Home \ Komputery i elektronika
 

Jak usunąć historię przeglądania Google.

 

Szukasz oznak ciąży, ale nie chcesz przestraszyć przyjaciela? Czy patrzyłeś na swojego byłego na Facebooku i chcesz uniknąć zazdrosnej sceny swojej żony? Masz szczęście! WikiHow pokaże Ci, jak pozbyć się tego niewygodnego wyszukiwania Google. W tym artykule dowiesz się, jak wyczyścić całą historię przeglądania i sekcje. Przejdź do kroku 1, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

                 

Procedura .

    
   
 1.            1      Otwórz przeglądarkę, z którą pracujesz.        
 2.  
 3.             2      Przejdź do menu "Wyczyść historię". Ta opcja wygląda inaczej w każdej przeglądarce i często ma inną nazwę, ale substancja pozostaje. 
    
  • Chrome - kliknij przycisk, który wygląda jak 3 linie i zaznacz menu edycji i ustawień (obok paska adresu) i wybierz Ustawienia Historia wyświetlanie .
  •  
  • Najnowsza wersja Firefoksa - Kliknij przycisk, który wygląda jak 3 przecinki i zaznacz menu edycji i konfiguracji (znajdujące się obok paska adresu) i kliknij Historia Wyczyść ostatnią historię .
  •  
  • Internet Explorer - kliknij Ustawienia Opcje internetowe . Poniżej Ogólne znajdziesz sekcję Historia wyszukiwania . W tej sekcji znajdziesz przycisk Usuń .
  •  
         
 4.  
 5.             3      Wyczyść historię wyszukiwania przeglądarki. Przeglądaj menu, aby usunąć historię wyszukiwania, dane formularzy, pliki cookie i pamięć podręczną. Te opcje są zwykle niezaznaczone, ale upewnij się, że "Historia wyszukiwania" pozostaje zaznaczona. W przypadku różnych przeglądarek możesz osiągnąć ten sam cel za pomocą tych instrukcji.       
 6.  
 7.             4      Zaloguj się, aby przejść do Google. Teraz przejdź do historii wyszukiwania Google powiązanej z Twoim kontem. Zaczniemy od zalogowania się w Twoim profilu.       
 8.  
 9.             5      Przejdź do strony Historia. Dostęp do Historii można uzyskać za pomocą tego linku.       
 10.  
 11.             6      Wyczyść historię wyszukiwania. Możesz usunąć pojedyncze pozycje z listy lub całkowicie w całej historii. Aby wyczyścić całą historię, kliknij tarczę ustawień i wybierz Ustawienia . Przeglądaj stronę i znajdź niebieski tekst z napisem "wyczyść wszystko", a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami.       
 12.  
 13.             7      Personalizacja dla użytkowników mobilnych. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chcesz usunąć całą historię przeglądania, musisz użyć wspomnianej wyżej strony Historii. Jeśli jednak chcesz usunąć pojedyncze lub ostatnie elementy, możesz użyć paska wyszukiwania. Dotknij paska wyszukiwania i przytrzymaj lub przeciągnij, aby wybrać elementy, które chcesz usunąć (w zależności od typu urządzenia).                 
 14.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

                           
Komputery i elektronika popularny:
Jak ponownie odtwarzać filmy z YouTube.

Jak śledzić swój telefon komórkowy za pomocą GPS.

Jak aktywować system Windows 7.

Jak zablokować swój adres IP.

Jak ominąć zabezpieczenia OpenDNS.

Jak napisać e mail do profesora.

Jak zainstalować Javę.

Jak ukryć aplikacje na Androidzie.

Jak ustawić Facetime.

Jak pobrać film lub program na iPada.

Jak nakładać obrazy.

Jak odzyskać wyłączone konto Facebook.

Jak usunąć alerty systemu Windows.

Jak uczyć się języka programowania.

Jak odfiltrować urządzenia przenośne na komputerze.

Jak zmienić język klawiatury na komputerze Mac.

Jak usuwać wiadomości na Skype.

Jak zadzwonić anonimowo.

Jak zablokować nieznanych rozmówców.

Jak utworzyć zrzut ekranu w Galaxy Note 2.

Jak sprawdzić wykorzystanie danych w telefonie iPhone.