Home \ Młodzież
 

Jak uchwycić uwagę dziewczyny.

 

Zwrócenie uwagi dziewczyny nie jest łatwe, ale nie poddawaj się tylko dlatego, że czujesz, że nawet nie wiesz, że istniejesz! wikiHow pomoże Ci uchwycić i zatrzymać jej uwagę. W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić.

              

Procedura .

    

    1      Weź to ze swoimi działaniami  .

    
   
 1.            1      Poznaj. Dziewczyny wolą bawić się z mężczyznami, którzy nie są im zupełnie obcy. Uśmiechnij się do niej w szkole, pozdrów ją na korytarzu lub usiądź przy niej na lunch. Nie powinieneś jej ścigać (to by ją wystraszyło), ale postaraj się, żeby cię trochę poznała i ma większe pragnienie zabawy z tobą.  
    
  • Możesz zapytać ją, ile jest godzin lub siedzieć koło niej na dziedzińcu.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Porozmawiaj z nią. Wielu chłopców nie wie nawet, jak prawidłowo dotrzeć do dziewczyny. Nie ma w tym nic ciężkiego. Idź do niej i porozmawiaj z nią około godziny, kolejki na lunch lub przyjęcia. Możesz zacząć od lekkiego żartu lub zapytać ją, co zrobiła w weekend.  
    
  • Zobacz. Dowiedz się, co lubi. Jeśli nadal będziesz ciągnąć godzinę lub nosić piłkę, użyj jej. Te małe rzeczy mogą pomóc ci wymyślić motywy rozmowy.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Dowiedz się, co ją interesuje. Będziesz potrzebował odwagi, aby to zrobić. Kiedy rozmawiasz ze sobą, powinieneś ją o coś zapytać. Co ona lubi robić? Jakie filmy lubi? Jakie sporty lubi? Możliwości są nieskończone. Kiedy odkryjesz te rzeczy, będziesz miał dobrą podstawę do przyjaźni. Ale nie powinieneś przytłaczać jej pytaniami, które nie wydają ci się przesłuchaniami. Oczywiście kontynuuj rozmowę i czekaj, aż się rozwinie.        
 6.  
 7.             4      Staraj się zaprzyjaźnić. Kiedy porozmawiasz o czymś, aby się o tym dowiedzieć, zaproś ją gdzieś. Rozpocznij wydarzenie grupowe, na przykład zaproś znajomych do parku, aby zagrać w grę (z większym prawdopodobieństwem odmówisz). Możesz zaprosić ją na film, piłkę nożną, wycieczkę, koncert itp. Kiedy spędzasz czas razem, zwracaj na to uwagę, ale staraj się go nie widzieć - traktuj jak innych przyjaciół w grupie.        
 8.  
 9.             5      Szczerze mówiąc, pochwal jej. Wszyscy lubią pochlebstwa. Daj jej trochę pochwał i powiedz, żeby w to uwierzyła. Fałszywe pochlebstwa nie brzmią dobrze i wszyscy je znają. Jeśli podoba ci się jej sukienka, chwal ją. Jeśli lubisz grać na gitarze, powiedz jej.        
 10.  
 11.             6      Bądź miły dla swoich przyjaciół. Powinieneś traktować dziewczyny z szacunkiem, niezależnie od tego, czy jesteś nimi zainteresowany. Jeśli zachowujesz się przyjaźnie z przyjaciółmi, to ci pomoże. Zobaczą, że jesteś miły, zabawny i dobry i prawdopodobnie powiedzą sobie nawzajem. Ale nie powinieneś spędzać całego czasu ze swoimi przyjaciółmi, aby nie myśleć, że lubisz jedną z nich.        
 12.  
 13.             7      Zachowaj jej swobodę i pewność siebie. Nawet jeśli czujesz się nieswojo lub pocenie się, bądź zrelaksowany. Dotyczy to szczególnie, jeśli nie chcesz zaprosić jej na randkę (lub nie chcesz pokazać, że interesuje Cię coś więcej niż przyjaźń). Dziewczyny uwielbiają pewnych siebie chłopców i najczęściej nie lubią tych, którzy zachowują się nerwowo. Pamiętaj, że jesteś pewnym siebie i przystojnym dzieckiem i że jesteś wielką częścią każdej dziewczyny.  
    
