Home \ Młodzież
 

Jak symulować wymioty.

 

Jeśli chcesz, aby twój żart lub udawana choroba była perfekcyjna, naucz się tworzyć właściwe składniki, aby stworzyć realistyczne paskudne wymioty.

              

Procedura .

    

    1      Wprowadzanie fałszywych duchów  .

    
   
 1.            1      Zbierz resztki z kolacji. Odrzuć resztę kolacji co najmniej 20 razy i wypluj ją w torbę uszczelniającą. Przygotujcie dość tej masy, ale nie za dużo, aby nie było oczywiste, że wszystkie pozostałości po wieczerzy zniknęły. 
    
  • Rozpuść rozczochraną żywność wodą, a następnie rozpocznij konsystencję od rzeczywistych wymiotów. Inne składniki, które powodują obrzydzenie, to sos do sałatek, tłuszcz lub mleko.
  •  
  • Możesz dodać, na przykład, zbóż lub coś, co masz zamiar zjeść tuż przed udawaniem chory.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Wymieszaj sok pomarańczowy, krakersy mleczne i solne. Za pomocą tych 3 rzeczy stworzysz naprawdę paskudną mieszankę. W torbie wymieszaj te same kawałki mleka i soku i napluj w nie wystarczająco rozdrobnionych krakersów. Przesunąć worek prawidłowo.       
 4.  
 5.             3      Zachowana zupa. Jeśli nie masz już żywności, podrap ją i poszukaj zupy w puszkach, szczególnie te grube, takie jak groszek lub inne, w których znajdują się solidne kawałki jedzenia, które wyglądają, jakby zostały już połknięte. 
    
  • Podobnie jak resztki jedzenia, rozcieńczyć odrobinę zupy wodą lub mlekiem. Prawdopodobnie masz połowę puszki. Przechowuj w zamkniętej torbie.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Owsianka i barwnik spożywczy. Napełnij pustą butelkę ¾ wodą i dodaj kilka kropli barwnika spożywczego o różnych odcieniach. Celem jest stworzenie obrzydliwie wyglądającego brązowawego płynu. Dodaj lekko posiekaną owsiankę, aby dodać teksturę. 
    
  • Większość mieszaniny powinna być wodą. Nie powinien być zbyt gęsty. Rodzice lub ktokolwiek, którego chorujesz, zbada wymioty i okaże się, że ostatnio nie jadłeś owsianki. Umieścić go w wodzie tak bardzo, aby tekstura zmieniła się nieznacznie.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Rewitalizacja zepsutego mleka. Zaangażuj się trochę w planowanie dodatkowego efektu i trzymaj szklankę mleka w ukryciu przez kilka dni. Następnie poczekaj, aż mleko się zepsuje, zacznij mocno pachnieć i uzupełnij pufy. Powinno to potrwać około 5 dni. Najlepiej wygląda mleko czekoladowe zmieszane z truskawkami. 
    
  • Zanim mleko zacznie się pogarszać, dodaj kilka potraw potraw. Po rozpieszczeniu się mlekiem prawdopodobnie będziesz chciał podejść jak najmniej.
  •  
                   
 10.  
             

    2      Zapobieganie nudnościom  .

    
   
 1.             1      Poczekaj z wymiotami na "czyste powietrze". Przechowywać w nieprzepuszczalnym, zamykanym worku. Sprzedaż jego treści dla siebie lub dla innych rzeczy może nie być przyjemna. 
    
  • Jeśli twoje wymioty zostaną odkryte przez kogoś, odegraj wszystko w sposób, który jest szkolnym projektem dotyczącym biologii lub czegoś podobnego.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zaraz po poranku zacznij symulować nudności. Natychmiast zacznij narzekać. Nie jedz ani po prostu nie próbuj żuć twojego ugryzienia i pokaż swoją anoreksję. Działaj tak, jakbyś był okropny i upewnij się, że twoi rodzice wszystko oglądają. 
    
