Home \ Młodzież
 

Jak sprawić przyjemność swojemu idolowi.

 

Łatwo jest się w kimś zakochać, ale nie zawsze łatwo jest uzyskać uczucie tej osoby. W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić, aby polubić tych, którzy cię lubią.

              

Procedura .

    

  Część 1      Traktuj siebie ze współczuciem  .

    
   
 1.                            1      Bądź sobą. Nie ma znaczenia, jak wyglądasz. Zawsze musisz być sobą, to najlepszy początek. Będziesz mieć coś, z czego możesz być dumny i pokazać innym, że lubisz siebie.  
    
  • Wykonuj wolontariat, uprawiaj sport, znajdź brygadę lub zabierz swoje hobby.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Bądź pozytywny. Nikt nie chce spędzać czasu z ludźmi, którzy wciąż narzekają na coś lub oszczercą. Nie myśl o tym źle i staraj się znaleźć coś dobrego dla każdego. Wszystko, co złe, jest na dobre. Jeśli jesteś pozytywny, zrobisz wrażenie na tym, kogo lubisz.        
 4.  
 5.                          3      Bądź miły. Nikt nie chce chodzić z mężczyzną, który zachowuje się źle wobec innych ludzi. Wyraź to, że lubisz siebie i innych ludzi. Pomagajcie wszystkim wokół was, pochlebiajcie ludzi i starajcie się zachowywać zwyczajnie.        
 6.  
 7.                          4      Bądź czysty. Dbaj o swoje ciało. Pokazujesz, że cenisz siebie i że troszczysz się o siebie. Noś czyste ubrania, regularnie spryskaj i umyj włosy, dbaj o skórę i ćwicz tak często, jak to możliwe.        
 8.  
 9.                          5      Bądź sobą. Na pewno chcesz polubić swojego idola takim, jakim jesteś, więc bądź sobą. Nie zmieniaj i nie odtwarzaj niczego. Jeśli spróbujesz, będziesz z tego powodu niezadowolony. Rób to, co lubisz, a jeśli ci się nie podoba, nie musisz z tym tracić czasu.                  
 10.  
             

  Część 2      Znajdź swojego idola  .

    
   
 1.             1      Bądź pewny siebie. Każdy lubi pewnych siebie ludzi. Ta funkcja jest bardzo atrakcyjna. Nie trzeba być naprawdę pewnym siebie - wiele osób po prostu udaje. Bądź miły dla siebie, nie przepraszaj za to, co zrobiłeś źle i idź między ludźmi.       
 2.  
 3.             2      Noś piękne ubrania. Kiedy ładnie się ubierzesz, przyciągniesz uwagę innych ludzi. Noś ubrania, które siedzą i pochwalają Twoją postać. Nie musisz nosić najdroższych i najnowszych części. Kupuj w rabatach lub z drugiej ręki.       
 4.  
 5.             3      Zachowaj spokój. Staraj się nie patrzeć na nikogo i nie wyglądasz na zrozpaczonego. Jeśli wyglądasz na zrozpaczonego, nie zrobisz na nikim wrażenia. Powinieneś zachowywać się po prostu spokojnie i zrelaksowany. Możesz udawać, że nie dbasz o swojego idola, zapomniałeś zaprosić go na imprezę i dać mu znać, że masz własne życie i że nie zawsze o nim myślisz.       
 6.  
 7.             4      Bądź nadal w dobrym nastroju i bądź przyjazny. Uważaj, aby nie skrzywdzić swojego idola. Możliwe, że go lubisz, ale boi się do ciebie dotrzeć, ponieważ jesteś niedostępny. Bądź przyjazny, nie martw się i nigdy nie bądź zły na kogoś, kto zaprasza Cię do tej pory.       
 8.  
 9.             5      Spędzaj czas z innymi ludźmi. Pokaż swojemu idolowi, że lubisz spędzać czas z ludźmi odmiennej płci. Powinieneś dać mu znać, że masz wybór i dobrze to wiesz. To czyni go dla niego bardziej atrakcyjnym.       
 10.  
 

Rozmawiaj! Najlepszym sposobem na zwrócenie uwagi kogoś, kogo lubisz, jest rozmowa z nim. Jeśli tego nie zrobisz, zaryzykujesz, że nie będziesz wiedział, że w ogóle istniejesz. Zapytaj go, co planuje w weekend lub jak się ma. Baw się dobrze w szkole lub w pracy i baw się dobrze.

            

  Część 3      Weź  .

