Home \ Hobby i rękodzieło
 

Jak zrobić broń do gry z potrzeb domowych.

 

Niezależnie od tego, czy chcesz zabawić dzieci, czy rozpocząć bitwę w domu, możesz ćwiczyć kreatywność i zręczność w produkcji nieszkodliwej broni z rzeczy, które masz na wyciągnięcie ręki! Na Wikipedii znajdziesz kilka pomysłów, ale możliwości są prawie nieograniczone. Zapamiętaj jedną ważną zasadę - bądź kreatywny i nie poddawaj się! Zacznij od naszego artykułu i dowiedz się, jak zrobić kusze, wojenny topór i nuncaky!

              

Procedura .

    

    1      Kusza papierowa  .

    
   
 1.            1      Przygotuj wszystko, czego potrzebujesz. Zdobądź kilka arkuszy zwykłego papieru biurowego, taśmy samoprzylepnej i hydrauliki lub taśmy dywanowej, plastra miodu, ołówka, mocnego sznurka, linijki, noża do łamania i nożyczek.        
 2.  
 3.             2      Wykonaj łuk. Weź 4 arkusze zwykłego papieru i pokrój je na pół wzdłuż. Przynieś każdy zestaw czterech kartek (owiń wokół ołówka). Wklej papiery razem w trzech miejscach na taśmie, a następnie pociągnij ołówek.       
 4.  
 5.             3      Wyprodukuj zapasy. Weź 5 arkuszy papieru, połóż je i ponownie owinąć wokół ołówka. W kilku miejscach owiń taśmę taśmą samoprzylepną i pociągnij ołówek.       
 6.  
 7.             4      Wstaw zaczepy. Wytnij dwa czterocentymetrowe kawałki drewna płaszcza i umieść go na końcu szpuli tak, aby drewno było wypełnione. Następnie zmierz 4 cm od tego końca. w końcu umieścić poduszkę na przeciwległym końcu i pod kątem 90 ° względem poprzedniego drążka przykleić jedną warstwę taśmy dywanowej dookoła całego materiału, aby się nie złamać. Upiec miskę w miejscu, w którym umieścisz znak 4 cm na magazynie.       
 8.  
 9.             5      Zamocuj łuk na magazynie. Naciśnij koniec zapasu, a krótszy koniec łuku po obu stronach. Przyklej je taśmą dywanową. Połączenie musi być mocne i trwałe.       
 10.  
 11.             6      Narysuj ciąg. Rozważ strunę i związaj skrajne końce łuku. Podłącz przewód na jedną stronę, zabezpiecz taśmą, a następnie wyciągnij około 2 cm poniżej końca po przeciwnej stronie. Dołącz ten ciąg za pomocą taśmy.       
 12.  
 13.             7      Wykonaj spust. Pociągnij sznurek do tyłu, aby utworzyć kształt diamentu wraz z łukiem. Połóż uwagę na magazynie - pojawia się spust. Potnij w magazynie w miejscu, aby utworzyć rowek. Ulm albo wyciąć kawałek materiału i wcisnąć go do dziury jako spust. Powinien poruszać się trochę tam iz powrotem, ale musi być wystarczająco długi, aby spojrzeć przynajmniej na jedną stronę sterty (powyżej lub poniżej). 
    
  • Na tym etapie zawsze powinna pomagać dziecku osoba dorosła. I uważaj, aby nie ciąć!
  •  
         
 14.  
 15.             8      Zbuduj przewody. Wytnij jeden arkusz papieru na pół i nawiń na dwie rolki. Spłaszcz i przyklej po jednej lub drugiej stronie spustu. Następnie weź kolejną kartkę papieru, przyciąć ją na kwadraty tym razem i owinąć rurkę, którą umieścisz w środku zapasów. Upewnij się, że ołówek przechodzi przez rurkę.       
 16.  
 17.             9      Gotowe! Napnij cięciwę, pociągnij za spust, znajdź rurkę ołówkiem i strzelaj!                 
 18.  
             

