Home \ Młodzież
 

Jak zadowolić człowieka.

 

Czy masz problem z przyciągnięciem uwagi mężczyzny? Czy chciałbyś być absolutnie nieodparty? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jak zdobyć męską uwagę i zachować ją.

              

Procedura .

    

    1      Prawidłowe przebieranie  .

    
   
 1.            1      Znajdź kolory, które Ci odpowiadają. Czy widziałeś kiedyś rudowłosą dziewczynę w pomarańczowej sukience? To na pewno wyglądało okropnie. Zawsze zakładaj na siebie to, co najbardziej Ci odpowiada. Znajdź kolory, które schlebiają twojemu typowi postaci i kolorowi skóry i noszą je.  
    
  • Mężczyźni zazwyczaj kochają kobiety w jasnych i kobiecych kolorach, choć są wyjątki (mała czarna sukienka!). Ale powinieneś poznać smak mężczyzny, którego wybrałeś. Być może lubi uwielbienie gotyckie, które przechodzi na czarno.
  •  
  • Dziewczyny o zardzewiałych włosach zazwyczaj dobrze wyglądają na zielono lub niebiesko, blond dziewczyny dobrze wyglądają na niebiesko lub fioletowo, dziewczynki z brązowymi włosami są niebieskie, żółte i czerwone, a czarne i białe są ładne w kolorze żółtym, czerwonym lub białym.
  •  
  • Również kolor skóry odgrywa rolę. Nie noś niczego, co jest w podobnym kolorze do skóry. Jeśli masz ciemniejszą skórę, noś żywą, bogatą kolorystykę (biała, czarna sukienka wygląda niesamowicie). Jeśli masz jaśniejszą skórę, noś nieco ciemniejszy kolor.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Znajdź odpowiednie ubrania. Każda dziewczyna ma piękne ciało, aby dowiedzieć się, jak podkreślić jego piękno! Noś ubrania, które podkreślają najbardziej atrakcyjne zespoły i ukrywaj to, czego nie powinno się widzieć. To nie jest proste i wymaga eksperymentowania, ale istnieje kilka rodzajów postaci, z których jedna na pewno będzie najlepiej pasować. 
    
  • Na przykład, małe dziewczynki nie powinny nosić spódnic pod kolanami. Im krótsza spódnica, tym wyżej będziesz wyglądać. Ale nie przesadzajcie. Nigdy nie powinnaś widzieć swojej bielizny.
  •  
  • Bardziej zatłoczone dziewczyny powinny unikać ubrań, które optycznie powiększają górną część ciała i noszą raczej obcisłe spódnice i bluzki w kolorze różowym.
  •  
  • Czy masz małe piersi? Nie przejmuj się! Nosić ubranie, aby uwydatnić inne części ciała. Zwróć uwagę na nogi i biodra.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Noś seksowne ubrania. Powinieneś się ubierać, aby pokazać mężczyznom, że jesteś pewny siebie i że masz piękne ciało, ale także pozostawiasz miejsce dla ich wyobraźni. Noś ubrania, na które można wybrać się na randkę, a nie sukienkę, w którą można się potoczyć w domu. 
    
  • Wąskie dżinsy są w dzisiejszych czasach bardzo nowoczesne i jeśli masz ładne nogi, na pewno je wykorzystasz (wykonują ładne stopy prawie dla każdego). Możesz wziąć krótki top z satyny bez rękawów i żaden człowiek nie wytrzyma twojego uroku.
  •  
  • Nie należy nosić golfów, bluz i ubrań, które do Ciebie nie pasują. Wstań na plażę i nie noście starych i modnych ubrań.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Nie zaniedbuj swoich włosów. Przy włosach jest ciężko. Powinieneś mieć fryzurę, która schlebia ci twarz, ale nie jest łatwo znaleźć taką fryzurę, więc będziesz musiał przez chwilę eksperymentować. Zawsze dbaj o swoje włosy i rób je codziennie.       
 8.  
 9.             5      Nie przesadzaj. Nie powinieneś wyglądać jak klaun. Mężczyźni chcą naturalnie pięknych dziewczyn, więc nie nosić masę makijażu każdego dnia. Użyj linii oczu, tuszu do rzęs i odrobiny cienia do powiek. Możesz nosić szminkę lub błyszczyk, ale nie powinieneś przesadzać. 
    
