Home \ Młodzież
 

Jak iść do szkoły.

 

Niektóre dni są zbyt piękne, aby je zatrzeć w szkole i posłuchać nudnych interpretacji nauczycieli. Nie bój się trochę żyć! Kiedy raz na jakiś czas będzie ci brakowało jednej lub dwóch godzin, nie będziesz musiał się nudzić w szkole. Możesz wpaść w kłopoty, ale kiedy wiesz, jak to zrobić, nikt cię nie złapie i będziesz mógł cieszyć się wolnym czasem. W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić.

              

Procedura .

    

    1      Wyjdź podczas lekcji  .

    
   
 1.            1      Dowiedz się, jak to działa w przypadku frekwencji w szkole. Każda szkoła ma zasady dotyczące absencji. Dowiedz się, ile godzin tracisz i jakie są konsekwencje innych nieodebranych godzin. Nawet jeśli planujesz wyjść ze szkoły bez wymówki, zawsze mogą cię złapać. Dowiedz się, jaka jest najmniejsza, ale najgorsza kara.        
 2.  
 3.             2      Wybierz godzinę, z której chcesz uciec. Wybierz nauczyciela, który nie będzie Cię uczyć przez cały dzień. Zasadniczo twoja nieobecność trafi do nauczyciela, który jest bardziej komfortowy niż ten, z którym tęskniłeś kilka razy.       
 4.  
 5.             3      Przepraszam, kiedy tylko jest to możliwe. Ale to ograniczony zasób. Każdy nauczyciel wierzy tylko w twoją wymówkę raz, najwyżej dwa razy. Ale jeśli tak, masz przepustkę do końca godziny. Oto kilka pomysłów, z których możesz skorzystać: 
    
  • Wstydź się i powiedz, że masz problemy z jelitami.
  •  
  • Jeśli jesteś dziewczyną, przepraszam za poważne krwawienie lub ból brzucha.
  •  
  • Bądź poważny i zapytaj, czy możesz porozmawiać z doradcą.
  •  
  • Zostaw swój plecak lub osobistą przynależność w innej klasie. Powiedzmy, że zapomniałeś o tym w szatni lub zgubiłeś go, twierdząc, że jest to coś ważnego, jak klucz, portfel itp. - nigdy nie zostawiaj tych rzeczy bez opieki.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Staraj się nie wyglądać jak nauczyciel. Zostaw swój plecak w szatni, aby wyglądał jak ktoś, kto idzie do toalety, a nie do kogoś, kto ucieka ze szkoły. 
    
  • Jeśli jesteś wysoki i chodzisz do dużej szkoły, możesz się dobrze ubierać i udawać dorosłego. Może lub nie może przejść przez to.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Sprawdź, gdzie są kamery i pracownicy szkoły. Kiedy jesteś w szkole, sprawdź wszystkie wyjścia ze szkoły i sprawdź, czy możesz zobaczyć kamery lub obserwację albo okna, z których nauczyciele mogli Cię zobaczyć. Niski płot lub boczny wschód znajdują się zwykle w pobliżu szkoły, gdzie nikt cię nie złapie. 
    
  • Jeśli twoja szkoła ma cel lub cel, wygrywasz.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Zostaw poprzednią godzinę kilka minut wcześniej. Powiedz nauczycielowi, że musisz iść do toalety 5 lub 10 minut przed końcem godziny. Nawet jeśli ci nie pozwala, masz powód, by wpaść do drzwi, gdy dzwoni dzwonek. Twoim celem jest ucieczka jak najwięcej podczas przerwy tak długo, jak korytarze są pełne ludzi i zajęta wszędzie.       
 12.  
 13.             7      Napisz przeprosiny (opcjonalnie). Może to spowodować poważne problemy, w zależności od zasad obowiązujących w szkole. Ale może oznaczać próbę.       
 14.  
 15.             8      Znajdź bezpieczną strefę. Jeśli nie możesz kichnąć przez główne wejście, poczekaj gdzieś, gdzie nikt cię nie znajdzie. Jeśli nauczyciele nie pójdą do szatni, zostań tam. Toalety są również idealne. Po prostu ukryj się gdzieś, gdzie nikt cię nie znajdzie. 
    
