Home \ Młodzież
 

Jak być dobrym "Bad Boy".

 

Czy zawsze zastanawiałeś się, dlaczego kobiety nie mogą się oprzeć rattlerom? Nie dlatego, że są nonsensem - nikt nie lubi nikogo, ponieważ jest nagi. To bardziej dlatego, że są pewne siebie i ciekawe - innymi słowy, po prostu seksowne. Skorzystaj z tego samouczka, aby zbudować męską samoocenę i pokazać światu (a zwłaszcza kobietom), który nosił tu spodnie!

              

Procedura .

    

    1      Zachowanie i przyzwyczajenia złych chłopców  .

    
   
 1.            1      Bądź przede wszystkim człowiekiem. Masz swoje własne marzenia, swoje plany i swój czas, i prawie nigdy nie powinieneś poświęcać się, by być wdzięcznym (bez względu na to, czy jest to kobieta, czy nie). Jeśli czegoś nie lubisz, nie udawaj, że to robi. Bądź dumny ze swoich poglądów i stój za nimi - naturalnie przyciągniesz ludzi o podobnych umysłach.  
    
  • Odkryj swoje wartości. Co lubisz? Czego nienawidzisz? Co jest w tobie wyjątkowe? Co przynosi ci szczęście? Tylko wtedy, gdy znasz siebie, nie będziesz udawał fałszywych wartości tylko po to, by "wpasować się". Czy możesz być naprawdę szczęśliwy, kiedy udajesz, że jesteś kimś, kim nie jesteś?
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zostań centralnym punktem swojego wszechświata. Istniejesz przede wszystkim po to, by być szczęśliwym - inne są na drugim miejscu. Uczyń siebie i swoje życie priorytetem. Traktuj siebie jako jedną z najważniejszych osób, inni, w tym kobiety, również cię zobaczą. Większość ludzi przyciąga ważnych ludzi - ważne jest fajne!  
    
  • Z rzadkimi wyjątkami, nigdy nie porzucaj swojego ufnego wizerunku w uwodzeniu kobiet. Czy podoba ci się dziewczyna, która cię nie interesuje? Zapomnij o tym - twoja wartość jest znacznie wyższa niż marnowanie czasu, próbując je zdobyć.
  •  
  • Kobiety docenią Twoją samoocenę. Pokazuje, że wiesz, czego chcesz i nie boisz się tego.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Przestań się martwić. Nic nie jest mniej sexy niż gdy ktoś "próbuje zbyt mocno". Nie powinieneś więcej przejmować się opiniami innych niż twoich. Naprawdę pewni siebie ludzie nie noszą nieustannie pewnej maski. Są naturalnie zrelaksowani - zachowują się w ten sam sposób, niezależnie od tego, czy są sami, czy w tańczonym klubie tanecznym.  
    
  • Jeśli nadal pracujesz nad wiarą w siebie, spróbuj się poruszać wolniej. Wolniejsze i bardziej dokładne ruchy sprawiają, że jesteś bardziej pewny siebie i pomagasz się zrelaksować.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Stop żądanie zgody i zgody. Tak zwani "dobrzy ludzie" zawsze czekają posłusznie na sygnał, że można bezpiecznie podjąć działanie. Ale często nigdy nie przychodzi i działają nierozstrzygnięci. Bądź decydujący (zwłaszcza jeśli chodzi o kobiety) i pokonuj przeszkody w marszu. Nie pytaj innych, jeśli zachowujesz się "dobrze". Rób to, co wydaje ci się słuszne. Możesz być zaskoczony tym, co od dawna możesz robić!  
    
