Home \ Młodzież
 

Jak upewnić się, że dziewczyna tęskni.

 

Czy znalazłeś dziewczynę swoich marzeń, ale musisz spędzić trochę czasu bez siebie? To naturalne, że obawiasz się, że twoja pasja się skończy, jeśli nie zobaczysz jej codziennie. Nie musisz się martwić - istnieje wiele sposobów, aby upewnić się, że tęsknisz za dziewczyną, gdy jej nie widzisz. Musisz znaleźć równowagę pomiędzy uczuciem miłości i grą niedostępną, aby dziewczyna cię bardziej i bardziej pragnęła. Jeśli chcesz wiedzieć, jak to zrobić, przeczytaj ten artykuł.

              

Procedura .

    

  Część 1      Udawaj, że jesteś niedostępny  .

    
   
 1.            1      Nie dzwoń za często i za długo. Jeśli naprawdę tęsknisz za dziewczyną, nie musisz przez cały czas rozmawiać z nią przez telefon, w przeciwnym razie czuje się, jakbyś była z nią przez cały czas. Jeśli wie, że może z tobą rozmawiać przez cały dzień, zabierze cię to oczywiście i nie przegapisz tego, jakbyś zadzwonił na chwilę tylko raz dziennie lub co kilka dni, ponieważ masz dużo pracy do wykonania. 
    
  • Wyjaśnij, że masz program i nie możesz sobie pozwolić na rozmowę z dziewczyną, kiedy tylko chcesz. Nie przejmuj się zbytnio - czasami długie rozmowy telefoniczne to świetny sposób na wzmocnienie twojego związku.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Poświęć mniej czasu razem. Jeśli chcesz przegapić dziewczynę, nie powinieneś spędzać z nią wolnego czasu. Kiedy nie jesteście razem przez jakiś czas, będziecie się cieszyć więcej. Jeśli będziesz stale razem, nie dasz dziewczynie szansy na cieszenie się lub chęć zobaczenia się z tobą. Nie powinieneś widzieć tak niewiele, że dziewczyna może cię zapomnieć, ale musisz znaleźć równowagę między czasem razem a czasem spędzanym osobno, aby dziewczyna nie czuła, że ​​może cię zobaczyć, kiedy tylko chce. 
    
  • Ma pokazać dziewczynie, że nie zawsze jesteś dostępny. Kiedy spędzasz z nią czas w każdej chwili, będzie wiedziała, że ​​może cię mieć w każdej chwili i przestać mówić.
  •  
  • To oznacza, że ​​nie powinnaś być zawsze dostępna dla niej, kiedy chce cię widzieć. Będziesz musiał negocjować z wyprzedzeniem, ponieważ wciąż masz dużo pracy do zrobienia!
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zachowaj własne życie. Jeśli chcesz tęsknić za dziewczyną, powinna cię szanować. Musi wiedzieć, że masz własne życie, pracę, przyjaciół, hobby, itp. Kiedy dziewczyna myśli, że nic nie robisz, będzie czuła się z tobą spędzać czas, kiedy tylko zechce, ponieważ nie będziesz mieć nic ważniejszego do zrobienia, więc ucieszy cię wiadomość. 
    
  • Gdy jesteś aktywny i nadal masz coś do zrobienia, będziesz bardziej atrakcyjny dla każdej dziewczyny. Nie powinieneś, oczywiście, być tak zajęty, że nie będziesz jej za nią zabiegać - w takim razie byłaby niezadowolona, ​​a związek z tobą nie byłby spełniony. Jeśli to konieczne, przeproś dziewczynę.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Bądź trochę tajemniczy. Nie opowiadaj dziewczynie wszystkiego całkowicie i nie mów jej wszystkiego, co robisz i kogo widzisz, inaczej ona poczuje, że twój związek nie jest już tajemnicą. Nie musisz okłamywać jej lub pozwolić jej wiedzieć, że nie będziesz się jej bać przez kilka dni, ale nie powinieneś od razu jej zdradzać wszystkich swoich planów. Dziewczyna powinna czuć się tak, jakby docierała do ciebie powoli, jakby była na cebuli i później dowie się o tobie więcej. Kiedy jesteś przewidywalny i doskonale czytelny, nie będziesz dla niej wystarczająco sexy. 
    
