Home \ Hobby i rękodzieło
 

Jak zrobić różę ze wstążki.

 

Satynowe wstążki mogą upiększać Twoje ubrania, dekorować przedmioty dekoracyjne i służyć w różnych kreatywnych projektach. W tym samouczku nauczysz się jak wykonać jedwabną, satynową lub inną wstążkę (w rzeczywistości - ta sama procedura działa z każdym długim paskiem tkaniny, nawet sznurowadłami do butów). Kiedy zdobędziesz odpowiednią grif, możesz zrobić różę w 30 sekund!

                 

Procedura .

    
   
 1.                                   1      Wybierz materiał i kolor. Tradycyjne kolory są czerwone i różowe, ale nie martw się nawet żółtym, białym lub czarnym, mogą tworzyć ciekawe efekty.        
 2.  
 3.                          2      Wytnij pasek o długości około 20 cm (opcjonalnie). Im krócej będziesz pracować, tym dłużej będziesz produkować jedną kiełbasę, której nie potrzebujesz. Pamiętaj, że po złożeniu różę ponownie zostaniesz przycięty. Tak więc, jeśli potrzebujesz więcej róż, możesz pozostawić wstążkę kompletną i przyciąć ją za każdym zakończonym kiełkiem. Więc zapisz materiał.        
 4.  
 5.                          3      Po środku wstążki, nałóż na nią, aby utworzyć róg.        
 6.  
 7.                          4      Złóż dolną część wstążki przez magazyn centralny. Górna część przesuwa się na dół.        
 8.  
 9.                          5      Kontynuuj składanie w ten sam sposób, składając każdą dolną część w poprzek centrum, dopóki nie znajdziesz stosu ułożonych kwadratów. Potasuj części wstążki, aż komin będzie wystarczająco mocny lub do momentu, gdy wstążka już prawie zniknie.        
 10.  
 11.                          6      Złap dwa wolne końce wstążki między kciukiem a palcem wskazującym. Nie martw się złożonymi fałdami - ponieważ są mocno spasowane, po prostu lekko się rozciągają.        
 12.  
 13.                          7      Złap jeden z wolnych końców wstążki i powoli wyciągnij go ze złożonej kolumny. Trzymaj drugi koniec mocno na miejscu. Magazyny następnie przyciągają się i zmieniają w pakiet płatków. Pociągnij, aż róża będzie miała rozmiar i kształt zgodnie z twoimi życzeniami, ale myśl, że jeśli pociągniesz za daleko, fałdy rozpadną się i róże natychmiast rozwiną się.        
 14.  
 15.                          8      Ostrożnie rozważ węzeł na spodniej części rozety i odetnij nadmiar wstążki. Możesz pomóc, obracając kiełek i trzymając jeden wstążkowy palec podczas wiązania węzła. Ponownie, nie ciągnij zbyt mocno, w przeciwnym razie płatki się rozpadną.                  
 16.  
             

Wskazówki .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

                           
Hobby i rękodzieło popularny:
Jak zrobić pałąk.

Jak przyszyć poduszkę na siedzeniu.

Jak zbudować stół roboczy.

Jak zrobić piracki kostium.

Jak spasować serce w stylu origami.

Jak zrobić papierowe serce.

Jak zrobić naturalne mydło.

Jak łączyć kolory.

Jak narysować królika.

Jak zrobić papierową latarnię.

Jak się bawić, gdy się nudzisz.

Jak tworzyć kody i szyfry.

Jak związać wątek.

Jak stworzyć teksturę na ścianach.

Jak zrobić lampę lawową w domu.

Jak wykonać autohipnozę.

Jak zrobić płynne mydło.

Jak złożyć kwiat za pomocą techniki origami.

Jak zrobić papierowy portfel.

Jak zbudować fort.

Jak zrobić poduszkę.