  • Jeśli twoja szkoła ma bardzo ścisłe zabezpieczenie lub nie ma gdzie się bawić w pobliżu twojej szkoły, możesz spędzić całą klasę na stoisku w łazience. Lepiej mieć najlepszą grę na telefonie, żeby to było tego warte.
  •  
         
 16.  
 17.             9      Unikaj zbyt znaczących miejsc. W niektórych krajach wagarowanie jest przestępstwem. Jeśli cię złapią, spotkasz się z surową karą, więc jeśli chcesz iść z kolegami z college'u, musisz dobrze myśleć. Nie wszyscy powinni pójść na pizzę do restauracji, w której wszyscy uczniowie chodzą po szkole, do domu towarowego lub parku po drugiej stronie ulicy. Idź do centrum miasta lub gdzieś, gdzie nikt cię nie zobaczy. 
    
  • Kiedy ktoś złapie cię w korytarzu w ciągu godziny, powiedz, że idziesz do ambulatorium. Możesz powiedzieć, że nie byłeś w klasie, ponieważ się mylisz i zostałaś w toalecie na przerwę, a teraz idziesz do izby chorych.
  •  
         
 18.  
 19.             10      Przygotuj się na konfrontację z rodzicami. Wiele szkół wzywa rodziców, jeśli muszą dać ci absencję. Od ciebie zależy, czy przyznasz się do kłamstwa. Znasz swoich rodziców, pomyśl więc o tym, co im mówisz. 
    
  • Wykorzystaj znajomość zasad szkolnych na swoją korzyść. Jeśli nauczyciel napisze nauczyciela po pięciu minutach, przepraszam, że zostałeś w toalecie lub przeprowadziłeś się z jednej klasy do drugiej.
  •  
  • Jeśli jeden z rodziców jest mocniejszy, poczekaj, aż będzie w domu i powierz drugiemu rodzicowi.
  •  
                   
 20.  
             

    2      Wymówka  .

    
   
 1.             1      Zadzwoń do szkoły i usprawiedliwij to przez wiele godzin lub cały dzień. Jeśli chcesz opuścić tylko kilka godzin, powiedz, że wybierasz się do lekarza lub dentysty, lub że masz jakieś obowiązki rodzinne. Nie powinieneś udawać, że jesteś ojcem (nauczyciele nie są głupi) - lepiej jest myśleć, że jesteś powołany, na przykład, przez starszego rodzeństwa. 
    
  • W tym przypadku przydadzą się starsze rodzeństwo i kuzyni, ale możesz poprosić dobrego sąsiada lub rodzeństwo jednego z twoich przyjaciół. Poproś tę osobę, aby nie dzwoniła i nie zajmowała się niepotrzebnymi szczegółami.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Dojdź do lekarza lub udawaj. Najlepiej, jeśli naprawdę musisz iść do lekarza. Na przykład możesz powiedzieć rodzicom, że pacjentowi zlecono dentystę, nawet jeśli nie jest to prawdą, lub że masz spotkanie ze swoim trenerem na mecz, w którym zagrasz w weekend. Kiedy jeden z twoich rodziców zostanie wezwany do szkoły, twoje przeprosiny będą bardziej przekonujące.       
 4.  
 5.             3      Mów ogólnie jak to możliwe. Jeśli chcesz usprawiedliwić się ze szkoły do ​​egzaminów, których nie znajdziesz, lepiej nie mówić nic konkretnego. Na przykład, najlepiej poprosić swojego starszego brata, aby zadzwonił do nauczyciela i powiedział: "Brat ma dziś rano kontrolę lekarską i będzie mógł przybyć o jedenastej rano".       
 6.  
             

