Home \ Hobby i rękodzieło
 

Jak zrobić szorty z wysokim stanem.

 

Letnie szorty z wysokim stanem były całe lato. Wysoka talia jest uważana za taką, która pasuje do brzucha, a twoje i takie spodenki świetnie wyglądają z krótkim t-shirtem lub bluzką. Są modne i seksowne i nadają się dla kobiet, które zmarszczyły brwi. Co więcej, możesz z łatwością wykonać spodenki z pary starych spodni. Jeśli chcesz tworzyć własne spodenki z wysokim stanem, skorzystaj z naszego samouczka.

              

Procedura .

    

    1      Zdobądź stare spodnie  .

    
   
 1.            1      Znajdź ładne spodnie lub dżinsy z wysokim stanem. Jeśli chcesz zrobić szorty, musisz zacząć od spodni, które również mają wysoką talię. Rzuć okiem na szafę i znajdź stare dżinsy, które dałeś przyjacielowi kilka lat temu lub kup kilka używanych. Nie ma znaczenia, gdzie nosisz dżinsy, zwłaszcza jeśli nie przeszkadza Ci całowanie ich w szorty.        
 2.  
 3.                          2      Twoje spodnie powinny dobrze pasować i być wygodne dla Ciebie. Nie chodzi tylko o wycięcie starych dżinsów - najpierw spróbuj i oceń, jak oni wyglądają. Powinieneś być wygodny, a twój paszport powinien być wysoki. Jeśli twoje spodnie są zbyt luźne, workowate, opadasz na biodra i nie możesz zrobić z nich szortów z wysoką talią.        
 4.  
             

    2      Produkcja spodenek z wysokim stanem  .

    
   
 1.                          1      Uwaga, jak długo chcesz mieć swoje szorty. Połóż je na sobie i zadecyduj, jak długie powinny być spodnie. Proszę oznaczyć je długopisem lub kredą. Po prostu ustaw linię na każdej nodze. Będziesz podążać, gdy przetniesz tkaninę.  
    
  • Jeśli chcesz, aby muszka krocza była zakrzywiona, zostaw wystarczającą ilość materiału - w przeciwnym razie szorty będą krótsze niż chcesz.
  •  
  • Niech twoje szorty będą trochę dłuższe, jeśli popełnisz błąd. Zawsze możesz je obciąć, przedłużyć nie.
  •  
  • Spróbuj sprawdzić długość nawet z tyłu nóg. Jeśli jest to trudne, zrób to, gdy zdejmiesz spodnie.
  •  
  • Możesz także umieścić swoje ulubione spodenki na spodniach i skopiować linie - wtedy będziesz wiedzieć, że przycinasz wybraną długość.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Połóż oznaczone spodnie na płaskiej powierzchni. Złóż je i narysuj linię do przecięcia. Jeśli chcesz prostego cięcia, możesz uszczypnąć nogi, aby zapobiec ich przecięciu.        
 4.  
 5.                          3      Przeciąć spodnie za pomocą nożyczek. Należy uważać, aby były wystarczająco ostre, szczególnie, jeśli obcina się dżins. Wykonaj krótkie, wolne ruchy i podążaj wskazaną linią. Jeśli zbyt krótko skrócisz szorty, nie będzie już można go skorygować.        
 6.  
             

    3      Udekoruj szorty  .

    
   
 1.                          1      Wykonuj otwory i dziury w szortach. Szorty z wysoką talią wyglądają ukośnie i nieszczelnie bardzo przyjemnie. Użyj tarki, łamliwego siekacza, cokolwiek myślisz. Na każdej nogawce należy utworzyć co najmniej jedno zepsute miejsce, każde w innym miejscu.  
    
  • Nie martw się, jeśli to nie wygląda naturalnie - kiedy oddychasz szortami, postrzępione miejsca są wstrząśnięte i wyglądają tak, jakby zawsze były.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Dokręcić szorty spodenek. Jeśli chcesz, aby dolny brzeg nóg był przycięty i nie wystrzępiony, musisz go przyciąć. Jeśli je odetniesz, możesz maskować małe błędy. Układanie szortów jest bardzo proste:  
    
  • Obróć szorty do tyłu.
  •  
  • Załaduj krawędzie do żądanej długości.
  •  
  • Zszyj igłę i nitkę w ręku lub na maszynie do szycia.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Kolorowe spodenki. Kup tekstylia i postępuj zgodnie z instrukcjami. Spodenki wyglądają ładnie w wesołych, wesołych kolorach, takich jak różowy czy zielony. Barwienie działa również najlepiej na jasnych szortach.       
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

                           
Hobby i rękodzieło popularny:
Jak zrobić ceramikę.

Jak szyć na maszynie do szycia.

Jak zmierzyć obwód talii.

Jak stworzyć bekon woskowy.

Jak grać na automatach.

Jak wypłukać złoto.

Jak zbudować fort.

Jak zbudować swój własny magiczny ogród.

Jak pomalować piasek.

Jak zrobić broń do gry z domowych zapasów.

Jak się uśmiechać na zdjęciach.

Jak wyciągnąć łódź z papieru.

Jak zastrzelić gumkę.

Jak zrobić skórzane bransoletki.

Jak usunąć Kool Aid ze skóry.

Jak spasować gwiazdę (origami shuriken).

Jak obciąć spodnie.

Jak uwolnić Sudoku.

Jak owinąć łańcuch.

Jak zmierzyć wewnętrzną długość spodni.

Jak zrobić zabawkę pluszowego misia.