Home \ Hobby i rękodzieło
 

Jak wyglądać szczuplejsze na zdjęciach.

 

Zdjęcia mogą kłamać, a wiele osób wygląda na silniejszych niż w rzeczywistości. Dobrze więc wiedzieć, jak z tym walczyć. Jeśli mówi się, że kamera dodaje 5 kg, stajesz w gorszej sytuacji, gdy ktoś zrobi ci zdjęcie. Gdy pozujesz do zdjęcia, możesz wypróbować nasze wskazówki, dzięki którym będziesz wyglądać szczuplej. Jeśli chcesz wiedzieć, jak to przeczytać, czytaj dalej.

                 

Procedura .

    
   
 1.            1      Weź pochlebne ubranie. Jeśli wiesz, że zamierzasz zrobić zdjęcie, powinieneś nosić ubrania, które schudną i pasują do ciebie. Weź ciemniejszy, ciemniejszy kolor, który nie dodaje funta. Wybierz coś, co ci odpowiada - jeśli masz coś za ciasnego, zobaczysz na zdjęciu brzydkie fałdy. Ale jeśli weźmiesz coś za darmo, będziesz wyglądał znacznie większy niż w rzeczywistości. Oto więcej wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiednie ubrania: 
    
  • Unikaj poziomych pasków, które mogą sprawić, że będziesz niepotrzebny. Jeśli chcesz nosić coś w paski, weź pionowe paski, które odchudzają się.
  •  
  • Nie nosić żadnych wzorzystych lub zbyt kolorowych ubrań. Jeśli masz sukienki z kolorowymi wzorami na brzuchu, zwrócisz na siebie uwagę. Ogólnie rzecz biorąc, nie powinieneś brać niczego we wzorcu.
  •  
  • Jeśli wiesz, że ktoś będzie robił zdjęcia, weź swoją korygującą bieliznę.
  •  
  • Kobiety powinny mieć wysokie obcasy, dzięki którym będą wyglądać na szczuplejsze.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Uważaj, aby nikogo nie zabrać od dołu. Kiedy ktoś zrobi zdjęcie od dołu, będziesz miał dwa podbródki, będziesz wyglądał na mniejszy i ogólnie będzie dużo grubszy na zdjęciu. Gdy ktoś robi zdjęcie, kamera powinna znajdować się na wysokości oczu lub nawet nieco wyżej. Kiedy ktoś robi zdjęcia od dołu, będziesz wyglądać o 20 kg cięższy!       
 4.  
 5.             3      Wykonaj mały krok naprzód. Panie mogą zająć pozę jak czerwony dywan - delikatnie zaciśnij na bok i postaw jedną stopę przed drugą. Skieruj czubek przodka w stronę aparatu i lekko ugnij kolano. Przenieś wagę na tylną nogę. Jeśli nie staniesz naprzeciwko kamery, będziesz wyglądać szczuplej.       
 6.  
 7.             4      Podnieś brodę. Jeśli chcesz uniknąć podwójnego podbródka, powinieneś nieco podnieść brodę. To również sprawia, że ​​twoja szyja jest trochę dłuższa, a będziesz wyglądać ogólnie szczuplejsze. Jednak najpierw przećwicz tę sztuczkę w domu przed lustrem, aby nie wyglądać zbyt gorąco. Możesz też lekko podciągnąć głowę do przodu, aby nie mieć dwóch podbródków.       
 8.  
 9.             5      Wyciągnij ręce z ciała. Dłonie nie powinny być dociskane do ciała. Jedną rękę możesz założyć na biodrach - dzięki paszportowi. Kiedy masz obie ręce wzdłuż swojego ciała, będziesz wyglądać mocniej, a twoje ręce będą grubsze niż w rzeczywistości. Jeśli nie chcesz położyć ręki na boku, możesz trzymać ręce wzdłuż ciała, ale powinieneś odłożyć je nieco dalej od tułowia, aby nie przyciskać ich do ciała.       
 10.  
 11.             6      Popraw swoją postawę ciała. Wejdź prosto, oprzyj ramiona i wyciągnij brzuch. Jeśli chcesz pociągnąć za brzuch, musisz uważać, aby nie zobaczyć żebra na swoim zdjęciu. Lepiej wyglądać nieco trudniej niż ludzie mówią, że podciągnąłeś brzuch. Kiedy masz odpowiednią postawę, będziesz wyglądać pewnie i szczupła.       
 12.  
 13.             7      Ustaw prawidłowo nogi. Jeśli chcesz mieć szczuplejsze nogi na swoim zdjęciu, ugnij je lekko w kolanach, weź szpilki lub dokręć uda. Jeśli siedzisz, powinieneś krzyżować nogi w kostkach.       
 14.  
 15.             8      Zamiast uśmiechu uśmiechnij się naturalnie. Czasem jest miło, gdy ludzie się uśmiechają, ale pamiętaj, że to zwiększy twoją twarz i będziesz miał przesadny uśmiech. Lepiej spróbuj normalnego, naturalnego uśmiechu. Możesz nacisnąć język do góry, aby mieć optycznie węższą twarz. 
    