    3      Przygotuj chorobę  .

    
   
 1.             1      Zagraj w chorobę. Kiedy zachowujesz się normalnie i dobrze się bawisz z kolegami z klasy, i nagle stajesz się nauczycielem, będąc chory i chcąc wrócić do domu, nikt nie będzie ci ufał. Jeśli chcesz udawać, że jesteś chory, musisz to zrobić właściwie: 
    
  • Bądź cicho przez cały dzień i wyglądasz na zmartwionego. Trzymaj głowę w dłoniach i mruż oczy.
  •  
  • Nie spiesz się. Najlepiej będzie, jeśli ktoś zacznie z tobą rozmawiać. Jeśli potrafisz dobrze grać, nauczyciel prawdopodobnie zapyta cię, czy czujesz się dobrze. Na przykład możesz powiedzieć: "Nie wiem, jestem trochę w błędzie, ale wszystko będzie dobrze." Dobrze jest nie być zbyt żarliwym.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Poproś nauczyciela, aby wysłał cię do ambulatorium. Po chwili możesz powiedzieć nauczycielowi, że naprawdę jesteś chory i Twoja głowa cierpi. Poproś go, aby wysłał cię do szkolnego ambulatorium. Jeśli go puścisz, jesteś w połowie wygrany - nie musisz siedzieć w klasie! 
    
  • Inną opcją jest udawanie, że potrzebujesz pilnej toalety. Wydostań się z klasy w pośpiechu i powoli za rogiem i idź do łazienki. Przez chwilę podnieście się, umywajcie ręce i wracajcie do klasy przez długi czas, więc nauczyciel uważa, że ​​zwymiotowałeś. Powiedz mu, że musisz się odwrócić i chcesz iść do ambulatorium.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Opisz swoje objawy w domu opieki. "Masz wiele opcji. Wybierz, czy chcesz odesłać Cię do domu, czy chcesz spędzić resztę dnia szkolnego w ambulatorium lub, jeśli chcesz pominąć jedną lekcję. 
    
  • Jeśli chcesz wysłać cię do domu, najlepiej udawać wymioty. Nikt nie opuszcza chorego dziecka w szkole i grozi mu zarażenie innych. Twoja pielęgniarka zadzwoni do twoich rodziców i poprosi ich, aby cię zabrali lub zawieźli cię do domu.
  •  
  • Jeśli chcesz uniknąć tylko pozostałej części lekcji, powiedz swojej siostrze, że boli Cię głowa. Jeśli nie chcesz siedzieć przez godzinę na lekcjach, możesz poświęcić trochę czasu w ambulatorium. Pod koniec lekcji twoja siostra sprawdza ciebie i możesz powiedzieć jej, że czujesz się lepiej i chcesz wrócić do klasy.
  •  
  • Jeśli chcesz być poza domem przez resztę dnia, ale nie chcesz, aby ktoś zadzwonił do ciebie do domu, po prostu odejdź. Nie idź do ambulatorium i idź tam, gdzie chcesz. Na przykład możesz po prostu chodzić po korytarzach szkoły lub chować się w szatni.
  •  
         
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

      

                       
Młodzież popularny:
Jak symulować wymioty.

Jak się całować.

Jak powstrzymać zastraszanie.

Jak poprosić mężczyznę, aby zaprosił cię na randkę.

Jak upewnić się, że ludzie cię kochają.

Jak uzyskać niezapomniany pierwszy pocałunek.

Jak odpowiedzieć na pytanie Kim jesteś.

Jak zapomnieć o dziewczynie, którą lubisz.

Jak zadowolić człowieka.

Jak uzyskać niezapomniany pierwszy pocałunek.

Jak postrzegać siebie obiektywnie.

Dowiedz się, czy osiągnąłeś okres dojrzewania.

Jak sprawić przyjemność dziewczynie ze szkoły.

Dowiedz się, czy mężczyzna naprawdę cię lubi.

Jak iść do szkoły.

Jak sprawić przyjemność dziewczynie w liceum.

Jak zarabiać pieniądze (dla nastolatków).

Dowiedz się, czy mężczyzna naprawdę cię lubi.

Skąd wiesz, czy lubisz mężczyzn.

Jak zaprosić mężczyzn do tej pory.

Bycie niezależnym.