  • Im więcej czasu spędzasz razem, tym więcej możesz o nim powiedzieć, ale nie spiesz się nigdzie. Kiedy dziewczyna czuje, że wie wszystko o tobie po pierwszej randce, dlaczego ma chcieć iść z tobą na inną randkę?
  •  
         
 8.  
 9.             5      Nie bądź zbyt łatwo dostępny. Pamiętaj, że musisz mieć własne życie. Nie powinieneś mieć dziewczyny, która bierze telefon za każdym razem, gdy do ciebie zadzwoni, i nie powinieneś zapisywać go natychmiast, jeśli nie jest to bardzo ważne. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś udzielać odpowiedzi trochę na czas. Może to oznaczać kilka godzin, pół dnia lub nawet cały dzień, jeśli masz dużo pracy do wykonania. W każdym razie nie ignoruj ​​jej, inaczej będzie na ciebie zła, wkrótce się znudzi i myśli, że ją zdradzasz. 
    
  • Kiedy dziewczyna widzi, jak ją odbierasz za każdym razem, gdy cię wzywa, myśli, że jest owinięta wokół ciebie.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Uważaj na zazdrość u dziewczyny. Możesz czuć, że jeśli znikniesz na kilka dni, będziesz się dobrze bawiła z innymi dziewczynami, lub nie będziesz pokazywać uczniom swoich prawdziwych uczuć, będziesz tęsknił jeszcze bardziej, ponieważ będzie to zazdrość i będziesz myślał, że spędzasz czas z kimś innym. Do pewnego stopnia to prawda - nie powinnaś być nadal dostępna dla dziewczyny, ale nie powinieneś trzymać się z dala od siebie i nie powinieneś widzieć innych dziewczyn tylko po to, aby Twoja dziewczyna zaczęła być zazdrosna i myśleć o tobie więcej. Nie zapłaciłbyś za te plany, a jedyną rzeczą, którą byś osiągnął, to skrzywdzenie dziewczyny, a ona straciłaby zainteresowanie tobą. 
    
  • Kiedy chcesz wywołać zazdrość u dziewczyny, ona wkrótce to zauważy i na pewno Cię nie ominie.
  •  
                   
 12.  
             

  Część 2      Upewnij się, że ona myśli o tobie  .

    
   
 1.             1      Bądź ostatnią dziewczyną, o której pomyśl zanim zasnę. Jeśli chcesz przegapić dziewczynę, powinieneś być ostatnią osobą, o której należy pomyśleć przed pójściem spać. Podświadomie sprawi, że będziesz myślał jeszcze więcej i będziesz tęsknił. Więc napisz do niej przed snem lub zadzwoń do niej wieczorem, kiedy będzie w łóżku. Ale jeśli ci się to nie podoba, nie zmuszaj jej, żeby to robiła, bo inaczej będziesz zdesperowany. Ale jeśli usłyszycie głos ostatniej nocy, będziecie pewni, że będziecie tęsknić.       
 2.  
 3.             2      Nie martw się, czy myślisz o tym. Po fantastycznej randce możesz do niej zadzwonić, ale nie mów tak, jak ci się podoba. Powiedz jej, że ci się podobało i nie zadzwoniłeś do niej innego dnia. Jeśli chodzi o to, co o tym myślisz, będzie o tobie częściej myśleć. Kiedy tak się stanie, będziesz mieć go w dłoni! Gdy przypomni ci się następny dzień, możesz go oczywiście usłyszeć, ale nie powinieneś tego robić zbyt często. 
    
  • Jeśli dziewczyna mówi ci, że myślała o tobie, nie musisz udawać, że nic nie robisz - po prostu powiedz jej, że też o niej myślisz. Nie próbuj mówić zbyt często.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zostaw ją w spokoju. Jeśli chcesz, żeby dziewczyna tęskniła, powinieneś dać jej coś, co jej przypomni. Może to być jakaś urocza wypychaczka, bluza lub zdjęcie w ramce z twoją pierwszą randką. Jeśli ma coś blisko niej, co za każdym razem jej przypomina, na pewno za nią tęsknisz. Daj jej prezent, a będziesz pewna, że ​​cię nie zapomni. 
    
