świecie, ale zdarza się to każdego dnia. Bardzo łatwo jest wziąć kogoś za przyjaciela. Ale czy łatwo jest zmienić przyjaźń w miłość?

                 

Procedura .

    
   
 1.            1      Staraj się zostać jej najlepszym przyjacielem. Bądź nie tylko jednym z przyjaciół, kimś, kim nie może żyć, kto ją słucha i zawsze w pobliżu, kiedy jej potrzebuje. Musisz mieć relację, której nie możesz zastąpić i bez której nie mógłbyś żyć bez niej. Jeśli masz silną przyjaźń, on będzie wiedział, że może ci zaufać. Kiedy dziewczyna ci ufa, będziesz miał większą szansę na zakochanie się w sobie. 
    
  • Bądź otwarty. Opowiedz jej o sobie - o swoich marzeniach, życzeniach, ale także o trudnościach. Miłość może pojawić się tam, gdzie jej nie było. Ale dziewczyna musi wziąć cię za kogoś, kto ma cele, ona odnosi sukcesy, ale ma też problemy - nie tylko jako przyjaciel. Im więcej jej o tym powiesz, tym lepiej będziesz wiedział.
  •  
  • Postaraj się, aby było dla ciebie wyjątkowe. Daj jej znać, że jest twoją przyjaciółką i że cenisz ją dokładnie taką jaką jest. Podziękuj jej za towarzystwo i bądź zawsze tam, kiedy tego potrzebuje. Pokaż jej, że cenisz sobie relację z Tobą i że możesz śmiać się razem. Usiądź razem, wyobraź sobie przyszłość i zawsze wspieraj ją we wszystkim.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Etykieta. Zanim dojdziesz do tego, by powiedzieć: "Kocham cię tylko jako przyjaciela", spróbuj delikatnie pokazać jej, że jest kimś więcej niż twoim przyjacielem. Zapraszam do flirtowania z nią, od czasu do czasu wypowiadam słowo i mówię w niejednoznaczny sposób. Zobacz, jak reaguje dziewczyna. 
    
  • Trudno to opisać słowami, bo na pewno nie chcesz myśleć, że jesteś w niej zakochany, więc możesz z nią chodzić. Na początku możesz tylko spłukać ciało. Strzelaj do niej, patrz jej w oczy i dużo się uśmiechaj. Jeśli czujesz się z nią naprawdę dobrze, możesz spróbować ścisnąć ją lub delikatnie dotknąć.
  •  
  • Stopniowo przejdź do flirtu słownego. Powiedz jej, jak bardzo ją podziwiasz. Powiedz jej, jaka to dla ciebie ważna sprawa, jak cię jarzy na co dzień, itp. Pamiętaj jednak, że wystarczająca jest drobna sugestia. Jeśli nie zostawisz jej samej, poczuje się niekomfortowo i będzie trzymać się z dala od ciebie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Bądź wierzbą. Zostań kimś, do kogo zawsze możesz się zwrócić, gdy jest smutny lub potrzebuje pomocy. Jeśli zawsze będziesz przy niej, ona zabierze Cię nie tylko jako przyjaciela, ale także jako kogoś, kto pomaga jej rozwiązywać problemy. Będzie też czuł się bezpieczniejszy z tobą.       
 6.  
 7.             4      Próbuj dalej. Jeśli zauważysz, że to również coś wskazuje, będziesz wiedział, że gdzieś się wybierasz. Ale jeśli nie reagujesz na wskazówki, spróbuj bardziej. Kiedy stajesz się milszy, to może ci pomóc, niektóre dziewczyny nie wiedzą, że ktoś z nimi flirtuje. 
    
  • Bądźcie razem z wami. To bardzo ważne. Jeśli nigdy nie zobaczysz siebie samego, spróbuj to osiągnąć. Najlepiej nie myśleć, że się z tobą spotyka, ale kiedy przyjeżdża, robisz to. Pisz do niej, że uczysz się w kawiarni i że potrzebujesz pięknej dziewczyny, która może odciągnąć cię od pracy. Nie mów po prostu: "Czy chciałbyś pójść na kawę później, tylko we dwoje?"
  •  
  • Nagraj jej płytę CD z jej ulubionymi piosenkami. Muzyka, której słuchasz, powie Ci dużo o Tobie i pomoże Ci lepiej Cię poznać. Możesz także użyć piosenek, aby delikatnie powiedzieć jej, co o niej myślisz. Dodaj muzykę, która może Ci się spodobać. Jeśli tylko słucha Beethovena i zabierasz ją do Metalliki, to całkiem możliwe, że nie. Możesz też powiedzieć jej, aby nagrała tę płytę w zamian za ciebie.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Zachowaj odległość. Jest to ważne, ponieważ dziewczyna może dowiedzieć się, że tęsknisz za nią, kiedy cię nie widzi. Powinna sobie uświadomić, że naprawdę wzbogacasz jej życie, a jeśli wyjdzie, będzie z niecierpliwością wyczekiwać ciebie. 
    