  • Uśmiechnij się szczerze. Szczery uśmiech jest bardzo atrakcyjny. Jeśli dziewczyna mówi coś śmiesznego, śmiej się. Kiedy się na nią patrzysz lub ją witasz, uśmiechnij się do niej.
  •  
  • Spójrz w jej oczy. Kiedy rozmawiasz z nią, spójrz w jej oczy. Kontakt wzrokowy jest oznaką pewności siebie. Gdy spojrzysz gdzieś indziej, pomyślisz, że nie jesteś nim zainteresowany lub że jesteś tym znudzony.
  •  
         
 14.  
 15.             8      Wykonaj mały romantyczny gest. Gdy jesteście przyjaciółmi i jesteście pewni, że chcecie poruszyć waszą relację, zacznijcie robić romantyczny gest, który powie wam, że to lubicie. Zapamiętaj jej urodziny (i przynieś jej mały prezent), dołącz do niej za godzinę (a potem szybko pobiegnij do niej) lub poproś ją o taniec.  
    
  • Kiedy będziesz miała odwagę, zaproś ją na randkę.
  •  
                   
 16.  
             

    2      Zabierz ją ze swoją osobowością  .

    
   
 1.             1      Pokaż jej poczucie humoru. Każdy lubi się śmiać. Humor to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi dziewczyny. Ale to musi być właściwy humor. Nie dotyczy to wszystkich dziewcząt, ale większość kobiet nie lubi ostrych lub czarnych humorów. Bycie zabawnym nie oznacza zachowywania się jak komiks, ale jeśli potrafisz żartować od czasu do czasu, pokochasz dziewczynę znacznie bardziej. Jeśli nie masz poczucia humoru we krwi, spróbuj wykonać następujące czynności:  
    
  • Nie czekaj, aż dziewczyna się roześmieje. Szybki i inteligentny humor jest najlepszy - jeśli uważasz, że jesteś zabawny, będzie się śmiać. Nigdy jednak nie ostrzegaj, że powinna się śmiać. Nie zadziałałoby to dobrze i wyglądałoby byś zdesperowane (nie mów nic w stylu: "Nie uważasz tego za zabawne?").
  •  
  • Wyszukaj inspirację dla znanych komiksów. Jeśli potrzebujesz pomocy, obejrzyj komików w telewizji i zobacz humorystyczne postacie w filmach i serialach. Uważaj, jak żartują, ale nie czytajcie ich żartów z zapamiętywaniem (nie zadziałałoby to dobrze).
  •  
  • Użyj humoru sytuacyjnego. Zabawne ustniki gwarantują dziewczynie śmiech. Spróbuj sprytnie skomentować sytuację lub okolicę.
  •  
  • Nie odbieraj dziewczyny, którą lubisz. Drażnienie może wydawać się zabawne, ale nie polegaj na nim jako na dowcipie. Jeśli wiesz, jak sprawić, by ludzie dobrze się napili, możesz się naładować. Takie poczucie humoru czasami działa, ponieważ pozwalasz dziewczynie wiedzieć, że możesz się z siebie zabawić.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Bądź pewny siebie. Poczucie własnej wartości jest atrakcyjne. Miej dobre samopoczucie, a twoja wewnętrzna pewność siebie pokaże, jak się zachowujesz. Podejdź prosto, spójrz na rzeczy i nie myśl wystarczająco długo, aby dotrzeć do dziewczyny, którą lubisz - po prostu zrób to. Mieć pewność siebie oznacza, że ​​możesz śmiać się z siebie i nie odwracać głowy, gdy dziewczyna cię odrzuca.  
    
