Home \ Hobby i rękodzieło
 

Jak korzystać z Teamspeak.

 

Jeśli naprawdę chcesz cieszyć się grami strzeleckimi, grami online RPG lub innymi grami kooperacyjnymi dla wielu graczy, korzystanie z aplikacji do komunikacji głosowej jest koniecznością. Zdolność do utrzymywania stałego kontaktu z zespołem bez konieczności udzielania instrukcji i instrukcji w odpowiednim czasie daje dużą przewagę w konkursie. Aby dowiedzieć się, jak połączyć się z istniejącym serwerem TeamSpeak lub utworzyć niestandardowy serwer, wykonaj pierwszy krok poniżej.

              

Procedura .

    

    1      Pobierz i zainstaluj TeamSpeak  .

    
   
 1.            1      Przejdź do strony TeamSpeak. Możesz pobrać najnowszą wersję TeamSpeak ze strony głównej. Kliknij zielony przycisk "Bezpłatne pobieranie" i pobierz najnowszą wersję 32-bitową dla systemu Windows lub kliknij link "Więcej plików do pobrania" poniżej, aby znaleźć łącza do pobierania dla innych systemów operacyjnych. 
    
  • Jeśli używasz 64-bitowej wersji systemu Windows, pobierz 64-bitowego klienta, aby uzyskać najlepszą wydajność.
  •  
  • Musisz pobrać klienta, nawet jeśli masz serwer TeamSpeak.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zaakceptuj umowę licencyjną. Przed rozpoczęciem pobierania musisz zaakceptować umowę licencyjną. Koniecznie przeczytaj to wszystko, aby dowiedzieć się, do czego masz prawo, korzystając z programu, a następnie zaznacz pole "Zgadzam się".       
 4.  
 5.             3      Zainstaluj klienta. Po zakończeniu pobierania uruchom plik instalacyjny i rozpocznij instalację. Proces instalacji jest taki sam, jak w przypadku większości oprogramowania. Większość użytkowników nie musi zmieniać ustawień podczas instalacji.                 
 6.  
             

    2      Ustawienia TeamSpeak  .

    
   
 1.             1      Uruchom klienta TeamSpeak. Włącz TeamSpeak, gdy tylko go zainstalujesz. Zanim połączysz się z serwerem, musisz skonfigurować TeamSpeak, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku ze słuchawek i głośników.       
 2.  
 3.             2      Uruchom Kreatora instalacji. Jeśli uruchomisz TeamSpeak po raz pierwszy, Kreator instalacji uruchomi się automatycznie. Jeśli korzystałeś już z TeamSpeak, możesz uruchomić Kreatora instalacji, klikając Ustawienia → Kreator instalacji.       
 4.  
 5.             3      Utwórz pseudonim. To będzie wyświetlane innym graczom, a także administratorom TeamSpeak serwera, z którym się łączysz. Twój pseudonim nie jest Twoją nazwą użytkownika, więc nie wpływa na twoje konto użytkownika ani jego zabezpieczenia. To tylko imię, które jest pokazywane innym. Wpisz go i kontynuuj, klikając Dalej & gt; . 
    
  • Pseudonim powinien pasować do nazwy użytkownika w grze lub powinien być co najmniej podobny. Twoi koledzy z drużyny łatwo Cię rozpoznają, dzięki czemu wszyscy w zespole będą łatwiej się ze sobą komunikować.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Wybierz ustawienie aktywacji mikrofonu. Istnieją dwa sposoby włączania mikrofonu w celu komunikacji: aktywacja Wykrywanie Aktywacji Głosu (VAD) lub Aktywacja Naciśnij i Mów (PTT). VAD automatycznie aktywuje mikrofon, jeśli przechwytuje dźwięk. PTT wymaga skrótu klawiaturowego. Mikrofon włącza się przy naciskaniu klawiszy. 
    