  • Dla kobiet: Pytanie Pytanie "Czy mogę cię pocałować?" po prostu ją pocałuj. To samo dotyczy "Czy nie pójdziesz ze mną na randkę?" Idź do kobiety i zapytaj ją bezpośrednio: "Musimy iść razem, kiedy to dopasujesz - w piątek lub sobotę?" Nawet jeśli cię odrzuca, twoja determinacja jest znacznie bardziej atrakcyjna, niż gdybyś błagał ją o uwagę.
  •  
  • Miej oko na wszystko, od restauracji, którą spożywasz, do sposobu spędzania wolnego czasu. Musisz wiedzieć, czego chcesz i zrobić wszystko, aby to osiągnąć - będziesz nie tylko bardziej atrakcyjny, ale i szczęśliwszy.  
  •  
  •   Oświadczenie: Prawdziwi mężczyźni nie są przewrotni ani przebiegli. Bądź pewny siebie, ale bądź świadomy swoich partnerów. Nigdy nie zmuszaj kobiety do pocałunku (lub czegoś gorszego), jeśli ta osoba nie dba o to. Tak jak wiesz, czego chcesz, a co nie, wie o sobie i innych. Szanuj decyzje innych.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Bądź liderem. Bądź liderem jako człowiek. Nie czekaj, aż ktoś inny powie ci, gdzie iść i co robić. Jeśli twój zespół nie może zdecydować, zrób to sam. Bycie liderem stanie się dla ciebie naturalne, gdy przestaniesz martwić się o innych i zaczniesz robić to, co chcesz. To nie znaczy być samolubnym. Po prostu zależy ci na własnym życiu, ponieważ nie oczekujesz, że ktoś inny zrobi to za Ciebie.  
    
  • Bądź mistrzem swojego życia w każdej sytuacji - czy chcesz zwrócić się do tej kobiety, czy wykonać pracę, zrób to.
  •  
  • Bądź także przywódcą ludzi wokół ciebie - jeśli przyjaciel jest zbyt nieśmiały, by zwrócić się do dziewczyny, możesz go lekko przyprawić o mdłości, tylko w stopniu, który nie jest okrutny i dać mu odwagi i pewności siebie. Twoi przyjaciele docenią twoją pomoc, a kobiety będą tęsknić za tobą.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Bądź szczery wobec wszystkich, szczególnie dla siebie. Jednym z powodów, dla których kobiety oszalały po złych chłopcach, jest ich szczerość. "Dobrzy ludzie" często nie są uczciwi. Jeśli zły chłopiec ma gówno na kobiecie, da jej znać. Dobry dzieciak będzie zainteresowany ukrywaniem lub chodzeniem po gorącej zacieru. Dobry chłopak chce zostać jej przyjacielem jako pierwszym krokiem do bycia jej przyjacielem, ale kończy jako przyjaciel. Większość kobiet wie, kiedy lubią mężczyzn. Zły chłopiec to wie i dlatego nie ma problemu z okazaniem jej sympatii do dziewczyny. Aby być złym chłopcem, bądź uczciwy w swoich intencjach. Większość kobiet doceni szczerość - nikt nie lubi kumpelskich małp, które mogą być liderami lub nie znajdą partnera.  
    
  • Kobiety również mogą docenić stosunkowo proste zainteresowania. Na przykład: zły chłopak i miły facet patrzą na obie piersi kobiety. A pierwsza nie będzie miała znaczenia, jeśli kobieta go złapie. Jest o wiele bardziej atrakcyjne niż oglądanie i bycie złapanym. Zły chłopiec jest uczciwy i wie, czego chce i dlatego nie ma się czego wstydzić.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Bądź niezależny. Nigdy nie potrzebujesz kogoś, kto "nie potrzebuje" - fajnie jest mieć innych ludzi wokół ciebie, ale nie jest to konieczne dla twojego szczęścia. Dowiedz się, jak cieszyć się sobą i jak cieszyć się samym społeczeństwem. Zdajesz sobie sprawę, że im mniej potrzebujesz innych, tym bardziej cię potrzebują. Stwórz własną rozrywkę i doświadczenie. Znajdź silną pasję , a także hobby i zainteresowania, na które chcesz spędzić czas.  
    
