Home \ Hobby i rękodzieło
 

Jak zgiąć bransoletkę przyjaźni.

 

Bransoletki przyjaźni są zwykle wykonane z bawełny i ludzie noszą je na nadgarstku jako talizman przyjaźni. Ale oczywiście możesz zrobić je dla siebie, ze swoją kolekcją akcesoriów lub zrobić je na drutach i sprzedać. Czy chcesz nauczyć się uderzać bransoletkę przyjaźni? Czytaj dalej.

              

Procedura .

    

    1      Tradycyjna bransoletka przyjaźni  .

    
   
 1.            1      Wybierz kilka bawełny w różnych kolorach. Ich liczba liczy się tylko dla ciebie, ale muszą mieć co najmniej trzy. Możesz wybrać kolory, które są kontrastujące lub te, które pasują do siebie. Ponownie, to tylko twoja wyobraźnia. Jeśli używany jest tylko jeden kolor, bransoletka nie będzie miała żadnego wzoru. 4-6 bawełna tworzy cieńszą bransoletkę, grubszą o 8-10. Im więcej bawełny używasz, tym szersza będzie bransoletka.        
 2.  
 3.             2      Zmierz wymaganą długość pierwszej bawełny i pociąć ją. Długość powinna być nieco większa niż odległość między opuszkami palców a stawem barkowym. To pozostawi Ci mnóstwo bawełny do wykończenia i stworzy wzór. Zawsze lepiej jest ciąć bawełnę dłużej niż za krótko.       
 4.  
 5.                          3      W zależności od długości pierwszej bawełny zmierzyć długość pozostałych. Trzymaj jego koniec na drugim końcu i przycnij na tę samą długość.        
 6.  
 7.                          4      Zwiąż wszystkie węzły razem z węzłem i przymocuj go do nieruchomej podkładki. Możesz przyczepić go do dżinsów, poduszki lub innej miękkiej, ale mocnej powierzchni, która nie zostanie uszkodzona. Jeśli jesteś elastyczny, połóż koniec klamry na kciuku. Mocowanie za pomocą szpilki jest zawsze bezpieczniejsze niż przyklejenie taśmą.        
 8.  
 9.                          5      Rozłóż bawełnę. Zanim zaczniesz wiązać wzór, rozłóż bawełnę tak, aby kolory układały się tak, jak chcesz. Aby sprawić, by bransoletka była zgrabna, staraj się, aby zbytnio nie przebiła bawełny.        
 10.  
 11.                          6      Zanim zaczniesz od wzoru, nałóż krótki warkocz (opcjonalnie). Przed drutowaniem bransoletki można podzielić bawełnę na trzy nici po dwóch lub trzech i mieszać je tak, jak klasyczne ostrze do włosów.        
 12.  
 13.                          7      Dzianie plecionki jest łatwe. Odetnij bawełnę, która znajduje się po prawej stronie po lewej stronie na środku środkowej bawełny. To jest teraz środkowa bawełna. Następnie weź bawełnę po lewej i obetnij ją w prawo. Ta bawełna jest teraz w połowie. Postępuj w następujący sposób, aż osiągniesz zamówioną długość..        
 14.  
 15.                          8      Trzymaj węzeł, na którym węzeł (w naszym przypadku różowy) jest mocno przymocowany, aby węzeł mógł się dobrze przesuwać i siedzieć we właściwym miejscu. .        
 16.  
 17.                          9      Bawełna, znajdująca się na lewej krawędzi, tworzy węzeł wokół bawełny po prawej stronie. W rzeczywistości jest to połowa węzła - pierwsza bawełna (w naszym przypadku zielona) najpierw wyrzuć z boku (różowy), podczas gdy otwarta pętla pozostaje w lewo, a bawełna będzie wyglądać jak cyfra. Następnie owinąć pierwszą bawełnę wokół drugiej, pod nią i wyciągnąć pętlę po lewej stronie. Pociągnij i przesuń węzeł do różowej bawełny.  
    