  • Bycie pewnym siebie nie oznacza zachowywania się niegrzecznie. Między pewnością siebie a niezręcznym pociąganiem jest cienką linią. Kiedy jesteś pewny siebie, ufasz sobie. Kiedy jesteś uparty, chwalisz się tym, jaki jesteś wspaniały. Powinieneś być ostrożny. Dziewczyny przyciągają mężczyzn, którzy są pewni siebie i nie mówią wszystkim, że są niesamowici.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Posłuchaj. Kiedy rozmawiasz z dziewczyną, którą lubisz, poświęć jej całą uwagę. Uważnie go słuchaj - możesz nauczyć się czegoś, o czym nie wiedziałeś, lub może się okazać, że masz o wiele więcej do zrobienia.  
    
  • Zapytaj ją o nią. Dajesz jasno do zrozumienia, że ​​ci na tym zależy, a także znajdziesz informacje, które możesz później wykorzystać. Nie bój się uczciwych pytań - dowiedz się, jakie filmy lubi, marzenia i ambicje, co lubi itp.
  •  
  • Daj jej czas na odpowiedź. Nie przerywaj jej - jeśli o coś zapytasz, powinieneś dać jej czas na odpowiedź. Ponadto powinieneś się cieszyć, że chce z tobą porozmawiać.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Dobrze się traktuj. Kiedy spotykasz dziewczynę, musisz zachowywać się dobrze. Dziewczęta uwielbiają kawalerów, traktujących ich jak księżniczki. Pokaż jej, że dżentelmeni jeszcze nie umarli. Trzymaj jej drzwi, pomóż jej ciężkim plecakiem itp. Nie bądź seksistownikiem, rasistą czy wyniosłym.        
 8.  
 9.             5      Pokaż swoją pasję do rzeczy, na których Ci zależy. Jeśli naprawdę coś lubisz, pozwól temu odejść. Kiedy dziewczyna widzi, że masz do czynienia z czymś, co całkowicie pochłania cię, zobaczysz, że to ma dla ciebie znaczenie i że masz determinację. Staraj się być najlepszym w tym, co robisz i zobacz, jak zwracasz uwagę wybranej dziewczyny.  
    
  • Nie przejmuj się tym, co lubisz. Kiedy jesteś entuzjastyczny, pewny siebie i szczęśliwy, ludzie chętnie Cię poznają. Jeśli jesteś entuzjastycznym alpinistą, znajdź skałę, w której możesz zabrać przyjaciół, którzy nie są doświadczonymi alpinistami i zaprosić swoją dziewczynę.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Pokaż jej emocjonalną głębię. Nie powinieneś płakać przed nią za każdy smutny przedmiot, ale powinieneś jej pokazać, że nie boisz się pokazać swoich uczuć. Na przykład możesz powiedzieć, że żałujesz ludzi, którzy cierpią na jakąś poważną chorobę (kiedy będzie to pasowało do kontekstu rozmowy kwalifikacyjnej). Pokaż jej, że jesteś zamyślony.        
 12.  
             

    3      Skoncentruj się na swoim wyglądzie  .

    
   
 1.             1      Dbaj o siebie. Podstawą jest regularne czyszczenie zębów. Żadna dziewczyna nie zbliża się do chłopca, który nie myje zębów i nie pachnie. Kup wysokiej jakości żel pod prysznic i dezodorant i zacznij dbać o swoje ciało. Kąpiel i czyszczenie zębów to dopiero początek.  
    
