Home \ Młodzież
 

Jak zarabiać pieniądze (dla dzieci).

 

Kiedy jesteś dzieckiem, ciężko zarobić trochę pieniędzy. Ale przeczytaj nasze porady i wkrótce możesz być bogaty! W tym artykule pokażę, jak szybko zarobić.

              

Procedura .

    

    1      Prace wszystkich rodzajów  .

    
   
 1.            1      Umyj swoje samochody i rowery. Namoczyć, dokładnie umyć i spłukać. Jeśli jest to samochód, wymyj okna (nie wcześniej, bo inaczej będziesz musiał je złapać). Ponieważ samochody są większe, możesz je naładować więcej niż za rowery.       
 2.  
 3.             2      Recykling. Butelki, puszki i gazety można poddać recyklingowi! Poproś swoich rodziców, aby pomogli zebrać puszki i zabrać papiery do kolekcji, abyś mógł zatrzymać pieniądze. Będziesz chronić środowisko i nadal będziesz zarabiać!        
 4.  
 5.             3      Kosić trawnik. Płać w ogrodzie w zależności od wielkości ogrodu. Możesz także latać ulotkami po okolicy i oferować swoje usługi. Zrób ulotki i umieść je w pudełkach. Nigdy jednak nie zmieniaj ludzi. Nie powinieneś wymagać, aby ktoś cię zatrudnił, nigdzie nie dojdziesz. Zawsze się uśmiechaj!        
 6.  
 7.             4      Psy na zewnątrz. Psy kochają kochanków i ich właścicieli również pomogą. Ale psy zawsze chodzą wystarczająco długo, żaden pies nie przejdzie ani minuty spaceru.        
 8.  
 9.             5      Obserwuj swoich sąsiadów, gdy wyjeżdżają na wakacje. Zwierzęta zawsze traktuj dobrze, oczyść je (nie zostawiaj toalety pełnej przez cały tydzień!) I karm je prawidłowo.        
 10.  
 11.             6      Sprzątnij sąsiadów. Można myć okna, zamiatać podłogi, czyścić drogi dojazdowe w wężu, odkurzyć meble, a także zmywać naczynia.        
 12.  
 13.             7      Policz sąsiadom liści. Potrzebujesz tylko grabi i torby na liście.        
 14.  
 15.             8      Usuwaj śnieg swoim sąsiadom. Zawsze weź odpowiedni sprzęt i uważaj, aby nie poślizgnąć się na lodzie.        
 16.  
 17.             9      Obserwujcie małe dzieci. Musisz mieć co najmniej 11 lat i otrzymać certyfikat Czerwonego Krzyża na opiekę nad dziećmi. Nigdy nie możesz lekceważyć przygotowania, więc spróbuj znaleźć wskazówki na temat opieki nad dziećmi na wikiHow lub w innym miejscu w sieci.        
 18.  
 19.             10      Obserwuj swoich sąsiadów, gdy są na wakacjach. Kwiaty wodne i zadbaj o to, aby wszystko było czyste. To proste i możesz to zarobić.        
 20.  
 21.             11      Czy ludzie paznokcie. Jeśli potrafisz pięknie pomalować paznokcie, pozwól sobie zapłacić 50, - za pomalowanie paznokci. Możesz także nauczyć się malowania paznokci i pobierać więcej.        
 22.  
 23.             12      Zrób więcej pracy dla swoich rodziców. Wycieranie kurzu, odkurzanie, zamiatanie i mycie okien są fajnymi czynnościami. Spróbuj wynegocjować najlepsze możliwe warunki, aby zarabiać pieniądze. Ale nie zapominaj, że ta praca powinna być ekstra, nie powinieneś chcieć pieniędzy na normalną pomoc domową.                  
 24.  
             

    2      Sprzedaj  .

    
   
