Home \ Młodzież
 

Jak ubrać się jako nastolatek w latach 90.

 

Jeśli chcesz oddzwonić do jednego z najbardziej niezwykłych okresów, ten artykuł nauczy Cię podstaw, których potrzebujesz!

              

Procedura .

    

  Część 1      Najnowsze trendy  .

    
   
 1.   1      Spróbuj grunge. Grunge ma ogólny "nieskażony" wygląd, który pokazuje, że poświęciłeś tylko kilka chwil na złożenie stroju, ale wyglądasz świetnie. Jeśli podoba ci się ten styl, nie zapomnij o trzech podstawowych elementach: dżinsach, koszulkach z imionami i logo grup muzycznych i skórzanej kurtce.
    
  • Załóż luźną odzież.           
  •  
  • Rozbierane, rozjaśniane lub w inny sposób uszkodzone dżinsy.            
  •  
  • Jeśli to możliwe, nosić odzież, która jest nieszczelna i porysowana w różnych miejscach.            
  •  
  • Jeśli chcesz nosić sztuczną skórę zamiast prawdziwej skóry, nie zepsujesz jej.            
  •  
  • Utrzymuj włosy nie traktowane. Najlepiej, nie myć ich przez kilka dni, aby uzyskać lekko tłusty wygląd.            
  •  
  • Spróbuj zdobyć koszulki z zespołami, które były popularne w latach 90., takie jak Nirvana, Nine Inch Nails, Led Zeppelin, AC / DC i The Doors.            
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zmień się w słodką lalkę. Tak zwane sukienki babydoll były bardzo popularne w latach dziewięćdziesiątych, głównie z krótkimi rękawami i kwiatowym nadrukiem. Jest to w zasadzie zmodernizowana wersja sukienki, która była noszona od 1930 roku. Codzienne noszenie było często "rzucane" przez wojskowe buty, trampki i / lub dżinsową kurtkę. 
    
  • Popularne były również sukienki z aksamitu (najczęściej bordo lub czarne).            
  •  
  • Nosić koszulki nad uprawą. Ubierz dżinsy z wysoką talią i dodaj je z krótkim podkoszulkiem, kamizelką lub swetrem. Tight koszule (wybierz dwa rozmiary mniejsze niż normalnie kupisz) są również popularne w modzie damskiej.            
  •  
  • Na swoich włosach noś klamry w kształcie motyla. Te małe, plastikowe luki w kolorach tęczy zastygły u kobiet w każdym wieku. Jedną z popularniejszych fryzur było na przykład, że wszystkie włosy z przodu głowy stłoczone z tyłu i każda sprężyna została obcięta przez granat motyla, a wynik wyglądał tak, jakby opaska na głowę motyli była na głowie.            
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zużywaj kostki. Dużo kostek. Siekane koszule, spódnice w kratkę i sukienki w kratkę były popularne w dziewięćdziesięciu. Postaraj się sprawdzić koszulę w kratkę nad resztą stroju (zostaw to otwarte) lub swobodnie rozejrzyj się wokół talii.       
 6.  
 7.             4      Rozciągnij klapy. Nie ma znaczenia, czy mają krótkie, długie spodnie, czy spódnicę do spodni, wszyscy w latach 90. muszą nosić! Ponownie, ta część odzieży była popularna wśród nastolatków w latach 30., zwłaszcza na wsi. Jeśli chcesz uzyskać prawdziwie autentyczny wygląd, zostaw jedną gałkę rozpiętą.       
 8.  
 9.             5      Na koszulę lub koszulę z długim rękawem lub sukienkę nosić kamizelkę. Kamizelki zostały wykonane we wszystkich możliwych do wyobrażenia kolorach i nadrukach - spróbuj dżinsowej, haftowanej lub kwiecistej odmiany.       
 10.  
 11.   6      Szczotkuj bity 70. i 30. lat. Pamiętajcie, że dziewięćdziesiąt lat było w rzeczywistości renesansem siedemdziesięciu lat, więc nosili wiele elementów hipisów i disco. Wraz z rozwojem gospodarki i przemysłu, w latach 90. wielu nastolatków zwróciło się ku "biednemu życiu" lat 30-tych, które na przykład inspirowało styl grunge.
    
