Home \ Komputery i elektronika
 

Jak usunąć zdjęcia z iPada.

 

Czy masz na iPadzie wiele zdjęć, które zajmują twoje miejsce pracy? Usuwając stare zdjęcia, uzyskasz mnóstwo wolnego miejsca. Ale ten proces może być dla ciebie nieco dezorientujący. Zwłaszcza jeśli te zdjęcia zostały już zsynchronizowane z komputerem. Wykonaj krok 1 poniżej, aby dowiedzieć się, jak usunąć zdjęcia z iPada.

              

Procedura .

    

  Część 1      Aparat lub pobrane zdjęcia  .

    
   
 1.            1      Otwórz aplikację fotograficzną. Na iPadzie są zasadniczo dwa różne typy zdjęć. Te, które dodajesz do iPada, niezależnie od tego, czy pobrałeś je z internetu, czy sfotografowałeś, czy używasz funkcji przechwytywania zrzutów ekranu lub tych, które dodałeś do iPada za pomocą iTunes.        
 2.  
 3.             2      Znajdź zdjęcia, które chcesz usunąć. Po włączeniu aplikacji do zdjęć pojawi się lista wszystkich twoich albumów. Otwórz album zawierający zdjęcia, które chcesz usunąć. Możesz jednak usuwać tylko zdjęcia zapisane w jednym albumie. 
    
  • Można również usuwać zdjęcia z kolaży lub momentów.
  •  
  • Jeśli usuniesz zdjęcia ze Zdjęć udostępnionych, zostaną one usunięte na wszystkich Twoich urządzeniach. Zdjęcia z twojego aparatu zostaną usunięte tylko z jednego z twoich urządzeń.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Usuń jedno zdjęcie. Aby usunąć tylko jedno zdjęcie, otwórz je, a następnie kliknij ikonę kosza na śmieci w prawym dolnym rogu. Wybierz przycisk Usuń zdjęcie, aby wyświetlić, aby potwierdzić, czy chcesz usunąć zdjęcie. 
    
  • Usunięcie zdjęcia jest nieodwracalne i przywrócenie wcześniej usuniętego zdjęcia nie jest łatwe. W tej instrukcji znajdziesz szczegółowe informacje na temat przywracania przypadkowo skasowanych zdjęć.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Usuń więcej zdjęć. Można usunąć wiele obrazów naraz z jednego albumu, wybierając wszystkie zdjęcia przed ich usunięciem. Aby wybrać wiele obrazów, otwórz żądany album i kliknij przycisk wyboru w prawym górnym rogu. Następnie możesz wybrać dowolny obraz do usunięcia i dodać go do zaznaczenia. 
    
  • Po wybraniu wszystkich zdjęć, które chcesz usunąć, kliknij ikonę Kosza w lewym górnym rogu, a następnie wybierz przycisk Usuń zdjęcia, aby potwierdzić.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Aby usunąć album. Możesz usunąć album utworzony na iPadzie. Usuwając album, nie usuniesz wszystkich zdjęć z albumu. Nie można również usuwać albumów zsynchronizowanych z komputerem (patrz następny rozdział). 
    
  • Aby usunąć album, otwórz go w Zdjęciach. Wybierz Edytuj w prawym górnym rogu, a następnie kliknij przycisk X w rogu albumu, który chcesz usunąć. Zdjęcie powróci do pierwotnej lokalizacji (Aparat, Mój strumień zdjęć itp.).
  •  
                   
 10.  
             

  Część 2      Zdjęcia z iTunes  .

    
   
 1.             1      Podłącz iPada do komputera. Zdjęcia zsynchronizowane z komputerem muszą zostać zesynchronizowane, jeśli chcesz je usunąć. Jeśli próbujesz usunąć zdjęcia bezpośrednio z iPada, menu usuwania nie będzie dostępne.       
 2.  
 3.             2      Otwórz iTunes. Jeśli chcesz usunąć swoje zdjęcia z iPada, musisz je uporządkować. W menu urządzenia wybierz iPada.       
 4.  
 5.             3      Kliknij folder zdjęć. Zobaczysz listę albumów, które zostały zsynchronizowane z iPadem. Możesz jednak synchronizować lub desynchronizować tylko wszystkie albumy.       
 6.  
 7.             4      Odznaczaj albumy, których już nie chcesz. Sprawdź albumy i wybierz te, których nie chcesz już pokazywać na iPadzie. 
    
  • Jeśli chcesz usunąć pojedyncze zdjęcia z albumów, musisz je usunąć bezpośrednio z albumów na komputerze.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Synchronizuj iPada. Po wprowadzeniu zmian w wybranych zdjęciach kliknij przycisk Synchronizuj. iTunes ponownie zsynchronizuje twoje albumy i usunie te, które wybrałeś w swoim menu na iPada.        
 10.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://gadgetwise.blogs.nytimes.com/2013/02/18/qa-deleting-photos-from-the-ipad/  
 2.  
                         
Komputery i elektronika popularny:
Jak wykonać kopię zapasową iPada.

Jak chronić foldery hasłem.

Jak pokonać poziom 79 w Candy Crush Saga.

Jak ustawić podpis w programie Microsoft Outlook.

Jak zainstalować Windows 7 (dla początkujących).

Jak połączyć się z Internetem za darmo.

Jak poprawić swoją osobowość.

Jak poprawić sygnał Wi Fi.

Jak znaleźć zarchiwizowaną pocztę w Gmailu.

Jak odfiltrować urządzenia przenośne na komputerze.

Jak zmniejszyć rozmiar pliku PDF.

Jak ponownie uruchomić iPada.

Jak zrobić panoramiczne zdjęcie iPhone'a.

Jak przełączać się między kartami w przeglądarce Google Chrome.

Jak znaleźć zapomniane hasło WiFi.

Jak ustawić Facetime.

Jak wyszukiwać w Google.

Jak usunąć z Internetu.

Jak ponownie uruchomić iPada.

Jak ustawić kamerę internetową.

Jak pobrać WhatsApp.