Home \ Hobby i rękodzieło
 

Jak zniszczyć uszkodzoną amerykańską flagę.

 

Ponieważ flaga amerykańska jest symbolem wolności i sprawiedliwości, musisz traktować ją z szacunkiem. Ta uwaga odnosi się również do ostatecznego zniszczenia flagi. Prawo mówi: "Flaga, która nie jest już w stanie, w którym może być wysłana, musi zostać należycie zniszczona, najlepiej przez spalenie." Jeśli chcesz zniszczyć uszkodzoną flagę, postępuj zgodnie z instrukcjami w tym artykule.

              

Procedura .

    

    1      Jak nagrać amerykańską flagę  .

    
   
 1.            1      Przygotuj ogień. Weź średni pożar w bezpieczne miejsce. Jeśli to możliwe, znajdź kominek bezpośrednio. Wydostań się z tego całego bałaganu i liści - oprócz stwarzania ryzyka, będą również oszukiwać flagę.  
    
  • Poczekaj, aż ogień się przepali. Powinien płonąć tak, aby bez trudu błyskał flagami, ale nie tak intensywnie, żeby flagi powiewały.
  •  
  • Nie ma flagi, gdy wieje silny wiatr. Jeśli flaga odleci od ognia, może coś zapalić.
  •  
  • Dowiedz się, czy istnieją specjalne zasady dotyczące rozpalania ognia w twojej okolicy. W niektórych miejscach nie wolno podpalać. Znajdziesz te informacje w Internecie.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Pobierz flagę z masztu i złóż ją poprawnie. Uszkodzone i brudne flagi, których musisz się pozbyć z godnością. Jeśli flaga powienieje wolno iz szacunkiem, zdejmij ją i opuść maszt. Złożyć go w tradycyjny sposób. Jeśli nie wiesz, znajdź artykuł na temat prawidłowego składania flagi.  
    
  • Ostrożnie obchodź się z flagą. Nie kładź go na podłodze ani na niczym innym.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Ostrożnie włóż flagę do ognia. Umieść go w środku ognia i uważaj, aby się nie poparzyć. Jeśli ogień jest tak gorący, że nie możesz w nim wcisnąć ręki, aby umieścić flagę, poczekaj chwilę - nigdy nie rzucaj flagą z daleka. Obserwuj flagę, aż się skończy. Flaga musi się całkowicie wypalić.  
    
  • Nie wkładaj rozwiniętej flagi do ognia. Poza brakiem szacunku, kawałki ognia mogą wylecieć i coś zapalić.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zatrzymaj się na chwilę i podaj flagę hołdu. Kiedy płomień flagi, spójrz na nią i podziwiać. Możesz go oddać - salutuj lub milcz przez chwilę. W każdym razie musisz zwrócić uwagę na flagę. Nie rozmawiaj z nikim, nie żartuj i nie graj z telefonem.  
    
  • Oficjalna flaga płomienia rządowego jest poważnym wydarzeniem, w którym flaga jest formalnie przywożona, przekazywana, a następnie niszczona.  
  •  
  • Jeśli jesteś w domu, możesz również przygotować krótkie przemówienie. Skup się na symbolice flagi - co dla ciebie oznacza flaga? Czy jesteś smutny, ponieważ musisz go spalić?
  •  
         
 8.  
 9.             5      Posłuchaj obietnicy wiary. Płonąc flagą, należy również zrzec się Obietnicy Wierności. To wielki zaszczyt. Flaga jest czymś więcej niż tylko substancją - reprezentuje wolność i sprawiedliwość oraz przypomina ofiarom odważnych mężczyzn i kobiet walczących o te wartości. Udowodnij flagę szacunku i powiedz następującą obietnicę wiary:  
    
  • Przysięgam wierność flagi Stanów Zjednoczonych i republiki, którą ona reprezentuje: jeden niepodzielny naród przed Bogiem, wolność i sprawiedliwość dla wszystkich.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Upewnij się, że ogień zgasł. Gdy flaga zostanie spalona, ​​możesz zgasić pożar. Możesz również pozwolić spontanicznie wypalić się (ale nie możesz wyjść, dopóki nie zgaśnie). Podczas strzelania przestrzegaj zasad bezpieczeństwa. Jeśli rozpaliłeś ogień w kominku, przyklej węgiel wodą.  
    