  • Na większości serwerów TeamSpeak preferowane jest używanie PTT, co zapobiega przypadkowemu nadawaniu z tła. PTT zagwarantuje lepsze wrażenia w grach zarówno dla Ciebie, jak i członków Twojej drużyny. Należy jednak pamiętać, aby nacisnąć przycisk ustawiania.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Ustaw skrót. Jeśli wybierzesz PTT, kliknij pole wyboru "Brak przypisanego klucza". Klawisz lub klawisz, który następnie naciśniesz, zostanie ustawiony jako skrót startowy PTT. Możesz użyć dowolnego klawisza klawiatury lub dowolnego przycisku myszy. Po prostu upewnij się, że nie używasz tego przycisku ani klucza w grze do niczego innego.       
 10.  
 11.             6      Dostosuj czułość mikrofonu. Jeśli zdecydujesz się na aktywację VAD, musisz ustawić czułość mikrofonu. Wybierając limit głośności, który ma zostać przekroczony, mikrofon rozpoczyna transmisję mowy do gry. Aby rozpocząć kalibrację, kliknij przycisk Rozpocznij test . Mów do mikrofonu i przesuń suwak, aby ustawić poziom głośności, przy którym włączony jest mikrofon.       
 12.  
 13.             7      Utwórz skróty, aby wyłączyć wyciszanie mikrofonu i głośniki (wyciszenie głośnika). Za pomocą tych klawiszy można wyłączyć mikrofon lub głośniki. Wyłączenie mikrofonu jest świetne, szczególnie w przypadku korzystania z VAD. Jeśli w twoim pokoju jest za dużo szumu, możesz po prostu dezaktywować mikrofon. 
    
  • Kliknij każdy z przycisków, a następnie naciśnij kombinację klawiszy, której chcesz przypisać funkcję. Po ustawieniu kliknij Dalej & gt; .
  •  
         
 14.  
 15.             8      Wybierz pakiet audio. TeamSpeak poinformuje Cię, że niektórzy gracze zostali dodani lub opuścili Twój kanał, lub że ktoś Cię obwąchał. Możesz wybierać między ogłoszeniami w głosie męskim i żeńskim. Naciśnij Odtwórz, aby wysłuchać próbki każdego alarmu.       
 16.  
 17.             9      Wybierz, czy włączyć nakładkę i regulację głośności. Możesz dodać dodatkowe funkcje do TeamSpeak na tej stronie. Overlay pozwala umieścić interfejs TeamSpeak na szczycie aktualnie uruchomionego programu. To pomoże ci zobaczyć, kto mówi. Jest to świetne rozwiązanie dla dużych grup użytkowników. Regulacja głośności automatycznie wycisza dźwięki gry, gdy jeden z członków zespołu mówi. Jest to przydatne, gdy głośno wydajesz dźwięki z gry lub odtwarzacza muzyki. 
    
  • Nakładka nakłada trochę obciążenia na twój komputer, więc jeśli nie uruchomisz gry samodzielnie z powodu braku wydajności, nie jest dobrym pomysłem, aby ją zainstalować.
  •  
         
 18.  
 19.             10      Uzupełnij ustawienie. Możesz otworzyć listę publicznych serwerów lub menedżerów zakładek na ostatnim ekranie kreatora instalacji lub możesz również wypożyczyć własny serwer. W tym momencie konfiguracja została zakończona i jesteś gotowy do połączenia z serwerem TeamSpeak. W następnej sekcji artykułu znajdziesz instrukcje dotyczące łączenia się z serwerem twojego zespołu, aw ostatniej sekcji, jak uruchomić własny serwer.       
 20.  
             

    3      Połącz się z serwerem  .

    
   
 1.             1      Otwórz okno Połącz. Kliknij Połączenia Połącz , aby je wyświetlić. Możesz go również otworzyć szybciej, naciskając ^ Ctrl + S . W tym oknie uzyskasz informacje o serwerze. 
    
  • Inną opcją jest kliknięcie łącza TeamSpeak na stronie serwera. To sprawia, że ​​TeamSpeak działa automatycznie i łączy się z serwerem.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Wprowadź wymagane informacje. Musisz wprowadzić adres kanału, którym może być nazwa lub adres IP. Nie zapomnij podać portu serwera oznaczonego ":", po którym następuje numer portu. Jeśli serwer wymaga hasła, musisz wprowadzić je w polu "Hasło serwera". Możesz także wybrać różne profile dla skrótów klawiaturowych i przechwytywania mikrofonu, ale nie musisz tego teraz rozwiązywać. 
    
  • Zobaczysz pseudonim, o który prosiłeś. Jeśli ta nazwa jest już zablokowana na serwerze, zmieni się nieco.
  •  
  • Zazwyczaj informacje o serwerze TeamSpeak można znaleźć na swojej stronie lub forum. Jeśli nie możesz ich znaleźć, poproś kogoś z zespołu.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Kliknij przycisk Connect . TeamSpeak spróbuje połączyć się z serwerem, a główne okno zacznie być wypełniane różnymi informacjami. Możesz sprawdzić status połączenia w polu statusu u dołu okna.       
 6.  
 7.             4      Przejdź do serwera. Po lewej stronie okna znajduje się lista kanałów dostępnych na serwerze. Kanały te mogą być chronione hasłem i do uzyskania do nich dostępu potrzebne będzie uprawnienie administratora. Lista użytkowników wyświetlana jest pod listą. 
    
