Home \ Hobby i rękodzieło
 

Jak się uśmiechać na zdjęciach.

 

Zasada numer jeden, gdy się uśmiechasz na zdjęciu: Nie mów "ser". Tworzenie dźwięku litery "y" tworzy usta w nienaturalny uśmiech, więc lepiej powiedzieć coś kończącego się na "a" jak "panda". Przeczytaj ten artykuł, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak mieć piękny uśmiech na swoich zdjęciach.

              

Procedura .

    

    1      Jak pozować  .

    
   
 1.            1      Uśmiechnij się swoimi oczami. Jeśli chodzi o uśmiech na zdjęciach, najgorsze jest, gdy usta się śmieją, ale nie ma oczu. Jeśli chcesz, aby twój uśmiech działał autentycznie na zdjęciach, musisz oderwać wzrok i zrobić tak zwany uśmiech Duchenne'a. Prawdziwy uśmiech Duchenne'a działa naturalnie, ale trudno jest po prostu uśmiechnąć się wszystkimi mięśniami twarzy. Dlatego dobrze jest pomyśleć o czymś, co naprawdę się z ciebie śmieje. 
    
  • Zauważ różnicę w lustrze. Czy widzisz, jak szczęśliwszy wyglądasz, kiedy uśmiechasz się swoimi oczami?
  •  
  • Uśmiechnij się na zdjęciu, udawaj, że uśmiechasz się do kogoś, kogo kochasz . Twoje oczy będą przekonujące, a twój uśmiech będzie naturalnie piękny.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Pokaż zęby. Nie trzeba się uśmiechać na całe koło, ale mniejsze zęby wyraźnie rozjaśnią twarz. Staraj się pokazać przynajmniej swoje górne zęby, nie musisz ujawniać wszystkich zębów. Jest jednak w porządku, jeśli preferujesz uśmiech z zamkniętymi ustami - bądź świadomy, że będziesz zachowywał się bardziej poważnie niż wszyscy inni na zdjęciu.       
 4.  
 5.             3      Znajdź najlepszy kąt. Trzymanie się prosto do aparatu to nie tylko najdelikatniejsza pozę. Spłaszcza twoje funkcje, a na zdjęciu będzie wyglądać zniekształcona. Lepiej pokaż swoje piękne cechy, lekko obracając głowę w bok. Jeśli masz tak zwaną "dobrą" stronę (strona, w której twoje cechy wyglądają najlepiej) - wspiąć się na stronę skierowaną w stronę aparatu. 
    
  • Nie przesadzaj. Jeśli próbujesz zbyt mocno, aby strzelić swoją twarz prawą stroną aparatu, może wydawać się przytłaczająca. Staraj się mieć głowę pod naturalnym kątem.
  •  
  • Jeśli to możliwe, wspiąć się nieco poniżej aparatu, aby kamera nieznacznie przesunęła się z góry, a nie od dołu.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Trzymaj twarz na poziomie aparatu. Jeśli również wstrzykniesz brodę, Twoja twarz będzie wyglądać na zniekształconą. Jeśli jednak przechylisz głowę i popchniesz podbródek, będzie wyglądać, jakbyś miał podwójny podbródek. Najbardziej naturalną pozycją jest trzymanie głowy na poziomie kamery tak, jakbyś z nią rozmawiał.       
 8.  
 9.             5      Powiedz słowo kończące się na "a". Fotografowie uwielbiają robić swoje modele "serem". W rezultacie zdjęcia działają niesprawiedliwie z dwóch powodów. Po pierwsze, dźwięk "rozciąga" usta na nienaturalny, fałszywy uśmiech, więc twój uśmiech będzie wyglądał niewłaściwie (jeśli nie jesteś naprawdę szczęśliwy i entuzjastyczny). Po drugie, denerwowanie powiedzenia "sera" większości osób w wieku powyżej 8 lat. Rozwiązanie? Pomyśl o czymś, co kochasz, a kończy na "a". Słowo "a" tworzy usta w bardziej naturalny uśmiech. Ponadto myśli o tym, co kochasz, sprawią, że poczujesz się bardziej autentycznie na swojej twarzy. Więc jeśli połączysz te dwie rzeczy, będziesz miał piękną twarz na twarzy!  
    
