Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak chodzić na wysokich obcasach.

 

Obcasy mogą być najlepszym przyjacielem każdej dziewczyny - pomagają Ci być wyższymi, wyglądać szczuplejszymi i czuć się pewniej. Chodzenie na bardzo wysokich obcasach może być trudne, zwłaszcza jeśli nie jesteś do nich przyzwyczajony. Nie musisz się martwić, nauczyć się chodzić po piętach z pewnością, że po prostu chce trochę praktyki. Postępuj zgodnie z poniższą procedurą, a wkrótce będziesz chodzić po igłach jako modelka!

              

Procedura .

    

    1      Popraw swoją technikę  .

    
   
 1.            1      Wykonaj małe kroki. Chodzenie na wysokich obcasach nie jest tym samym, co w przypadku, gdy uczyłeś się chodzić w dzieciństwie, więc niektóre wskazówki mogą działać nieproduktywnie - podejmuj małe i powolne kroki i uważaj, aby nie klękać bardziej niż normalnie chodzić. Wkrótce zauważysz, że twoje wysokie obcasy są nieco krótsze. Im wyższe pięty, tym krótsze kroki musisz wykonać. Nie próbuj z nim walczyć, robiąc długie kroki! Te krótsze będą naprawdę wygodniejsze i będą wyglądać bardziej naturalnie.        
 2.  
 3.                          2      Stuknij na piętach. Celem jest spojrzenie na piętach jak zwykle. Podczas chodzenia w prostych butach również nie uderza się najpierw w czubek, ale jednocześnie całą nogę. Więc nie musisz tego robić. Najpierw wepchnij pięty na piętę i natychmiast przenieś ciężar na czubek i powtórz to na każdym kroku.        
 4.  
 5.             3      Popraw swoją postawę ciała. Prawidłowe chodzenie w piętach zależy na wiele sposobów od postawy. Jeśli uderzasz i chodzisz różnie w chodzeniu, faktycznie masz do czynienia z pierwotnym zmysłem noszenia obcasów - celem jest wyglądać pewnie i wygodnie. Aby uzyskać właściwą postawę: 
    
  • Wyobraź sobie niewidzialną strunę, która utrzymuje twoją głowę w zasięgu wzroku - głowa powinna być w linii z kręgosłupem, a podbródek powinien być równoległy do ​​ziemi. Chodząc pieszo, spróbuj nie patrzeć w dół.  
  •  
  • Odciągnij ramiona i rozluźnij ramiona. Podczas chodzenia możesz łatwo poruszać się, aby zachować równowagę.  
  •  
  • Angażuj mięśnie brzucha, podnieś brzuch. Pomoże ci stać się prostszym, a będziesz wyglądać szczuplej.  
  •  
  • Delikatnie ugnij kolana, nigdy nie powinieneś ich mocno utknąć. Trzymaj stopy razem i chodź palcami prosto podczas chodzenia.  
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Spróbuj sobie wyobrazić, że idziesz niewidzialną linią. Modele często krzyżują się lekko jedną nogą, ponieważ poruszają się więcej bioder. Wiele kobiet nosi szpilki, aby wyglądać seksownie, więc jeśli dodasz trochę tego seksownego ruchu do chodzenia, może wyglądać dobrze. Najlepiej to zrobić, wyobrażając sobie, że idziesz wzdłuż niewidzialnej linii prostej lub rozciągniętej liny.  
    
  • Nogi powinny być zwrócone twarzą do siebie, a palce u stóp zawsze powinny być skierowane prosto przed siebie. Zanim do niego wejdziesz, trzeba trochę praktyki, ale warto!  
  •  
  • Zobacz filmy z pokazów mody i spróbuj naśladować chodzenie po modelach, które widzisz. Nie zapominaj jednak, że pokazy mody są często wyolbrzymione na pokazach, powinieneś być nieco bardziej powściągliwy w prawdziwym życiu.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Staraj się nosić obcasy w domu. Nosić buty na obcasie przez dzień lub dwa w domu przed ich wyjęciem. Pomoże Ci przyzwyczaić się do ich noszenia, a także lekko rozmasuje ci obcasy, aby się nie zsunęły. Pamiętaj, aby robić wszystko, co zwykle robisz podczas spaceru w domu - chodzenie, chowanie, spinning, itp.       
 10.  
 11.                          6      Rozłóż buty. Jeśli nie zdejmiesz obcasów przed ich wyjęciem, przygotuj się na pęcherze. Ważne jest, aby chodzić w butach, ponieważ nie są one tak mocne i dopasowane do kształtu nogi. Po prostu zabierz je do domu kilka razy, ale możesz też spróbować:  
    