  • Większość większych klanów ma serwer podzielony na kilka kanałów dla poszczególnych gier rozgrywanych w klanie. Dla szczególnie dużych klanów znajdziesz także sekcję poświęconą doświadczonym graczom. Ustawienia serwera różnią się znacznie dla każdego klanu.
  •  
  • Kliknij dwukrotnie, aby połączyć się z kanałem. Będziesz mógł rozmawiać tylko z użytkownikami, którzy są na tym samym kanale, co Ty.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Rozmawiaj z innymi użytkownikami czatu. Oprócz komunikacji głosowej, masz również podstawowy czat tekstowy na każdym kanale. Kliknij kartę u dołu okna, aby uzyskać do niej dostęp. Nie pisz ważnych, ograniczonych czasowo informacji lub zamówień na tym czacie - wielu graczy nie zobaczy ich wcale.       
 10.  
 11.             6      Dodaj często używane serwery do zakładek. Jeśli chcesz łączyć się z serwerem częściej, możesz to znacznie ułatwić, zapisując go w swoich zakładkach. Dzięki temu można połączyć się z serwerem w przyszłości za pomocą jednego kliknięcia. Po nawiązaniu połączenia z serwerem kliknij Zakładki Dodaj do zakładek . Spowoduje to dodanie bieżącego serwera do listy zakładek. 
    
  • Kliknij Zakładki Zarządzaj zakładkami i dodaj je ręcznie, aby dodać do zakładek serwer, z którym nie masz połączenia.
  •  
         
 12.  
             

    4      Uruchamianie serwera TeamSpeak  .

    
   
 1.             1      Pobierz oprogramowanie serwera. TeamSpeak jest bezpłatny w przypadku użytku niekomercyjnego (w tym grup gier). Na własnym komputerze lub serwerze gości można uruchomić oprogramowanie serwera TeamSpeak dla maksymalnie 32 użytkowników, z maksymalnie 512 użytkownikami na dedykowanym (dedykowanym) serwerze gości. Jeśli potrzebujesz serwera z wieloma użytkownikami, musisz go wypożyczyć bezpośrednio z TeamSpeak. 
    
  • Oprogramowanie serwera można znaleźć w sekcji Downloads w TeamSpeak. Upewnij się, że pobierasz poprawną wersję systemu operacyjnego, który chcesz zainstalować. Pliki zostaną pobrane jako archiwum.
  •  
  • Zanim zaczniesz pobieranie, musisz wyrazić zgodę na warunki umowy licencyjnej.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Rozpakuj archiwum. Pobrany plik jest archiwum zawierającym kilka plików. Rozpakuj go (rozpakuj) gdzieś, gdzie możesz go łatwo znaleźć (np. Pulpit), aby móc korzystać z plików w nim zawartych.       
 4.  
 5.             3      Uruchom serwer. Uruchom aplikację z wyodrębnionego folderu. Zobaczysz, jak utworzyć kilka folderów i plików, a następnie zobaczysz okno z ważnymi informacjami. Znajdź swoją nazwę użytkownika, hasło i klucz do administracji serwerem. 
    
  • Skopiuj wszystkie te dane do pustego dokumentu Notatnika. Kliknij każdą z danych, aby skopiować ją do schowka.
  •  
  • Serwer jest teraz uruchomiony. Aby móc go skonfigurować, musisz się do niego przyłączyć.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Połącz się z serwerem. Otwórz klienta TeamSpeak. Otwórz menu Połącz i wpisz localhost na pasku adresu. Zmień swój pseudonim na cokolwiek chcesz i upewnij się, że pole wyboru hasła jest puste. Kliknij przycisk Connect .       
 8.  
 9.             5      Uzyskaj prawa administratora dla serwera. Po pierwszym połączeniu z serwerem pojawi się monit o wprowadzenie klucza przywileju skopiowanego do Notatnika. Umożliwi to zmianę ustawień serwera i przyznanie innym użytkownikom uprawnień do nawiązywania połączenia. Po wprowadzeniu klucza ikona administratora pojawia się obok twojej nazwy na liście użytkowników.       
 10.  
 11.             6      Ustaw serwer. Kliknij prawym przyciskiem myszy nazwę serwera u góry listy kanałów. Z menu, które się pojawi, wybierz "Edytuj serwer wirtualny". Otworzy się okno, w którym możesz dostosować ustawienia serwera. Istnieje wiele sposobów na uruchomienie i uruchomienie serwera. 
    