  • Jeśli chcesz, możesz wypróbować sztuczkę modeli - odwróć wzrok i obróć soczewkę, zanim fotograf pociągnie za spust. To da ci naturalny uśmiech.
  •  
         
 16.  
 17.             9      Jeśli jesteś w grupie, cofnij się. Im bliżej kamery, tym trudniej będzie ją porównać do innych osób. Jeśli chcesz wyglądać szczuplej, powinieneś znajdować się jak najdalej od aparatu. Jeśli strzelasz zgodnie z innymi ludźmi, powinieneś stać tak daleko, jak to możliwe w środku - ludzie na krawędzi zawsze wyglądają najsilniej.       
 18.  
 19.             10      Unikaj bezpośredniego światła słonecznego. Jeśli fotografujesz na słońcu, będziesz musiał się uśmiechnąć, a twoja twarz będzie wyglądać silniej. Postaraj się, aby robić zdjęcia w cieniu.       
 20.  
 21.             11      Rozgrzej się. Nie musisz iść do fałszywej opalenizny, ale powinieneś spędzić trochę czasu na słońcu przed fotografowaniem, aby złapać zdrowy kolor i nie wyglądać zbyt blado na zdjęciu. Zdjęcia zazwyczaj oddają nieco koloru skóry, więc dobrze jest być trochę opalonym.       
 22.  
 23.             12      Użyj swoich włosów. Kiedy dostaniesz drdol, będziesz miał optycznie dłuższą i szczuplejszą szyję, ale jeśli zrobisz cipkę i odgarniesz wszystkie włosy z twarzy, możesz wyglądać niepotrzebnie surowo. Najlepiej zostawić kilka luźnych włosów wokół twarzy - dzięki czemu będziesz wyglądać szczuplej.       
 24.  
 25.             13      Zrelaksuj się! Kiedy robisz zdjęcie, uśmiechaj się i odpręż się i nie myśl o tym, jak wyglądasz. Jeśli jesteś zbyt niespokojny, spojrzysz na siebie i będziesz miał nienaturalny wyraz. Jeśli chcesz wyglądać najlepiej, musisz być zrelaksowany i musisz się naturalnie uśmiechać.                 
 26.  
             

Wskazówki .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

                  

Zasoby i cytaty .

                           
Hobby i rękodzieło popularny:
Jak zrobić podstawowe oko.

Jak zrobić kopertę.

Jak złożyć balon origami.

Jak pomalować piasek.

Jak pomóc twojej pamięci nauczyć się.

Jak zrobić mydło.

Jak zbudować Birdhouse.

Jak pomalować piasek.

Jak zrobić kopertę.

Jak (łatwo) złożyć kostkę Rubika.

Jak zrobić na drutach gałkę.

Jak się uśmiechać na zdjęciach.

Jak zrobić śmierdzące bomby.

Jak zbudować fort.

Jak żartować.

Jak zrobić płatek śniegu z papieru.

Jak grać na automatach.

Jak zrobić kornet lub lejek z papieru.

Jak zniszczyć uszkodzoną amerykańską flagę.

Jak zrobić pałąk.

Jak pokolorować swoją skórę.