  • Użyj kolorów, które ci odpowiadają i pochwal się.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Nosić obcasy. Jeśli nie jesteś tak wysoki jak mężczyzna, powinieneś nosić obcasy. Twoje nogi będą wyglądać wspaniale, a tyłek będzie ładniejszy. Zawsze noś buty, które pasują do reszty twoich ubrań.       
 12.  
 13.             7      Powinieneś dobrze pachnieć. Mężczyźni lubią kobiety, które nieodparcie węszą. Oczyść zęby i używaj dezodorantu oraz przyjemnych perfum. Powinien być kwiatowy lub owocowy, te zapachy nadają się do flirtowania. Pachnące zapachy można pozostawić na bardziej intymne spotkania.                 
 14.  
             

    2      Nie można się oprzeć  .

    
   
 1.             1      Bądź pewny siebie. Uwięzienie przez moment wrażliwości jest nieodpartym połączeniem dla mężczyzn. Nie musisz zachowywać się bardzo pewnie, po prostu odrzucisz mężczyznę. Ale staraj się nie wstydzić tego, kim jesteś. Bądź sobą, ciesz się sobą i pokazuj swojemu wybranemu człowiekowi, czym jesteś. 
    
  • Jeśli pokażesz swoją słabszą stronę wybranemu mężczyźnie, nie będzie mógł ci się oprzeć.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Bądź ekscytujący. Bądź kimś, z kim ludzie chcą spędzać czas! Zrób to, abyś myślał, że masz wspaniałe i ekscytujące życie i chcesz stać się jego częścią. Dowiedz się, jak grać na jakimś narzędziu (lub założyć zespół), nauczyć się nowego języka lub stworzyć klub geocaching. Kluczem jest pokazać mu, że jest bardziej zabawny niż z innymi dziewczynami.       
 4.  
 5.             3      Bądź miły. Mężczyźni nie chcą szkalować innych dziewczyn ani mówić o tym, co ci się nie podoba. Za chwilę zacznie się martwić o to, co mówisz o nim za plecami. Ale kiedy widzisz, że pomagasz innym, możesz sprawić, by ludzie byli naprawdę zdenerwowani i zachowywać się jak przyzwoita osoba, będą chcieli spędzać z tobą więcej czasu.       
 6.  
 7.             4      Róbcie razem to fajnie. Najlepiej jest, jeśli możesz spędzać czas razem i wciąż robić rzeczy, które cię przyjmują. Kiedy razem robisz interesy, czerpiesz radość. Dowiedz się, jakie hobby chcesz dzielić lub wypróbuj coś, co tylko on. 
    
  • Jeśli nie lubisz hobby lub rzeczy, którymi większość dziewcząt nie jest zainteresowana, dostaniesz dodatkowe. Uwielbiają naprawiać samochody! Świetnie! Ile dziewczyn chciałby z nim zrobić?
  •  
         
 8.  
 9.             5      Bądź pozytywny. Nie przejmuj się każdą drobnostką i nie mów do ludzi negatywnie. Staraj się nie opisywać swojego życia katastrofalnie, mężczyźni nie chcą negatywnych kobiet. Miej skargi na prawdziwe problemy, szczególnie te, z którymi człowiek może ci pomóc. W przeciwnym razie postaraj się być pozytywny. Szukajcie tego wszystkiego pięknie i spróbujcie się uśmiechać, nawet kiedy płaczecie. Mężczyźni doceniają to, ponieważ czują się znacznie lepiej z takimi kobietami.       
 10.  
 11.             6      Porozmawiaj z nim o nim, a nie tylko o tobie. Nie mów o żadnej drobnostce, która ci się przydarzyła. Mężczyźni nie muszą wiedzieć, że zmagałeś się rano z żelazkiem do włosów. Zamiast tego poproś go, aby porozmawiał z nim o rzeczach, na które mu naprawdę zależy. Jeśli jest przyzwoitym człowiekiem, będzie z tobą rozmawiać o tym, co cię interesuje. 
    
  • To nie znaczy, że kobiety powinny czekać, aż mężczyzna puści to słowo. Powinieneś pozwolić mu mówić najpierw tylko dlatego, że jest przyzwoity i każdy powinien to zrobić. Jeśli poprosi cię o rozmowę, po prostu go uruchom. Szczególnie, nie tylko ty, jest samolubny.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Daj mu przestrzeń. Staraj się nie patrzeć na mężczyzn. Powinien czuć, że może być sobą, robić to, co lubi i mieć trochę czasu dla siebie. Mężczyźni muszą być sami przez jakiś czas, więc starajcie się szanować ich potrzeby. Nie zapominaj, że to osobna osobowość, a nie tylko modny dodatek czy osobiste biodro.       
 14.  
 15.             8      Staraj się, aby wywiady były interesujące. Nie pozwól sobie popaść w nudę. Jeśli wywiad nie brzmi tak, jak powinien, spróbuj zmienić temat. Staraj się unikać nieprzyjemnych plotek. Kiedy człowiek czuje, że nie ma z tobą nic do powiedzenia, nie będzie chciał spędzać z tobą więcej czasu. Dlaczego powinna się nudzić? 
    