    
   
 1.             1      Staraj się poznać trochę lepiej. Na pewno nie możesz się zakochać w kimś, o kim nie wiesz. Po pierwsze, powinieneś lepiej się poznać i zobaczyć, czy czujesz się dobrze z samym sobą. Staraj się komunikować jak najwięcej.       
 2.  
 3.             2      Znajdź wspólne zainteresowania. Dowiedz się, co masz wspólnego. O tym będziesz musiał mówić. Po pewnym czasie będziesz przyjaciółmi i będziesz mógł rozwijać swój związek. Możesz porozmawiać o tym, co cię interesuje, odkryć, co masz wspólnego i posłuchać tego, co go interesuje. Kto wie, może w końcu odkryjesz, że masz ten sam smak!       
 4.  
 5.             3      Bądźcie dobrymi przyjaciółmi. Cechy dobrych przyjaciół są takie same jak dobrych partnerów, więc zacznij od bycia przyjaciółmi, a następnie próbuj dalej poruszać swoim związkiem. Mówi się, że partner powinien być twoim najlepszym przyjacielem, więc powinieneś postawić poprzeczkę wystarczająco wysoko. 
    
  • Możesz wesprzeć swojego idola, jeśli czuje się źle, pomaga mu, dobrze się z nim bawi i śmieje się z niego (może, jeśli ma zły dzień) i generalnie powinieneś starać się być jego dobrym przyjacielem.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zaufaj. Musisz ufać sobie nawzajem, inaczej twój związek nigdy nie będzie kochać (i nigdy nie przetrwa). Nie ujawniaj żadnych jego sekretów, rozmawiaj z nim o innych ludziach i bądź kimś, kto może zwierzyć się wszystkim swoim problemom, nie martwiąc się o śmiech lub potępienie go.       
 8.  
 9.             5      Daj mu przestrzeń. Twój idol powinien dać ci mnóstwo czasu i przestrzeni, aby robić to, co mu się podoba. Ludzie często boją się związków, ponieważ czują, że stracą cały swój wolny czas i nie będą mogli spędzać czasu z przyjaciółmi i robić to, co lubią. Daj swojemu idolowi wystarczająco dużo czasu, aby mieć pewność, że jesteś szczęśliwy.       
 10.  
 11.             6      Flirtujcie razem! Musisz mu pokazać, że to lubisz. Flirtuj i pokaż swojemu idolowi, że jesteś poważnie zainteresowany. Będzie wiedział, że potrafi także pokazać ci swoje uczucia i nie będzie się bał odrzucenia.       
 12.  
 13.             7      Co dalej? Jeśli to się nie uda, nie zniechęcaj się. Możesz pozostać przyjaciółmi. Później może druga osoba zda sobie sprawę, że czujesz się dobrze ze sobą. Jeśli zaczniesz chodzić i nie będzie tak, jak myślisz, porozmawiaj o tym. W razie potrzeby zrób sobie przerwę. Jeśli czujesz, że coś się dzieje, ale nie będziesz o tym mówić, twój związek wkrótce się skończy. Tranzyty są bardzo nieprzyjemne, więc upewnij się, że nie musisz się przedrzeć.       
 14.  
             

Wskazówki .

      

            

Ostrzeżenie .

      

Kiedy zbyt często przestajesz używać swojego idola, możesz poczuć się jak na nim. Spróbuj zwolnić, zwłaszcza jeśli jedno z was jest czymś zaniepokojone. * Staraj się to robić, abyś zawsze czuł się odprężony.

   

                             
Młodzież popularny:
Dowiedz się, czy twój partner cię zdradza.

Jak symulować chorobę i unikać szkoły.

Jak znaleźć dziewczynę w liceum.

Jak rozmawiać z dziewczynami (dla nastolatków).

Jak zostać szumowiną.

Skąd wiesz, czy lubisz dziewczynę ze szkoły.

Jak przejść niezapowiedziany test narkotykowy.

Dowiedz się, czy osiągnąłeś okres dojrzewania.

Jak mieć świetny pierwszy dzień w szkole średniej.

Jak upewnić się, że dziewczyna tęskni.

Jak być popularnym w szkole średniej.

Jak przekazać pierścień z obietnicą.

Jak upewnić się, że ludzie cię kochają.

Bycie popularnym w szkole średniej.

Jak zostać ekstrawertykiem.

Jak zapomnieć o dziewczynie, którą lubisz.

Jak się ubrać na pierwszą randkę.

Jak zostać szumowiną.

Jak prowadzić dziennik.

Dowiedz się, czy mężczyzna naprawdę cię lubi.

Dowiedz się, czy osiągnąłeś okres dojrzewania.