  • Na przykład, jeśli kochasz osobę o imieniu "Jana", pomyśl o niej i wymów jej nazwę, kiedy uśmiechasz się do kamery. Albo pomyśl o kimkolwiek lub czymkolwiek innym, co może sprawić, że będziesz się śmiać.
  •  
                   
 10.  
             

    2      Jak rozjaśnić uśmiech  .

    
   
 1.             1      Utrzymuj prawidłową higienę jamy ustnej. Najlepszy uśmiech jest częściowo oparty na pewności siebie. Ale jeśli nie masz czystych zębów, prawdopodobnie nie będziesz chciał pokazać ich całemu światu. Regularnie myj zęby i odwiedzaj dentystę, aby zawsze mieć je piękne i czyste.        
 2.  
 3.             2      Rozjaśnij zęby za pomocą środków wybielających. Jeśli twoje zęby są pożółkłe lub nieco zabarwione, zwiększy to Twoją pewność siebie, gdy pozwolisz im wybielić. Nie ma powodu, aby wydawać na drogie procedury wybielania. Po prostu użyj naturalnej metody wybielania. Na przykład: 
    
  • Płucz zęby wodą utlenioną. Jest to bezpieczna, naturalnie wybielająca substancja, która rozjaśnia zęby o kilka odcieni.
  •  
  • Wyczyść zęby za pomocą sody. Dodaj trochę jadalnej sody do pasty do zębów lub zrób zwykłą pastę jadalnej sody i wody, a następnie wyczyść zęby. Nie rób tego zbyt często lub możesz uszkodzić szklankę.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Załóż szminkę, która optycznie rozjaśni zęby. Niektóre szminki mogą optycznie rozjaśnić swoje pożółkłe zęby. Twoje zęby będą wtedy wyglądały znacznie bielsze i jaśniejsze. Możesz poprawić swój uśmiech w jednym z następujących odcieni: 
    
  • Uderzająca czerwień (na przykład truskawka) - mocno kontrastuje z zębami, dzięki czemu są bardziej wybitne.
  •  
  • Niebieskie zabarwione kolory - Będą zwracać uwagę na żółknięcie zębów.
  •  
  • Unikaj pomarańczowych i żółtawych szminek. Wystarczy, że podkreślisz swoje pożółkłe zęby i sprawisz, że twój uśmiech będzie ostrzejszy.  
  •  
         
 6.  
 7.             4      Utrzymuj nawilżone usta. Suche usta z płatkami mogą wywoływać uczucie zawstydzenia i nieśmiałości i mogą prowadzić do nielegalnego zdjęcia. Aby Twoje usta były piękne, regularnie stosuj delikatny peeling do ust i nawilż je balsamem do ust lub błyszczykiem. Gdy pojawi się moment uśmiechu, nie będziesz musiał się martwić, że źle wyglądasz na zdjęciu.       
 8.  
 9.             5      Użyj makijażu, by podkreślić uśmiech. Korzystanie z makijażu, różu i bronzera tworzy kontrast między makijażem a ustami, a twój uśmiech będzie bardziej wyjątkowy. Wybierz odcienie pasujące do Twojej skóry. Twoje zęby staną się bielsze, jeśli użyjesz ciemniejszego makijażu, który wywoła wrażenie opalania.       
 10.  
 11.             6      Uwierz mi. Uśmiech to nie tylko doskonały wygląd - chodzi o to, by wyglądać na szczęśliwego i pewnego siebie. Twój uśmiech będzie piękniejszy, jeśli Twoja twarz ma wyrażać poczucie własnej wartości i dobre samopoczucie. Jeśli jesteś zbyt zaniepokojony tym, jak wyglądasz, będzie to widoczne na twojej twarzy. Będziesz wyglądać na napiętego lub nastrojony na zdjęciu. Nie zapomnij odpocząć i pomyśleć o miłych rzeczach. Zobaczysz, że będziesz wyglądać świetnie na ostatecznym zdjęciu.       
 12.  
             

    3      Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach  .