  • Zawsze możesz zacząć pytać go, co lubi i jest zainteresowany. Zapytaj o sport, muzykę, filmy, literaturę lub gry komputerowe. Daj mu czas na rozmowę.
  •  
  • Nie ma nic złego w kończeniu rozmowy i chodzeniu po twoim. Dobrze jest nie mówić wszystkiego dobrze i zachować trochę tajemniczości. Powiedz mu, że musisz iść, ponieważ masz coś do zaplanowania i pokazać mu, że nie masz czasu dla niego przez cały czas. Będzie chciał, żeby tak nie było.
  •  
         
 16.  
             

    3      Flirt jako profesjonalista  .

    
   
 1.             1      Dotknij go. Podczas rozmowy możesz dyskretnie wymazać ją ręką. Kiedy mówisz coś ważnego lub zabawnego, skontaktuj się z nim. Szukaj wymówek, by go dotknąć, pokaż mu, że jesteś nim zainteresowany, i że fizyczny kontakt w ogóle nie ma dla ciebie znaczenia.       
 2.  
 3.             2      Rozwal go. Możesz spokojnie schlebiać mężczyznom pod względem wyglądu, ubioru, a nawet wykształcenia lub dowcipu. Staraj się również delikatnie włączać komplementy do regularnej rozmowy, aby brzmiała naturalnie i automatycznie. Ale powinieneś pomyśleć poważnie. Ludzie będą wiedzieć, kiedy ktoś schlebia im w niesławie. 
    
  • Dobrym przykładem może być na przykład: "W ogóle nie rozumiałem tego zadania z matematyki, nigdy nie robiłem takich rzeczy. Wyglądasz, jakby to było twoje, chciałbym. "
  •  
  • Dobrze jest też skupić się na jego męskości. Jeśli nie znasz go na tyle dobrze, aby pochlebić go bardziej osobistymi rzeczami, uzupełnij jego wygląd.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Upewnij się, że czuje się jak bohater. Pozwól mu otworzyć drzwi i ubierz swój płaszcz. Wszyscy lubią czuć się użyteczni dla innych ludzi. Szczególnie mężczyźni lubią czuć się jak dżentelmeni.       
 6.  
 7.             4      Przebacz go. Nie bądź niegrzeczny ani nieprzyzwoity, ale w pewnych granicach możesz go wyśmiać. Nie jest dobrze żartować z jego gustów i innych rzeczy, ale na pewno znajdziesz dobry sposób na rozśmieszenie go i pokazanie, że ci się podoba.       
 8.  
 9.             5      Wyślij mu list. Możesz napisać to na papierze, ale będziesz potrzebował również zalotnej wiadomości SMS. Jeśli nie pójdziesz tam, nie przesadzaj i pisz spokojnie i spokojnie. Nie powinno wydawać się, że próbujesz zwrócić jego uwagę za wszelką cenę. Po prostu pokaż mu, że o nim myślisz. 
    
  • Możesz powiedzieć: "Cześć, chciałem się przywitać".
  •  
         
 10.  
 11.             6      Uważaj na mimikę twarzy. Kiedy mrugniesz, wyślij sny i potrząśnij ustami, wyglądasz dziwnie. Możesz flirtować, ale nie powinieneś przesadzać. Powinieneś przyciągnąć uwagę godnego człowieka, nie z autobusu.       
 12.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.huffingtonpost.com/2012/05/30/best-colors-to-flatter-your-skin_n_1550834.html  
 2.  
                          
Młodzież popularny:
Jak być tajemniczym.

Jak sprawić, by chłopak się zakochał (dla dziewczyn 10 12 lat).

Jak sprawić, by twój przyjaciel zakochał się w tobie.

Dowiedz się, czy twój partner cię zdradza.

Jak zadowolić swojego idola.

Jak sprawić, by twój przyjaciel zakochał się w tobie.

Jak walczyć z cyberprzemocą.

Jak znaleźć dziewczynę w liceum.

Jak zarabiać pieniądze (dla dzieci).

Jak upewnić się, że dziewczyna tęskni.

Jak być dobrym Bad Boy.

Jak pisać z dziewczyną, którą lubisz.

Jak przerazić siostrę.

Jak zostać ekstrawertykiem.

Bycie popularnym w szkole średniej.

Jak zaprosić dziewczynę do uczennicy.

Jak sprawić, by każda dziewczyna chciała cię pocałować.

Jak sprawić przyjemność dziewczynie w liceum.

Jak zaprosić dziewczynę do uczennicy.

Jak zrobić różnicę.

Jak pozbyć się Cystic Acne Fast.