Home \ Komputery i elektronika
 

Jak otworzyć wiadomość e-mail.

 

E-mail to najprostszy sposób na przekazanie informacji o współczesnej erze cyfrowej. Oferuje wygodną korespondencję między ludźmi, zarówno osobistymi, jak i zawodowymi. Jednak aby przeczytać wiadomość e-mail, musisz ją najpierw otworzyć. I bez względu na to, co używasz klienta poczty e-mail.

 

Ważne jest, aby mieć konto obsługiwane przez dostawcę usług poczty e-mail. Jeśli nie masz jeszcze konta e-mail, możesz przeczytać, jak go stworzyłeś.

             

Procedura .

    

    1      Jak otworzyć wiadomość e-mail na komputerze  .

    
   
 1.            1      Przejdź do strony logowania e-mail.        
 2.  
 3.             2      Zaloguj się na swoje konto.        
 4.  
 5.             3      Kliknij link "Skrzynka odbiorcza". Wyświetlana jest lista odebranych wiadomości e-mail. Zazwyczaj wyświetlany jest nadawca i temat wiadomości e-mail, dzięki czemu wiesz, kto wysłał Ci e-maila i na czym polega.       
 6.  
 7.             4      Kliknij wiadomość e-mail. Email otwiera się albo na części strony, albo na pełnym ekranie, i będziesz mógł go przeczytać. Jeśli e-mail otworzy się na pełnym ekranie, będziesz miał przycisk "Wstecz" w lewym górnym rogu lub strzałkę po lewej stronie, po czym zostaniesz przeniesiony na poprzedni ekran. Spowoduje to powrót do podglądu wiadomości e-mail w skrzynce odbiorczej, gdzie możesz otworzyć kolejną wiadomość e-mail. 
    
  • Inne foldery znajdują się zwykle pod "Skrzynką odbiorczą". Możesz więc kliknąć folder "Elementy wysłane", aby znaleźć e-maile wysłane do innych osób. W folderze "Wersje robocze" są wyświetlane wiadomości e-mail z podziałem, ale nie zostały jeszcze wysłane. W zależności od dostawcy usług poczty e-mail możesz także mieć dostępne inne przyciski i foldery.
  •  
                   
 8.  
            

    2      Otwórz e-mail w iOS  .

    
   
 1.             1      Otwórz "Ustawienia" i kliknij "Poczta, kontakty, kalendarze." "       
 2.  
 3.             2      Stuknij w "Dodaj konto", aby znaleźć opcje ustawień poczty e-mail w "iCloud", "Exchange", "Google", "Yahoo", "AOL" lub "Outlook". "Jeśli masz wiadomość e-mail w jednej z tych usług, kliknij odpowiednią opcję. Jeśli korzystasz z innej usługi poczty e-mail, kliknij "Inne", a następnie "Dodaj konto".       
 4.  
 5.             3      Wpisz swoje imię. Twoje imię i nazwisko będzie widniało przy każdym wysyłanym e-mailu, więc jeśli używasz e-maila do celów służbowych, to pole powinno zostać wypełnione przez twoje standardowe imię, tak jak wszyscy cię znają.       
 6.  
 7.             4      Wprowadź adres e-mail. Powinien to być adres e-mail, z którego chcesz czytać wiadomości w telefonie komórkowym.       
 8.  
 9.             5      Wprowadź hasło. To jest hasło dostępu do właśnie wpisanego adresu e-mail.       
 10.  
 11.             6      Wprowadź opis. Ten opis pozwala ci dowiedzieć się, z której skrzynki e-mail korzystasz. Na przykład, możesz wpisać "praca" lub "Gmail" w swoim opisie, to zależy od tego, które konto e-mail zostało skonfigurowane.       
 12.  
 13.             7      Kliknij "Dalej" w prawym górnym rogu urządzenia iOS. Następnie przeprowadzana jest weryfikacja konta.       
 14.  
 15.             8      Aby powrócić do strony głównej, naciśnij przycisk "Strona główna". Kliknij opcję Poczta. Zobaczysz nowo ustawione konto e-mail z opisem. Kliknij nazwę.       
 16.  
 17.             9      Na liście wiadomości e-mail stuknij dowolny konkretny adres e-mail. Właśnie otworzyłeś e-mail. Aby powrócić do listy e-mail, kliknij "& lt; Skrzynka odbiorcza "w lewym górnym rogu ekranu. Po kliknięciu nowego nadawcy e-mail zostanie otwarty.       
 18.  
             

    3      Otwórz e-mail na Androida (usługa inna niż Gmail)  .

    
   
 1.             1      Uruchom aplikację Email (lub Mail) i wybierz "Skonfiguruj nowe konto".        
 2.  
 3.             2      Wprowadź adres e-mail, do którego chcesz uzyskać dostęp i hasło dostępu. Kliknij "Dalej". Twój telefon spróbuje zweryfikować ustawienia poczty e-mail. Jeśli korzystasz z poczty e-mail z popularnych usług, takich jak Yahoo lub Hotmail, weryfikacja powinna odbyć się stosunkowo szybko. 
    
