Home \ Hobby i rękodzieło
 

Jak się podłączyć.

 

Czy nauczysz się hakować, ale czy nudzisz się po prostu zahaczając podstawowe kwadraty? Okrągłe szydełko pozwala na łatwe zaczepianie się wokół okrągłych przedmiotów, takich jak czapki, czapki, ozdoby, koce, a nawet kubki, które znacznie poszerzą twoje możliwości. Gdy nauczysz się podstaw, możesz wybrać szydełkowe wzory, które używają szydełka.

              

Procedura .

    

  Część 1      Rozpocznij zahaczanie  .

    
   
 1.            1      Przymocuj przędzę do haka za pomocą siatki bazowej. Włó przędzę wokół palca wskazującego i środkowego lewej ręki. Wepchnij hak przez pętlę, chwyć koniec przędzy i przeciągnij go przez pętlę. To stworzy oko na twoim haku.        
 2.  
 3.                          2      Zapętlić łańcuch czterema pętlami. To utworzy środek koła, które kręcisz.  
    
  • Po podłączeniu do określonego wzorca może być wymagana inna liczba krawędzi. Zmieni to liczbę oczek, które będziesz szydełkować w kolejnych krokach, ale ogólny postęp pozostanie taki sam.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Połącz końce łańcucha z pierścieniem za pomocą stałego oka. Wciśnij zaczep w pierwszą luźną pętlę łańcucha. Po wepchnięciu go przez oko, włóż włóczkę i wciągnij ją z powrotem przez pierwsze oczko łańcucha, a drugą na haczyku. Łańcuch tworzy teraz koło, a jedno oko pozostaje na haku.                  
 6.  
             

  Część 2      Zagnij środek koła  .

    
   
 1.                          1      Wepchnij hak w środek pierścienia. Upewnij się, że to naprawdę środek pierścienia, a nie jedna z zapętlonych krawędzi.        
 2.  
 3.                          2      Rzuć włóczkę. "Tasowanie" oznacza, że ​​chwytasz dłuższy koniec przędzy, z której nie możesz. Następnie delikatnie obróć haczyk tak, aby przędza pozostała zaczepiona.        
 4.  
 5.                          3      Pociągnij pętlę z powrotem przez środek koła. Po rozciągnięciu powinieneś mieć dwie pętle na haku.        
 6.  
 7.                          4      Ponownie zainstaluj, tym razem bez wkładania haka przez środek koła. Następnie przeciągnij zapętloną pętlę przez dwie pętle, które już masz na haku. To jest ostatni krok w krótkiej kolumnie.        
 8.  
 9.                          5      Powtórz tworzenie siatek przez środek okręgu. Łącznie osiem oczek na zewnątrz koła.        
 10.  
             

  Część 3      Dokręcić pierwszy rząd  .

    
   
 1.                          1      Wciśnij haczyk za pomocą obu pierwszych nitek siatki utworzonych w ostatnim rzędzie. Spowoduje to połączenie początku i końca ostatniego wiersza i przygotowanie do utworzenia nowej linii.        
 2.  
 3.                          2      Upuść i pociągnij pętlę do przodu. Będziesz mieć teraz dwa wątki na haku.        
 4.  
 5.                          3      Upuść hak ponownie, a następnie wyciągnij nić, z której nie możesz przechylić, przez obie pętle na haku. Jest to ostatni krok do utworzenia krótkiej kolumny.        
 6.  
 7.                          4      Umieść dwa krótkie filary w każdym oku krótkiego rzędu pierwszego rzędu. Oznacza to, że masz w sumie 16 ok na końcu koła.  
    
  • Tworzenie dwóch wpisów zamiast jednego zwiększa krąg, który tworzymy.
  •  
         
 8.  
             

  Część 4      Utwórz dodatkowe wiersze  .

    
   
 1.                          1      Zagnij następny rząd w taki sam sposób, jak pierwszy szydełk. Tym razem jednak masz krótką linię w pierwszym oku, a masz dwie krótkie linie w każdym drugim oku poprzedniego rzędu. Podążaj tą samą drogą do końca serii.        
 2.  
 3.                          2      Kontynuuj zwiększanie liczby oczek, aż koło osiągnie wymaganą średnicę. Wykonaj jeden krótki wpis w pierwszym oku i następne dwa. W następnym rzędzie dwa krótkie słupki w każde trzecie oko i tak dalej.  
    
  • Czy zaczynasz rozumieć ten wzorzec? Aby rozwinąć okrąg, masz dwa krótkie posty w każdym n-tym oku, gdzie n jest numerem serii, nad którą pracujesz. Na przykład, jeśli zaczepisz czwarty rząd, dwa krótkie słupki będą szydełkowane w co czwartym oku tego rzędu.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Zakończ pracę ciągnąc za koniec. Kiedy cięte i obciążane są przędze, nie zapomnij uszyć obu końców przędzy, zarówno na końcu, jak i na środku.        
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

               (1)                    
Hobby i rękodzieło popularny:
Jak policzyć karty i wygrać w Blackjacku.

Jak robić sztuczne kwiaty.

Jak zrobić pościel na poduszkach.

Jak zrobić kastylijskie mydło.

Jak zrobić olejki eteryczne.

Jak wyciąć szklaną butelkę.

Jak zrobić skórzane bransoletki.

Jak dobrze wyglądać na zdjęciach.

Jak grać na automatach.

Jak zrobić linę z papieru.

Jak uczyć się magii.

Jak narysować królika.

Jak zbudować swój własny magiczny ogród.

Jak zamontować żuraw papierowy.

Jak znaleźć swoją pasję.

Jak zrobić ramkę obrazu.

Jak malować farbą olejną.

Jak zrobić strzałę.

Jak stworzyć bekon woskowy.

Jak zrobić wieniec hawajski.

Jak wywiercić otwory w szkle.