Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak zrobić wytarte dżinsy.

 

Czy podoba Ci się modowy trend roztrzaskany, jakbyś miał na sobie dżinsy, ale czy nie chcesz na nie wydać? Nie ma nic prostszego i przyjemniejszego niż robienie najstarszych i najtrwalszych dżinsów i przekształcanie ich w cyganerię czeskiego szyku! To, czego potrzebujesz, zależy tylko od tego, w jakim stopniu noszone jeansy mają być zużyte, ale większość pomocy jest taka sama, jak w domu. Przeczytaj instrukcje i rozpocznij pierwsze, domowe dżinsy!

                 

Procedura .

    
   
 1.            1      Wybierz dżinsy, które chcesz dopasować. Najlepiej noszone dżinsy to te, które są naturalnie bogate, gdy nici dżinsowe stopniowo się przerywają i pękają. Aby osiągnąć ten efekt, dobrze jest sięgnąć po spodnie, które są przynajmniej trochę zużyte. Unikaj nowych ciemnych jeansów, wybierz raczej naprawdę zużyte. Jasne lub wyblakłe jeansy, które straciły sztywność materiału podczas użytkowania, są idealne. Jeśli nie chcesz oderwać żadnego z dżinsów, przejdź do drugiej ręki lub rynku, tam na pewno wybierzesz i za rozsądną cenę.        
 2.  
 3.                          2      Wyrzucaj w miejscach, w których mają być używane. Ubierz ubrania za pomocą ołówka lub zmywalnego długopisu, w którym chcesz nosić i polizać. Zauważ, jak duże dziury chcesz i gdzie się udać. Gdy zdejmiesz spodnie, będziesz miał dobry przewodnik dotyczący ilości materiału i miejsca uszkodzenia.        
 4.  
 5.             3      Znajdź solidny obszar roboczy do pracy. Na przykład umieść kawałek drewna lub deski w spodniach poniżej miejsca, nad którym pracujesz, po prostu coś, co możesz uszkodzić. Zapobiega to noszeniu drugiej strony nóg.       
 6.  
 7.             4      Wybierz odpowiednie narzędzia. Jest to bardzo dużo narzędzi do szorowania i szczotkowania dżinsów. Na przykład możesz wybrać (ale nie tylko) ruszt na ser, papier ścierny, pumeks, ostrze ze strzępem, pilnik, żyletkę i nożyczki. Wszystko, co ma ostre lub ostre krawędzie, posłuży ci w tym projekcie.        
 8.  
 9.                          5      Umieść "zużyte" dziury w dżinsach. Zamiast używać nożyczek (pozostawiając czyste linie), wybierz jedno z narzędzi i przesuwaj materiał pionowo w przód iw tył, aż pojawi się dziura. Gdy jest wystarczająco duży, jego brzegi nadal trzęsą się papierem ściernym lub teczką.        
 10.  
 11.                          6      Dodaj przytulne miejsca do kieszeni, szwów, kolan lub gdziekolwiek chcesz. Używaj papieru ściernego lub pilnika, aby uzyskać gładkie przejście do wypukłości (po przekątnej w poprzek nóg) po nitkach przekątnych. Aby uzyskać lepszy efekt, powtórz to samo na kilku szwach.        
 12.  
 13.             7      Spróbuj wybielacza. Gdy niektóre części spodni zostaną wybielone, dodasz jeszcze więcej mądrości i ciekawego efektu wizualnego. Lekko zwilżyć gąbkę wybielaczem i wytrzeć krawędzie otworów i wypukłości. Możesz również zanurzyć starą szczoteczkę do zębów w wybielaczu, a następnie przepuścić przez szczecinę palcem, aby krwawić krople wybielacza na spodniach. Jeśli chcesz większe krople, wypełnij wybielacz do starego zakraplacza lub pipety.        
 14.  
 15.             8      Gotowe pranie jeansów. Eliminuje efekt ciepła podczas podtrzymywania, a dodatkowo oczyszcza nadmiar wybielacza. Podnieś spodnie w niskiej temperaturze i, jeśli możesz, nie umieszczaj ich w suszarce bębnowej (lub ponownie w niskiej temperaturze).       
 16.  
 17.                          9      Zabezpiecz otwory i pęknięcia. Jednym z kluczy do perfekcyjnego noszenia dżinsów jest zapewnienie dziur i zadrapań, aby je zatrzymać. Jeśli nie, otwory po chwili noszenia i prania zmieniają się w rozdartą linię, a na pewno nie wygląda elegancko. Zszyj krawędzie otworów białą lub inną jasną nitką w kolorze dżinsów, zwykłym prostym lub tzw. Niewidocznym ściegiem, aby ich nie przycinać. Jeśli stworzyłeś naprawdę duże dziury, upuść nogawkę spod spodni z łatką, którą masz na sobie. Krawędź nie odkształci się i nie utrzyma kształtu.        
 18.  
 19.             10      Gotowe.                  
 20.  
             

Wskazówki .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://sayyestohoboken.com/2013/02/diy-perfectly-distressed-skinny-jeans.html  
 2.  
 3. http://www.sheknows.com/beauty-and-style/articles/954809/diy-how-to-distress-your-jeans  
 4.  
 5. http://www.ruemag.com/decor-inspiration/distressed-denim-two-ways  
 6.  
                          
Higiena osobista i styl popularny:
Jak być szczerym.

Jak ustawić cele.

Jak poprawić refleks.

Jak wyczyścić zamsz.

Jak sfałszować skórę.

Jak pozbyć się łupieżu.

Jak uzyskać białe, czyste i promienne zęby.

Jak jeść jako szczupła osoba.

Jak zrobić meller w domu.

Jak przemyć chlor z włosów.

Jak zmniejszyć swoje usta.

Jak to zrobić.

Jak zacząć żyć nowym życiem.

Jak szczekać policjanta ryb.

Jak korzystać z kremu BB.

Jak rozjaśnić skórę.

Jak zrobić zdobienie paznokci.

Jak wyregulować włosy łonowe.

Jak odżywiać włosy.

Jak ubrać stanik.

Jak pozbyć się pryszcza.