  • Jeśli twój telefon nie może się uwierzytelnić, będziesz musiał użyć zaawansowanych opcji. Najpierw musisz wybrać typ konta: IMAP, POP3 lub Exchange. Exchange jest zwykle wykorzystywany w celach biznesowych do celów biznesowych, a IMAP i POP3 są używane do kont osobistych. Dostawcy usług poczty e-mail zazwyczaj polecają IMAP. Jednak zawsze skonsultuj się z dostawcą w celu uzyskania szczegółowych specyfikacji.
  •  
  • Po wybraniu typu konta e-mail przejdź do Ustawienia serwera wiadomości przychodzących i wychodzących. Określona specyfikacja ustawień serwera jest ponownie rozważana u dostawcy.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Wybierz opcje konta. To ty decydujesz, które opcje aktywować. Jeśli masz zaznaczone i zaznaczone opcje, kliknij "Dalej". 
    
  • Zaznacz "Domyślnie, aby wysyłać wiadomości e-mail z tego konta", otrzymasz konto jako domyślny adres e-mail do wysyłania wiadomości e-mail. Wszelkie e-maile, które napiszesz, zostaną wysłane z tego adresu e-mail.
  •  
  • Aby włączyć powiadamianie o przychodzących wiadomościach e-mail, zaznacz opcję "Wysyłaj powiadomienia o nadchodzących wiadomościach e-mail". Należy jednak pamiętać, że jeśli telefon będzie stale sprawdzał, czy posiadasz jakąkolwiek wiadomość e-mail, wpłynie to na żywotność baterii i zużycie danych taryfy. Możesz dostosować częstotliwość skanowania poczty przychodzącej w dowolnym momencie, klikając na górnym pasku.
  •  
  • Aby automatycznie zsynchronizować się z kontem e-mail, zaznacz opcję "Synchronizuj z tym kontem e-mail". W zasadzie tworzy kopię zapasową danych.
  •  
  • Jeśli chcesz automatycznie pobierać załącznik po otwarciu wiadomości e-mail, zaznacz opcję "Automatycznie pobieraj załączniki, jeśli masz połączenie przez Wi-Fi". Możesz go używać bardzo często, jeśli nie korzystasz z bardzo powolnej sieci Wi-Fi lub nie przesyłasz poufnego dokumentu przez publiczną sieć Wi-Fi.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Wprowadź nazwę konta. Może to być jak "Email Yahoo". Jest to szczególnie przydatne w przypadku korzystania z wielu kont e-mail.       
 8.  
 9.             5      Wpisz swoje imię. Pojawi się we wszystkich wiadomościach e-mail, więc jeśli używasz e-maila do celów zawodowych, wypełnij to pole swoim osobistym nazwiskiem. Kliknij "Dalej", a nowe konto e-mail zostanie dodane do twojego telefonu.       
 10.  
 11.             6      Kliknij E-mail (lub Mail) na nowym koncie. Następnie kliknij e-mail, który chcesz przeczytać. Aby powrócić do listy wiadomości e-mail, kliknij strzałkę w lewo u dołu ekranu.       
 12.  
             

    4      Otwórz wiadomość e-mail na Androidzie (konto Gmail)  .

    
   
 1.             1      Otwórz "Ustawienia" i poszukaj "Konta". Kliknij "Dodaj konto". 
    
  • Ponieważ Android to produkt Google, używa Gmaila do poczty e-mail.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Kliknij "Google". Następnie do "Istniejącego rachunku".       
 4.  
 5.             3      Wprowadź swój adres Gmail i hasło. Kliknij "OK", aby zaakceptować Warunki korzystania z usługi i Politykę prywatności. Logowanie do konta zostanie zarejestrowane. 
    
  • Możesz również zostać poproszony o zalogowanie się w Google+ lub Google Play. Tutaj po prostu sprawdź usługi, które chcesz zalogować.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Dotknij e-maila, aby go otworzyć, abyś mógł go przeczytać. Aby powrócić do listy otrzymanych wiadomości e-mail, kliknij strzałkę po lewej stronie na dolnym pasku.       
 8.  
                      
Komputery i elektronika popularny:
Jak utworzyć konto Minecraft.

Jak zainstalować nowy system operacyjny na komputerze.

Jak zapisać baterię iPhone'a.

Jak zainstalować lub usunąć pakiet RPM.

Jak trwale usuwać wiadomości z Facebooka.

Jak konwertować z binarnego na dziesiętny.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś Cię zablokował w WhatsApp.

Jak usunąć obserwujących na Twitterze.

Jak zablokować zaproszenia do gier na Facebooku.

Jak zablokować numer telefonu w systemie Android.

Jak usunąć konto Google.

Jak usunąć z Internetu.

Jak znaleźć skradziony telefon.

Jak wyłączyć Windows 8.

Jak pokonać poziom 79 w Candy Crush Saga.

Jak korzystać z Google.

Jak wyczyścić pamięć podręczną Chrome.

Jak wyłączyć program Norton Antivirus.

Jak połączyć się z VPN.

Jak wyszukiwać Google za pomocą obrazów.

Jak się wylogować z Windows 8.