    
   
 1.             1      Przećwicz uśmiech przed lustrem. Jeśli wydarzy się jakieś zdarzenie, które chcesz sfotografować, a ty denerwujesz się, że wyglądasz sztywno na zdjęciach, poświęć chwilę, aby z góry ćwiczyć uśmiech. Spójrz w lustro i znajdź swój najdelikatniejszy kąt i najlepszy kształt ust (i liczbę zębów). Nie zapomnij uśmiechnąć się nawet oczami. Gdy znajdziesz najlepszy kąt, zwróć uwagę, jak czujesz go na swojej twarzy, aby móc go naśladować, gdy go sfotografujesz.       
 2.  
 3.             2      Staraj się mieć autentyczny uśmiech. Jeśli obawiasz się, że twoja fraza wygląda na sfałszowaną, zauważ, że następnym razem twój uśmiech się pojawi, gdy coś naprawdę się zaśmieje (jak ulubiona komedia, zabawny przyjaciel). Masz kilka pytań, które pomogą Ci zapamiętać swój autentyczny uśmiech: 
    
  • Jakie uczucia zalewają twój umysł, kiedy zaczynasz śmiać się szczerze? Czy możesz imitować je przed kamerą?
  •  
  • Jaką pozycję naturalnie zajmuje twoja twarz? Jeśli to możliwe, sprawdź to w lustrze i pamiętaj, jak wygląda twój szczery uśmiech. Gdy nadejdzie czas strzału, spróbuj go naśladować.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zmarszczka, zanim się uśmiechnie. Jeśli zazwyczaj masz zamknięte oczy na swoich zdjęciach, spróbuj tego małego triku, który zawsze będziesz miał na oczy swoimi oczami: Tuż przed zdjęciem spustu migawki, mruganiem i uśmiechnięciem się. Mniej prawdopodobne jest miganie podczas błysku lampy błyskowej.       
 6.  
 7.             4      Namacz zęby, zanim się uśmiechniesz. Jeśli Twoje zęby są nieprzyjemne, istnieje szybkie rozwiązanie, które nie wymaga żadnego przygotowania: tuż przed uśmiechem myj zęby językiem, aby je zwilżyć. Zęby o niewielkim połysku będą wyglądały bardziej promiennie niż zęby bez połysku. Dodatkowo, dzięki temu połysku zęby będą wyglądać lepiej. Niektóre kosmetyczki zalecają nawet mycie zębów płatkami, aby wyglądały gładko i jasno na zdjęciu.       
 8.  
 9.             5      Nie myśl zbyt wiele o tym, jak wyglądasz. Jeśli martwisz się tym, jak wyglądasz, bardzo prawdopodobne jest, że twoje negatywne myśli znajdą odzwierciedlenie w twoim uśmiechu. Będziesz wyglądał na spiętego i sztywnego, a nie naturalnie i szczęśliwie. Następnym razem, gdy pozujesz przed kamerą, nie myśl o tym, jak dziwnie wyglądasz, ale pomyśl o czymś, co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy i śmiejesz się. Twoje pozytywne myśli zostaną odzwierciedlone na zdjęciu w postaci promiennego uśmiechu.       
 10.  
             

Wskazówki .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://lifehacker.com/5989874/get-a-natural-smile-for-photos-by-saying-words-that-end-in-uh  
 2.  
 3. http://www.webmd.com/oral-health/healthy-mouth-14/beautiful-smile/photogenic-smile  
 4.  
 5. http://www.huffingtonpost.com/2013/05/30/lipstick-shades-brighter-smile_n_3349313.html  
 6.  
                         
Hobby i rękodzieło popularny:
Jak zrobić podstawowe oko.

Jak złożyć balon origami.

Jak zrobić koraliki z papieru.

Jak pozować na zdjęciach.

Jak grać w grę karcianą Whist.

Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną w loterii.

Jak wyglądać szczuplejsze na zdjęciach.

Jak robić lepsze zdjęcia.

Jak dobrze wyglądać na zdjęciach.

Jak zrobić koraliki z papieru.

Jak nauczyć się żonglować.

Jak spasować gwiazdę (origami shuriken).

Jak zbierać znaczki.

Jak zrobić żel balistyczny.

Jak zawiesić skarpetki.

Jak korzystać z Teamspeak.

Jak wstawić zdjęcie do medalionu.

Jak wypłukać złoto.

Jak zrobić własny kostium Batmana.

Jak utworzyć zakładki w książce.

Jak stworzyć teksturę na ścianach.