  • Staraj się nosić obcasy na różnych powierzchniach: Być może będziesz musiał chodzić po chodniku, kafelkach, dywanach i śliskich drewnianych podłogach, więc spróbuj nauczyć się chodzić po każdej powierzchni na piętach.
  •  
  • Taniec: Jeśli zamierzasz wziąć te buty do klubu lub na imprezę taneczną, spróbuj tańczyć w tych butach, zanim zrobisz to w zaciszu swojego domu i nie wyjmuj ich, dopóki nie będziesz mógł się swobodnie poruszać.
  •  
  • Idź po schodach. Jest to umiejętność, którą musisz przejąć, ponieważ schody są najczęstszym miejscem urazów pięty. Umieść całą nogę na każdym kroku i powoli przewiń w dół. Ale kiedy idziesz w górę, połóż tylko stopę, a nie piętę na schodach. Przytrzymaj poręcz, aby złapać i spaść, jeśli to konieczne.
  •  
         
 12.  
 13.                          7      Załóż obcasy na zewnątrz. Noszenie obcasów wewnątrz jest zupełnie inne niż noszenie ich na zewnątrz. Bez płaskich powierzchni i miękkich dywanów chodzenie po piętach może być dziesięć razy cięższe.  
    
  • Nawet niewielkie nierówności na powierzchni lub pęknięcia w chodniku stwarzają niebezpieczeństwo, dlatego należy przechodzić piętami kilka razy wokół domu i uważać, aby uniknąć nierównych powierzchni.
  •  
  • Świetnym miejscem do ćwiczeń, kiedy możesz chodzić po domu, jest deptanie do supermarketu. Możesz trzymać wózek!  
  •  
         
 14.  
 15.                          8      Nie ćwicz w pozycji stojącej na piętach. Musisz nie tylko nauczyć się chodzić na wysokich obcasach, ale także stać na nich. Brzmi to prosto, ale wiele kobiet po prostu nie wie, co zrobić z nogami, gdy pozują na zdjęciu lub rozmawiają z kimś stojącym. Ważne jest, aby mieć wygodne buty, ponieważ nieprzyjemne jest poruszanie się od nóg do stóp przez całą noc.  
    
  • Pięty mają rację, tak że pięta jednej stopy dotyka środka drugiej stopy i jest odwrócona od niej.
  •  
  • Przenieś wagę na palce u nóg i jak tylko się zmęczysz, wymień nogi i przenieś wagę na drugą stopę.
  •  
                   
 16.  
             

    2      Chroń stopy przed chłodem  .

    
   
 1.             1      Użyj podkładek i wkładek do butów. Kiedy czujesz, że coś jest popychane lub butelkowane w twoim bucie, używaj swoich klocków. Istnieje wiele rodzajów i kształtów klocków wykonanych z różnych materiałów, które przyklejasz do buta, abyś czuł się bardziej komfortowo i unikał pęcherzy. Jeśli twoje buty są trochę duże i masz wrażenie, że spadają z twoich stóp, możesz je zmniejszyć za pomocą wkładek - niektóre z nich zmniejszą buty do liczby całkowitej i dodadzą tyle cennego komfortu. Używaj tych innowacyjnych rzeczy często, nie musisz cierpieć z powodu dyskomfortu.       
 2.  
 3.                          2      Zatrzymaj nogi. Podczas noszenia wysokich obcasów najlepszą radą na temat zapobiegania obolałym stopom jest usiąść, gdy tylko jest to możliwe. Zabierz stopy na nogi i unikaj bólu i dyskomfortu, utrzymując stopy w świeżości.  
    
  • Pamiętaj, ze skrzyżowanymi nogami. Usiądź prosto i rozciągnij nogi od pasa w dół. Ponadto podczas takiej sesji możesz pokazać swoje piękne buty!  
  •  
  • Staraj się nie zsuwać butów, gdy stopy idą w dół podczas chodzenia, a kiedy zdejmiesz buty, będzie ci trudniej i bolesniej przywołać je ponownie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Załóż sandały na platformie. Buty z paskami, które mocno otaczają stopę i kostkę, są znacznie wygodniejsze i zapobiegają poruszaniu się stopy w butach, powodując tarcie i ból. Buty na platformie zapewnią ci korzyści w postaci butów na obcasie, ale nie będziesz musiał cierpieć, stojąc na szczycie. Twoja stopa jest bardziej równoległa do podłoża i dlatego te buty są idealne do tańca na podłodze do rana!       
 6.  
 7.                          4      Nie nosić wysokich obcasów zbyt często. Wyglądają wspaniale, ale możesz uzyskać nowy wygląd tylko wtedy, gdy zostawisz je przy specjalnych okazjach. Jeśli nosisz je zbyt często, dostaniesz pęcherze, a także będziesz obciążał swoje lędźwie. Twoje nogi (a także reszta ciała) potrzebują czasu, aby dojść do siebie.  
    