  • Poranek najlepiej nadaje się do symulacji. Jeśli na przykład udajesz, że wymiotujesz za wcześnie, na przykład wieczorem przed planowaną wizytą w szkole, ryzykujesz ujawnieniem. Udawaj wszystko rano, zanim pójdziesz do szkoły.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Weź wymiociny do łazienki. Gdy tylko nadarzy się okazja, włóż się do łazienki z saszetką pufferów i zamknij ją za sobą, aby nie utonąć. 
    
  • Podczas gdy wymioty czekały na okazję, mogły trochę wyschnąć. Dodaj do nich trochę wody i potrząśnij nią. Następnie uklęknij w toalecie i zacznij się "poddawać".
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zrób trochę "sceny" wokół siebie. Poczekaj głośno i głośno. Opłucz regularnie kilka wymiocin i szybko opróżnij torebkę. Odwróć się od toalety i zacznij pieczenie. 
    
  • Nie rozbijaj wymiotów na ziemi. Jeśli martwisz się reakcjami rodziców, którzy właśnie przyłapali cię na oszustwie, wyobraź sobie, co powiedzieliby o zepsutym mleku i zupie na czystym dywanie.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Po wyjściu z teatru natychmiast oczyść zęby. Znowu zaczniesz oddychać, aby pokryć nieistniejący zapach. Otwórz drzwi i upewnij się, że rodzice zauważają wymioty w toalecie.       
 10.  
 11.             6      Kontynuuj pokaz. Większość z was już jest w tyle. Po tym, jak rodzice widzieli wymioty na własne oczy, nie musisz już wiele robić i prawdopodobnie zostawisz w domu. Musisz jednak nadal udawać, że nie wolno ci robić bębnów. Bądź zmęczony, idź prosto do łóżka i zrelaksuj się cały dzień. 
    
  • Jeśli twoi rodzice dzwonią do Ciebie, aby sprawdzić dla ciebie, zadzwoń do nich słabym, zmęczonym głosem i powiedz, że wciąż jesteś strasznie, ale wciąż trochę lepiej niż rano.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Nie graj. Nie należy niepotrzebnie napełniać muszli klozetowej, rodzice prawdopodobnie zostawiliby cię w domu, nawet gdybyś tylko powiedział im, że wymiotujesz. Więc nie przesadzaj. Przyjście do rodziców i ukrycie ich zupy pod nogami może mieć dokładnie odwrotny efekt, niż się spodziewacie. 
    
  • Jeśli chcesz strzelać fałszywymi wymiotami, rób to szybko i nagle na dziobie, jakbyś miał kurcze mięśni. Kilka razy pociągnij za policzki, udając, że połyka cały ładunek. Po trzecie, usuń wszystkie sztuczne wymioty z ust i ciesz się przerażającymi spojrzeniami wokół siebie.
  •  
         
 14.  
            

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                           
Młodzież popularny:
Jak stworzyć prostą fryzurę do szkoły.

Jak wyglądać uroczo.

Jak być frajerem.

Jak napisać dziewczynę, którą lubisz.

Jak radzić sobie ze znęcaniem się.

Jak sprawić, by chłopak się zakochał (dla dziewczyn 10 12 lat).

Jak być miłym.

Jak się ubrać na pierwszą randkę.

Jak upewnić się, że dziewczyna tęskni.

Jak poprosić mężczyznę, aby zaprosił cię na randkę.

Jak uzyskać niezapomniany pierwszy pocałunek.

Jak być popularnym w szkole średniej.

Dowiedz się, czy mężczyzna naprawdę cię lubi.

Jak sprawić przyjemność dziewczynie w liceum.

Jak bezboleśnie stracić dziewictwo.

Jak przerazić siostrę.

Jak być damą.

Jak symulować chorobę i unikać szkoły.

Jak stworzyć prostą fryzurę do szkoły.

Jak sprawić przyjemność dziewczynie ze szkoły.

Jak wyglądać uroczo.