Home \ Hobby i rękodzieło
 

Jak zmierzyć obwód talii.

 

Znajomość pomiaru jest przydatna z kilku różnych powodów: monitorowania stanu zdrowia lub wyboru odpowiedniej wielkości ubioru. Pomiar obwodu w talii jest łatwy, jeśli masz się dobrze. Wszystko, czego potrzebujesz, to zwykły miernik krawiecki i odrobina know-how, a za chwilę wykonasz dokładny pomiar.

                 

Procedura .

    
   
 1.            1      Zdejmij lub zwinąć ubrania. Zdejmij koszulę lub przetocz ją pod piersi. Do precyzyjnych pomiarów konieczne jest usunięcie wszystkich warstw odzieży na wysokości talii.        
 2.  
 3.             2      Znajdź swój paszport. Użyj palców, aby wybrać górę bioder i dolną krawędź skrzyni. Talia to miękki odcinek ciała pomiędzy tymi częściami kostnymi. Jednocześnie jest to najwęższa część kadłuba.       
 4.  
 5.             3      Zabierz swój pokój. Trzymaj się prosto i powoli wydychaj powietrze. Zakończ taśmę mierniczą na pępku i owiń pasek wokół brzucha do tyłu. Taśma miernika powinna prowadzić poziomo do podłogi i wygodnie otaczać brzuch, nie przecinając go w skórę.        
 6.  
 7.             4      Przeczytaj długość taśmy. Spójrz na taśmę w miejscu, gdzie metro zaczyna się spotykać z drugim końcem. W tym momencie znajdziesz wartość wskazującą obwód talii.        
 8.  
 9.             5      Zmierz wynik. Powtórz pomiar ponownie, aby upewnić się, że wykonałeś pierwszy pomiar dokładnie. Jeśli wynik drugiego pomiaru jest znacząco różny, wykonaj trzeci pomiar i oblicz średnią wszystkich trzech wartości.                 
 10.  
            

Wskazówki .

               (1)                     
Hobby i rękodzieło popularny:
Jak wygrać w ruletce.

Jak policzyć karty i wygrać w Blackjacku.

Jak zrobić broń do gry z domowych zapasów.

Jak pomalować piasek.

Jak wyczyścić biżuterię srebrną.

Jak zrobić strzałę.

Jak pomalować piasek.

Jak zrobić łuk i strzały.

Jak zrobić bambus.

Jak malować na tkaninie.

Jak zrobić układankę Raj Raju Nieba.

Jak pozować na zdjęciach.

Jak wywiercić otwory w szkle.

Jak rysować.

Jak zmniejszyć dżinsy.

Jak zrobić poduszkę.

Jak dobrze wyglądać na zdjęciach.

Jak być fotogenicznym.

Jak zrobić wymarzoną pułapkę.

Jak zrobić Piñatu.

Jak zrobić pościel na poduszkach.