  • Noś wszystko batikowane, z symbolami pokoju lub kwiecistym nadrukiem.            
  •  
  • Załóż spodnie w dzwon. Tak zwane dzwony są owinięte na górze, ale dramatycznie rozszerzają się poniżej. Wypróbuj wariant dżinsu lub sztruksu. I nie bój się dodać ich z odznaką z symbolem pokoju, aby nadać im autentyczność!            
  •  
  • Załóż buty na platformie. W latach dziewięćdziesiątych trudno byłoby znaleźć bardziej popularne buty niż te inspirowane stylem disco. Platformy były wszędzie - sandały, buty damskie, a nawet trampki. Istniały we wszystkich kolorach.            
  •  
                   
 12.  
             

  Część 2      Obuwie i akcesoria  .

    
   
 1.             1      Nosić kolorowe trampki na kostce. Wypróbuj Conversky, Nike, Reebok lub Vans. Jeśli zdecydujesz się na styl grunge, idź za dużo zużytych butów, które są brudne i / lub nieszczelne.       
 2.  
 3.             2      Zainwestuj w czarne buty szorujące. Kanadyjczycy wojskowi, Martensky, w latach 90. zarówno noszeni, jak i mężczyźni.       
 4.  
 5.             3      Kup gumowe, półprzezroczyste sandały. Wykonane w różnych kolorach: różowym, fioletowym, zielonym, szarym, niebieskim, a nawet przezroczystym!       
 6.  
 7.             4      Zakładaj opaski na głowę. Załóż grube (przynajmniej dwa palce) opaskę na głowę w charakterystycznym kolorze, który idealnie pasuje do bluzki lub sukienki.       
 8.  
 9.             5      Nosić czapki. Czarny kapelusz lub buk z tyłu, w dziewięćdziesiąt dni niezastąpionym dodatkiem! Kobiety często nosiły czapki i kapelusze z dużymi sztucznymi kwiatami lub kokardkami.       
 10.  
             

  Część 3      Gdzie kupić  .

    
   
 1.             1      Kup markowe rzeczy. Następujące marki były bardzo popularne w latach 90. XX wieku: JNCO, Tommy Hilfiger, Hypercolor, Umbros, Calvin Klein, Roxy, Keds, Reebok, Guess i Nike.       
 2.  
 3.             2      Wyszukaj lokalne dane z drugiej ręki. W dzisiejszych sklepach może być trudno znaleźć prawdziwe kawałki z dziewięćdziesięciu dziewięciu, ale z drugiej strony nie byłoby problemu. Ponadto zaoszczędzisz sporo pieniędzy.       
 4.  
 5.             3      Kupuj w serwisie eBay, Fleur i innych witrynach oferujących rzeczy retro lub towary inspirowane rekolekcjami inspirowanymi tym, czego możesz nie robić w zwykłych sklepach.        
 6.  
 7.             4      Szukaj szafy. Wejdź do szafy rodziców lub starszego rodzeństwa lub zapytaj znajomych, czy nadal nie mają czegoś z lat 90., których już nie chcą. Zanurz się w otchłaniach własnych gabinetów (jeśli byłeś w tym czasie na świecie) i możesz być zaskoczony ukrytymi skrzynkami skarbów!       
 8.  
             

Wskazówki .

      

                           
Młodzież popularny:
Jak prezentować w szkole.

Jak uszczęśliwić swoją dziewczynę.

Dowiedz się, czy masz okres dojrzewania (dla dziewcząt).

Jak ubrać się jako nastolatek w latach 90.

Jak zerwać z dziewczyną.

Jak uchwycić uwagę dziewczyny.

Jak symulować chorobę i unikać szkoły.

Jak osiągnąć wiek nastolatka.

Jak mieć świetny pierwszy dzień w szkole średniej.

Jak stworzyć scenę stylu.

Jak symulować wymioty.

Jak pochlebiać dziewczyny.

Jak zostać ekstrawertykiem.

Jak przekazać pierścień z obietnicą.

Jak sprzedać stoisko z lemoniadą.

Jak pochlebiać dziewczyny.

Jak być popularnym w szkole średniej.

Dowiedz się, czy mężczyzna naprawdę cię lubi.

Dowiedz się, czy osiągnąłeś okres dojrzewania.

Jak pisać z dziewczyną, którą lubisz.

Jak zerwać z dziewczyną.