  • Nigdy nie buduj relacji w pozycji lub jedynym źródle szczęścia . Zatrzymaj swoje szczęście z innymi, aw szczególności kobietami - nie potrzebujesz ich. Mężczyźni na całym świecie marnują swój czas, próbując znaleźć szczęście we wszystkich możliwych, a nie w sobie. Kiedy jesteś zadowolony z siebie, inni naturalnie chcą być w twoim towarzystwie.
  •  
  • Znajdź swoje hobby - Wszystko, co wypełnia Twój czas i przynosi Ci przyjemność. Jeśli jest to coś, co przenosi Cię w towarzystwo nowych, młodych, seksownych ludzi, tym lepiej! Powinno to być coś, co naprawdę cieszy cię, co masz dość i co cię wzbogaci. Jeśli nie masz hobby lub nie chcesz zostać wolontariuszem. Nie spiesz się, aby uczynić świat lepszym - być złym chłopcem, nie być złym.  
  •  
         
 14.  
 15.             8      Naucz się poznawać swoją nagrodę - kochaj siebie w zrównoważony, zdrowy sposób, pełen szacunku. Zaklęcie złych chłopców polega na tym, że oni wiedzą, że mają dla siebie wyższą cenę niż inni. To zależy od nich. Zły chłopiec zdaje sobie sprawę, że zna siebie lepiej niż ktokolwiek inny, więc jego opinia na jego temat jest ważniejsza niż opinia innych. Oznacza to szacunek dla samego siebie. Musisz się tego nauczyć, zanim będziesz oczekiwał szacunku od innych, zwłaszcza kobiet.  
    
  • Jak uzyskać poczucie własnej wartości? Zrób wykres tego, co nadal tolerujesz od innych, a co nie, i utrzymuj go. Najważniejszą rzeczą w zdobyciu poczucia własnej wartości jest to, że nie jest zredukowane do poziomu tych, którzy nie szanują Ciebie lub Twoich bliskich.  
  •  
  • Problem z godnymi chłopcami polega na tym, że są dobrzy dla wszystkich - nawet dla ludzi, którzy nie są ich godni. Wszyscy jesteśmy wychowani, aby ustawić drugą twarz. Niestety, w niektórych przypadkach zachęca to tylko do bzdur. Nie zmieniaj szorstkości i złego zachowania. Bądź miły dla tych, którzy na to zasługują. Pamiętaj, że jeśli jesteś godny tego, który jest zły dla ciebie, nie będziesz go miał za to. Otocz się dobrymi ludźmi, którym ufasz i szanujesz.
  •  
         
 16.  
 17.             9      Bądź silny fizycznie i umysłowo jeszcze bardziej. Jako człowiek, powinieneś być filarem mocy, na którym może polegać Twoja rodzina, przyjaciele, a zwłaszcza kobiety. Nie zezwalaj na jęk. Pamiętaj, że będziesz głośno narzekać, to nie zmieni twojej sytuacji. Zamiast tego potrząśnij zębami i sobie z tym poradzić. Ludzie, którzy stale składają ofiarę, nie są nawet atrakcyjni i, co ważniejsze, nie są w stanie być sobą.  
    
  • Kiedy coś pójdzie nie tak, po prostu spróbuj jak najlepiej sobie poradzisz. Łatwo odpuścić emocje, gdy dzieje się coś złego. Uwierz, że jesteś człowiekiem, który sam rozwiązuje twoje problemy i że możesz to zrobić.
  •  
  • Szukaj ludzi wokół ciebie. Nie powinieneś być krową mleczną - ty to najważniejsza osoba w twoim życiu, ale ludzie cenią sobie bycie silnym, niezawodnym i zawsze chętnym do pomocy i poszukiwania ciebie.
  •  
  • Ćwicz regularnie lub uprawiaj inną aktywność fizyczną, najlepiej codziennie. Regularne ćwiczenia poprawiają nastrój, zwiększają energię i ogólne korzyści zdrowotne! To ważna część kontroli emocji, ponieważ zmniejsza codzienny poziom stresu. Ćwiczenia poprawią także Twoją pewność siebie i charakter, zwiększając tym samym poczucie własnej wartości. Nie ma powodu, aby nie ćwiczyć!
  •  
                   
 18.  
             