  • Wprowadź nazwę serwera w polu Nazwa serwera. Jest to w większości oparte na nazwie klanu.
  •  
  • W polu Hasło ustaw hasło do serwera. Dzięki temu tylko osoby z twoimi uprawnieniami będą miały dostęp do serwera. Użyj forum lub prywatnych wiadomości, aby wysłać hasło do użytkowników, których chcesz dołączyć.
  •  
  • W polu Wiadomość powitalna możesz napisać krótką wiadomość, która będzie wyświetlana użytkownikom przy każdym połączeniu z serwerem. Skorzystaj z tego, aby udostępniać wiadomości lub informacje o ważnych wątkach na forum.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Dostosuj swój serwer. Kliknij przycisk ▼ Więcej u dołu okna "Zarządzaj wirtualnym serwerem". Zobaczysz wiele opcji szczegółowej konfiguracji serwera. Możesz dostosować działanie swojego serwera za ich pomocą. Najważniejsze opcje można znaleźć na karcie Hosty. 
    
  • Możesz ustawić migawkę ("banner") na zakładce Host, aby zobaczyć wszystkich użytkowników. Możesz także utworzyć tutaj przycisk Host, który pojawi się w prawym górnym rogu. Wiele serwerów używa tego przycisku do przekierowania użytkowników do strony internetowej zespołu.
  •  
         
 14.  
 15.             8      Załaduj kanały. Jeśli twój klan ma więcej zainteresowań, możesz utworzyć kilka kanałów. Użytkownicy będą mogli łatwiej utrzymać temat gry w dyskusji. Na przykład, jeśli twoja grupa gra głównie dwie gry, możesz utworzyć kanał dla każdego z nich, plus jeden "pokój" dla ogólnych problemów. Użytkownicy, którzy aktualnie grają, przełączą się na odpowiedni kanał. W dalszej części gry mogą rozmawiać w tym pokoju bez przeszkadzania innym, którzy właśnie grają. 
    
  • Aby utworzyć kanały, kliknij prawym przyciskiem myszy nazwę serwera w gałęzi kanału, a następnie kliknij "Utwórz kanał". Możesz ustawić nazwę kanału, opis i hasło oraz określić, czy kanał jest stały i gdzie zostanie przypisany.
  •  
  • Możesz tworzyć podkanały w każdym kanale. Są one szczególnie odpowiednie dla dużych klanów.
  •  
  • Na karcie Uprawnienia możesz ustawić poziom uprawnień, jakie ludzie mają do wykonania różnych akcji.
  •  
         
 16.  
 17.   9      Otwórz porty. Chociaż większość klientów powinna łączyć się z serwerem, otwarcie wielu portów zapewni bezproblemowe połączenie z prawie wszystkimi użytkownikami. Przejdź do ustawień routera i otwórz następujące porty: UDP 9987 & amp; TCP 30033. UDP 9987 włącza połączenia przychodzące, a TCP 30033 ułatwia przesyłanie między użytkownikami.     
 18.  
 19.             10      Skonfiguruj dynamiczny DNS. Możesz podać członkom swojego zespołu adres IP swojego serwera, aby się połączyć, ale prawdopodobnie z czasem to się zmieni. Jest także pomyłkowo pamiętany. W związku z tym można korzystać z usług DynDNS, które przypisują nazwę do adresu IP. Spowoduje to automatyczne przekierowanie użytkowników nawet po zmianie adresu IP.        
 20.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

      

            

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.teamspeak.com/?page=tutorials&type=server  
 2.  
                          
Hobby i rękodzieło popularny:
Jak stworzyć teksturę na ścianach.

Jak zrobić skórzane bransoletki.

Jak zrobić naturalne mydło.

Jak zrobić zabawkę pluszowego misia.

Jak zrobić kastylijskie mydło.

Jak zbudować swój własny magiczny ogród.

Jak grać w grę karcianą Whist.

Jak zrobić podstawowe oko.

Jak wypłukać złoto.

Jak wygrać na loterii.

Jak zrobić smoka.

Jak utworzyć zakładki w książce.

Jak malować na szkłach.

Jak zrobić strzałę.

Jak pomalować twarz.

Jak rysować.

Jak rysować.

Jak zrobić kolaż.

Jak zmniejszyć dżinsy.

Jak być fotogenicznym.

Jak nauczyć się quilingu.