    2      Topór wojenny z tektury  .

    
   
 1.             1      Przygotuj wszystko, czego potrzebujesz. Potrzebne będą duże kawałki grubego, sztywnego kartonu, uniwersalny klej, kolor, wstążka i opcjonalny płaski profil narożny, który można kupić w sklepie z narzędziami.       
 2.  
 3.             2      Przygotuj swój oryginał. Narysuj pożądany kształt topora - ostrza i góry - na kawałku papieru. Im łatwiejszy kształt, tym łatwiej będzie go wykonać.       
 4.  
 5.             3      Wytnij żądane kształty. Narysuj kształt topora na co najmniej cztery sztuki (sześć jest lepsze) tektury i wytnij go za pomocą noża na pudełku. 
    
  • Dzieci powinny pomagać dorosłym na tym etapie, aby nie zaszkodzić!
  •  
         
 6.  
 7.             4      Przymocuj środek siekiery. Weź kawałek kartonu, który utworzy środek osi. Przymocuj metalowy profil między ostrzem a łopatką. Możesz również dokręcić bagażnik zbroją, jeśli chcesz.       
 8.  
 9.             5      Wklej wszystko razem. Wszystkie warstwy przylepiają się teraz do siebie, usztywnienie siekiery znajduje się na środku.       
 10.  
 11.             6      Zakończ pracę. Na przykład krawędzie ostrza można przyciąć ozdobnie. Kiedy skończysz, zawiń cały topór taśmą i pomaluj go, jak chcesz. Możesz również użyć wstążki, aby siekiera wyglądała na autentyczną.       
 12.  
 13.             7      Gotowe! Ciesz się swoim nowym toporem bojowym.       
 14.  
             

    3      Maski taśmowe do dywanów  .

    
   
 1.             1      Przygotuj wszystko, czego potrzebujesz. Potrzebujesz dwóch tekturowych rurek, takich jak środek papierowego ręcznika. Również alobal i dywan lub taśma hydrauliczna. Przy dodawaniu odważników (np. Noży do sztućców), małpy są nieco bardziej niebezpieczne.       
 2.  
 3.             2      Jeśli używasz ciężarów, zacznij od nich. Weź dwa noże do sztućców, skręć je i sklej. Dokładnie owinąć je taśmą, aby je rozdzielić i nie rozpraszać.       
 4.  
 5.             3      Wypełnij tekturowe rurki. Zamknij jeden koniec każdej rury na rurze. Zrób kulkę z folii aluminiowej i umieść ją na końcu tuby. Kontynuuj wypełnianie probówek za pomocą Alobala lub owijanie wagi, jeśli zdecydujesz się na to. Napełnij rurę Alobalem, aż osiągnie przeciwległy koniec. Następnie otwórz taśmę.       
 6.  
 7.             4      Zrób sznur. Pokrój cienkie kawałki taśmy samoprzylepnej, a następnie złóż ją na pół, aby wykonać sznury. Następnie związać je w jedną linę. Lina powinna rozciągać się od jednego dzioba do drugiego i mieć co najmniej 15 cm długości.       
 8.  
 9.             5      Podłącz linę do rur. Rozłóż kawałek liny i przykleić do rury w równych odstępach. Splątana część pozostanie w środku.       
 10.  
 11.             6      Rury osłonowe. Mocno dokręć dwie mulki za pomocą wykładziny dywanowej lub taśmy hydraulicznej i kontynuuj przez linkę łączącą.       
 12.  
 13.             7      Gotowe! Rozkoszuj się ciasteczkami, ale bądź ostrożny, szczególnie jeśli używałeś odważników.       
 14.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                           
Hobby i rękodzieło popularny:
Jak zrobić linę z papieru.

Jak rozpoznać właściwego diamentu.

Jak pracować z laminatem.

Jak złożyć samolot z papieru.

Jak zbudować Birdhouse.

Jak pisać niewidzialny atrament.

Jak zrobić własny notatnik.

Jak zrobić spódnicę.

Jak obciąć spodnie.

Jak uwolnić Sudoku.

Jak nauczyć się quilingu.

Jak zrobić portfel z izolacyjnej taśmy samoprzylepnej.

Jak złożyć samolot z papieru.

Jak zrobić łuk i strzały.

Jak zrobić papierowe serce.

Jak zrobić skórzane bransoletki.

Jak zrobić smoka.

Jak zrobić sukienkę.

Jak narysować twarz.

Jak zrobić kwiat z papieru.

Jak utworzyć termit.