    2      Bądź pewnym siebie złym chłopcem  .

    
   
 1.   1      Musisz znać siebie. Większość opisanych powyżej wskazówek wymaga dużej pewności siebie i pewności siebie. Jeśli nie masz tych podstawowych założeń, trudno jest być prawdziwym złym chłopcem. Zadaj sobie pytanie: "Czy jestem zdenerwowany w danej sytuacji?" i "Czy naprawdę robię, co w mojej mocy, i czy nie mogę być lepszy?" Jeśli nie podoba ci się twoja odpowiedź, wykonaj poniższe czynności, aby zbudować zdrową samoocenę. I zły chłopiec cię nie zobaczy.     
 2.  
 3.   2      Zachowaj dopasowanie. Nie musisz być grzybem, ale musisz być zdrowy. Badania naukowe wykazują, że ćwiczenia mają pozytywny wpływ na pewność siebie i pomagają w leczeniu depresji. Efekt jest natychmiastowy (dzięki uwalnianiu endorfin obniżających poziom hormonów stresu) i długotrwały (większa pewność siebie i lepsza kondycja). Nie odkładaj - zacznij ćwiczyć dzisiaj, a nie jutro.  
    
  • Jedno z badań pokazuje, że umiarkowane ćwiczenia aerobowe (cardio) są najskuteczniejsze dla natychmiastowej poprawy zdrowia psychicznego. Oczywiście każde ćwiczenie, które Ci odpowiada, sprawi, że będziesz bardziej atrakcyjny dla siebie i otoczenia.
  •  
  • Wskazówki dotyczące ćwiczeń można znaleźć w Internecie lub zapytać w lokalnym centrum fitness.
  •  
         
 4.  
 5.   3      Zacznij wygrywać. Pracuj stale nad własnymi celami prywatnymi i zawodowymi. Aby być pewnym siebie, nie musisz być bogaty, ale musisz być z siebie dumny. Skuteczna ciężka praca da poczucie własnej wartości i znaczenia - i to one są podstawą pewności siebie.  
    
  • Każdy (i zły chłopiec) czasami traci stratę. Jeśli doświadczasz trudnego okresu w pracy lub życiu prywatnym, spróbuj spojrzeć na to pozytywnie. Pokonywanie przeszkód buduje silniejszą osobowość. Nigdy się nie poddawaj!
  •  
         
 6.  
 7.   4      Nagradzaj siebie. Pozwól sobie cieszyć się z rzeczy, które kochasz. Nie musisz wydawać zbyt dużo pieniędzy, aby było to ważne - po prostu gotuj swoje ulubione posiłki, zafunduj sobie ulubionego drinka i spędź czas na swoich hobby. Jeśli robisz to, co lubisz, naturalnie będziesz szczęśliwszy, a szczęście przychodzi z pewnością siebie.     
 8.  
 9.   5      Wymień swoje prawdziwe imię i pokonaj możliwe przyczyny psychologiczne. Czasami niska pewność siebie jest zakorzeniona głębiej niż się wydaje. Przemoc wobec dzieci i traumatyczne przeżycia mogą mieć negatywny wpływ na twoją psychikę, która wpływa na twój wizerunek. W takim przypadku spróbuj uzyskać pomoc. Istnieje poradnictwo, grupy terapeutyczne, możesz wypróbować rodzinne konstelacje, hipnozę, a także, co nie mniej ważne, twój lekarz może przepisać leki.  
    
  • Znalezienie pomocy w radzeniu sobie z problemami psychologicznymi jest oznaką siły, a nie słabości. Prawdziwi mężczyźni nie ignorują osobistych problemów, ale starają się je rozwiązać. Czasami trzeba również pomóc komuś na zewnątrz. Nigdy nie dodawaj upokorzenia, gdy szukasz pomocy u psychologa lub osobistego trenera - jedna czwarta dorosłych osób potrzebuje go przynajmniej raz w życiu.  
  •  
         
 10.  
             