 1.             1      Sprzedawaj przedmioty, których już nie chcesz. Na przykład możesz zrobić wyprzedaż w ogrodzie. Rozłóż ulotki w sąsiedztwie, aby przyciągnąć wiele osób.        
 2.  
 3.             2      Sprzedaj lemoniadę w lecie. Zrób to w domu, a następnie otwórz kabinę przed domem.        
 4.  
 5.             3      Sprzedawaj chleb i ciastka. Poproś rodziców o pomoc przy pieczeniu.        
 6.  
 7.             4      Zabierz ubrania, których już nie chcesz wziąć do drugiej ręki. Zawsze myj najpierw i upewnij się, że jest w dobrym stanie.        
 8.  
 9.             5      Sprzedawaj rzeczy, które ludzie mogą zbierać. Jeśli masz dobrą kolekcję LEGA lub bohaterów akcji, z którymi nie grasz, możesz spróbować sprzedać je na przykład na eBayu lub Aukro. Poproś rodziców, aby pomogli ci ustalić cenę, a nigdy nie kłamiesz o statusie swojej rzeczy. (Na przykład, jeśli twoja zabawka nie ma zadrapania, możesz powiedzieć, że jest w dobrym stanie, ale jeśli jest to ugryzienie, nie pozwól, aby była w dobrej formie. zapłaci dużo więcej pieniędzy!)        
 10.  
 11.             6      Wytwarzaj przysmaki dla psów i sprzedawaj je. Nigdy nie rób tego sam, zawsze proś o pomoc rodziców.        
 12.  
 13.             7      Sprzedawaj swoim przyjaciołom i sąsiadom czekoladę. Lepiej idź z rodzicami, aby być bezpiecznym.        
 14.  
 15.             8      Sprzedaj jajko lub mleko. Jeśli mieszkasz w gospodarstwie, możesz zaoferować te rzeczy ludziom.        
 16.  
 17.             9      Rosną i sprzedają warzywa. Poproś rodziców o pomoc w ogrodzie, a następnie zacznij hodować warzywa, takie jak groch lub fasola, a następnie je jeść, sprzedawać. Zarobisz pieniądze i baw się dobrze.        
 18.  
 19.             10      Rób różne rzeczy i sprzedawaj je.  
    
  • Zrób biżuterię. Postaraj się zrobić, na przykład, skórzane bransoletki lub naszyjniki z koralikami. Sprzedaj je znajomym za symboliczną cenę. Ale nie sprzedawaj ich w szkole, więc nie masz problemów.
  •  
  • Zrób kulki papieru. To zabawne, a jeśli zrobisz więcej, możesz je sprzedać w małych torbach.
  •  
  • Wykonuj pluszowe skarpetki. Jeśli możesz uszyć, lub twoja mama lub tata pomoże ci, dowiedz się, jak zrobić skarpetki ze skarpet. Możesz je sprzedać swoim kumplom lub młodszemu rodzeństwu.
  •  
  • Wyprodukuj skrzydła skrzydeł. Jeśli jesteś w pobliżu Halloween lub balu masquerade, zrób kilka lub podobnych masek i sprzedaj je innym dzieciom.
  •  
         
 20.  
             

    3      Umiejętności komputerowe  .

    
   
 1.             1      Naucz kogoś, jak korzystać z komputera. Jeśli możesz to zrobić za pomocą komputera, możesz zarabiać pieniądze z tym talentem. Zapytaj swoich rodziców lub dziadków, czy nie wiedzą o kimś, kto musi nauczyć się podstaw komputera.        
 2.  
 3.             2      Wykonaj prezentację PowerPoint dla kogoś. Czy masz przyjaciela lub krewnego, który potrzebuje miłej prezentacji? Daj mu trochę pieniędzy, na przykład za 200 lub 300 CZK.        
 4.  
 5.             3      Ustaw czyjś profil na Facebooku. Na przykład, jeśli dziadek chce profilu na Facebooku, daj mu zdjęcie, dodaj zdjęcie i wyślij prośbę o przyjaźń do wszystkich swoich przyjaciół. Możesz powiedzieć o 100Kč.        
 6.  
 7.             4      Prześlij kilka zdjęć na swój komputer. Czy znasz kogoś, kto ma aparat cyfrowy, ale nie wie, jak uzyskać zdjęcia na komputerze? Powiedz sobie o jakiejś nagrodzie i zrób to za niego lub naucz go, jak to zrobić.        
 8.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                            
Młodzież popularny:
Jak pisać z dziewczyną, którą lubisz.

Jak się ubrać jako gangster.

Skąd wiesz, czy lubisz dziewczynę ze szkoły.

Jak dotrzeć.

Jak powstrzymać zastraszanie.

Jak prezentować w szkole.

Jak upewnić się, że dziewczyna tęskni.

Jak znaleźć dziewczynę w liceum.

Jak pisać z dziewczyną, którą lubisz.

Jak zadowolić swojego idola.

Jak pisać z dziewczyną, którą lubisz.

Skąd wiesz, czy lubisz mężczyzn.

Jak rozmawiać z twoim idolem.

Jak dotrzeć do chłopaka, którego lubisz.

Jak odzyskać swoją dziewczynę.

Jak zostać ekstrawertykiem.

Bycie popularnym w szkole średniej.

Jak znaleźć dziewczynę w liceum.

Jak się całować.

Jak zachowywać się w obecności faceta, którego lubisz.

Jak postrzegać siebie obiektywnie.