  • Trzymaj bawełnę wokół węzła, który robisz, trzymaj mocno, aby się nie zsunął.
  •  
         
 18.  
 19.                          10      Teraz bawełna, która była pierwotnie na lewym marginesie, przesuń węzeł na prawej krawędzi za pomocą węzłów. Powtórz poprzedni krok na różowej bawełnie. Spowoduje to przesunięcie zielonej bawełny w kolorze różowym. Następnie dla każdej dodatkowej bawełny ułóż zieloną bawełnę z dwóch połówek. Gdy dojdziesz do pierwszego rzędu, zielona bawełna będzie leżeć na końcu po prawej stronie bransoletki.        
 20.  
 21.                          11      Kontynuuj w ten sam sposób dzianie dzianin od lewej do prawej, zawsze najlepsza bawełna wokół reszty. Gdy bawełna dojdzie do prawej krawędzi, zacznij od lewej po lewej.        
 22.  
 23.                          12      Utwórz wzór, aż bransoletka będzie wystarczająco długa. Możesz okresowo testować go wokół nadgarstka podczas produkcji. Zawsze powinno być wystarczająco dużo miejsca między gotową bransoletką a skórą nadgarstka, aby umieścić pod nią dwa palce.        
 24.  
 25.                          13      Przymocuj koniec bransoletki do plecionki (opcjonalnie). Jeśli dopasowałeś początek bransoletki, możesz zakończyć ją w ten sam sposób. Podzielić bawełnę na trzy pasma i połączyć razem.        
 26.  
 27.                          14      Dodaj ozdobne wisiorki lub koraliki (opcjonalnie) na końcu bransoletki. Aby dodać specjalną bransoletkę do swojej bransoletki, możesz nałożyć na nią lśniące koraliki, małe gałki, ozdobne guziki, wisiorki itp. I zabezpieczyć je węzłem.        
 28.  
 29.                          15      Przymocuj koniec klamry za pomocą stałego węzła. Przed skończeniem bransoletki powinieneś ponownie ocenić, czy jest wystarczająco długa na nadgarstek (lub nadgarstek).        
 30.  
 31.                          16      Obetnij przepełnioną bawełnę. Jeśli z węzła nadal jest dużo wacików, wyreguluj je za pomocą nożyczek na żądaną długość.        
 32.  
 33.                          17      Pomyśl o bransoletce na nadgarstku. Teraz, gdy kawałek jest skończony, pomyśl o bransoletce nadgarstka lub daj go przyjacielowi lub przyjacielowi.        
 34.  
 35.                          18      Ciesz się bransoletką przyjaźni. Lub radość z tego, komu mu go dałeś!                  
 36.  
             

    2      Inne rodzaje bransolet przyjaźni  .

    
   
 1.                          1      Owinięta, okrągła bransoletka przyjaźni. Podczas wykonywania tego rodzaju tkaniny po prostu owinąć bawełnę wokół wszystkich innych naraz i po pewnym czasie zmienić bawełnę, aby zrobić wzór.        
 2.  
 3.                          2      Rustykalna, dziergana bransoletka przyjaźni. Do tego celu użyto grubszej morwy lub przędzy dziewiarskiej.        
 4.  
 5.             3      Bransoletka ze spiczastym wzorem. Ta urocza bransoletka to wariant klasycznej bransoletki przyjaźni. Jest dziana z obu stron w kierunku środka, gdzie tworzy kształt litery V.       
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

                           
Hobby i rękodzieło popularny:
Jak nacisnąć arkusze.

Jak złożyć pudełko z papierem.

Jak pracować z laminatem.

Jak zmierzyć pulpit.

Jak zrobić piracki kostium.

Jak zrobić bańki.

Jak (łatwo) złożyć kostkę Rubika.

Jak się bawić, gdy się nudzisz.

Jak malować na tkaninie.

Jak nauczyć się sztuczek z kart.

Jak zaimpregnować tkaninę.

Jak narysować twarz.

Jak zrobić wymarzoną pułapkę.

Jak malować na szkłach.

Jak zrobić bańki.

Jak malować na tkaninie.

Jak czyścić złotą biżuterię.

Jak zmniejszyć dżinsy.

Jak pracować z laminatem.

Jak utworzyć zakładki w książce.

Jak zrobić kwiaty z serwetek.