    3      Bad Boy and Women  .

    
   
 1.   1      Powinieneś wiedzieć, czego chcesz. Zły chłopiec wie, o co pyta i kłamał (patrz punkt 6 w pierwszej części artykułu). Nie ma nic złego w poszukiwaniu czysto seksualnych związków - jeśli jesteś uczciwy w swoich intencjach. Podobnie, jeśli masz długotrwały związek, nie jesteś mniej cool. Oto kilka wskazówek, jak radzić sobie z kobietami, jak zły.     
 2.  
 3.   2      Zostaw swoją przestrzeń. Relacja nie powinna polegać na poświęcaniu życia partnerowi. Nawet jeśli jesteś w związku małżeńskim, masz własne plany. Znajdź czas dla siebie. Nie bój się spędzać czasu z przyjaciółmi. Jeśli zobaczysz cenny towar, twój partner doceni Twój czas. I odwrotnie, jeśli będziesz zawsze dla niej dostępny, zawsze, gdy będziesz zamknięty, twój czas będzie wart mniej. Zachowaj równowagę - upewnij się, że w każdym związku nie zapomnisz o sobie ze względu na swojego partnera.     
 4.  
 5.   3      Bądź trochę zarozumiały. Posiadanie związku nie oznacza wielbienia partnera. Drażnij ją! Zróżnicowane podejście i opóźnienia utrzymują pasję i napięcie w relacji. To także dobry znak osobowości "alfa" - pokazujesz, że nie boisz się angażować w małą bitwę. Pomyślcie o tym - czy chcielibyście być w związku z kimś, kogo musicie być zawsze kochani >?  
    
  • To nie oznacza okrucieństwa i dokuczania. Unikaj tematów, na które Twój partner jest wrażliwy - takich jak wygląd czy zatrudnienie. Zachowaj lekki, pełen humoru ton.
  •  
  • Przygotuj się na to, żebyś się z nimi nie zgodził - nie odmawiaj drugiej, chyba że zechcesz zaakceptować to samo!
  •  
  • Jeśli przypadkowo dotkniesz uczuć partnera, szczerze przepraszam. Pamiętaj o zasadzie, że zły chłopiec jest uczciwy - jeśli naprawdę żałujesz, przeproś. Nie należy uważać, że zaprzeczanie przeprosinom jest konieczne, aby być złym chłopcem. To nie jest "głupota" - jest po prostu głupia.  
  •  
         
 6.  
 7.   4      Bądź tym, który nosi spodnie. Nie oznacza to, że twój partner policzkuje lub odmawia jej prawa do podejmowania własnych decyzji. Oznacza to, że decydujesz i jesteś aktywny w sytuacjach, które tego wymagają, i że zawsze masz plan tworzenia kopii zapasowych. Na przykład, jeśli planujesz wyjść na kolację, podnieś się i zarezerwuj stolik. Kiedy przechodzisz przez tłum ludzi, zabierz swojego partnera automatycznie ręcznie, zanim o to poprosisz. Ciesz się, kiedy tylko chcesz. Pokaż jej, że jesteś pewna, czego chcesz dla siebie i dla niej.     
 8.  
 9.   5      Niespodzianka. W długotrwałym związku może być trudno nie popaść w rutynę i zwyczaj. Staraj się być spontaniczny. Zaplanuj swoje pobyty weekendowe i wycieczki, w których będziesz miał czas. Zaskocz swojego partnera rano po przebudzeniu na wieczorne bilety na koncert. Przeszkadzanie w codziennej rutynie sprawi, że związek będzie świeży i ekscytujący.  
    
  • Może wydawać się paradoksalne planowanie przyszłych działań "spontanicznych". Ale to bardzo ważne. Nic nie może zatruć wieczoru tak samo, jak wtedy, gdy idziesz na zimowy stadion, by jeździć na łyżwach i kiedy dowiadujesz się, że jest on zamknięty.
  •  
  • Pomyśl o byciu spontanicznym nie oznacza, że ​​dziewczyna może zawierać prezenty. Zachowaj osobistą wartość - jeśli nie myślisz o wspólnych działaniach, po prostu rób to, co lubisz Ciebie. Będziesz zadowolony, a twoja satysfakcja zostanie przekazana twojemu partnerowi.
  •  
         
 10.  
 11.   6      Opuść jej pokój i upewnij się, że daje ci miejsce. Zły chłopiec i jego żona nie są od siebie zależni. Mają własne życie, przyjaciół i hobby. Dzięki temu czas, który spędza razem jest o wiele rzadszy.  
    