  • Jeśli musisz codziennie nosić wysokie obcasy, spróbuj obrócić buty i wysokość obcasów. Zapobiega to naciskowi i ocieraniu nóg od jednego buta, który będziesz nosić, a także będziesz mieć świeże nogi.  
  •  
         
 8.  
             

    3      Wybierz odpowiedni obcas  .

    
   
 1.             1      Sklep rozsądnie. Nie wszystkie buty są takie same, a zdolność chodzenia po piętach zależy również od tego, czy masz odpowiednie buty. Zawsze idź na zakupy na koniec dnia, kiedy twoje nogi są lekko spuchnięte od codziennego chodzenia i są największe. Wybierz buty, które są odpowiednie dla kształtu stopy, but powinien być szerszy niż stopa. Zawsze spróbuj obu butów i przejdź przez sklep. Jeśli niektóre buty nie wydają się obecnie wygodne, prawdopodobnie nigdy nie będą wygodne.       
 2.  
 3.             2      Zacznij od niskiego i pracuj do góry. Nie warto kupować butów na bardzo wysokim obcasie, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do obcasów - lepiej jest powoli się rozwijać i stopniowo zwiększać je, gdy stopy przyzwyczają się do obcasów. Istnieje wiele różnych rodzajów obcasów, w tym różne wysokości, grubości i kształty. Kiedy najpierw trenujesz nogi na niższych obcasach, twoje kostki zostaną wzmocnione, a później łatwiej będzie chodzić na wysokich obcasach. 
    
  • Rozpocznij od szpilek około 5-8cm. Wypróbuj pierwsze szersze obcasy zamiast igieł, ponieważ zapewniają one więcej równowagi. Lepiej chodź w zamkniętych butach, ponieważ dobrze trzyma stopę przy kostce i pięcie.
  •  
  • Wysokie platformy i kliny są najłatwiejsze, ponieważ pięta jest przymocowana do spodu buta, aby zapewnić lepszą równowagę i komfort. Są świetnym wyborem, jeśli chcesz być wyższy, ale nie masz ochoty nosić szpilek. Są również świetne na lato i wiosnę, można je nosić do pracy, na wakacje, a nawet na letnie wesele.
  •  
  • Noszę matki wszystkich pięt. Pięty igłowe są czasami określane jako "kolce", a wszystkie buty z piętą co najmniej 9 cm i więcej są zaliczane do nich. Chodzenie po nich jest ostatnim krokiem twojego treningu, gdy tylko nauczysz się chodzić, możesz podbić świat!
  •  
         
 4.  
 5.             3      Uzyskaj odpowiedni rozmiar. Odpowiednia wielkość butów jest bardzo ważna, szczególnie jeśli kupujesz buty na obcasie. Pamiętaj, że różne marki mogą mieć markery o różnych rozmiarach, więc możesz mieć rozmiar 36 w jednym sklepie, a 37 w innym. Zawsze powinieneś wypróbować buty w każdym przypadku. 
    
  • Jeśli nie znasz rady, zawsze kup nieco więcej butów niż trochę mniejszych. Do dużych butów można dodawać podkładki i podkładki, ale nigdy nie zwiększysz większych butów. Zbyt mało butów będzie dla ciebie bardzo niewygodnych i prawdopodobnie będziesz żałować, że je kupisz.
  •  
  • Pamiętaj, aby regularnie mierzyć nogę, ponieważ rozmiar stopy może się zmieniać u ludzi, szczególnie podczas starzenia. Twoje nogi wydłużają się i powiększają, gdy twoje skarbiec zostaje utracony.  
  •  
         
 6.  
             

Wskazówki .

                    

Ostrzeżenie .

               (5)                     
Higiena osobista i styl popularny:
Jak korzystać z produktów Veet.

Jak nakładać piankę na włosy.

Jak rozjaśnić skórę owocami.

Jak zastosować filtr przeciwsłoneczny.

Jak uzyskać nieskazitelną skórę przez tydzień.

Jak wizualnie zmniejszyć nos.

Jak ustawić cele.

Jak się ubrać w stylu lat 80.

Jak wyczyścić zamsz.

Jak zrobić brodę.

Jak uzyskać piękną białą cerę.

Jak robić szale.

Jak dobrze wyglądać.

Jak przyspieszyć wzrost brwi.

Jak uzyskać niebieskie oczy.

Jak upewnić się, że twoje buty nie zostaną przyłapane.

Jak pozbyć się włosów w dowolnym miejscu na ciele.

Jak pociąć włosy w głąb.

Jak być produktywnym.

Jak usunąć lakier do paznokci Shellac.

Jak usunąć paznokcie bez użycia zmywacza.