  • Nie zakopuj gorących kamieni gdziekolwiek w ziemi, szczególnie jeśli jesteś w miejscu, gdzie są ludzie.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Możesz spróbować jeszcze bardziej formalnego płonięcia flagi. Opisana powyżej procedura jest bardzo uproszczona. Nadają się na przykład na flagi, które masz w domu. Ale jeśli masz dostęp do członków armii i możesz zrobić formalną ceremonię, możesz wypalić flagę w bardziej formalny sposób.  
    
  • Te oficjalne ceremonie również pasują na wypadek, gdybyś miał więcej flag, których musisz się pozbyć. Jeśli chcesz spalić więcej flag, nie ma sensu organizować ceremonii dla każdego z nich.
  •  
                   
 14.  
             

    2      Alternatywne metody  .

    
   
 1.             1      Zegnij flagę i / lub pociągnij. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz nagrać flagi, możesz ją wykopać. Nagrywanie nie jest jedynym sposobem na pozbycie się uszkodzonej flagi. Jeśli traktujesz flagę z szacunkiem, możesz także wypróbować alternatywne metody. Znajdź godne drewniane pudełko - powinno być wysokiej jakości i proste. Umieść flagę w tradycyjny sposób i włóż ją do pudełka. Następnie zakop cały pudło w ziemi. Możesz oznaczyć to miejsce kamieniem lub drewnem.  
    
  • Zanim umieścisz flagę w ziemi, możesz ją chwycić. Oznaczenie flagi amerykańskiej jest prawdopodobnie bardzo niegodne, ale jeśli flaga nie może zostać spalona, ​​armia USA zaleca jej usunięcie. Weź nożyczki i odetnij wszystkie trzynaście pasków powoli i metodycznie i zostaw niebieski prostokąt gwiazd. Gdy flaga jest pocięta na kawałki, umieść ją w pudełku lub wypal kawałki jeden po drugim (zacznij od pasków i zakończ gwiazdkami).
  •  
  • Możesz ubrać krótki "pogrzeb" dla swojej flagi Przygotuj krótkie stwierdzenie, jak ważna jest flaga i kiedy pobierzesz ją z masztu, obserwuj ją spokojnie. Po zakopaniu go, przytrzymaj przez kilka minut w ciszy.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Syntetyczne flagi mogą być poddane recyklingowi. Kiedy napisano na prawo bandery, prawie wszystkie flagi zostały wykonane z włókien naturalnych. Ale dziś są one wykonane z nylonu, poliestru i innych sztucznych tkanin. Te nowoczesne materiały nie są bezpieczne do spalania, ponieważ uwalniają szkodliwe chemikalia do powietrza. Prywatne organizacje i organizacje non-profit używają flag winylowych podlegających recyklingowi.  
    
  • Istnieje wiele spekulacji wśród flagowych organizacji na temat tego, czy flagi powinny być poddane recyklingowi. Na przykład amerykańska organizacja harcerska walczy z recyklingiem syntetycznych flag, a Legia amerykańska jest jej zasadniczo przeciwna. Znajdź jak najwięcej informacji, a następnie sam zdecyduj - czy uważasz, że recykling amerykańskiej flagi jest lekceważący?
  •  
         
 4.  
 5.             3      Przekaż flagę wyznaczonemu organowi. Niektóre urzędy państwowe w USA oferują usługi ludziom, w tym formalne flagi. Organizacje te obejmują American Legion, Veterans of Foreign Wars, Boy Scouts of America, Girl Scouts of America i US Army. Jeśli nie masz dostępu do tych organizacji, skontaktuj się z lokalną radą.        
 6.  
            

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

      

         (5)                     
Hobby i rękodzieło popularny:
Jak zrobić płynne mydło.

Jak wypłukać złoto.

Jak siekać twarde drewno.

Jak zrobić strzałę.

Jak zrobić peryskop.

Jak zrobić papier.

Jak pomalować piasek.

Jak malować na szkłach.

Jak narysować ręce anime.

Jak nauczyć się quilingu.

Jak pomalować twarz.

Jak drukować kwiaty.

Jak wyczyścić biżuterię srebrną.

Jak szybko wysuszyć buty.

Jak przyszyć spódnicę.

Jak zrobić olejki eteryczne.

Jak narysować twarz.

Jak pokolorować swoją skórę.

Jak się uczyć haftu krzyżykowego.

Jak zrobić bransoletki z konopi.

Jak pomalować piasek.