  • Daj jej bransoletkę lub naszyjnik, aby pamiętać cię za każdym razem, gdy bierze ją na siebie.
  •  
  • Daj jej plakat lub zdjęcie, które może umieścić w swoim pokoju, aby trzymać cię w oku.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zaurocz ją, gdy nie jesteście razem. Kiedy rozmawiasz z dziewczyną przez telefon, musisz uważać, aby ją zainteresować i znów Cię zobaczyć. Nawet jeśli rozmawiasz z nią tylko dwadzieścia minut dziennie, będziesz musiał spróbować ją wykorzystać. Śmiej się z niej, opowiedz jej pełne humoru historie, spytaj ją, co zrobiła i co robi, i upewnij się, że czuje, że jest dla ciebie wyjątkowa. Powinna czuć, że warto spędzać z tobą czas, a to, co ją nazwiesz, powinno sprawić, że będzie za tobą tęsknić. 
    
  • Nie wszyscy lubią rozmawiać przez telefon. Jeśli ci się nie podoba, nie musisz codziennie dzwonić. Po prostu staraj się mówić najlepiej jak potrafisz.
  •  
  • Jeśli jesteś zdenerwowany i nie wiesz, co powiedzieć dziewczynie, pomyśl o tym zanim zadzwonisz. Pomyśl o dwóch lub trzech rzeczach, o których możesz mówić, a reszta będzie naturalna.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Napisz jej list. Jeśli chcesz, żeby dziewczyna tęskniła za tobą, bo mieszkasz w innym miejscu, możesz napisać do niej list, który jest uroczy i nieoczekiwany. Nikt już nie pisze listów, a dziewczyna na pewno doceni ten romantyczny gest i będzie szczęśliwa, że ​​będzie miała dla niej czas. List będzie mieć oko na głowę, a będziesz czytać go przez cały czas i często myśli o tobie. Nie musisz pisać nic długo - musisz tylko napisać do dziewczyny, jak się masz i dać jej znać, że o tym myślisz. 
    
  • Nie musisz być Szekspirem, więc możesz napisać list do dziewczyny. Przekonasz się, że docenią twoje wysiłki, a nie umiejętności literackie!
  •  
         
 10.  
 11.             6      Kiedy znów się spotkasz, potraktuj ją jak królową. Kiedy grasz niedostępne, gdy nie jesteście razem, jasne jest, że będziecie tęsknić za dziewczyną. Ale kiedy jesteście razem, powinniście dać jej wszystko. Upewnij się, że czuje się wyjątkowa, powiedz jej, że jest piękna i ciesz się swoimi spotkaniami do momentu, w którym twoja dziewczyna zawsze myśli dobrze, jeśli nie zobaczysz ponownie. Rozmawiaj o tym, co lubi, pochlebiaj jej i słuchaj uważnie wszystkiego, co ci mówi. 
    
  • Nie obawiaj się powiedzieć dziewczynie, że tęskniłeś! To nie jest przejaw słabości, ale przejaw miłości i uczucia!
  •  
         
 12.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

                            
Młodzież popularny:
Jak symulować wymioty.

Jak pisać z facetem, którego lubisz.

Jak upewnić się, że dziewczyna ma obsesję na twoim punkcie.

Jak uchwycić uwagę dziewczyny.

Jak ładnie wyglądać (dla chłopców).

Jak postrzegać siebie obiektywnie.

Jak być damą.

Jak symulować chorobę i unikać szkoły.

Jak sprawić, by chłopak się zakochał (dla dziewczyn 10 12 lat).

Jak zachowywać się jak syrena.

Skąd wiesz, czy lubisz dziewczynę ze szkoły.

Jak upewnić się, że ktoś przestanie cię lubić.

Jak upewnić się, że ludzie cię kochają.

Jak sprzedać stoisko z lemoniadą.

Jak stworzyć prostą fryzurę do szkoły.

Jak się ubrać jako gangster.

Dowiedz się, czy osiągnąłeś okres dojrzewania.

Jak symulować chorobę i unikać szkoły.

Jak schudnąć, gdy jesteś nastolatkiem.

Jak zarabiać pieniądze (dla nastolatków).

Jak być tajemniczym.