Home \ Hobby i rękodzieło
 

Jak wyciągnąć łódź z papieru.

 

Możesz złożyć łódź z jednego arkusza papieru w ciągu kilku minut. Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

                 

Procedura .

    
   
 1.            1      Złóż arkusz papieru o rozmiarze A4 do połowy. Używaj zwykłego białego zwykłego papieru lub specjalnego papieru na origami. Upewnij się, że sklep jest płaski.        
 2.  
 3.                          2      Złóż papier pionowo na pół. Po złożeniu w poziomie, złóż papier w pionie. Przesuń palcami w dół, a następnie złóż papier ponownie. W środku rowek pozostaje pionowy.        
 4.  
 5.                          3      Złóż górne rogi pośrodku, pozostawiając około 2,5 cm wolnego od spodu. Chwyć górne rogi i złóż je wzdłuż linii środkowej. Pomoże to w złapaniu róg dokładnie w środku papieru.        
 6.  
 7.                          4      Złóż dolne krawędzie papieru spodem do góry po obu stronach. Chwyć dolną, wolną krawędź papieru i złóż go do złożonego trójkąta. Następnie obróć papier i zrób to samo po drugiej stronie. Dostaniesz papierowy kapelusz.        
 8.  
 9.                          5      Załaduj dolne krawędzie. Po jednej stronie papieru uchwyć dolne rogi wystające poza trójkąt. Złóż je wzdłuż krawędzi. Następnie obróć łódź i powtórz krok po drugiej stronie.        
 10.  
 11.                          6      Umieść kwadrat z trójkąta. Użyj palców, aby otworzyć spód trójkąta. Powinien naturalnie zacząć formować się w kwadrat, więc dolne krawędzie stają się jego dolnym rogiem.        
 12.  
 13.                          7      Złóż dolną połowę papieru w górę. Obróć papier tak, aby dolny róg diamentu mógł zostać złożony. Zrób tak, aby krawędzie papieru znajdowały się w jednej linii. Następnie obróć papier i zrób to samo po drugiej stronie.        
 14.  
 15.                          8      Powtórz trójkąt, aby utworzyć kwadrat. Otwórz dno trójkąta, tak jak przedtem. Niższe rogi znów zamieniają się w dolny róg diamentu.        
 16.  
 17.                          9      Przedłuż trójkąty po bokach diamentu. Przytrzymaj je blisko diamentu i delikatnie rozłóż tak, aby otwierał się magazyn prowadzący przez środek. Następnie można nieco rozciągnąć boki łodzi, aby była bardziej stabilna.        
 18.  
 19.                          10      Możesz iść! Napełnij trawnik wodą i umieść na nim łódź. Jeśli jest przechylony, wyreguluj krawędzie, aby lekko się nie unosił.                  
 20.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                            
Hobby i rękodzieło popularny:
Jak zrobić portfel z izolacyjnej taśmy samoprzylepnej.

Jak zrobić fryzurę.

Jak zrobić kwiat z papieru.

Jak zrobić papierowe serce.

Jak zrobić układankę Raj Raju Nieba.

Jak zrobić ramkę obrazu.

Jak zawijać kwadraty.

Jak przyszyć spódnicę.

Jak zbudować dom na drzewie.

Jak zrobić piracki kostium.

Jak zrobić klej do mąki.

Jak zrobić piracki kostium.

Jak pokonać nudę.

Jak zrobić spódnicę.

Jak malować na tkaninie.

Jak zastrzelić gumkę.

Jak zrobić kornet lub lejek z papieru.

Jak się uśmiechać na zdjęciach.

Jak zrobić papier.

Jak szpiegować ludzi.

Jak zrobić szorty z wysokim stanem.