  • Znalezienie równowagi między czasem i czasem partnera ze znajomymi może być trudne i jest to bardzo powszechny problem z relacjami. Możesz znaleźć wiele artykułów w Internecie na ten temat lub poprosić o poradę od trenera partnera lub innego eksperta.
  •  
         
 12.  
             

Wskazówki .

    
   
 • Zanim staniesz się złym chłopcem, potrwa to trochę. Krok po kroku, krok po kroku. Każdego dnia wykonuj jedną małą rzecz, inną niż poprzednio, a wkrótce staniesz się mężczyzną, którym chcesz się stać. Nie chodzi o grę, ale o bycie najlepszym z możliwych. Daj sobie wystarczająco dużo czasu, aby naprawdę się rozwinąć.
 •  
 • Trenuj swoją wizualizację. Każdego dnia wyobraź sobie, kim chciałbyś być. Wyobraź sobie siebie, jak chodzisz, mówisz i myślisz. Pomoże Ci szybciej osiągnąć cel.
 •  
 • Bycie złym chłopcem oznacza wierzyć bardziej w siebie i na własny osąd niż w sąd innych ludzi. Aby to zrobić, musisz zdać sobie sprawę ze swoich słabości i wątpliwości oraz pozbyć się ich. Kiedy pozbędziesz się potrzeby innych, by zgodzić się z twoimi działaniami, będziesz prawdziwym złym chłopcem.
 •  
 • Polecane filmy: Fight Club, 300, Last Samurai i Hitch.
 •  
             

Ostrzeżenie .

    
   
 • Bycie złym chłopcem przygotuje cię do starych nawyków, by prosić o pomoc, i dla przyjaciół, którzy nieustannie potrzebują czegoś od ciebie.
 •  
 • Pamiętaj, że bycie złym chłopakiem to nie to samo, co bycie nagim. Zły chłopiec to człowiek pewny siebie, który nie jest arogancki ani okrutny. Zna swoją cenę, ale nigdy nie udaje, że jest lepszy niż w rzeczywistości.
 •  
 • Nie jest łatwo zmienić siebie i prawie niemożliwe jest odejście od wieloletniego stereotypu. Ale zawsze możesz być lepszy. Aby uzyskać najbezpieczniejsze wyniki, nie próbuj zmieniać swojej osobowości - koncentruj się tylko na funkcjach, które chcesz poprawić.
 •  
 • Kobiety czasami próbują sprawdzić, czy jesteś prawdziwy, czy po prostu grasz swoją postawę. Weź ten samouczek i nie udawaj, że jesteś kimś, kim nie jesteś.
 •  
          (6)                     
Młodzież popularny:
Jak zadowolić człowieka.

Dowiedz się, czy masz okres dojrzewania (dla dziewcząt).

Jak poprosić mężczyznę, aby zaprosił cię na randkę.

Jak bezboleśnie stracić dziewictwo.

Dowiedz się, czy osiągnąłeś okres dojrzewania.

Jak symulować chorobę i unikać szkoły.

Jak być bezpiecznym.

Jak prowadzić dziennik.

Jak prezentować w szkole.

Jak upewnić się, że dziewczyna ma obsesję na twoim punkcie.

Jak pisać z facetem, którego lubisz.

Jak zarabiać pieniądze (dla dzieci).

Jak sprawić, by twój przyjaciel zakochał się w tobie.

Jak spojrzeć na poziom (dla nastolatków).

Jak prezentować w szkole.

Jak być tajemniczym.

Jak uchwycić uwagę dziewczyny.

Jak stworzyć prostą fryzurę do szkoły.

Jak zaprosić dziewczynę do uczennicy.

Jak pozbyć się Cystic Acne Fast.

Jak zostać ekstrawertykiem.