  • Spójrz na siebie jeszcze bardziej. Kup wodę kolońską, która zadowoli dziewczęta, umyj twarz, aby nie mieć żadnych pryszczów i dopasować włosów - możliwości są nieograniczone. Powinieneś dobrze pachnieć, dobrze wyglądać i dobrze się czuć.
  •  
  • Włosy ciała: Wyciągnij włosy z nosa i oboju. Jeśli masz brodę, masz szczęście! Ale musisz je zmodyfikować. Lepiej jest golić się gładko, niż mieć nieskażoną brodę.
  •  
  • Cięcie gwoździ: nie zapomnij! Na pewno nie chcesz wziąć swojej dziewczyny za rękę i pokazać jej długo brudnych paznokci. Po zakończeniu cięcia dokładnie umyć ręce szczoteczką.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Spróbuj ładnie się ubrać. Nie musisz kupować nowych ubrań, ale powinieneś pomyśleć o tym, co masz w swojej garderobie. Pozbądź się wszystkich starych i podartych ubrań. Każdy ma swój własny styl, ale styl "bezdomny" nie lubi żadnej dziewczyny. Nie zakładaj tej samej koszuli przez cały czas i staraj się trochę pomyśleć o tym, co bierzesz na siebie.  
    
  • Znajdź swój styl. Bez względu na to, czy jesteś sportowcem, czy hipsterem, znajdź styl, który będzie dla ciebie najlepszy i dobrze się rano przyjmie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Język ciała. Uwierzcie lub nie, postawa i język ciała wpłyną na to, jak dziewczyny będą was czuć. Jeśli gromisz się, unikasz kontaktu wzrokowego i bawisz się rękami, dziewczyna nie chce z tobą rozmawiać. Trzymaj się prosto, patrz przed siebie i uśmiechaj się - będziesz wyglądał znacznie atrakcyjniej.  
    
  • Oprócz prawidłowej postawy, powinieneś zrelaksować się. Chodzenie prosto nie oznacza poruszania się jak robot. Jeśli nie wiesz, jak się poruszać, spróbuj znaleźć inspirację w filmach lub telewizji. Zwróć uwagę, jak poruszają się aktorzy i próbuj ich naśladować.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zachowaj dopasowanie. Nie musisz iść na siłownię przez dwie godziny, ale jeśli chcesz dostać piękną dziewczynę, musisz trochę martwić się o swoje ciało. Jeśli twoja wymarzona dziewczyna pracuje nad swoim wyglądem, powinieneś to zrobić. Zacznij regularnie, aby wzmocnić i wykonywać ćwiczenia aerobowe, a wkrótce będziesz miał piękną wymyśloną sylwetkę.  
    
  • Dziewczyny lubią mężczyzn, którzy mają ładne muskularne ciała, ale nie lubią kulturystyki, które są tak umięśnione, że nie przechodzą przez drzwi. Jeśli uważasz, że najlepiej jest wyglądać jak Arnold Schwarzenegger, powinieneś ograniczyć siłę.
  •  
         
 8.  
            

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.lovepanky.com/men/dating-women-tips-for-men/how-to-make-a-girl-laugh  
 2.  
 3. http://guyism.com/lifestyle/things-women-want-man-personality.html#3-6-some-emotional-depth  
 4.  
                        
Młodzież popularny:
Jak być damą.

Jak być frajerem.

Jak upewnić się, że ludzie cię kochają.

Jak rozmawiać z twoim idolem.

Jak spojrzeć na poziom (dla nastolatków).

Jak schudnąć, gdy jesteś nastolatkiem.

Jak zachowywać się w obecności faceta, którego lubisz.

Jak sprawić, by twój przyjaciel zakochał się w tobie.

Jak zachowywać się w obecności dziewczyny, którą lubisz.

Jak sprawić, by każda dziewczyna chciała cię pocałować.

Dowiedz się, czy mężczyzna naprawdę cię lubi.

Jak uzyskać niezapomniany pierwszy pocałunek.

Jak odzyskać swoją dziewczynę.

Jak napisać dziewczynę, którą lubisz.

Jak przetrwać liceum.

Jak być tajemniczym.

Jak bezboleśnie stracić dziewictwo.

Jak sprawić przyjemność dziewczynie ze szkoły.

Jak uchwycić uwagę dziewczyny.

Jak przerazić siostrę.