Home \ Jedzenie
 

Jak zrobić bitą śmietanę.

 

Wyobraź sobie, że możesz mieć domowej roboty, świeżą bitą śmietanę w swoich ciastach i deserach. To łatwiejsze niż mogłoby się wydawać! Tutaj znajdziesz doskonałe przepisy na gęsty, słodki krem, który nie zawiera żadnych konserwantów. Od jednej szklanki śmietanki po trzepaczkę uformuj dwie filiżanki bitej śmietany.

                   

Składniki .

    

     Klasyczna bitej śmietany  .

   

     Bita śmietana o smaku  .

   

     Ser śmietankowy z kremowym serem  .

           

Procedura .

    

    1      Klasyczna bitej śmietany  .

    
   
 1.            1      Użyj schłodzonej śmietany. Im zimniejszy będzie krem, tym łatwiej będzie. Powinieneś zacząć go chłostać, kiedy wyciągniesz go z lodówki - nigdy nie pozwól mu stanąć na linii. Powinieneś również ochłodzić miskę, w której szepczesz.       
 2.  
 3.                          2      Dodaj sól i cukier. Osłodzić śmietankę cukrem. Dodaj szczyptę soli, która poprawi smak kremu i poprawi smak cukru. Rozłóż mieszaninę łyżką lub trzepaczką.        
 4.  
 5.                          3      Posmaruj krem. Rozpocznij od dużego rozpryski z wirującymi ruchami kremu. Pokonaj tak szybko, jak to tylko możliwe, aby dostać się do śmietany, a konsystencja zaczyna zmieniać się z ciężkiego płynu na lekką, puszystą pianę.  
    
  • To wymaga trochę praktyki, za pierwszym razem nie otrzymasz idealnego kremu własnymi rękami. Musisz pracować wystarczająco szybko, aby zachować bita śmietana. Kiedy jedna ręka będzie bardzo bolała, spróbuj z drugą ręką.
  •  
  • Można również użyć trzepaczki elektrycznej. Włóż wiskę do miski i poczekaj, aż bito śmietankę. Możesz również użyć ręcznie ubitej śmietany i powoli przesuwać ją w misce podczas ubijania.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Poczekaj, aż zaczną się tworzyć miarki. Pierwszą zmianą, którą zauważysz, jest to, że w śmietanie zaczynają tworzyć się zmarszczki i stają się bardziej jędrne. Kontynuuj podskakując, aż miarki lub wiskery unoszą się z miski w śmietanie.  
    
  • Niektórzy ludzie wolą bardziej delikatną bitą śmietanę, która płynie gładko jak ciasto lub jako dodatek do ciast. Inni lubią twardszą bitą śmietanę, która zachowuje swój kształt. Pokonaj, aż będziesz zadowolony z konsystencji bitej śmietany.
  •  
  • Nie należy ubić, dopóki nie dostanie się masła z bitej śmietany. Jeśli pokonasz bicz (co zdarza się łatwo z elektryczną trzepaczką), z kremu utworzy się masło. Kiedy to się stanie, trzymaj masło na słodkiej kanapce i zacznij od nowa z nowym kremowym tyglem.
  •  
                   
 8.  
             

    2      Bita śmietana o smaku  .

    
   
 1.             1      Zdecyduj, co chcesz posmakować bitą śmietaną. Ostatnio coraz popularniejsza staje się produkcja bitej śmietany. Możesz zrobić kakao, likier lub, na przykład, z kory niektórych owoców. Wybierz smak, który pasuje do Twojego deseru. Oto kilka wskazówek: 
    
  • Zrób czekoladową bitą śmietanę - dodaj łyżeczkę kakao. Taka bita śmietana jest świetna na przykład na ciasto czekoladowe.
  •  
  • Ułóż bitą śmietanę o smaku waniliowego burberry, który pasuje do ciasta pecan. Dodaj łyżkę wanilii i łyżkę burberry do bitej śmietany.
  •  
  • Przygotuj odświeżoną bitą śmietanę. Dodaj łyżeczkę skórki z cytryny i użyj go do polewania na ciasto truskawkowe.
  •  
  • Ekstrakt z migdałów lub anyżu nadaje głębokiemu smakowi ubitą śmietanę. Będzie wtedy świetny do opiekania ciast.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Upiecz śmietankę przed ubiciem. Gdy chcesz ubić bitą śmietanę, wyjąć schłodzoną śmietankę z lodówki i wlać ją do miski. Dodaj cukier i szczyptę soli, a następnie dodaj do niego wybrany smak. Wszystko dokładnie wymieszaj.        
 4.  
 5.                          3      Pokonaj bitą śmietanę. Zastosuj tę samą procedurę co ubijanie klasycznej bitej śmietany. Pokonaj, aż krem ​​uzyska pożądaną konsystencję.        
 6.  
             

    3      Ser śmietankowy z kremowym serem  .

    
   
 1.                          1      Ser żuć. Włożyć do schłodzonej miski i ubić, aż będzie miękka i puszysta.        
 2.  
 3.                          2      Osładzaj swój ser. W drugiej misce wymieszaj śmietankę z wanilią, cukrem i solą. Dokładnie wymieszaj mieszankę.        
 4.  
 5.                          3      Ubij swoją bitą śmietanę. Umieść krem ​​w pożądanej konsystencji za pomocą miksera elektrycznego lub trzepaczki.        
 6.  
 7.                          4      Zmieszaj bitą śmietanę z bitą śmietaną. Dodaj ser do miski z bitą śmietaną i bitą śmietaną lub mikserem jeszcze raz dokładnie, aby uzyskać pożądaną konsystencję bitej śmietany.        
 8.  
 9.                          5      Użyj kremu do ubijania jako posypki lub pasty. Ta bitej śmietany jest nieco twardsza i grubsza niż zwykła bitej śmietany, więc można go używać jako lukier lub do smarowania. Idealnie pasuje do szarlotki lub chleba z cukinii.        
 10.  
 11.             6      Gotowe!        
 12.  
             

Wskazówki .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.realsimple.com/food-recipes/cooking-tips-techniques/baking/whip-cream-00000000002253/index.html  
 2.  
 3. http://www.realsimple.com/food-recipes/cooking-tips-techniques/baking/whip-cream-00000000002253/index.html  
 4.  
 5. http://www.thekitchn.com/tip-whipped-cre-18573  
 6.  
                         
Jedzenie popularny:
Jak przygotować wodę z ogórka.

Jak gotować puto (ryż gotowany w parze).

Jak smakować stek.

Jak czyścić żeliwną patelnię.

Jak zachować dietę Atkinsa jako wegańską lub wegetariańską.

Jak zostać barmanem.

Jak przygotować i gotować łososia.

Jak dojrzeć mango.

Jak utrzymać płynną dietę.

Jak używać korkociągu.

Jak zrobić wódkę.

Jak przygotować wypchane torby curry.

Jak gotować pomidory.

Jak rozpuścić czekoladę.

Jak rumienić szparagi.

Jak gotować patision.

Jak żuć ser.

Jak przygotować pozbawioną kości nogę kurczaka bez skóry.

Jak smażyć w chińskim stylu.

Jak wymieszać koktajl z rumem.