  • Jeśli chcesz gdzieś się dostać, weź trochę. Jeśli widzisz codziennie, staraj się nie widzieć co najmniej trzech dni i nie pisz. W końcu za nią tęsknisz, a ona uświadomi sobie, co naprawdę o tobie czuje. Ale zawsze masz dobry powód, dla którego nie widzisz. Nie powinna się dowiedzieć, że robisz to celowo.
  •  
  • Jeśli uważasz, że to działa, spróbuj pojechać gdzieś z inną dziewczyną tylko po to, by zainteresować się nią. Dziewczyny lubią mężczyzn, którzy wychodzą z kobietami i mają wokół siebie dużo. Celem nie jest zazdrość o ciebie. Celem jest pokazanie jej, że inne dziewczyny takie jak Ty i mają wybór, z kim spędzasz czas.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Tylko słuchaj tego, co mówi. Jeśli Twoi znajomi próbują Ci powiedzieć, że wiedzą, co dziewczyna o Tobie myśli lub co o Tobie myślą, nie wierz jej, że ich informacje mogą być znacznie zniekształcone. To jest jak cichy post, plotki przechodzą przez tak wielu ludzi, że dostajesz coś zupełnie innego od tego, co naprawdę powiedział twój przyjaciel. Skoncentruj się tylko na tym, jak działa. 
    
  • Bądź wytrwały i spróbuj spędzić razem czas. Badania wykazały, że gdy ludzie angażują się w jakąś zabawną, ekscytującą lub pełną przygód działalność, produkują hormon zwany norepinefryną, który wiąże się z romantycznymi uczuciami. Więc nie słuchaj swoich przyjaciół i zabierz dziewczynę na randkę do nawiedzonego domu, graj w grę lub spróbuj adrenaliny - cokolwiek do krzyku!
  •  
         
 12.  
 13.             7      Jeśli jesteś pewien, że chcesz dalej poruszyć swój związek, powiedz jej. Pamiętaj - rób to tylko wtedy, gdy nie masz nic przeciwko ryzyku, że je stracisz. Jeśli dowiaduje się, że jesteś w niej zakochany i nie będzie dla ciebie taka sama, może być dla niej bardzo niewygodna. Więc ryzykujesz przyjaźń, by nawiązać związek. Niektóre dziewczyny też mogą to zdenerwować. Możliwe więc, że nie będziesz już dłużej przyjaciółmi. 
    
  • Jeśli jesteś tego pewien, musisz jej powiedzieć. Bądź szczery i wyjaśnij, co o niej myślisz. Możesz na przykład powiedzieć: "Naprawdę doceniamy naszą przyjaźń, ale masz na myśli coś więcej i nie mogę temu zaprzeczyć. Jesteś świetnym przyjacielem, ale bardzo cię lubię. Nie mogę już ukryć swoich uczuć. Czy poszedłbyś ze mną na randkę? "
  •  
  • Nie należy go usuwać. Powiedz jej, że jest w porządku, jeśli nie czuje do ciebie tego samego i możesz sobie z tym poradzić. Na pewno chcesz poznać jej szczerą opinię, a nie tylko to, co myślisz, że chcesz usłyszeć. Jeśli powiesz jej, że szanujesz to, że nie czujesz tego samego, możesz uratować swoją przyjaźń. A jeśli ona nie chce chodzić z tobą, pokażesz jej, jak ją szanujesz.
  •  
  • Nie przesadzaj z emocjami. Cokolwiek robisz, nie możesz się zwinąć. Emocje są silne i możliwe, że twój przyjaciel manipuluje z tobą i dystansuje cię od całej sytuacji. Jeśli jesteś zbyt emocjonalny, będziesz żałował tego i powróci do strefy przyjaźni, którą chcesz uzyskać. Zachowaj spokój, nawet jeśli jest w tobie. Uśmiechnij się do niej i postaraj się działać szczęśliwie.
  •  
                   
 14.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                           
Młodzież popularny:
Jak upewnić się, że dziewczyna ma obsesję na twoim punkcie.

Jak symulować wymioty.

Dowiedz się, czy mężczyzna naprawdę cię lubi.

Jak pisać z facetem, którego lubisz.

Jak zaprosić dziewczynę do uczennicy.

Jak przetrwać liceum.

Jak uzyskać niezapomniany pierwszy pocałunek.

Jak zerwać z dziewczyną.

Jak zapytasz dziewczynę, czy chce z tobą iść.

Jak bezboleśnie stracić dziewictwo.

Jak powiedzieć ludziom, że to lubisz.

Jak odpowiedzieć na pytanie Kim jesteś.

Jak radzić sobie ze znęcaniem się.

Jak uszczęśliwić swoją dziewczynę.

Jak powiedzieć ludziom, że to lubisz.

Jak nie zasnąć w szkole.

Jak zachowywać się w obecności dziewczyny, którą lubisz.

Jak dotrzeć do chłopaka, którego lubisz.

Jak rozmawiać z twoim idolem.

Jak zachowywać się jak syrena.

Jak cieszyć się ze szkoły.