Home \ Jedzenie
 

Jak zrobić bitą śmietanę.

 

Wyobraź sobie, że możesz mieć domowej roboty, świeżą bitą śmietanę w swoich ciastach i deserach. To łatwiejsze niż mogłoby się wydawać! Tutaj znajdziesz doskonałe przepisy na gęsty, słodki krem, który nie zawiera żadnych konserwantów. Od jednej szklanki śmietanki po trzepaczkę uformuj dwie filiżanki bitej śmietany.

                   

Składniki .

    

     Klasyczna bitej śmietany  .

   

     Bita śmietana o smaku  .

   

     Ser śmietankowy z kremowym serem  .

           

Procedura .

    

    1      Klasyczna bitej śmietany  .

    
   
 1.            1      Użyj schłodzonej śmietany. Im zimniejszy będzie krem, tym łatwiej będzie. Powinieneś zacząć go chłostać, kiedy wyciągniesz go z lodówki - nigdy nie pozwól mu stanąć na linii. Powinieneś również ochłodzić miskę, w której szepczesz.       
 2.  
 3.                          2      Dodaj sól i cukier. Osłodzić śmietankę cukrem. Dodaj szczyptę soli, która poprawi smak kremu i poprawi smak cukru. Rozłóż mieszaninę łyżką lub trzepaczką.        
 4.  
 5.                          3      Posmaruj krem. Rozpocznij od dużego rozpryski z wirującymi ruchami kremu. Pokonaj tak szybko, jak to tylko możliwe, aby dostać się do śmietany, a konsystencja zaczyna zmieniać się z ciężkiego płynu na lekką, puszystą pianę.  
    
  • To wymaga trochę praktyki, za pierwszym razem nie otrzymasz idealnego kremu własnymi rękami. Musisz pracować wystarczająco szybko, aby zachować bita śmietana. Kiedy jedna ręka będzie bardzo bolała, spróbuj z drugą ręką.
  •  
  • Można również użyć trzepaczki elektrycznej. Włóż wiskę do miski i poczekaj, aż bito śmietankę. Możesz również użyć ręcznie ubitej śmietany i powoli przesuwać ją w misce podczas ubijania.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Poczekaj, aż zaczną się tworzyć miarki. Pierwszą zmianą, którą zauważysz, jest to, że w śmietanie zaczynają tworzyć się zmarszczki i stają się bardziej jędrne. Kontynuuj podskakując, aż miarki lub wiskery unoszą się z miski w śmietanie.  
    
  • Niektórzy ludzie wolą bardziej delikatną bitą śmietanę, która płynie gładko jak ciasto lub jako dodatek do ciast. Inni lubią twardszą bitą śmietanę, która zachowuje swój kształt. Pokonaj, aż będziesz zadowolony z konsystencji bitej śmietany.
  •  
  • Nie należy ubić, dopóki nie dostanie się masła z bitej śmietany. Jeśli pokonasz bicz (co zdarza się łatwo z elektryczną trzepaczką), z kremu utworzy się masło. Kiedy to się stanie, trzymaj masło na słodkiej kanapce i zacznij od nowa z nowym kremowym tyglem.
  •  
                   
 8.  
             

    2      Bita śmietana o smaku  .

    
   
 1.             1      Zdecyduj, co chcesz posmakować bitą śmietaną. Ostatnio coraz popularniejsza staje się produkcja bitej śmietany. Możesz zrobić kakao, likier lub, na przykład, z kory niektórych owoców. Wybierz smak, który pasuje do Twojego deseru. Oto kilka wskazówek: 
    
  • Zrób czekoladową bitą śmietanę - dodaj łyżeczkę kakao. Taka bita śmietana jest świetna na przykład na ciasto czekoladowe.
  •  
  • Ułóż bitą śmietanę o smaku waniliowego burberry, który pasuje do ciasta pecan. Dodaj łyżkę wanilii i łyżkę burberry do bitej śmietany.
  •  
  • Przygotuj odświeżoną bitą śmietanę. Dodaj łyżeczkę skórki z cytryny i użyj go do polewania na ciasto truskawkowe.
  •  
  • Ekstrakt z migdałów lub anyżu nadaje głębokiemu smakowi ubitą śmietanę. Będzie wtedy świetny do opiekania ciast.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Upiecz śmietankę przed ubiciem. Gdy chcesz ubić bitą śmietanę, wyjąć schłodzoną śmietankę z lodówki i wlać ją do miski. Dodaj cukier i szczyptę soli, a następnie dodaj do niego wybrany smak. Wszystko dokładnie wymieszaj.        
 4.  
 5.                          3      Pokonaj bitą śmietanę. Zastosuj tę samą procedurę co ubijanie klasycznej bitej śmietany. Pokonaj, aż krem ​​uzyska pożądaną konsystencję.        
 6.  
             

    3      Ser śmietankowy z kremowym serem  .

    
   
 1.                          1      Ser żuć. Włożyć do schłodzonej miski i ubić, aż będzie miękka i puszysta.        
 2.  
 3.                          2      Osładzaj swój ser. W drugiej misce wymieszaj śmietankę z wanilią, cukrem i solą. Dokładnie wymieszaj mieszankę.        
 4.  
 5.                          3      Ubij swoją bitą śmietanę. Umieść krem ​​w pożądanej konsystencji za pomocą miksera elektrycznego lub trzepaczki.        
 6.  
 7.                          4      Zmieszaj bitą śmietanę z bitą śmietaną. Dodaj ser do miski z bitą śmietaną i bitą śmietaną lub mikserem jeszcze raz dokładnie, aby uzyskać pożądaną konsystencję bitej śmietany.        
 8.  
 9.                          5      Użyj kremu do ubijania jako posypki lub pasty. Ta bitej śmietany jest nieco twardsza i grubsza niż zwykła bitej śmietany, więc można go używać jako lukier lub do smarowania. Idealnie pasuje do szarlotki lub chleba z cukinii.        
 10.  
 11.             6      Gotowe!        
 12.  
             

Wskazówki .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.realsimple.com/food-recipes/cooking-tips-techniques/baking/whip-cream-00000000002253/index.html  
 2.  
 3. http://www.realsimple.com/food-recipes/cooking-tips-techniques/baking/whip-cream-00000000002253/index.html  
 4.  
 5. http://www.thekitchn.com/tip-whipped-cre-18573  
 6.  
                         
Jedzenie popularny:
Jak zbić Mungo Fasolki.

Jak dojrzeć zielone pomidory.

Jak gotować sos cytrynowy.

Jak gotować i obierać buraki.

Jak gotować herbatę.

Jak odgrzać kurczaka.

Jak przygotować sałatkę ziemniaczaną.

Jak pić tequilę.

Jak wysuszyć zioła.

Jak korzystać z szybkowaru.

Jak zrobić czekoladę.

Jak przygotować ah tuńczyka.

Jak sprawdzić, czy ananas jest dojrzały.

Jak zrobić wódkę Skittles.

Jak zrobić białka.

Jak gotować karczochy w parze.

Jak przygotować stek z polędwicy.

Jak zachować bazylię.

Jak zrobić kiwi dojrzewają.

Jak przygotować kotlety bez kości.

Jak zrobić krówkę z ptasie mleczko.